Pasūtīt vilciena biļeti TAGAD

Lētas Trenitalia vilciena biļetes un ceļojumu cenas

Šeit jūs varat atrast visu informāciju par Lētas Trenitalia vilciena biļetes un Trenitalia ceļojumu cenas un ieguvumi.

 

Tēmas: 1. Trenitalia ar vilcienu svarīgākie
2. Par Trenitalia 3. Galvenās atziņas, kā iegūt lētu Trenitalia vilciena biļeti
4. Cik maksā Trenitalia biļetes 5. Ceļojumu maršruti: Kāpēc labāk lietot Trenitalia, nevis ceļot ar lidmašīnu
6. Kādas ir atšķirības starp standarta ekonomiku, prēmija, Uzņēmējdarbība un izpilddirektors Trenitalia 7. Vai ir Trenitalia abonements
8. Cik ilgi pirms Trenitālijas aizbraukšanas jāierodas 9. Kādi ir Trenitalia vilcienu saraksti
10. Kuras stacijas apkalpo Trenitalia 11. Trenitalia FAQ

 

Trenitalia ar vilcienu svarīgākie

  • Uzņēmums Trenitalia tika izveidots 1. jūnijā 2000.
  • In 2005, par Sarkanā bultiņa 1000, Trenitalia tika uzsākta ātrākā vilcienu līnija. Ātrums, kāds ir Frecciarossa 1000 nokļūšana ir 300km stundā.
  • Galvenais starptautiskais vilcienu maršruts ir starp Ženēvu un Milānu, un tas aizņem 4 stundas uz kuģa Trenitalia.
  • Trenitalia nodrošina tālsatiksmes vilcienu pakalpojumus un savienojumus un reģionālos vilcienus uz jebkuru vietu Itālijā.

 

Par Trenitalia

Ātrgaitas vilciens Trenitalia ir pakalpojums, kas savieno Itāliju no ziemeļiem uz dienvidiem un no austrumiem uz rietumiem, kā arī Itāliju ar Šveici, Francija, Austrija, un Vācija.

Par trenitalia vilcieni ātrgaitas vilcienu līnijās dodas līdz 3oo km stundā.

Vienkārši 3 stundas jūs varētu ceļot no Milānas uz Romu un no Milānas uz Boloņu in 1 stunda.

Trenitalia high-speed train

Iet uz Saglabājiet vilciena mājas lapu vai izmantojiet šo logrīku meklēšanai vilcienu biļetes uz Trenitalia

Saglabāt vilciena iPhone lietotni

Saglabāt vilciena Android lietotni

 

Saglabāt vilcienu

Izcelsme

galamērķis

Izlidošanas datums

Atgriešanas datums (Neobligāti)

Pieaugušais (26-59):

Jaunatne (0-25):

Vecākais (60+):


 

Galvenās atziņas, kā iegūt lētu Trenitalia vilciena biļeti

numurs 1: Rezervējiet Trenitalia biļetes iepriekš, cik vien iespējams

Trenitalia biļetes ir pieejami starp 2 uz 4 mēnešus pirms izbraukšanas datuma. Iepriekš rezervējot Trenitalia biļeti, jūs iegūsit lētākās biļetes, kas ir ļoti ierobežotas. Vilciena biļešu cena palielinās, tuvojoties ceļojuma dienai, tāpēc, lai ietaupiet naudu vilciena biļetes iegādē, pēc iespējas vairāk pasūtiet iepriekš.

numurs 2: Ceļojiet pa Trenitalia periodos, kas nav sastopami

Trenitalia biļetes ir lētākas ārpusstundu laikā, nedēļas sākumā, un dienas laikā un nedēļas vidū braucieni ar vilcienu (Otrdiena, Trešdien, un ceturtdien) bieži piedāvā lētākās cenas. Par vislabākajām cenām, nedēļas laikā neveiciet Trenitalia vilcienus agrā rītā un agrā vakarā (daudzu biznesa ceļotāju dēļ). Ja iespējams, izvairieties no Trenitalia vilcienu pārvadāšanas piektdienas un svētdienas vakaros (labvēlīgs brīvdienu brīvdienām) un laikā svētku dienās un arī skolu brīvdienās jo šajos gadījumos Trenitalia biļešu cenas strauji pieaug.

numurs 3: Pasūtiet biļetes uz Trenitalia, kad esat pārliecināts par ceļojuma grafiku

