Lugemise aeg: 7 minutit
(Viimati uuendatud: 07/08/2021)

Euroopas on palju imelisi ja kauneid vaatamisväärsusi. Iga nurga taga, seal on monument või aed, mida külastada. Üks põnevamaid ja tähelepanuväärsemaid vaatamisväärsusi on suurepärane purskkaev, ja oleme valinud käsitsi 10 Euroopa kaunimatest purskkaevudest.

Muusikaline, ekstravagantne, Euroopa purskkaevud on tähelepanuväärsed. Pariisist Budapestini, kesklinnas või saarel, need 10 hämmastavad purskkaevud on täiesti külastamist väärt.

 

1. Trevi purskkaev Roomas

Rooma suurim ja kuulsaim purskkaev on Trevi purskkaev. See suurepärane purskkaev voolab umbes 2,824,800 kuupmeetrit vett iga päev. Samuti, rooma ajal oli see keskne veeallikas. seega, näete, et Trevi purskkaev kolme tee ristmikul "Tre Vie" on kolme tee purskkaev.

Juhul, kui te ei teaks, Trevi purskkaev on üks Euroopa seitsmest imest. seega, pole üllatav, et Euroopa kauneimas purskkaevus on olnud palju filme, nagu Rooma puhkus.

Kus on Trevi purskkaev Roomas?

Hämmastav Trevi purskkaev on vaid 10-minutilise jalutuskäigu kaugusel Hispaania treppidest. Trammiga saab sõita ka Barberini jaama.

Milaanost Rooma rongide hinnad

Firenze Rooma rongide hinnad

Pisa Rooma rongide hinnad

Napoli Rooma rongide hinnad

 

Trevi Fountain is one of the Most Beautiful Fountains In Rome and Italy

2. Trocadero purskkaev

Trocadero purskkaevu tähelepanuväärseim omadus on Varssavi purskkaev kesklinnas. See on valamukujuline, koos 12 seda ümbritsevad purskkaevud. seega, stseen Eiffeli tornist ja purskkaevust on täiesti eepiline.

The ilusad aiad ja purskkaevud olid algselt osa Trocadero Palais'st, need loodi aastal 1878 universaalse ekspositsiooniga. Vastasseis Seine jõega, taustal Palais du Chaillot, ja Eiffeli torni esiosas, Trocadero purskkaev on ideaalne piknikukoht Pariisis, ja Euroopas.

Kuidas jõuda Trocaderosse?

Trocadero aedadesse ja purskkaevu juurde pääseb metrooga, Trocadero jaama.

Amsterdamist Pariisi rongide hinnad

Londonist Pariisi rongide hinnad

Rotterdami Pariisi rongide hinnad

Brüsselist Pariisi rongide hinnad

 

3. Latona purskkaev Versailles's

Seal on 55 purskkaevud Kreeka aedades Versailles, kuid kõige ilusam ja tähelepanuväärsem on Latona purskkaev. La Latona purskkaev oli inspireeritud Ovidiuse metamorfoosidest, Latona Appollo ja Diana ema, kujutatud koos oma lastega selles uhkes purskkaevus.

Vaade Suurele kanalile, saate hõlpsasti märgata ja imetleda kuningas Louis XIV nägemust kõikjal Versailles'is. Kõrghooajal saate nautida toimuvat purskkaevu 3 korda nädalas.

Kuidas Latonasse jõuda?

Versailles 'palee asub Versailles' linnas, lihtsalt 45 minutit rongiga Pariisist. Rongiga saate sõita Versailles Chateau Rive Gauche jaama. Siis on jaamast vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel palee ja aiad.

La Rochelle - Nantes rongide hinnad

Toulouse kuni La Rochelle rongide hinnad

Bordeaux'st La Rochelle'i rongide hinnad

Pariisist La Rochelle'i rongide hinnad

 

The Latona Fountain In Versailles

 

4. Eftelingi purskkaev

Kõige muljetavaldavam muusikaline purskkaevude show Euroopas on muusikaline purskkaevude show Eftelingi teemapargis. Teid hämmastab 12 minutiline valgus- ja veesaade, kus konnad muudavad vee kauniks balletietenduseks.

Afunura purskkaevude süsteem ehitati Eftelingi jaoks 60 aastapäev. Kokkuvõtteks, muusikaline show on suurepärane lõpp perereisile imelisse Eftelingi teemapark.

Kuidas jõuda Eftelingi purskkaevuni?

See hämmastav park asub Amsterdamist vaid tunni kaugusel, nii et see sobib suurepäraselt lõbusale perele ühepäevareis Amsterdamist.

Brüsselist Amsterdami rongide hinnad

Londonist Amsterdami rongide hinnad

Berliinist Amsterdami rongide hinnad

Pariisist Amsterdami rongide hinnad

 

 

5. 1o Euroopa kauneimad purskkaevud: Trafalgari purskkaev

Trafalgari väljaku purskkaevu keskne kuju on merineitsid ja tritonid. Kuid, erinevalt teistest purskkaevudest, nende mereelukate valiku taga pole legendi. Londoni kauneim purskkaev ehitati algselt aastal 1841 meeleavaldajate ruumi minimeerimiseks.

Trafalgari väljaku purskkaevu leiate otse Londoni rahvusgalerii eest. Lisaks, peaksite teadma, et just Londonlased tulevad sinna jõululõbuks. Niisiis, teil on veel üks suurepärane põhjus ühe kaunima purskkaevu külastamiseks Euroopas.

Kuidas jõuda Londoni Trafalgari purskkaevuni?

Charing Crossi metroojaama saab sõita igast Londoni punktist.

