Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 11/06/2021)

Je ťažké povedať, čo predstavuje ako najlepšie a najhoršie počasie, takže keď sme začali písať Európa krajiny s najlepšie počasie sme nevedeli, ako pristupovať k tejto. Po všetkom, to je všetko jednotlivec, nie je to? Tak sme sa rozhodli dať našu tézu o tom 365 dni slnka, ľahký vánok a žiadny dážď vytvárajú ideálnu klímu, a začať tam.

 

Sme dali dohromady zoznam európskych krajinách na základe svojich klimatických podmienok, a je len na vás, rozhodnúť, kam chcete ísť ďalej:

Naša prvá krajinou pre európske krajiny s najlepšie počasie: Španielsko

stredomorské podnebie, robustný dopravná infraštruktúra, vynikajúce možnosti cestovať, rovnako ako rôzne socializačné a voľnočasové aktivity, aby Španielsko skoro krajine snov. Sa nachádza v juhozápadnej Európe, Španielsko rozhodne počíta pre jeden z najmalebnejších ciest vlakom v Európe. Španielsko predpoveď počasia s horúcim, suché letá a mierne, daždivé zimy. Pretože Španielsko je jedným z najväčších európskych krajín, má viac ako jednu klímu. Takže, môžete očakávať kontinentálnejšie ovplyvnené podnebie na rozľahlej centrálnej plošine: pripravte sa na hot, suché letá a chladné zimy. preklad: Ak ste cestovania do Španielska a plánu na pobyt po dobu niekoľkých mesiacov, prineste si plavky a bundu.

 

 

Portugalsko – 1. na európskych krajinách s najlepšími počasie

Pre tých z vás, ktorí radšej vychutnať 22 ° C v priemere takmer po celý rok, než pot to pri teplote 35 ° C + stupňov, Portugalsko je 1. na európskych krajinách s najlepšími počasie. Portugalsko je klasifikovaný ako CSB klímy (tento termín označuje stredomorské podnebie); teplý mierny vlhký lesné klíma, suchými letami, a vlhké zimy. Ak cestujete vlakom, rozhodnúť sa pre Portugalsko v letných mesiacoch. Najteplejším mesiacom v Portugalsku júl s priemernou teplotou 24 ° C, a najchladnejšie je január pri 12 ° C. Budete chytať väčšinu denných hodín slnečného svitu v auguste. Plus, môžete vždy cestovať západnú Európu vlakom za najlepší dojem, bez ohľadu na klimatické podmienky v krajinách, ktoré chcú vidieť.

 

Grécko

Ďalšie stredomorská krajina, ktorá opustí vás v láske s touto časťou Európy. Grécko je typické stredomorské podnebie. Turisti aj miestni obyvatelia love it svojimi teplými a suchými letami, mierne a daždivé zimy, a rozšírené obdobie slnečného žiarenia po väčšinu roka. Grécko je len jedna z tých európskych krajín s najlepšie počasie a budete musieť ísť na viac ako raz, aby plne oceniť jeho krásu. Keď už hovoríme o dokonalej stredomorské podnebie, je to len spravodlivé spomenúť Taliansku príliš, hoci jeho letný vietor môže priniesť veľmi horúca, nepríjemné počasie nie každý sa teší.

 

Londýn nie je na európskych krajinách s najlepšími počasie

Británii – Najhoršie na zozname európskych krajín s najlepším počasím

Aj keď absolútne nádherné architektonicky, historicky, a kultúrne, Británii Nie je jedným z európskych krajín s najlepšie počasie. dobre, ak vás baví neustále hmly, dážď, mraky a toľko šedá, že zabudnúť, čo si ostatné farby vyzerať. Vlhký vzduch a jeho celková nepredvídateľnosť nepomáhajú ani. Kým Británia má mať slnečné prekvapenia tu a tam, vám odporúčame, aby ste (niekedy!) ísť von bez dáždnika a náhradné tričko. Pozrite sa na tieto 4 Vlak cestovanie pre-trip náležitosti v Európe Ako vyrazíte na cestu.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Lille do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Island

Pravdepodobne jeden z najkrajších európskych krajín, Island je hrdý na svoje úchvatné fjordy, Nekonečné smaragdovo zelenej krajiny, snehovo biele vrcholky hôr, a veľkolepé vodopády. ach, nezabudnime na svoje gigantické ľadovce, horúce pramene a gejzíry, a niektoré z najpriateľskejší, ľudí na svete! Avšak, bohužiaľ, táto škandinávska krajina je notoricky známy pre svoje nepredvídateľné a škaredé počasie. Island má približne 320 dni hustých šedých mrakov, 215 dni dažďa, snehové búrky, a fujavice. To nie je pre tých, ktorí chcú vychutnať slnečnú Vaca.

  • Avšak, ak ste osoba, zimné prázdniny, Island by sa na vrchole svojho zoznamu európskych krajín s najlepšie počasie.

 

Nájdite svoje obľúbené Európa krajiny s najlepšie počasie pre vás! a užite si výlet! Rozhodnúť pre vlakom a rezervovať lístky sa Zachráňte vlak.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feurope-countries-best-weather%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)