Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 11/06/2021)

Trudno powiedzieć, co stanowi jak najlepiej i najgorzej pogody, więc kiedy zaczęliśmy pisać Europa krajów o najlepszej pogody nie wiedzą, jak podejść do tego. Po wszystkim, to wszystko indywidualne, Nie jest to? Więc zdecydowaliśmy się umieścić naszą tezę, że na 365 dzień słońca, lekki wiatr i prysznice deszcz zrobić idealnego klimatu, i tam zacząć.

 

Zebraliśmy się lista krajów europejskich na podstawie ich warunków pogodowych, i to do ciebie, aby zdecydować, gdzie chcesz iść obok:

Nasz 1 kraj dla europejskich krajów z najlepszymi pogoda: Hiszpania

Klimat śródziemnomorski, solidna infrastruktura transportowa, doskonałe możliwości do podróży, jak również różne działania towarzyskich i rekreacyjnych, uczynić Hiszpania dość dużo kraj marzeń. Znajduje się w południowo-zachodniej Europie, Hiszpania zdecydowanie liczy się dla jednego z najbardziej malowniczych wycieczki kolejowe w Europie. Hiszpania Prognoza pogody z gorącym, Suche lata i łagodne, deszczowe zimy. Ponieważ Hiszpania jest jednym z największych krajów europejskich, ma więcej niż jeden klimat. Więc, na rozległym centralnym płaskowyżu można spodziewać się bardziej kontynentalnego klimatu: Przygotuj się na gorąco, i suche lata mroźne zimy. Tłumaczenie: Jeśli jesteś podróże do Hiszpanii i planujemy pobyt na kilka miesięcy, weź kostium kąpielowy i kurtkę.

 

 

Portugalia – The 1st na europejskich krajów o najlepszej pogody

Dla tych z Was, którzy wolałbym cieszyć 22 ° C średnio prawie przez cały rok niż pocić ją w temperaturze 35 ° C stopni +, Portugalia to 1 na europejskich krajów o najlepszej pogody. Portugalia jest klasyfikowany jako CSB klimatu (termin ten odnosi się do klimatu śródziemnomorskiego); ciepły umiarkowany wilgotny klimat las, suchymi lata, oraz wilgotne zimy. Jeśli podróżujesz pociągiem, zdecydować się na Portugalii w miesiącach letnich. Najgorętszy miesiąc Portugalia jest lipiec o średniej temperaturze 24 ° C, i najzimniejszym jeden jest styczeń w 12 ° C. złapiesz najwięcej codziennych godzin promieniowania słonecznego w sierpniu. Plus, możesz zawsze objechać Europę Zachodnią pociągiem dla najlepszego wrażenia, niezależnie od warunków klimatycznych w krajach chcesz zobaczyć.

 

Grecja

Innym śródziemnomorski kraj, który opuści cię zakochany w tej części Europy. Grecja jest typowe dla klimatu śródziemnomorskiego. Turyści i mieszkańcy Kocham go za jego ciepłymi i suchymi latami, łagodne i deszczowe zimy, i przedłużone okresy słońca przez większą część roku. Grecja jest jednym z tych europejskich krajów o najlepszej pogody i trzeba iść do więcej niż raz, aby w pełni docenić jego piękno. Mówiąc o idealnym klimacie śródziemnomorskim, to tylko uczciwe wspomnieć też Włochy, chociaż jej letnie wiatry mogą przynieść bardzo gorąco, nieprzyjemna pogoda nie każdy lubi.

 

Londyn nie jest w Europie krajów o najlepszej pogody

Brytania – Najgorszy na liście europejskich krajów o najlepszej pogodzie

Chociaż absolutnie wspaniały architektonicznie, historycznie, i kulturowo, Brytania Nie jest jednym z europejskich krajów o najlepszej pogody. Dobrze, chyba że lubisz stałą mgłę, deszcz, chmury i tak bardzo szare, że zapomnę tego, co inne kolory wyglądają. Wilgotne powietrze, a jego całkowita nieprzewidywalność nie pomogło. Choć Brytania ma słoneczne niespodzianek tu i tam, radzimy, aby nie (zawsze!) wyjść bez parasola i zapasowy T-shirt. Sprawdź te 4 podróży pociągiem pre-trip Essentials w Europie przed wyjazdem na wycieczkę.

Pociągi Amsterdam do Londynu

Lille Pociągi Londynie

Paryż Pociągi Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

 

Islandia

Prawdopodobnie jeden z najpiękniejszych krajów europejskich, Islandia szczyci się zapierającymi dech w piersiach fiordami, niekończące szmaragdowe krajobrazy, szczyty górskie śnieżnobiałe, i spektakularne wodospady. O, nie zapominajmy o jego gigantyczne lodowce, gorące źródła i gejzery, a niektóre z najbardziej przyjaznych, ludzi na świecie! Jednakże, Niestety, Ten skandynawski kraj jest znany ze swojej nieprzewidywalnej pogody i bolesnego. Islandia ma około 320 dzień grubych szare chmury, 215 dni deszczu, śnieżyce, i śnieżyce. To nie jest dla tych, którzy chcą cieszyć się słoneczną vacay.

  • Jednakże, jeśli jesteś osobą ferie, Islandia byłby na szczycie listy europejskich krajów o najlepszej pogody.

 

Znajdź swoje ulubione Europa krajów o najlepszej pogody dla ciebie! i cieszyć się swoją podróż! Zdecydować się na podróż pociągiem i zarezerwuj bilety kolejowe z Zapisz pociągu.

 

Czy chcesz umieścić nasz wpis na blogu w swojej witrynie?, kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feurope-countries-best-weather%2F%3Flang%3Dpl – (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML)