Objednať cestovný lístok na vlak TERAZ

Lacné lístky na vlak SBB a ceny cestovných trás

Tu nájdete všetky informácie o Lacné lístky na vlak SBB a Cestovné ceny SBB a výhody.

 

témy: 1. Hlavné body SBB vlakom
2. O spoločnosti SBB 3. Najlepšie informácie o lacných lístkoch na vlak SBB
4. Koľko stoja lístky SBB 5. Cestovné trasy: Prečo je lepšie jazdiť vlakmi SBB, a necestujú lietadlom
6. Aké sú rozdiely medzi Standardom, Day Pass, a Supersaver na SBB 7. Existuje predplatné SBB
8. Ako dlho pred odletom SBB prísť 9. Aké sú cestovné poriadky vlakov SBB
10. Ktoré vlakové stanice obsluhuje SBB 11. SBB FAQ

 

Hlavné body SBB vlakom

 • Na Švajčiarske federálne železnice, SBB, je národná železničná spoločnosť pôsobiaca vo Švajčiarsku.
  • Vlaky SBB sa radia na najvyššiu priečku národných železničných systémov v Európe, a v 2017 sa umiestnil na prvom mieste v kvalite služieb, hodnotenie bezpečnosti, a index výkonnosti.
  • 25 denne cestuje SBB milión cestujúcich.
  • Vlaková doprava SBB je jednou z najpresnejších vlakových služieb na svete, s menej ako 3 priemerné minútové oneskorenie.
  • Najdlhší železničný tunel SBB, tunel Gotthard Base, v švajčiarske Alpy, Opatrenia 57.1 kilometrov a vytvára svetový rekord.
  • SBB má 3 oficiálne jazyky: Nemec, francúzsky, a talianske. teda, Vlakové stanice SBB sú pomenované a označené podľa lokality: Názvy a označenia staníc v dvojjazyčných mestách sú v oboch miestnych jazykoch, a prečo môžete niekedy vidieť tento názov SBB CFF FFS.

O spoločnosti SBB

SBB je švajčiarska vlaková doprava, ktorá je jednou z najlepších na svete.

Národná švajčiarska železničná spoločnosť SBB pôsobí po celom Švajčiarsku, s 798 staniciach, a 721 predajné miesta na vlakové lístky. Železničná spoločnosť SBB je od 1. januára vo vlastníctve štátu, 1999, čo znamená federálny štát 100% akcií.

 

Sbb train in the snow

Ísť do Uložiť domovskú stránku vlaku alebo pomocou tohto widgetu vyhľadajte vlakové lístky na SBB

Uložte aplikáciu pre vlak iPhone

Uložte aplikáciu pre vlak Android

 

Uložiť vlak

pôvod

Destinácia

Dátum odchodu

Dátum návratu (voliteľný)

dospelý (26-59):

mladosti (0-25):

senior (60+):


 

Najlepšie informácie o lacných lístkoch na vlak SBB

číslo 1: Získajte lístky na SBB v predstihu, ako môžete

Lístky na vlak SBB sú k dispozícii online až do 60 dni pred dátumom cesty. Keď si objednávate lístky na vlak vopred, získate najlacnejšie lístky a najlacnejšie lístky na vlak SBB sú veľmi obmedzené. Ďalej, Ceny lístkov na vlak SBB raketovo stúpajú, keď sa váš deň cesty blíži, tak, aby ušetrite peniaze za zakúpenie lístka na vlak SBB, vybavte si lístky na vlak vopred. Aby sme ušetrili peniaze za lístky na vlak SBB, zakúpte si lístky čoskoro.

číslo 2: Cestujte SBB mimo špičiek

Lístky na vlak SBB sú mimo špičiek lacnejšie, na začiatku týždňa, a cez deň. Môžete si byť istí, že dostanete lacnejšie lístky do týždňa. V utorok, streda, a štvrtok, Cestovné lístky na vlak SBB sú najekonomickejšie. Z dôvodu objemu obchodných cestujúcich dochádzanie do práce ráno a večer, vlakové lístky sú drahšie. teda, je oveľa lacnejšie cestovať kedykoľvek medzi poludním a večerom. Víkendy sú ďalším špičkovým obdobím pre vlaky, najmä v piatok a sobotu. Ďalej sa zvyšujú ceny lístkov na vlak SBB sviatky a školské sviatky.

