Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 25/06/2021)

Ak vezmeme vlak je jedným z najviac podceňovaný foriem moderná doprava. ako medzikontinentálnej lietadlo jazdí stále dostupnejšie každý rok, ale vlaky sú na vzostupe všade. Existuje niekoľko dôvodov, prečo cestovať vlakom je jedným z najviac fascinujúcich ohľadoch prekračovať hranice.

 

Bernina Express

napríklad, mieridlá, ktoré prináša Bernina Express samy o sebe dostatočne previesť ľubovoľný leteckej nadšencov do železničného fanatika. Tiahnuci sa od Chur a St.. Moritz v nádhernom východnom Švajčiarsku do severného Talianska v Tirano, Bernina Express je tiež známy ako najmalebnejšie železničnej cesty vo svete. Táto cesta sa klenie celkom 90 míľ. To znamená 4 hodiny filmová alpskej krajiny, ľadovcov, veľké vodopády, a dramatické rokliny.

Všetky nádherná scenéria je viditeľný cez expresný vlak s veľkorysými priehľadovými oknami v každom osobnom automobile. Cesta vrcholí v priesmyku Bernina. o 7,000 stôp nad hladinou mora, prihrávka je náchylný k zúriacej snehovej búrky. medzitým, slnečno Italy vás čaká Na druhom konci tejto cesty. tento scénický cesta vlakom by mali byť povinné na zozname lopaty každého milovníka železnice.

 

nemecká železničná

medzitým, spájajúcej Express na tomto zozname je DB alebo Deutsche Bahn. národnej železničnej siete v Nemecku ponúka jedny z najkrajších jázd v blízkosti rieky Rýn. Jeho trasy vás prevedú nápadnými výhľadom na Alpy a horských údoliach. napríklad, najlepší spôsob, ako oceniť najdlhšia európska rieka je cez cestu, ktorá spája mestá Mainz a kolínska. Táto trasa vás prevedie miernych kopcov, rozpadajúce sa zámky, a terasovité vinice.

DB ponúka pravidelné jazdy vlakov, ktoré sa pripájajú mesta ako Amsterdam, Kodaň, a Praha sa v Nemecku veľkých metropol. Podobne ako u Bernina Express, Je to skvelý spôsob, ako vidieť Európy Heartland. Niet divu, že CNN sa odvoláva na Deutsche Bahn ako "Jeden z najpríjemnejších Nemeckí cestovateľské zážitky ktoré nezahŕňajú Mercedes-Benz 450. " Kým európske vlaky sú väčšinou cenený pre dlhé bežecké a cross-kontinentu ciest, existujú aj iné kratšie možnosti pre viac príležitostných vlakov cestujúci. napríklad, a Berlín Ringbahn bol vždy populárny medzi turisti ktorí chcú jednoduchý vyhliadkové prehliadka mesta. Si môžete vyskúšať na to za cenu jednej lístky.

Frankfurt do Kolína Vlaky

Brusel do Kolína Vlaky

Vienna do Kolína Vlaky

Hanover do Kolína Vlaky

 

Transsibírsky expres

Žiadne reči o fascinujúcich železničnej preprave by nebola úplná bez zahrnutia transsibírskou Express. Tiež známy ako Najdlhšia cesta vlakom na planéte, Trans-Siberian Express spája Moskvu v západnom Rusku do pobrežného mesta Vladivostok vo východnej ruštine. Pozdĺž cesty, železnica sa rozvetvuje do blízkych krajiny ako Čína, Mongolsko, a Severná Kórea. Niekoľko umiestnenia v západná Európa, vrátane Amsterdam, mať staniciach ktoré ponúkajú jazdenie na transsibírskou stanicou v st. Petersburg, Rusko. Niet divu, že mnohí Európania rozhodnú ísť vlakom, keď púšťať na východ.

Cestuje po celom Rusku vlakom je jedným z Najlacnejší spôsob, ako cestovať. udelený, to je tiež jeden z najpomalší, s Ladbrokes tvrdia, že Nočné spacie vlak z Volgograde do Nižnij Novgorod trvá 27 hodiny. stále, Rozsiahly systém železníc Ruska videla veľa akcie tohto roku, kedy krajina hostila Svetový pohár. Mnoho fanúšikov sa dostal vidieť viac krajinu a jej ľud, keď cestoval do svietidiel vlakom.

 

 

Toto je ďalší fascinujúci a často prehliadaný aspekt železničné cestovné. určite, neexistuje nič ako ľudia a skúsenosti s ktorými sa stretnete na ceste. Pripravte sa zoznámiť s niektorými z najzaujímavejších ľudí z celého sveta. Bez ohľadu na cestu cross-country vlak ste na, budete pravdepodobne skončiť nájsť priateľa alebo dva medzi kolegami jednodňových cestovateľov. Či už ste s vyhliadkovou Bernina Express, kríženie niekoľko krajín na oboch Deutsche Bahn alebo Transsibírskej Express, alebo pri odpočinku na švajčiarskom ľadovci Express, ktorý Kultúra Trip opisuje ako cestu, ktorá súperí pamiatky Bernina, cestovanie vlakom je povinný byť jedným z najzaujímavejších zážitkov svojho života.

 

Ak chcete získať najlepší zážitok z vlaku vo svojom živote, za najlacnejšie ceny, a zbavený nepríjemných rezervačné poplatky, použitie Uložiť vlak!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffascinating-train-travel-europe%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie)