Tellimus rongipilet KOHE

Odavad Trenitalia rongipiletid ja reisihinnad

Siit leiate kogu teabe Odavad Trenitalia rongipiletid ja Trenitalia reisihinnad ja eelised.

 

Teemad: 1. Trenitalia rongide tipphetked
2. Trenitalia kohta 3. Parimad teadmised odava Trenitalia rongipileti saamiseks
4. Kui palju maksavad Trenitalia piletid 5. Reisimarsruudid: Miks on parem võtta Trenitalia, ja mitte reisida lennukiga
6. Millised on erinevused tavamajanduse vahel, preemia, Ettevõtte juht ja Trenitalia juhtkond 7. Kas on Trenitalia tellimus?
8. Kui kaua enne Trenitalia lahkumist kohale jõuda 9. Millised on Trenitalia rongigraafikud
10. Milliseid jaamu teenindab Trenitalia 11. Trenitalia KKK

 

Trenitalia rongide tipphetked

  • Trenitalia ettevõte asutati 1. juunil 2000.
  • sisse 2005, euroopa Punane nool 1000, Käivitati Trenitalia kiireim rongiliin. Kiirus, mida Frecciarossa 1000 jõuab on 300km tunnis.
  • Peamine rahvusvaheline rongiliin on Genfi ja Milano vahel ning see võtab aega 4 tundi Trenitalia pardal.
  • Trenitalia osutab pikamaarongiteenuseid ning ühendusi ja piirkondlikke rongid kõikjale Itaaliasse.

 

Trenitalia kohta

Trenitalia kiirrong on teenus, mis ühendab Itaalias põhja ja lõuna ning ida ja lääne vahel ning ka Itaalia Šveitsiga, Prantsusmaa, Austria, ja Saksamaal.

The trenitalia rongid reisivad kiirrongiliinidel kiirusega kuni 3oo km tunnis.

Täpselt 3 tundi võiks sõita Milanost Rooma ja Milanost Bolognasse 1 tund.

Trenitalia high-speed train

Minema Salvestage rongi koduleht või kasutage seda vidinat otsimiseks rongipiletid Trenitaliasse

Salvestage rong iPhone'i rakendus

Salvestage rong Android-rakendus

 

Salvesta rong

Päritolu

sihtkoht

Lahkumise kuupäev

Tagastamise kuupäev (Valikuline)

Täiskasvanud (26-59):

Noored (0-25):

Seenior (60+):


 

Parimad teadmised odava Trenitalia rongipileti saamiseks

number 1: Broneerige Trenitalia piletid ette nii palju kui võimalik

Trenitalia piletid on saadaval vahemikus 2 juurde 4 kuud enne lahkumiskuupäeva. Trenitalia pileti ettetellimine tagab teile odavaimate piletite olemasolu, mis on väga piiratud. Rongipiletid tõusevad hinnaga, kui jõuate reisipäevale lähedale, nii et selleks säästa raha rongipileti ostmisel, telli nii palju kui võimalik ette.

number 2: Reis Trenitaliaga tipptundidel

Trenitalia piletid on tipptundidel odavamad, nädala alguses, päeva jooksul ja nädala keskel rongireisid (Teisipäev, Kolmapäev, ja neljapäev) pakuvad sageli odavaimaid hindu. Parimate hindade eest, ärge võtke nädala jooksul varahommikul ja varahommikul Trenitalia ronge (paljude ärireisijate tõttu). Võimalusel vältige Trenitalia rongide võtmist reede ja pühapäeva õhtuti (soodne nädalavahetuse puhkuste jaoks) ja ajal riigipühad ja ka koolivaheajad sest nendel puhkudel tõusevad Trenitalia piletite hinnad kiiresti.

number 3: Tellige oma piletid Trenitaliasse, kui olete oma reisigraafikus kindel

Trenitalia rongide teenus on suur nõudlus. Trenitalia baaspiletit saab ilma piiranguteta vahetada ja muuta ning Economy Standardi piletit saab muuta ainult üks kord enne rongi väljumise kuupäeva. Teisi Trenitalia pileteid ei saa vahetada ega raha tagasi maksta, kuid Internetis on foorumeid, kus saate oma Trenitalia piletit müüa kasutatud kaubana. Salvestage rongisoovitus Trenitalia reisimine on broneerida, kui olete oma reisigraafikus kindel.

number 4: Osta oma Trenitalia piletid saidil Salvesta rong

Salvesta rong pakub suurimat rongipiletite pakkumist Euroopas ja kogu maailmas, leiame odavaimad Trenitalia piletid. Oleme ühendatud paljude raudtee-ettevõtjatega ja meie tehnoloogia algoritmid annavad teile alati odavaima Trenitalia pileti Itaalias koos teiste rongioperaatorite kombinatsioonidega teistesse sihtkohtadesse. Samuti võime leida alternatiive Trenitalia rongidele.