číslo 3: Objednajte si letenky na SBB, keď ste si istí cestovným poriadkom

Vlaky SBB je vysoký dopyt, a iba s 2 iné železničné spoločnosti ako konkurencia, v súčasnosti zostávajú najlepšou voľbou pre vlaky vo Švajčiarsku. Môžu si dovoliť stanoviť obmedzenia cestovných lístkov, ako sú tie, ktoré zakazujú výmenu cestovných lístkov alebo ich vrátenie, pokiaľ to nie je cestovný lístok typu Business.. Napriek tomu stále existujú webové stránky, na ktorých môžete ľuďom lístky z druhej ruky predať, SBB neumožňuje predaj lístkov z druhej ruky. Ako to pomôže ušetriť peniaze? Objednajte si lístok iba vtedy, keď ste si istí, že váš plán by vám ušetril dvojnásobnú rezerváciu jedného lístka, pretože prišlo niečo a pôvodný lístok ste nemohli použiť..

číslo 4: Kúpte si lístky na SBB v Save A Train

Save the Train má najväčší, najlepší, a najlacnejšie ponuky na letenky do Európy. Naše spojenie s mnohými železničnými operátormi, zdroje lístkov na vlak, a naše znalosti technologických algoritmov nám umožňujú prístup k najlacnejším obchodom s vlakom. Samotné SBB neponúkame iba lacné ponuky lístkov na vlak; to isté poskytujeme aj pre ďalšie alternatívy k SBB.

Ceny vlakov z Lyonu do Bazileja

Zürich do Bazileja ceny vlakov

Ceny vlakov z Paríža do Bazileja

Ceny vlakov z Luzern do Bazileja

 

SBB Train in Switzerland

 

Koľko stoja lístky SBB?

Vstupenky SBB začínajú od 12,50 EUR až po 125 EUR za jednu cestu vlakom. Na cena lístka na vlak SBB záleží aký typ lístka, destinácia, a keď sa rozhodnete cestovať:

Jednosmerný lístok Spiatočná cesta
štandardné 12,50 € – 35 € 28 € – 55 €
Prvá trieda 50 € – 95 € 50 € – 125 €

 

Cestovné trasy: Prečo je lepšie jazdiť vlakmi SBB, a necestujú lietadlom

1) Dorazíte do Centrum mesta. To je jedna výhoda vlakov SBB v porovnaní s lietadlami. Vlaky SBB a všetko iné cestovanie vlakom odkiaľkoľvek v meste do centra nasledujúceho mesta, nezáleží na tom, či je to prírodná rezervácia alebo dedina. Ušetrí vám to čas a náklady na taxík z letiska do centra mesta. So zastávkami vlakov, ľahšie sa dostanete kamkoľvek v meste, kam smerujete. Nezáleží na tom, odkiaľ ste, Ženeva, Bazilej, Zermatt, alebo Zürich, zastávky v centre mesta sú hlavnou výhodou vlakov SBB!

2) Cesta lietadlom si vyžaduje, aby ste boli na letisku najmenej niekoľko hodín pred časom letu. Pred vstupom do lietadla musíte prejsť bezpečnostnými kontrolami. S vlakmi SBB, len musíte byť na stanici menej ako hodinu vopred a niekedy aj menej. Keď vezmete do úvahy aj čas, ktorý je potrebný na dochádzanie z letiska do centra mesta, uvedomíte si, že vlaky SBB sú celkovo lepšie cestovný čas.

3) Na povrchu, cena lístkov na vlak SBB sa javí byť nákladnejšia ako lacné letenky. Avšak, keď porovnáte všetky príslušné poplatky, Lístky na vlak SBB majú výhodnejšiu cenu. S inými nákladmi, ako sú poplatky za batožinu, nemusíte platiť vo vlakoch, cestovanie SBB je najlepší.

4) Vlaky sú ohľaduplné k životnému prostrediu. V porovnaní vlakov a lietadiel, vlaky by vždy vychádzali navrch. Lietadlá silne znečisťujú Zem vysokou hladinou uhlíka a CO2, ktoré vydávajú. Vlaky v porovnávacom použití oveľa menšia uhlíková stopa ako lietadlá.

Ceny vlakov z Chur do Thenis

 

Aké sú rozdiely medzi Standardom, Day Pass, Saver Day Pass, a Supersaver na SBB?

SBB má rôzne typy leteniek pre rôzne rozpočty a typy cestujúcich: či už je to podnikanie alebo voľný čas. Môžete si byť istí, že vám bude vyhovovať jedna z týchto vstupeniek.

