Lasīšanas laiks: 4 protokols
(Pēdējās izmaiņas:: 12/11/2021)

Viena no lietām, visvairāk aizraujošu par ceļošanu Eiropā ir tas, ka jūs varat nokļūt ar vilcienu visur. Tas ir visizplatītākais vidējais transports un daudzu cilvēku mīļākie ceļot kontinentu. Cilvēki uzdot dažus jautājumus, pirms viņi izlemj veikt vilcienu, pre-ceļojums essentials, piemēram, kur es varu nopirkt biļetes? Kā es varu pārbaudīt grafikus? Vai es varu pāriet no vienas valsts uz otru? Kas ir nakts vilcieni tāpat?

 

Šeit ir iepriekš ceļojums Essentials jums ir jāzina:

Grafiki un cenas Eiropas Trains

Lai gan visa Eiropa ir saistīta ar ļoti plašu dzelzceļa tīkls katrai valstij ir savs dzelzceļa kompāniju un, tāpēc, tās mājas ar grafiki un likmes. Ja vēlaties ceļot ar vilcienu tajā pašā valstī, nešķērsojot nevienu robežu, tas joprojām ir ieteicams doties tieši Saglabāt vilcienu kā jūs varētu darīt ar lidojumiem Skyscanner. Ja jūs nezināt, kas tas ir, Google sniegs jums atbildi. Gandrīz visas mājas lapas ir angļu valodā, tāpēc tas ir viegli orientēties un pārbaudīt grafikus. Ja vēlaties ceļot ar vilcienu no vienas valsts uz otru (vienmēr Eiropā) Jums vajadzētu arī meklēt maršrutā Lietotne tāpat Saglabāt vilcienu.

Luksemburga uz Briseles Vilcieni

Antverpenes Vilcieni

Amsterdamas uz Briseles Vilcieni

Parīzes uz Briseli Vilcieni

 

Kā un kad pirkt biļetes?

Viena no iepriekš braucienu essentials noteikti biļetes. Daži vilcienu fragmenti (jo īpaši tiem, liels ātrums un tiem, kuri savieno galvaspilsētu vai lielu pilsētām) tendence pieaugt cenas, ja izlidošanas datuma pieejas; tur ir citi (vietējie vilcieni un tiem, kas saistīt tuvējo pilsētu) kas vienmēr saglabā to pašu cenu. Ja jūs ceļojat no kapitāls kapitālam, vislabāk ir pirkt biļeti pāris nedēļas iepriekš, lai iegūtu vislabāko cenu. Ja jūs iegādāties biļetes caur progr (daudz Eiropas vilcienu uzņēmumi ir savs lietotni too), Jūs saņemsiet elektronisku biļeti ar QR kodu, jūs varat parādīt vadītājam no tālruņa ekrānā, tāpēc jums nav tos izdrukāt.

Londonā, lai Lille Vilcieni

Londonas uz Parīzi Vilcieni

Lyon Londonas Vilcieni

Londonas uz Bordeaux Vilcieni

 

Pre-ceļojumu Essentials MAP

Kā nokļūt līdz stacijai, ir galvenais, lai pirms ceļojuma Essentials

Laba lieta par ceļošanu ar vilcienu ir tas, ka stacijas parasti centrā pilsētu un ir viegli sasniedzama ar metro, autobusu vai kājām. Jums nav ceļot stundu, lai dotos uz lidostu (ja jūs esat uz pilsētas nomalē, lai gan kopumā tas nekad notiek tik ilgi,). Ja jūs ceļot ar nelielu bagāžu, Jūs varat iet pa sabiedriskais transports. Ja Jums ir ļoti piekrauts, varbūt taksometrs ir labākais risinājums. Tas nesāpēs pateikt to: dažās pilsētās ir vairākas dzelzceļa stacijas (piemēram, Parīze) tāpēc vienmēr pārliecinieties par to, ko jūsu vilciens atiet no. Dažreiz var gadīties, ka jums ir nodot no vienas stacijas uz otru.

Berlīnes uz Minheni Vilcieni

Frankfurte pie Minhenes Vilcieni

Vīnes uz Minheni Vilcieni

Stuttgart uz Minheni Vilcieni

 

punktualitāte Vilcieni Eiropā

Eiropas vilcieni atiet tieši tajā brīdī (ja ir kavēšanās dažiem klimatiskie iemesls). Nokļūšana līdz stacijai apmēram 15-20 minūtes pirms vienmēr ir viena no iepriekš braucienu essentials. Paturiet prātā, ka ir vilcieni, kas ir ļoti garš, un dažreiz jums būs staigāt daudz nokļūt līdz beigām platformas. Par pieturas starp vienu un otru pilsētu parasti ilgst ne vairāk kā dažas minūtes.

Šis bija mazs, bet noderīgs ceļvedis par svarīgākajām lietām pirms ceļojuma vilciena braucienā pa Eiropu un lietām, kas jums jāzina, pirms izlemjat braukt ar vilcienu.. Mēs ceram, ka pieredze jums iegūt būs nenovērtējams.

Zurich uz Zermatt Vilcieni

Ženēva uz Zermatt Vilcieni

Bern uz Zermatt Vilcieni

Lucerne uz Zermatt Vilcieni

 

Ievadiet Saglabāt-A-Train rezervēt vilciena biļeti uz jebkuru galamērķi 3 protokols, lētākās vilciena biļetēm likmēm un atbrīvots no nepatīkams rezervēšanas maksu!

 

Vai vēlaties iegult mūsu emuāra ziņu savā vietnē?, tad noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F4-train-pre-trip-essentials-europe%2F%3Flang%3Dlv– (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods)