Pasūtīt vilciena biļeti TAGAD

Lētas SNCB vilcienu biļetes un ceļojumu cenas

Šeit jūs varat atrast visu informāciju par Lētas SNCB vilciena biļetes un SNCB ceļojumu cenas un priekšrocības.

 

Tēmas: 1. SNCB ar vilciena svarīgākajiem momentiem
2. Par SNCB 3. Populārākās atziņas, lai iegūtu lētu SNCB vilciena biļeti
4. Cik maksā SNCB biļetes 5. Kāpēc labāk braukt ar SNCB vilcieniem, nevis ceļot ar lidmašīnu
6. Kāda ir atšķirība starp pirmo un otro klasi? 7. Vai ir SNCB abonements
8. Cik ilgi pirms SNCB atiešanas jāierodas 9. Kāds ir SNCB vilcienu kustības saraksts
10. Kuras stacijas apkalpo SNCB 11. SNCB FAQ

 

SNCB ar vilciena svarīgākajiem momentiem

  • Valsts vilcienu uzņēmums, SNCB, kalpo 244 miljons pasažieru gadā.
  • Katru dienu, valsts vilcienu kompānija ņem 61 tūkstošiem cilvēku Beļģijā un uz galamērķiem visā Eiropā.
  • Valsts dzelzceļa uzņēmums ir Beļģijas lielākais mobilitātes pakalpojumu sniedzējs valstī.

Par SNCB

Beļģijas Nacionālā dzelzceļa kompānija, SNCB, tika izveidota 1926.

SNCB piedāvā dzelzceļa pakalpojumus Beļģijā un visā Eiropā. Ar pareizo biļeti, jūs varat apmeklēt visu labāko brīvdienu vietas Eiropā. Ar dažādu kategoriju biļetēm un karšu abonementiem, SNCB atbilst katra cilvēka vajadzībām.

Vilcieni bieži apmeklē Briseli – Ģente, Antverpene – lietots, Brisele – Namūrs. Jūs varat nokļūt arī kaimiņvalstīs Eiropā, izmantojot SNCB vilcienus.

Visā korporācijā, tuvu 20,000 darbinieki, kas strādā dzelzceļa un autobusu tīklos, nodrošina, ka pasažieri katru dienu droši sasniedz galamērķi.

 

Cheap SNCB Train Tickets

Iet uz Saglabājiet vilciena mājas lapu vai izmantojiet šo logrīku meklēšanai vilcienu biļetes uz SNCB

Saglabājiet vilciena iPhone iOS lietotni

Saglabāt vilciena Android lietotni

 

Saglabāt vilcienu

Izcelsme

galamērķis

Izlidošanas datums

Atgriešanas datums (Neobligāti)

Pieaugušais (26-59):

Jaunatne (0-25):

Vecākais (60+):


 

Populārākās atziņas, lai iegūtu lētu SNCB vilciena biļeti

numurs 1: Pasūtiet SNCB biļetes iepriekš, cik vien iespējams

Cena SNCB vilciena biļetes paceļas, tuvojoties ceļojuma dienai. Jūs varat ietaupīt nedaudz naudas, rezervējot SNCB vilciena biļetes pēc iespējas tālāk no atiešanas dienas. SNCB vilciena biļetes ir pieejamas jau 3 uz 6 mēnešus pirms vilciena atiešanas. Agrā rezervēšana nodrošina, ka jūs saņemat visrentablākās SNCB vilciena biļetes. To skaits ir arī ierobežots, tāpēc, jo ātrāk jūs pasūtāt, lētāk jums. Lai ietaupītu naudu par SNCB vilciena biļetēm, pēc iespējas ātrāk iegādājieties biļetes.

numurs 2: Ceļošana ar SNCB ārpus pīķa periodiem

SNCB vilciena biļetes ir lētākas periodos, kas nav sastopami, nedēļas sākumā, un dienas laikā. Jūs varat būt pārliecināts, ka saņemsiet lētāki vilciena biļetes nedēļas laikā. Otrdien, Trešdien, un ceturtdien, SNCB vilcienu biļetes ir visekonomiskākās. Tā kā lielais skaits biznesa ceļotāju dodas uz darbu no rīta un vakarā, vilciena biļetes tajās stundās maksā vairāk. Daudz lētāk ir ceļot jebkurā laikā starp pēc rīta un pirms vakara došanās uz darbu. Nedēļas nogales ir vēl viens vilcienu pīķa periods, īpaši piektdienās un sestdienās. Arī SNCB vilcienu biļešu cenas pieaug valsts svētki un skolu brīvdienas.