Štandardné lístky SBB:

Na SBB štandardný lístok je najpružnejšia zo všetkých lístkov SBB. Tento lístok na vlak je platený z bodu do bodu 1 cesta alebo spiatočné lety. Inými slovami, štandardný lístok SBB je klasická cestovná karta. Čo je najdôležitejšie, tento lístok na vlak platí na celý deň, ktorý ste si vybrali v čase nákupu, a do 5 som nasledujúci deň. Navyše, pre 1. a 2. triedu si môžete kúpiť lístok SBB bod-bod. Ďalšou veľkou výhodou lístkov typu point-to-point je, že deti do veku 6 cestujte zadarmo. Inými slovami, môžete cestovať kamkoľvek chcete a v ktorejkoľvek triede, na vašej ceste z bodu A do bodu B..

 

 

SBB Day Pass a Saver Day Pass Lístky:

S cestovnou kartou Saver Day Pass, môžete zaplatiť iba 27 EUR za cestu. Vstupenka na Day Pass je k dispozícii, iba ak si ich zaobstaráte vopred, nie sú k dispozícii na vlakovej stanici, už 60 dni pred dátumom vášho odchodu. Tento typ lístka na vlak si môžete objednať aj deň pred cestou. navyše, lístok Saver Day Pass platí pre lode, autobusy, alebo cesty električkou.

SBB Supersaver Lístky:

Táto trieda cestovného lístka nie je taká flexibilná ako lístok na vlak Standard SBB, ale lacnejšie ako iné lístky na vlak. Supersaver SBB Ticket ponúka až 70% zľava na štandardné letenky. Na rozdiel od štandardného lístka na vlak, tento typ lístka ponúka najnižšie cestovné na konkrétnej ceste z bodu A do bodu B.. Význam, na žiadnej stanici nemôžete naskočiť a vypnúť, okrem staníc, ktoré ste si vopred rezervovali.

Cestovná karta Day Pass vám dáva flexibilitu v deň cesty. Inými slovami, môžete cestovať kedykoľvek budete chcieť, v deň dátumu odchodu.

Ceny vlakov z Interlakenu do Zürichu

Ceny vlakov z Luzern do Zürichu

Ceny vlakov z Bernu do Zürichu

Ceny vlakov zo Ženevy do Zürichu

 

Existuje predplatné SBB?

Cestovnú kartu GA si môžu kúpiť iba miestni občania, čo je v podstate jedna karta pre všetko. Cestovná karta GA je platná dňa všetka verejná doprava vo Švajčiarsku.

Môžete si ho kúpiť na:

– Počítadlá lístkov SBB.

– V miestnom zákazníckom servise SBB 848 44 66 88

– Od personálu vlakov a autobusov SBB.

Cestovná karta Familia GA

Deti a mladí dospelí do veku 16 a ich rodičia môžu využívať zľavy na cestovnú kartu Familia GA. Táto karta je k dispozícii, ak má túto cestovnú kartu SBB aspoň jeden člen rodiny.

Všetci držitelia Familia GA majú výrazne znížené ceny za ďalšie cestovné karty GA. Navyše, rodina sa môže rozhodnúť, či si chce kúpiť Familia GA pre 1. alebo 2. triedu.

Cestovná karta Seven25

keď ste 25 všetko je o zábave, a teraz s kartou seven25, môžete cestovať bez obmedzenia z 7 popoludnie. Význam, Táto cestovná karta je platná medzi 7 pm to 5 ráno. Takže, ako to funguje? Sedmička je načítaná na vašu cestovnú kartu Swiss Pass a môžete ju použiť pri akejkoľvek zastávke.

Ceny vlakov z Bazileja do Interlakenu

Ceny vlakov zo Ženevy do Zermattu

Ceny vlakov z Bern do Zermattu

Ceny vlakov z Lucernu do Zermattu

 

SBB Train Travel in Switzerland

 

Ako dlho pred odletom SBB prísť?

Aby ste dostali svoje SBB a mali včas čas, železnica odporúča, aby ste prišli aspoň 1 hodinu pred odchodom vášho vlaku SBB. Sme v Save A Train, pretože sme veľa cestovali vlakmi SBB, odporučiť prísť dokonca 30 minút vopred, aby ste vlak chytili, nemusíte sa preháňať cez obrovské vlakové stanice. Navyše, hodina je dostatočný čas na to, aby ste si mohli vychutnať obchody a stánky s jedlom a zohnať tie veci, ktoré potrebujete cesta vlakom musí byť čo najhladšia.

 

Aké sú cestovné poriadky vlakov SBB?