Amsterdamist Londoni rongide hinnad

Pariisist Londonisse rongide hinnad

Berliinist Londoni rongide hinnad

Brüsselist Londoni rongide hinnad

 

Trafalgar Fountain London UK

 

6. Swarovski purskkaev Innsbruckis

Tirooli piirkond on üks kaunimaid piirkondi Austrias, samuti kodu Swarovski peakorterisse. Swarovski purskkaev asub Swarovski kristallimaailmas, lõbustus- ja toidukompleks. See oli tegelikult mõeldud kristallklaasi tootjale, Swarovski.

Purskkaev on mehe pea kujuline. See on üks Euroopa kõige ebatavalisemaid purskkaevusid, ja tasub kindlasti külastada, kui Austrias matkate.

Kuidas selleni jõuda Swarovski purskkaev sisse Innsbruck?

Sa saad reisima rongiga Innsbruckist Swarovskini vähem kui tunniga.

Münchenist Innsbrucki rongide hinnad

Salzburgi ja Innsbrucki rongide hinnad

Oberstdorfi ja Innsbrucki rongide hinnad

Grazist Innsbrucki rongide hinnad

 

Swarovski Fountain In Innsbruck is the one of the Most Unique and Beautiful Fountains in Europe

 

7. Jet Deau Genfis

Veejoa, ingliskeelne veejuga, on Euroopa kõrgeim purskkaev ja võib ulatuda 400 meetrit. algselt, purskkaev ehitati La Coulouvreniere'i hüdraulikaseadme ülerõhu kontrollimiseks, kuid sai peagi võimu sümboliks.

seega, Genfi külastades on Jet Deau'st üsna raske mööda vaadata. Tegelikult, võiksite leida tee Genfi järve äärde, kui järgite lihtsalt veejuga.

Lyonist Genfi rongide hinnad

Zürichist Genfi rongide hinnad

Pariisist Genfi rongide hinnad

Bernist Genfi rongide hinnad

 

Jet Deau In Geneva is The Most Special Fountain In Switzerland

 

8. Stravinsky purskkaev, Pariis

Stravinsky purskkaev Pompidou keskuses on muusikaline austusavaldus vene heliloojale, Igor Stravinski. Erksavärvilised huuled, kloun, ja muud ennekuulmatud skulptuurid muudavad selle ekstsentrilise purskkaevu üheks kõige ebatavalisemaks purskkaevuks Euroopas. Kujunduse lõid skulptor Jean Tinguely ja maalikunstnik Niki de Saint Phalle. Mõlemal kunstnikul on väga erinevad stiilid: ühelt poolt dadaistlik tööstusharu, ja teiselt poolt helge. Niisiis, kokku, nende looming tähistab 20. sajandi parimat kaasaegset klassikalist muusikat.

Kahtlemata, Stravinsky purskkaev köidab teie tähelepanu, kui imetlete seda lähedalt. See on tegelikult nagu tsirkusetenduse tunnistaja maailmakuulsa Pompidou keskuse sissepääsu juures.

Kuidas ma selleni jõuan Stravinsky purskkaev?

Fontaine Stravinsky asub Pompidou keskuse sissepääsu juures. Metrooga saate sõita Hotel de Ville'i jaama.

Pariisist Marseille'sse rongide hinnad

Marseille Pariisi rongide hinnad

Marseille Clermont Ferrandi rongide hinnad

 

9. Margareti saare muusikaline purskkaev Budapestis

Ungari suurim purskkaev näitab igal tunnil imelist muusikalist ja lasershowd. Maist oktoobrini, on parim aeg Budapesti Margaret Islandi külastamiseks. Saate nautida piknikku, kui vaatate tähelepanuväärset vee- ja tuledemonstratsiooni.

Teine omadus, mis muudab Krizikova purskkaevu üheks 10 Euroopa ilusamad purskkaevud, on see, et on olemas muusikalise show kava lastele ja täiskasvanutele.

Kuidas ma selleni jõuan Margareti saare purskkaev?

Margareti saare purskkaevu juurde pääseb Budapesti kesklinnast trammiga.

Viinist Budapesti rongide hinnad

Praha Budapesti rongide hinnad

Münchenist Budapesti rongide hinnad

Grazist Budapesti rongide hinnad

 

The Margaret Island Musical Fountain In Budapest is Most Beautiful Fountains and Musical in Europe

 

10. Kriziku purskkaev Prahas

Tantsiv purskkaev, Kriziku purskkaev, asub Praha messikeskuse lähedal. Alustades 8 kella keskööni, saate nautida parimaid tulesid ja parimat muusikat. Seal on 4 näitab, kui kumbki on muusikas ja valguses täiesti erinev.

Kriziku muusikaline purskkaev ehitati aastal 1891 messikeskuse jaoks. Sellest ajast alates on see rahvahulka lõbustanud. Etendusega õhtu saab suurepärase lõpu muinasjutulisele päevale Prahas.

Kuidas ma selleni jõuan Krizik?

Kystiku purskkaevu juurde pääseb trammiga Vystaviste jaama.

Nürnbergist Prahasse rongide hinnad

Münchenist Prahasse rongide hinnad

Berliinist Prahasse rongide hinnad

Viinist Prahasse rongide hinnad

 

Krizik Fountain In Prague

 

siin Salvesta rong, aitame hea meelega leida kõige odavamaid rongipileteid mis tahes Euroopa ilusasse purskkaevu.

 

 

Kas soovite kinnistada meie ajaveebipostituse „10 kaunimat purskkaevu EuroopasOma saidile? Võite võtta oma pilte ja teksti ja anna meile krediidi link, et see blogi postitus. Või klõpsake siin: https://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/most-beautiful-fountains-europe/?lang=et Visiem, kas noklusina, tacu- (Kerige natuke näha Manustuskood)