numurs 3: Pasūtiet biļetes SNCB, kad esat pārliecināts par ceļojuma grafiku

SNCB vilcieni ir ļoti pieprasīti, un ar nelielu konkurenci, šobrīd tie joprojām ir galvenā izvēle vilcieniem Beļģijā. SNCB var atļauties noteikt vilcienu biļešu ierobežojumus, piemēram, tādus, kādi viņiem ir, kas aizliedz biļešu maiņu vai naudas atmaksu, ja vien tas nav uzņēmējdarbības veida biļete. Pat ja joprojām ir forumu vietnes, kurās jūs varat pārdot savas biļetes lietotām personām, SNCB nepieļauj lietotu biļešu tirdzniecību. Kā tas palīdz jums ietaupīt naudu?? Pasūtiet biļeti tikai tad, ja esat pārliecināts par grafiku, kas ļautu jums rezervēt vienu biļeti divreiz, jo radās kaut kas un jūs nevarējāt izmantot oriģinālo biļeti.

numurs 4: Iegādājieties SNCB biļetes vietnē Save A Train

Glābiet vilcienu ir lielākais, vislabākais, un lētākie piedāvājumi vilcienu biļetēm Eiropā. Mūsu attiecības ar daudziem dzelzceļa operatoriem, vilciena biļešu avoti, un mūsu zināšanas par tehnoloģiju algoritmiem ļauj ietaupīt vilcienam piekļuvi lētākajiem vilcienu biļešu piedāvājumiem. Mēs piedāvājam tikai lētus vilcienu biļešu piedāvājumus tikai SNCB; mēs to pašu nodrošinām arī citām SNCB alternatīvām un lepojamies ar labāko klientu apkalpošanu dzelzceļa tirgū.

Briseles un Antverpenes vilcienu cenas

Amsterdamas un Antverpenes vilcienu cenas

Vilciena cenas no Lilles uz Antverpeni

Parīzes līdz Antverpenes vilcienu cenas

 

SNCB Train in Station

 

Cik maksā SNCB biļetes?

SNCB biļetes sākas no EUR 2,5 līdz pat EUR 20 par vienu vilciena braucienu. Par SNCB vilciena biļetes cena ir atkarīgs no tā, kāda veida biļeti iegādājaties un kad izvēlaties ceļot:

Vienvirziena biļete Turp un atpakaļ
Standarta € 2,50 – € 15.00 15 € – 30 €
Pirmā klase € 10.50 – 20 € 21 € – 46 €

 

Kāpēc labāk braukt ar SNCB vilcieniem, nevis ceļot ar lidmašīnu

1) Jūs ieradīsities pilsētas centrā. Šī ir viena SNCB vilcienu priekšrocība salīdzinājumā ar lidmašīnām. SNCB vilcieni un visi pārējie vilcienu braucieni no jebkuras vietas pilsēta līdz centram nākamās pilsētas. Tas ļauj ietaupīt laiku un izmaksas par kabīni no lidostas līdz pilsētas centram. Ar vilciena pieturām, ir vieglāk nokļūt jebkur pilsētā, uz kuru dodaties. Nav svarīgi, no kurienes jūs ceļojat, Brisele, Antverpene, lietots, vai Lježā, pilsētas centra pieturas ir galvenā SNCB vilcienu priekšrocība!

2) Ceļojot ar lidmašīnām, jums jāatrodas lidostā vismaz vairākas stundas pirms lidojuma laika. Pirms atļaujat iekāpt lidmašīnā, jums būs jāveic drošības pārbaudes. Ar SNCB vilcieniem, jums vienkārši jāatrodas stacijā mazāk nekā 30 minūtes iepriekš. Ja ņem vērā arī laiku, kas nepieciešams, lai pārvietotos no lidostas uz pilsētas centru, jūs sapratīsit, ka SNCB vilcieni ir labāki kopējais ceļojuma laiks.

3) Uz virsmas, SNCB vilcienu biļešu cena, šķiet, ir dārgāka nekā budžeta aviobiļetes. Tomēr, salīdzinot visas iesaistītās maksas, SNCB vilcienu biļetēm ir izdevīgāks piedāvājums. Ar citām izmaksām, piemēram, maksu par bagāžu, kas jums nav jāmaksā vilcienos, ceļojot ar SNCB ir noteikti labākais.

4) Vilcieni ir videi draudzīgāki salīdzinot vilcienus un lidmašīnas, vilcieni iznāktu virsū. Lidmašīnas ļoti piesārņo atmosfēru ar lielu oglekļa daudzumu, ko tās izdala. Vilcieni salīdzinājumā dod daudz mazāk oglekļa piesārņojuma nekā lidmašīnas.

Brisele Brigē Trains

Antverpene uz Briges Vilcieni

Halle divas Bruges Vilcieni

Ģentes uz Briges Vilcieni

 

Kāda ir atšķirība starp pirmo un otro klasi?

Dažādiem budžetiem un ceļotāju veidiem ir dažādas SNCB biļešu klases. Jūs varat iegādāties standarta biļeti 1. vai 2. klasei. Piemēram, 2. klase labāk derēs gariem ceļojumiem un budžeta ceļotāji. Bet, ja jūs meklējat vietu, kur izstiept kājas, vai arī esat biznesa ceļotājs un vēlaties strādāt, kamēr ceļojat, tad 1. klase ir ideāli piemērota jums.

 

 

Vai ir SNCB abonements?

Beļģijas pilsoņiem, ir dažādi abonementu veidi, Neierobežota sezonas biļete, un standarta sezona. Starptautiskajiem klientiem mēs iesakām iegādāties ilgu laiku iepriekš, un tad jums būs lētākais variants.

Abas kartes var iegādāties vietnē:

– SNCB biļešu skaitītāji.

– SNCB lietotne.

Standarta SNCB biļetes:

Standarta biļete ir elastīgākā vilciena biļete, ko SNCB piedāvā. Tādējādi, jūs varat ceļot uz jebkuru vietu Beļģijā ar standarta vilciena biļeti. Jums jāņem vērā, ka standarta biļetes tika iegādātas tiešsaistē, nevar atmaksāt. Tomēr, ja plānos ir notikušas izmaiņas, biļeti var atmaksāt vai samainīt biļešu kasēs. Papildus, šis pakalpojums ir pieejams, dienu pirms izlidošanas datuma, vai par 30 minūtes pēc biļetes iegādes.

Daudzbērnu ģimenes biļete

Visi ģimenes locekļi var baudīt lieliskas atlaides SNCB biļetēm. Piemēram, bērni līdz 12 ceļot bez maksas, un līdz 50% par standarta biļetēm pieaugušajiem un bērniem 12. Turklāt, ar šo biļeti, jūs varat ceļot visos SNCB vilcienos.

Šī karte ir derīga kopā ar foto identifikācijas karti, kurā jāietver turētāja vecums.

Standarta sezonas biļete

Beļģijas pilsoņi var iegādāties standarta sezonas biļeti, un izbaudiet neierobežotus braucienus tajā pašā maršrutā. Citiem vārdiem sakot, par cenu 10 mēnešu abonements, viņi var ceļot abos virzienos tik reižu, cik vēlas.

Nedēļas nogales biļete

Nedēļas nogales biļete ir derīga no piektdienas līdz svētdienai, ar 50% atlaide jebkuram Beļģijas galamērķim. Tātad, sākot no plkst 7 piektdien plkst, jūs varat ceļot jebkur Beļģijā, 1. vai 2. klasē. Papildus, šie īpašie noteikumi attiecas arī uz oficiāla brīvdiena arī.

Vilciena cenas no Briseles līdz Gentei

Antverpenes un Gentas vilcienu cenas

Halle uz Gentu vilcienu cenas

Briges uz Gentu vilcienu cenas

 

Cik ilgi pirms SNCB atiešanas jāierodas?

Precīzi precīzi ir grūti, bet Saglabāt vilcienu iesaka ierasties 30 minūtes pirms izlidošanas laika. Ar šo laika periodu, jums būs arī pietiekami daudz laika, lai iegādātos nepieciešamās lietas veiciet savu vilciena braucienu pēc iespējas ērtāk.

 

Kāds ir SNCB vilcienu kustības saraksts?

Jūs to varat uzzināt reāllaikā mūsu mājas lapā vietnē Saglabāt vilcienu SNCB vilcienu kustības grafiku, Vienkārši ierakstiet savu pašreizējo atrašanās vietu un vēlamo galamērķi, un mēs parādīsim jums informāciju.

Vilciena cenas no Briseles līdz Lježai

Antverpene uz Dinant vilcienu cenām

Genta līdz Dinant vilcienu cenas

Lježas līdz Dinant vilcienu cenām

 

Kuras stacijas apkalpo SNCB?

SNCB Briseles stacija ir Brisele – galvenais, kas atrodas Beļģijas centrā.

Vēl viena centrālā SNCB stacija atrodas Antverpenē, SNCB vilcieni izbraukt un ierasties no Antverpenes centrālās stacijas, netālu no skaistās viesnīcas Blue Astrid. Antverpenes centrālā ir otra aizņemtākā dzelzceļa stacija Beļģijā.

SNCB vilcieni atiet Gentē no Gents Sentpīters stacija, kas ir trešā lielākā Beļģijas pilsēta un lielākā Flandrijā.

vasalis, vasalis Guillemins ir SNCB centrālā dzelzceļa stacija. tāpēc, Lježas dzelzceļa stacija savieno Beļģiju ar kaimiņvalstīm, padarot to par vienu no noslogotākajām dzelzceļa stacijām Valonijā. Turklāt, ja plānojat doties uz Vāciju, Francija, Luksemburga, vai Nīderlande no Beļģijas, labāk rezervējiet SNCB vilciena biļetes savlaicīgi.

lietots (Brigge – Tas pats pilsētas nosaukums citā populārā valodā) dzelzceļa stacija ir vēl viena aizņemta SNCB dzelzceļa stacija Flandrijā. Piemēram, no Briges, jūs varat pasūtīt vilciena biļeti uz citu populāri galamērķi Beļģijā: Ģente, Antverpene, un Brisele mazāk nekā stundas laikā. Briges dzelzceļa stacija atrodas a 20 minūšu gājiena attālumā no pilsētas centrs, un skaisto Vecpilsētas tirgus laukumu.

SNCB dzelzceļa stacija Lēvenē ir galvenā dzelzceļa stacija Flandrijas Brabant reģionā Beļģijā. Šī aizņemtā dzelzceļa stacija savieno flāmu reģionu ar citiem reģioniem un ir viena no vadošajām vietām 5 noslogotākās dzelzceļa stacijas Beļģijā. Tādējādi, jūs varat vilciens ceļot uz Briseli, Briseles lidosta, Lēvena, Antverpene, un būtībā jebkura pilsēta Beļģijā.

Mehelens vai Malinas, Mehelenas pilsētā, ir arī viena no centrālajām SNCB dzelzceļa stacijām Beļģijā. Jūs atradīsit šeit 10 platformas, apkalpo starppilsētu vilcienu līnijas, ieskaitot Briseles lidostu no Antverpenes. Papildus, jūs varat iegādāties SNCB biļetes uz Amsterdamu, un Luksemburga, caur Antverpeni un Briseli.

 

SNCB FAQ

Vai velosipēdi ir atļauti uz kuģa SNCB vilcieni?

Velosipēdi ir atļauti SNCB vilcienos. Ja jums ir saliekams velosipēds, tad jūs varat iekāpt tajā vilcienā, bez maksas. Tomēr, citi velosipēdu veidi maksās jums vilciena biļetes papildinājumu 4 eiro apmērā.

Vai bērni bez maksas ceļo ar SNCB vilcieniem?

Jā, bet tikai līdz noteiktam vecumam. Bērni, kas ir jaunāki par 12 ceļos bez maksas pieaugušā pasažiera pavadībā.

Vai mājdzīvnieki ir atļauti SNCB vilcienos?

Jā, jūs varat nogādāt savu pet vilcienā, par € 3 par braucienu. Tomēr, mājdzīvniekam jābūt uz svina vai somā, vai grozu.

Kādas ir SNCB iekāpšanas procedūras?

Dažās stacijās ir elektroniski displeji, kas atklāj vilcienu veidošanos. Tālāk, izmantojiet tos, lai pārbaudītu zonas, kur vilciena atnākšanas brīdī būs vilciena autobusa numurs.

Visbiežāk pieprasītie SNCB FAQ – Vai man iepriekš jāpasūta vieta SNCB?

tu var rezervē a Es zinuplkst iepriekš vietējā tirgū SNCB vilcieni. tu griba iegūt personīgo sēdeklis pēc rezervācijas veikšanas, bet tas nav obligāti.

Vai SNCB iekšienē ir pieejams Wi-Fi internets?

Nē. Tur nav bezmaksas Bezvadu internets internets SNCB vilcienos. SNCB dzelzceļa stacijās varat baudīt bezmaksas bezvadu internetu.

 

SNCB tickets are available for these trains

 

Ja esat lasījis līdz šim brīdim, tagad jūs zināt visu, kas jums jāzina par SNCB vilcieniem, un esat gatavs nopirkt SNCB vilciena biļeti Saglabāt vilcienu.

 

Šiem dzelzceļa operatoriem mums ir vilciena biļetes:

DSB Denmark

Dānijas DSB

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Beļģija

intercity trains

Starppilsētu vilcieni

SJ Sweden Trains

SJ Zviedrija

NS International Cross border trains

NS Starptautiskā Nīderlande

OBB Austria logo

OBB Austrija

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norvēģija

Switzerland Sbb railwaySBB Šveice CFL Luxembourg local trains

CFL Luksemburga

Thello Italy <> France cross border railway

padziļina

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Vācija

European night trains by city night line

Nakts vilcieni

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Vācija

Czech Republic official Mav railway operator

Mav čehu

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operatorTrenitalia eurail logotips

EURAIL

 

Vai vēlaties iegult šo lapu savā vietnē?? Noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-sncb%2F%3Flang%3Dlv– (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods), Vai arī jūs varat vienkārši izveidot saiti tieši uz šo lapu.

Autortiesības © 2021 - Saglabāt vilcienu, Amsterdama, Nīderlande
Neatstājiet bez tagadni - Saņemt Kuponi un jaunumi !