Trenitalia vilcienu apkalpošana ir ļoti pieprasīta. Trenitalia bāzes vilciena biļeti var apmainīt un mainīt bez ierobežojuma, un Economy Standard biļeti var mainīt tikai vienu reizi pirms vilciena atiešanas datuma. Jūs nevarat apmainīt vai atmaksāt citas Trenitalia biļetes, bet internetā ir forumi, kuros jūs varat pārdot savu Trenitalia biļeti lietotu. Saglabāt vilciena ieteikumu Trenitalia ceļojumi ir rezervēt, kad esat pārliecināts par savu ceļojuma grafiku.

numurs 4: Iegādājieties Trenitalia biļetes vietnē Save A Train

Saglabāt vilcienu ir lielākais vilcienu biļešu piedāvājums Eiropā un pasaulē, mēs atrodam lētākās Trenitalia biļetes. Mēs esam saistīti ar daudziem dzelzceļa operatoriem, un mūsu tehnoloģiju algoritmi vienmēr nodrošina lētāko Trenitalia biļeti Itālijā ar citu vilcienu operatoru kombinācijām uz citiem galamērķiem. Mēs varam atrast arī alternatīvas Trenitalia vilcieniem.

Bari uz Fasano biļetes

Biļetes uz Taranto uz Fasano

Milāna uz Florenci biļetes

Venēcijas uz Milānu biļetes

 

Cik maksā Trenitalia biļetes?

Trenitalia biļešu cenas, piemēram, var sākties no € 21 reklāmas laikā, bet pēdējā brīdī var sasniegt € 97. Trenitalia biļešu cenas ir atkarīga no jūsu izvēlētās klases, un šeit ir kopsavilkuma tabula par vidējām klases cenām Romai-Neapolei / Roma – Milāna / Milāna – Braucieni pa Florenci:

Vienvirziena biļete Turp un atpakaļ
Standarta 21 € – 70 € 40 € – 130 €
prēmija 42 € – 90 € 78 € – 172 €
Bizness 47 € – 97 € 90 € – 190 €

 

Milāna uz Neapoli biļetes

Biļetes uz Florenci uz Neapoli

Biļetes uz Venēciju uz Neapoli

Biļetes uz Pizu uz Neapoli

 

Ceļojumu maršruti: Kāpēc labāk lietot Trenitalia, nevis ceļot ar lidmašīnu?

1) Trenitalia vilcienu priekšrocība sākas ar to, ka jūs varat izbraukt un ierasties tieši pilsētas centrā jebkurā no pilsētām, no kuras ceļojat. Noteikti, tas ir kaut kas ļoti raksturīgs vilcieniem, it īpaši, ja braucat ar vilcienu no Romas, Milāna, Florence, Ženēva, vai Monako, tas ir būtisks ieguvums Trenitalia. Sakarā ar to, ka brauciens ir tieši uz pilsētas centru, jūs izvairāties no sastrēgumiem, un nav nekas sliktāks par ieslodzījumu satiksmē atvaļinājumā.

Runājot par Trenitalia vilcienu biļetēm cenu noteikšana, cenas mēdz atšķirties diezgan bieži. Dažas akcijas ļauj jums iegūt lētas vilciena biļetes, bet pēdējās dienās pirms izlidošanas, cenas kļūst augstākas, tāpēc, ja jums patīk vienmērīgi ceļot, Trenitalia ir priekš jums!

2) Ceļojot ar lidmašīnu, tiek veiktas lidostas drošības procedūras. Tas nozīmē, ka jums vismaz jābūt 2 stundas pirms plānotās izbraukšanas. Ar Trenitalia, jums jāierodas tikai 30 minūtes iepriekš. Arī, no pilsētas centra jums jābrauc uz lidostu. Tātad, ja saskaita visu brauciena laiku, Trenitalia vienmēr uzvar kopējā ceļojuma laikā un arī cenā, ja laiku aprēķināt kā naudu.

3) Dažreiz Trenitalia biļešu cenas ir augstākas nekā lidmašīnās pēc biļetes nominālvērtības, taču salīdzināšanā jāiekļauj tas, cik jums maksā jebkura transporta līdzekļa aizvešana uz lidostu. Turklāt, dažos gadījumos, jūs arī saņemat brīvo laiku, kad ceļo ar Trenitalia vilcieniem un visbeidzot ar Trenitalia, jums nav maksas par koferiem.