To sa dozviete v reálnom čase na našej domovskej stránke Save A Train. Stačí zadať svoju aktuálnu polohu a požadovaný cieľ, a ukážeme vám aktualizované informácie o cestovných poriadkoch vlakov.

 

Ktoré vlakové stanice obsluhuje SBB?

Sú koniec 10 stanice obsluhované vlakovou dopravou SBB.

Zürichská stanica SBB je hlavná stanica v Zürichu (Miestny názov je Zurich HB). Toto je najväčšia železničná stanica SBB v Zürichu a nachádza sa v samom srdci Zürichu, blízkosti Rieka Limmat.

Bern je hlavné mesto Švajčiarska a je najbližšou železničnou stanicou k univerzite v Berne v štvrti Langgasse.

V súčasnosti v Ženeve Vlaky SBB odchádzajú a prichádzajú z hlavnej stanice v Ženeve, v centre mesta.

Bazilej Stanica SBB je najväčšou hraničnou stanicou v Európe. To znamená, že zo Švajčiarska, môžete vycestovať do Nemecka, Francúzsko, Rakúsko, a Holandsko s vlakovou dopravou SBB. Čo je najdôležitejšie, existujú 50 obchody a reštaurácie na stanici Bazilej, kde môžete kúpiť všetko, čo potrebujete na cestu. napríklad, môžete si kúpiť občerstvenie a suveníry na poslednú chvíľu. Zo stanice Bazilej SBB, a hlavné stanice, kam môžete cestovať, sú Frankfurt, Paríž, a Salzburg.

Ceny vlakov z Bazileja do Interlakenu

Ceny vlakov zo Ženevy do Zermattu

Ceny vlakov z Bern do Zermattu

Ceny vlakov z Lucernu do Zermattu

 

SBB FAQ

Na bicykli sú povolené bicykle Vlaky SBB?

Vo vlakoch SBB sú povolené bicykle. Lístok na ne si môžete kúpiť na stanici, a zaregistrujte bicykel ako batožinu alebo ich noste do vlaku ako príručnú batožinu.

Cestujte deti vo vlakoch SBB zadarmo?

V niektorých prípadoch áno, sprevádzané deti mladšie ako šesť rokov cestujú zadarmo. Navyše, deti od šiestich rokov, a až po ich 16 narodeninové cestovanie za polovičnú cenu.

Sú domáce zvieratá povolené vo vlakoch SBB?

Áno, psy sú povolené, pokiaľ cestujú v prepravke pre cestujúcich alebo v dodávke s batožinou.

Aké sú postupy pri nástupe na palubu SBB?

Mali by ste doraziť minimálne na stanicu 1 hodinu pred časom odchodu vlaku, a ukázať ID inšpektorovi lístkov na overenie.

Najčastejšie požiadavky na SBB – Môžem si rezervovať miesto vopred na SBB?

vy môcť rezerva vo vlaku a viempri Vopred až do 5 cestujúcich za cenu 5 EUR za sedadlo. Avšak, rezervácia musí byť pod menom osoby, ktorá cestuje.

Existuje vo vnútri SBB služba Wi-Fi?

Áno. Môžete sa tešiť zadarmo Wi-Fi vo všetkých vlakoch SBB a všetky cestovné triedy až do 60 minút.

 

Sbb train in heavy snow

 

Ak ste si prečítali tento bod, viete všetko, čo potrebujete vedieť o svojich vlakoch SBB, a ste pripravení kúpiť si lístok na vlak SBB Uložiť vlak.

 

Pre týchto železničných operátorov máme vlakové lístky:

DSB Denmark

Dánsky DSB

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgicko

intercity trains

Medzimestské vlaky

SJ Sweden Trains

SJ Švédsko

NS International Cross border trains

NS International Holandsko

OBB Austria logo

OBB Rakúsko

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Nórsko

Switzerland Sbb railway

SBB Švajčiarsko

CFL Luxembourg local trains

CFL Luxembursko

Thello Italy <> France cross border railway

prehlbuje

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Nemecko

European night trains by city night line

nočné vlaky

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Nemecko

Czech Republic official Mav railway operator

Mav česky

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

logo eurail

Eurail

 

Chcete túto stránku vložiť na svoje stránky? Kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-sbb%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie), Alebo môžete jednoducho odkazovať priamo na túto stránku.

Copyright © 2021 - Uložiť vlak, Amsterdam, Holandsko
Nenechávajte bez prítomnosti - Dostať kupóny a novinky !