Bari Fasano piletid

Taranto Fasano piletid

Milano-Firenze piletid

Veneetsia-Milano piletid

 

Kui palju maksavad Trenitalia piletid?

Näiteks Trenitalia piletihinnad võivad alates kampaania algusest olla 21 eurot, kuid viimasel hetkel võivad need ulatuda 97 euroni. Trenitalia piletite hinnad sõltub valitud klassist ja siin on kokkuvõtlik tabel Rooma-Napoli klassi keskmiste hindade kohta / Rooma – Milano / Milano – Firenze rongireisid:

Üheotsapilet Edasi-tagasi sõit
Standard 21 € – 70 € 40 € – 130 €
preemia 42 € – 90 € 78 € – 172 €
äri 47 € – 97 € 90 € – 190 €

 

Milano Napoli piletid

Firenze Napoli piletid

Veneetsia-Napoli piletid

Pisa-Napoli piletid

 

Reisimarsruudid: Miks on parem võtta Trenitalia, ja mitte reisida lennukiga?

1) Trenitalia rongide eelis algab sellest, et võite väljuda ja jõuda otse kesklinna mis tahes linnas, kust reisite. Kindlasti, see on rongidele väga ainulaadne, eriti kui rongireis Roomast, Milano, Firenze, Genfi, või Monaco, see on Trenitalia jaoks suur eelis. Tulenevalt asjaolust, et reis on otse kesklinna, väldite liiklusummikuid ja pole midagi hullemat, kui jääda liiklusesse puhkama.

Kui rääkida Trenitalia rongipiletitest hinnakujundus, hinnad kipuvad üsna sageli varieeruma. Mõned tutvustused võimaldavad teil saada odavaid rongipileteid, kuid viimastel päevadel enne väljalendu, hinnad tõusevad, nii et kui sulle meeldib sujuv reisimine, Trenitalia on teie jaoks!

2) Lennukiga reisimisel kehtivad lennujaama turvaprotseduurid. See tähendab, et peate vähemalt olema 2 tundi enne kavandatud väljumist. Trenitaliaga, peate saabuma just 30 minutit ette. Samuti, peate kesklinnast pendeldama lennujaama. Niisiis, kui arvestada kogu teekonna aega, Trenitalia võidab kogu reisi ajal ja ka hinnas, kui arvestate oma aega rahana.

3) Mõnikord on Trenitalia piletihinnad pileti nimiväärtuses kõrgemad kui lennukiga, kuid võrdlus peaks sisaldama seda, kui palju maksab teile ükskõik milliste transpordivahendite lennujaama viimine. Pealegi, mõningatel juhtudel, saate ka vaba aega, kui reisivad Trenitalia rongid ja viimaseks Trenitalia, teil ei ole kohvrite tasusid.

4) lõpuks, Lennukid on õhusaaste üks põhjusi, võrdlustasemel, Trenitalia rongid on palju keskkonnasõbralikum, ja kui võrrelda lennukit rongireisiga, rongireis on 20x vähem süsiniku saastav kui lennukites.

Milano Genova piletid

Rooma Genova piletid

Firenze Genova piletid

Veneetsia-Genova piletid

 

Millised on erinevused tavamajanduse vahel, preemia, äri, ja Trenitalia tegevjuht?

Trenitalia pakub mitmeid rongipiletiklassi teenuseid, mis on loodud igale eelarvele ja tüüpi reisijale, kas olete ärireisija, vaba aja veetmine, või mõlemad.

Trenitalia rongipiletite klasside peamine erinevus on piletimuudatuste paindumatus, hinnad, ja teenused. Lisaks, tavaline Economy rongipilet on odavaim ja paindlikum viis Itaalias reisimiseks.

Tavamajanduse Trenitalia piletid:

Trenitalia Standard Economy rongipilet on kõige odavam Trenitalia hinnast. Parim on see rongipilet ette broneerida, sest baaspiletite hind on madal – nad müüvad kiiresti. Reisijad, kellel on tavaline rongipilet, võivad kaasa võtta kohvrid, mis sobivad pagasiruumi, tasuta ning võivad enne väljumist tühistada rongipileti ja saada osalise raha tagasi (mahaarvamise tasu 20%).

Economy Premium Trenitalia piletid:

See rongipileti klass on tavapärasest Trenitalia piletitüübist kallim, euroopa Economy Trenitalia Premium pilet pakub lisateenuseid. Seda tüüpi rongipilet on saadaval Trenitalia kiirrongides ja võimaldab kellaaega ja kuupäeva muuta ainult üks kord enne väljumiskuupäeva.

