Čas čítania: 3 minút
(Aktualizované: 21/02/2021)

Pre plánovanie trasy Europe je nevyhnutný pri organizovaní vlakom naprieč Európou. Po prvé, existuje viac ako 10,000 destinácií je možné navštíviť v Európe. Vzhľadom na počet miest, Je dôležité, aby výskum, ako mapovať svoju cestu. Pravdepodobne budete chcieť mať svoj vlastný unikátny cestu k cestovanie po Európe. A za účelom plánovať dopredu, možno budete chcieť rezervovať vstupenky v predstihu. Najpozoruhodnejšie je, mali by ste byť schopní book vlak cesty, ktoré zahŕňajú služby zákazníkom vo svojom jazyku a umožňujú flexibilitu ako Uložiť Vlaku umožňuje.

 

Plánovanie trasy Dôležité Europe plánovacie faktory

All plánovanie začína s výrobou, či máte potrebné cestovné doklady. podobne, Pred plánovanie vašej cesty, možno budete chcieť, aby zvážila lietanie do prvého cieľa cesty, ak žijete mimo Európy a vlak cestovanie v prípade žijete vnútri Európy, pretože to je najlepší spôsob, ako cestovať v Európe. Niektoré z faktorov, ktoré sa zdajú byť dôležité, aby cestujúci sú aktuálne; historický weby, príroda, nočný život, pláží, jedlo, a aktivity.

Londýna do Paríža Vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

Mníchov do Berlín Vlaky

Rím Miláno Vlaky

 

 

Europe Route Planner podľa krajiny

Europe Route Planner map

 

 

 

 

 

 

 

Rakúsko

Po prvé, sú potrebné pre rezervácie nočné vlaky a medzinárodných vlakov, a môžete to urobiť na Uloženie Vlak. Rezervácie sú možné aj pre intercity vysokorýchlostné vlaky (počítajúc do toho EuroCity a InterCity). Hlavné medzimestské trasy sú Vienna & Linz, Salzburg, Graz & okresné Korutánsko. Plánovač trasy Austria Europe ponúka veľmi dobré medzinárodné vlakové spoje. Okrem toho, Nápoje a občerstvenie sú k dispozícii na väčšine vlakov a stravovacích zariadení k dispozícii na medzinárodné vlaky. Môžete si priniesť kolesá na rakúskej vlaky. Máte aj vstupenky na Rakúsko, ktoré vám umožní cestovať vlakom do Lichtenštajnsko.

Graz Innsbruck Vlaky

Vienna do Graz Vlaky

Vlaky z Viedne do Salzburgu

 

Európa Route Planner Rakúsko

Belgicko

Väčšina vlakov v Belgicku vyžadujú rezervácie, takže nie je moc nové pre našu Európu Plánovača Trasy tu. To je veľmi odporúčané najmä pre letiskové vlaky, medzinárodné vlaky, a vysokorýchlostné vlaky budete mať výhrady dostatok času vopred. Ďalej, vlakov v Belgicku mať 1. a 2. triedy sedadlá. Niektoré z vlakov ponúkajú minibar a teplé i studené občerstvenie. Doba jazdy vnútri Belgicku rýchlo s cesty medzi, hlavné mestá užívajúce 20 minút až hodinu.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paríža do Bruselu Vlaky

 

Belgium gardens

Bosna

Podobne ako Plánovač trasy Belgium Europe, nepotrebujete vykonať rezerváciu pre väčšinu vlakov v Bosne. Nie je možné vykonávať rezervácie pre domáce vlaky v Bosne. To zahŕňa rýchliky Brzi Voz a
cestujúci miestna vlakov. Na rozdiel od iných európskych krajín, kolesá nie sú povolené vo vlakoch v Bosne. Okrem toho, medzinárodné spoje z Bosny prejsť stanicou Sarajevo.

 

Europe Route Planner Bosnia

Plánovač trasy Europe pre Bulharsko

Nepotrebujete veľa Plánovač trasy Európy, pokiaľ ide o rezerváciu Barz Vlak miestne, rapid’ vlaky a tiež Patnicheski miestnej vlaky. Avšak, Rezervácie sú vyžadované pre rýchliky Expresen vlak a medzinárodných vlakov. Medzinárodná vlaky sú k dispozícii v Bulharsku patrí Bulharsko Express, Na Čiernomorský vlak, Bukurešť Istanbul Express a tiež podobne niektoré ďalšie vlaky odchode zo Sofie. Hlavné trasy Bulharska vziať 6-8 hodiny (Nočné vlaky sú možné) sofia je, samozrejme, hlavná stanica pre medzinárodné spoje. Kolesá sú povolené vo vlakoch však budete musieť priplatiť za ne.

 

Bulgaria skyline

 

Plánovač trasy Europe sa ušetriť Train

Pretože existuje milión dôvodov, prečo cestovať cez Európu, Zistili sme vám najlacnejšie vstupenky. Európa má najväčší krásne staniciach. Zároveň má najkrajšie scenérie, počítajúc do toho mosty a pláže. Takže potom, čo sa vám podarí do krajiny budete cestovať v Planner Europe trasy, Vezmite 3 minúty teraz rezervovať lacné lístky na vlak v Európe na Zachráňte vlak. Platiť za použitia všetkých populárnych platobných metód.

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Feurope-route-planner-trains%2F%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie