Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 12/11/2021)

Jednym z najbardziej ekscytujących rzeczy na temat podróży w Europie jest to, że można się tam dostać pociągiem wszędzie. Jest to najbardziej rozpowszechniony średnią transport i ulubiony wielu ludzi do podróżować po kontynencie. Ludzie zadają kilka pytań, zanim zdecydują się Weź pociąg, Essentials pre-trip takie jak gdzie mogę kupić bilety? Jak mogę sprawdzić harmonogramy? Czy mogę przejechać z jednego kraju do drugiego? Czym są pociągi nocne lubić?

 

Oto szczegółowa pre-trip trzeba wiedzieć:

Rozkłady i ceny pociągów europejskich

Mimo całej Europie jest powiązana z bardzo rozbudowanej sieci kolejowej każdy kraj ma swoją firmę kolejową i, w związku z tym, Jego strona internetowa z harmonogramy i stopy. Jeśli chcesz podróżować pociągiem w obrębie tego samego kraju, przekraczania granicy bez żadnych, wciąż jest zalecany przejść bezpośrednio do Save pociągu jak byś z lotów do Skyscanner. Jeśli nie wiesz co to jest, Google daje odpowiedź. Niemal wszystkie strony internetowe mają wersję angielską, więc jest łatwy w obsłudze i sprawdzić harmonogramy. Jeśli chcesz podróżować pociągiem z jednego kraju do drugiego (zawsze w Europie) należy również szukać w trasie Aplikacja jak zaoszczędzić Train.

Luksemburg pociągom Brukseli

Pociągi Antwerpia do Brukseli

Pociągi Bruksela Amsterdam

Paryż Pociągi Bruksela

 

Jak i kiedy kupić bilety?

Jednym z zasadniczych pre-podróż jest zdecydowanie bilety. Niektóre fragmenty kolejowe (zwłaszcza wysoka prędkość a te, które łączą kapitały lub dużych miast) mają tendencję do wzrostu cen, kiedy datą wyjazdu podejścia; są inni (lokalne pociągi a te, które odwołują pobliskich miastach) że zawsze tę samą cenę. Jeśli podróżujesz z kapitału do kapitału, najlepiej jest kupić bilet na kilka tygodni z wyprzedzeniem, aby uzyskać najlepsze ceny. W przypadku zakupu biletów za pośrednictwem aplikacji (wiele Europejskie przedsiębiorstwa kolejowe mają własną aplikację zbyt), otrzymasz bilet elektroniczny z kodem QR można pokazać kierowcy na ekranie telefonu, więc nie trzeba ich drukować.

Pociągi Londyn do Lille

Pociągi Londyn do Paryża

Lyon Pociągi w Londynie

Pociągi Londyn do Bordeaux

 

Essentials Pre-Trip MAP

Jak dostać się do stacji jest kluczem Essentials Pre-Trip

Dobrą rzeczą w podróży pociągiem jest to, że stacje są zazwyczaj w centrum miasta i są łatwo dostępne metrem, autobusem lub pieszo. Nie trzeba jechać godzinę, aby przejść do lotniska (chyba że jesteś na obrzeżach miasta, chociaż w ogóle nigdy nie trwa tak długo). Jeśli możesz podróżować z niewielkim bagażem, można przejść przez transport publiczny. Jeśli są bardzo obciążone, Może taxi jest najlepszym rozwiązaniem. To nie boli to powiedzieć: niektóre miasta mają kilka stacji kolejowych (na przykład, Paryż) więc zawsze mieć pewność co twój pociąg odjeżdża z. Czasami może się zdarzyć, że trzeba przenieść z jednej stacji do drugiej.

Berlin do Monachium Pociągi

Frankfurt do Monachium Pociągi

Pociągi Wiedeń do Monachium

Pociągi Stuttgart do Monachium

 

punktualność Pociągi w Europie

Europejskie pociągi odjeżdżają dokładnie w minutę (chyba że opóźnienie dla niektórych powodem klimatyczny). Dojazd do stacji o 15-20 minut przed zawsze jest jednym z zasadniczych przed podróżą. Należy pamiętać, że istnieją pociągi, które są bardzo długie i czasami trzeba dużo chodzić, aby dostać się na końcu peronu. ten zatrzymuje się między jednym miastem a drugim zwykle nie trwają dłużej niż kilka minut.

Był to mały, ale pomocny przewodnik po podstawowych informacjach przed podróżą pociągiem w Europie i rzeczach, które musisz wiedzieć, zanim zdecydujesz się wziąć jeden. Mamy nadzieję, że doświadczenie zyskasz będą bezcenne.

Pociągi Zurych do Zermatt

Pociągi Genewa do Zermatt

Pociągi Berno do Zermatt

Lucerna pociągom Zermatt

 

Wprowadź Save-A-Train zarezerwować bilet na pociąg do jakiegokolwiek miejsca przeznaczenia w 3 minuty, w najtańszych cenach biletów kolejowych i zwolniony od nachalnych opłat rezerwacyjnych!

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2F4-train-pre-trip-essentials-europe%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)