Lisaks tavapäraste rongipiletite eelistele, Trenitalia Economy Premiumi piletid pakuvad kaugematel reisidel kenamaid istekohti, kus on rohkem jalaruumi ja lamamistoole. Ennekõike, valida on kolme toidumenüü vahel ning Trenitalia rongide pardal pakutakse teie söögikohale kerget einet ja jooke.

Ettevõtte Treintalia piletid:

The Trenitalia äripilet ostjad saavad nautida kõiki eeliseid, mida me eespool kirjutasime, Trenitalia Business Premieri reisijad saavad kasu paljudest pagasikottidest, mugavad ergonoomilised nahkistmed, laiendatud jalaruum, ja valida kolme toidumenüü vahel. enamgi veel, teil on Trenitalia rongides äri jaoks ette nähtud alad privaatsuse tagamiseks ja vaikne ala.

Executive Treintalia piletid:

The Trenitalia Executive pilet ostjad saavad lisaks kõigile laiematele ergonoomilistele nahksisaldusega nahkistmetele ka pähe panemiseks ja Itaalia vaadete mugavaks nautimiseks nautida kõiki eelpool mainitud eeliseid..

 

Kas on Trenitalia tellijamine?

Itaalia jaoks on pass, kuid seda soovitatakse odava variandina ainult siis, kui plaanite rongireisi üle sõita 14 päeva, liitumisleping võimaldab uurida Itaaliat rongiga spetsiaalsete pääsmetega. Seal on 3 saadaolevad tasemed: lihtne, Mugavus, ja Executive ning saate valida reiside arvu, mis jäävad vahemikku 3 juurde 10 ja valige rongitüüp kiirest Frecce'ist kuni linnade ja EuroCityni.

Pääsuluba on saadaval paberkandjal ja see peab olema aktiveeritud 11 kuud alates ostukuupäevast.

 

Kui kaua enne Trenitalia lahkumist kohale jõuda?

Trenitalia rongi saamiseks ja õigel ajal sõitmiseks, raudtee soovitab vähemalt kohale jõuda 30 minutit enne rongi väljumist. Tõepoolest, me oleme Save A Trainis, uskuge, et selleks on piisavalt aega ja saate ka poodidest rõõmu tunda ning omale vajalikke asju hankida rongireis peaks olema võimalikult sujuv.

 

Trenitalia tickets

 

Milano-Rooma piletid

Firenzesse Rooma piletid

Pisa Rooma piletid

Napoli Rooma piletid

 

Millised on Trenitalia rongigraafikud?

See on karm küsimus, kuid küsimus, millele Save A Train suudab vastata täielikult ja reaalajas. Üksikasjalikult minge meie kodulehele, sisestage oma päritolu ja sihtkoht Itaalias, ja leiate kõige täpsema Trenitalia rongigraafikud seal on. Trenitalia rongid sõidavad juba varakult 6 olen üles 11 õhtul õhtul Milanost Bolognasse, selgitamaks enamust Trenitalia rongidest, mis sõidavad hilisõhtuni umbes poole tunni tagant väljuva rongiga.

Milano Veneetsia piletid

Padova Veneetsia piletid

Bologna-Veneetsia piletid

Rooma-Veneetsia piletid

 

Milliseid jaamu teenindab Trenitalia?

Trenitalia hõlmab kogu Itaaliat, Kuid, suuremad riiklikud jaamad on Milano, Rooma, Veneetsia, Napoli, Torino, Bologna, Genfi, Firenze, ja Verona. Seal on 11 rahvusvahelised jaamad: 5 Trenitalia rongijaamad Šveitsis ja 6 jaamad Prantsusmaal ning mõned Austrias ning Saksamaal ja Horvaatias. Nii et ilmselgelt võiksite mugavalt ja kiiresti reisida läbi kauni eurooplase ning imetleda Itaalia vaateid, ilma et midagi vahele jääks!

Milano keskrongijaam asub kõige tihedamalt Piazza Duca d'Aosta. Rongijaam on arhitektuuriliselt muljetavaldav ja ümbritsetud pilvelõhkujatega. Nii et Trenitalia rongi pardale minnes saate jalutada ja imetleda imelisi skulptuure.

Rooma Termini on üks suurimaid rongijaamu Euroopas. See asub otse antiik-Rooma Diocletianuse vannidest. Terminali sissepääs on Piazza dei Cinquecento juurest. Seal on 29 platvormid terminalis ja Trenitalia rongipiletite kontor asub jaama fuajees.

Firenze rongijaam, Santa Maria Novella, on lühikese jalutuskäigu kaugusel Firenze vanalinna Duomost ja peamistest vaatamisväärsustest. Jaam on nimetatud Santa Maria Novella kiriku järgi otse selle sissepääsu kohal. Niisiis, võite vanalinnas hõlpsalt varastada veel paar ilusat hetke, enne oma teemal jätkamist järgmine seiklus Itaalias.