4) beidzot, Lidmašīnas ir viens no gaisa piesārņojuma iemesliem, salīdzināšanas līmenī, Trenitalia vilcieni ir daudz videi draudzīgāks, un, ja jūs salīdzināt lidmašīnu ar braucienu ar vilcienu, vilcienos ir par 20x mazāk oglekļa piesārņotāju nekā lidmašīnās.

Milāna uz Dženovu biļetes

Biļetes uz Romu uz Dženovu

Biļetes uz Florenci uz Dženovu

Biļetes uz Venēciju uz Dženovu

 

Kādas ir atšķirības starp standarta ekonomiku, prēmija, Bizness, un Trenitalia izpilddirektors?

Trenitalia piedāvā vairākus vilcienu biļešu klases pakalpojumus, kas ir veidoti jebkuram budžetam un ceļotāju tipam, vai jūs esat biznesa ceļotājs, brīvā laika pavadīšana, vai abi.

Galvenā atšķirība starp Trenitalia vilcienu biļešu klasēm ir biļešu modifikāciju neelastīgums, cenas, un pakalpojumi. Turklāt, standarta ekonomiskā vilciena biļete ir lētākais un elastīgākais ceļošanas veids Itālijā.

Standarta ekonomiskās Trenitalia biļetes:

Trenitālija Standarta ekonomiskā vilciena biļete ir lētākā no visām Trenitalia cenām. Vislabāk ir rezervēt šo vilciena biļeti iepriekš, jo bāzes biļetes ir zemas – viņi ātri pārdod. Ceļotāji, kuriem ir standarta vilciena biļete, var ņemt līdzi čemodānus, kas ietilpst bagāžas nodalījumā, bez maksas un var atcelt vilciena biļeti pirms izlidošanas un saņemt daļēju atmaksu (atskaitījuma maksa 20%).

Economy Premium Trenitalia biļetes:

Šī vilciena biļešu klase ir dārgāka nekā standarta Trenitalia biļešu tips, par Economy Trenitalia Premium biļete piedāvā papildu pakalpojumus. Šāda veida vilciena biļete ir pieejama ātrgaitas vilcienos Trenitalia, un tas ļauj mainīt laiku un datumu tikai vienu reizi pirms atiešanas datuma.

Papildus standarta vilciena biļešu priekšrocībām, Trenitalia Economy Premium biļetes piedāvā jaukākas sēdvietas ar lielāku vietu kājām un gulošiem sēdekļiem tālsatiksmes braucienos. Galvenokārt, Ir trīs ēdienkartes, no kurām jūs varat izvēlēties, un viegls ēdiens un dzērieni tiks pasniegti jūsu sēdvietā uz Trenitalia vilcieniem.

Biznesa Treintalia biļetes:

Par Trenitalia biznesa biļete pircēji tomēr var baudīt visas priekšrocības, kuras mēs rakstījām iepriekš, Trenitalia Business Premier pasažieri gūst labumu no daudzām bagāžas somām, ērti ergonomiski ādas sēdekļi, pagarināta kāju telpa, un trīs ēdienu ēdienkartes, no kurām izvēlēties. Turklāt, jums ir sienas privātumam un klusa zona Biznesa norādītajās zonās vilcienos Trenitalia.

Izpildvaras Treintalia biļetes:

Par Trenitalia Executive biļete pircēji var baudīt visas iepriekšminētās priekšrocības, papildus plašākiem ergonomiskajiem ādas sēdekļiem, kas atrodas guļus, lai noliktu galvu un ērti baudītu Itālijas skatus..

 

Vai ir Trenitalia abonentscijas?

Ir Itālijas caurlaide, bet tas ir ieteicams tikai kā lēts variants, ja plānojat pārcelt vilcienu 14 dienas, abonements ļauj izpētīt Itāliju ar vilcienu ar īpašām caurlaidēm. Tur ir 3 pieejamos līmeņus: viegli, Komforts, un Executive, un jūs varat izvēlēties braucienu skaitu, sākot no 3 uz 10 un izvēlieties vilciena veidu no ātrgaitas Frecce līdz starppilsētu un EuroCity.

Caurlaide ir pieejama papīra formātā, un tā jāaktivizē tajā 11 mēnešus no pirkuma dienas.

 

Cik ilgi pirms Trenitālijas aizbraukšanas jāierodas?