Napoli terminal on vanalinnast ida pool. Kui plaanite mõnda teha päevareisid Napolis Pompei või Sorrento poole, siis peatud kindlasti rongireisi jaoks Napoli rongijaamas.

Kui pole kindel, millist rongijaama külastatavas linnas valida, tegime oma saidil kõik jaamad enamikesse suurtesse linnadesse, nii et meie algoritm valib teile õige jaama, kust väljuda ja kuhu jõuda.

 

Trenitalia KKK

Mida ma peaksin Trenitaliasse kaasa võtma?

Sama oluline on ka Trenitalia reisile toomine. Lisaks veenduge, et teie Trenitalia reisidokument oleks telefonis või printida ja kehtiv pass on kohustuslik ja reisikindlustus on alati hea.

Mis firmale kuulub Trenitalia?

Trenitalia kuulub Itaalia valitsusele ja kuulub FS Italiane Groupi.

Trenitalia KKK teemal Trenitalia kasutamise kohta?

Piirkondlik, suurlinna, ja rahvusvaheliste rongide, Trenitalia rongid viivad teid kõikjale Itaaliasse ja valitud riikidesse, millel on piir Itaaliaga. Näiteks, Trenitalia kiirrongidega saate reisida Prantsusmaale ja Šveitsi.

Millised on Trenitalia pardalemineku protseduurid?

Rongipiletite broneerimine ja Trenitalia pardale minek pole kunagi olnud lihtsam. Trenitalia pileti saate hõlpsalt osta Internetis viimasel hetkel 1 tund enne rongi väljumist. Laevale pääsemiseks, vaja on ainult passi ja ka PNR-koodi esitamist (6-kohaline kood). Täpsustuseks, broneeringu kinnituskirjas saadetakse teile e-piletiga broneeringuinfo kood. Te ei pea rongipiletit eelnevalt välja printima, kuna see on teie mobiilis saadaval ja lisatud kinnitusmeilile, ja rongijuht saab halvimal juhul ka teie piletit nime järgi kinnitada.

Millised teenused on Trenitalial?

Trenitalia rongides on kohvik-baar, mis on pühendatud jookidele ja kergele toidule. Menüü sisaldab võileibu, šokolaadilaastud, suupisted, šokolaaditahvlid, kohv, kuum šokolaad, tee ja tee ning siis saate selles restorani raudteevagunis süüa ja juua või ostetud oma kohale tagasi viia. Kui reisite ettevõtluses, preemia, või Esimese klassi saate valida tasuta tervitusjoogi 9 saadaolevad joogid ja magus, maitsev, või gluteenivaba suupiste. Kõigil Trenitalia rongidel, teie istme kõrval on voolupesad.

Trenitalia kõige küsitumad KKK – Kas ma pean Trenitalial koha ette broneerima?

Kui broneerite Trenitalia pileti, istekoht eraldatakse teile automaatselt ja te ei saa broneeringu tegemisel spetsiaalset kohta reserveerida. Kui rongis viibimisel on vabu kohti, teil on lubatud ringi liikuda, vahetage istekohti, ja neil on erinev ruum.

Kas Trenitalias on WiFi-ühendust??

Kui ostate oma Trenitalia piletid ette, saate nautida Tasuta WiFi-ühendus kõigil Trenitalia frecciarossa tüüpi rongidel ja klassidel.

 

Trenitalia tickets

 

Kokkuvõtteks, kui jõudsite nii kaugele, teate kõike, mida peate Trenitalia rongide kohta teadma, ja olete valmis oma Trenitalia rongipileti ostma SaveATrain.com.

 

Nendele raudtee-ettevõtjatele on meil rongipiletid:

DSB Denmark

Taani DSB

Thalys railway

Thalysi

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgia

intercity trains

Linnadevahelised rongid

SJ Sweden Trains

SJ Rootsi

NS International Cross border trains

NS International Holland

OBB Austria logo

OBB Austria

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lüüria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norra

Switzerland Sbb railway

SBB Šveits

CFL Luxembourg local trains

CFL Luxembourg

Thello Italy <> France cross border railway

täienemisele

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Saksamaa

European night trains by city night line

öö rongid

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Saksamaa

Czech Republic official Mav railway operator

Mav Tšehhi

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

euraili logo

Eurail

 

Kas soovite selle lehe oma saidile manustada?? Kliki siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-trenitalia%2F%0A%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood), Või võite lihtsalt linkida otse sellele lehele.

Autoriõigus © 2021 - Salvesta rong, Amsterdam, Holland
Ärge jätke ilma käesoleva - Hangi Kupongid ja uudised !