Lai saņemtu savu Trenitalia vilcienu un būtu īstajā laikā, dzelzceļš iesaka ierasties vismaz 30 minūtes pirms vilciena atiešanas. Patiešām, mēs atrodamies Save A Train, ticiet, ka ir pietiekami daudz laika, un jūs varat arī izbaudīt veikalus un iegādāties sev nepieciešamās preces brauciens ar vilcienu, lai tas būtu pēc iespējas vienmērīgāks.

 

Trenitalia tickets

 

Milāna uz Romu biļetes

Biļetes uz Florenci uz Romu

Biļetes uz Pizu uz Romu

Neapoles uz Romu biļetes

 

Kādi ir Trenitalia vilcienu saraksti?

Tas ir grūts jautājums, bet uz kuru Save A Train var atbildēt pilnā un reāllaikā. Detalizēti dodieties uz mūsu mājas lapu, ierakstiet savu izcelsmi un galamērķi Itālijā, un jūs varat atrast visprecīzāko Trenitalia vilcienu saraksti tur ir. Trenitalia vilcieni kursē jau no paša sākuma 6 esmu uz 11 vakarā no Milānas uz Boloņu, lai noskaidrotu lielāko daļu Trenitalia vilcienu, kas kursē līdz vēlam vakaram ar vilcienu, kas kursē apmēram pusstundu vai vairāk.

Milāna uz Venēciju biļetes

Biļetes uz Padoju uz Venēciju

Biļetes uz Boloņu uz Venēciju

Romas uz Venēciju biļetes

 

Kuras stacijas apkalpo Trenitalia?

Trenitalia aptver visu Itāliju, tomēr, galvenās nacionālās stacijas ir Milāna, Roma, Venēcija, Neapole, Turīna, Boloņa, Ženēva, Florence, un Verona. Tur ir 11 starptautiskās stacijas: 5 Trenitalia dzelzceļa stacijas Šveicē un 6 stacijas Francijā un dažas Austrijā, Vācijā un Horvātijā. Tātad acīmredzot jūs varētu ērti un ātri ceļot pa skaisto Eiropu un apbrīnot Itālijas skatus, neko nepalaidot garām!

Milānas centrālā dzelzceļa stacija atrodas visnoslogotākajā vietā Piazza Duca d'Aosta. Dzelzceļa stacija ir arhitektoniski iespaidīga, un to ieskauj debesskrāpji. Tāpēc, kamēr jūs gaidāt iekāpšanu Trenitalia vilcienā, jūs varat staigāt apkārt un apbrīnot brīnišķīgās skulptūras.

Romas Termini ir viena no lielākajām dzelzceļa stacijām Eiropā. Tas atrodas tieši pretī Diocletian pirtīm senajā Romā. Ieeja terminālī ir no Piazza dei Cinquecento. Tur ir 29 platformas terminālī, un Trenitalia vilcienu biļešu kase atrodas stacijas vestibilā.

Florences dzelzceļa stacija, Santa Maria Novella, atrodas īsas pastaigas attālumā no Duomo un galvenajām atrakcijām Florences vecpilsētā. Stacija nosaukta Santa Maria Novella baznīcas vārdā tieši pāri tās ieejai. Tātad, jūs viegli varētu nozagt dažus skaistākus mirkļus vecpilsētā, pirms turpināt savu nākamais piedzīvojums Itālijā.

Neapoles terminālis atrodas uz austrumiem no vecpilsētas. Ja jūs plānojat veikt dažus dienas braucieni no Neapoles uz Pompeju vai Sorento, tad jūs noteikti apstāsieties Neapoles dzelzceļa stacijā, lai dotos uz vilcienu.

Ja neesat pārliecināts, kuru dzelzceļa staciju izvēlēties apmeklētajā pilsētā, mēs savā vietnē visas stacijas izveidojām lielākajai daļai lielo pilsētu, tāpēc mūsu algoritms izvēlēsies jums piemērotāko staciju, no kuras izlidot un no kuras nokļūt.

 

Trenitalia FAQ

Kas man jāņem līdzi uz Trenitāliju?

Tikpat svarīgi ir atvest sevi Trenitalia ceļojumā. Turklāt pārliecinieties, vai tālrunī ir izdrukāts jūsu Trenitalia ceļošanas dokuments, un derīga pase ir obligāta vienmēr ir labi, ja ir ceļojuma apdrošināšana.

Kādam uzņēmumam pieder Trenitalia?

Trenitalia pieder Itālijas valdībai un ir daļa no FS Italiane Group.

Trenitalia Bieži uzdotie jautājumi par to, kur es varu doties ar Trenitalia?

Reģionālās, lielpilsēta, un starptautiskie vilcieni, Trenitalia vilcieni var aizvest jūs uz jebkuru vietu Itālijā un uz izvēlētām valstīm, kas robežojas ar Itāliju. Piemēram, ar Trenitalia ātrvilcieniem jūs varat ceļot uz Franciju un Šveici.

Kādas ir iekāpšanas procedūras Trenitalia?

Rezervēt vilciena biļetes un iekāpt Trenitalia vēl nekad nav bijis tik vienkārši. Trenitalia biļeti pēdējā brīdī varat viegli iegādāties tiešsaistē un līdz 1 stundu pirms vilciena atiešanas. Iekāpšanai, nepieciešama tikai pase un arī PNR koda uzrādīšana (6-ciparu kods). Lai precizētu, rezervācijas apstiprinājuma e-pastā kopā ar e-talonu jums tiek nosūtīts PNR kods. Vilciena biļete iepriekš nav jāizdrukā, jo tā ir pieejama jūsu mobilajā telefonā un pievienota apstiprinājuma e-pastam, un vilciena kontrolieris sliktākajā gadījumā var arī pārbaudīt jūsu biļeti pēc nosaukuma.

Kādi pakalpojumi Trenitalia?

Trenitalia vilcienos ir izraudzīts vilciena kafejnīcas bārs, kas ir paredzēts dzērieniem un viegliem ēdieniem. Izvēlnē ir sviestmaizes, šokolādes čipsi, našķi, šokolādes tāfelītes, kafija, karstā šokolāde, tēju un tēju, un pēc tam jūs varat ēst un dzert šajā restorāna dzelzceļa vagonā vai nogādāto atpakaļ savā vietā. Ja jūs ceļojat biznesā, prēmija, vai Pirmajā klasē jūs varat izvēlēties bezmaksas viesmīlības dzērienu 9 pieejamos dzērienus un saldo, gards, vai bez lipekļa uzkodas. Visos Trenitalia vilcienos, blakus jūsu sēdeklim ir strāvas spraugas.

Trenitalia visbiežāk pieprasītie jautājumi – Vai man iepriekš jārezervē vieta Trenitalia?

Rezervējot Trenitalia biļeti, sēdvieta tiek automātiski piešķirta jums, un, rezervējot vietu, jūs nevarat rezervēt īpašu vietu. Ja vilcienā atrodaties brīvas vietas, jums ir atļauts pārvietoties, mainīt vietas, un tām ir cita telpa.

Vai Trenitalia ir pieejams bezvadu internets??

Iepriekš iegādājoties Trenitalia biļetes, jūs varat izbaudīt Bezmaksas bezvadu internets visos Trenitalia frecciarossa tipa vilcienos un klasēs.

 

Trenitalia tickets

 

Noslēgumā, ja esi tik tālu sasniedzis, jūs zināt visu, kas jums jāzina par Trenitalia vilcieniem, un esat gatavs iegādāties Trenitalia vilciena biļeti SaveATrain.com.

 

Šiem dzelzceļa operatoriem mums ir vilciena biļetes:

DSB Denmark

Dānijas DSB

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Beļģija

intercity trains

Starppilsētu vilcieni

SJ Sweden Trains

SJ Zviedrija

NS International Cross border trains

NS Starptautiskā Nīderlande

OBB Austria logo

OBB Austrija

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norvēģija

Switzerland Sbb railway

SBB Šveice

CFL Luxembourg local trains

CFL Luksemburga

Thello Italy <> France cross border railway

padziļina

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Vācija

European night trains by city night line

Nakts vilcieni

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Vācija

Czech Republic official Mav railway operator

Mav čehu

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

eurail logotips

EURAIL

 

Vai vēlaties iegult šo lapu savā vietnē?? Noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-trenitalia%2F%0A%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods), Vai arī jūs varat vienkārši izveidot saiti tieši uz šo lapu.

Autortiesības © 2021 - Saglabāt vilcienu, Amsterdama, Nīderlande
Neatstājiet bez tagadni - Saņemt Kuponi un jaunumi !