Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 12/11/2021)

Už ste niekedy chceli navštíviť Európu niečím vinobranie, ako vlak? Ako to znie cestovať do 300 kilometrov za hodinu? Európa má rozsiahlu sieť vysokorýchlostných vlakov, ktoré budete mať rýchlo k cieľu. vlakovej dopravy vysokorýchlostné zastaviť len v hlavných mestách. Vlaky ponúkajú komfortné vozy 1. a 2. triedy, rovnako ako dobrý stravovacie služby. Tu je viac informácií o najrýchlejší vlaky v Európe.

 

alfa Kyvné

alfa Kyvné cesty pozdĺž pobrežia Portugalska, z Bragy do Fara, a zastaví sa v Porte, coimbra, a Lisabon. Za menej ako 6 hodiny, sa môžete dostať na druhú stranu krajiny a užiť si vynikajúce zariadenia na palube.

 

Alvia Vlaky v Európe

Alvia, Sú španielskej Najrýchlejší vlaky v Európe uchádzača, cestovať na veľké vzdialenosti pri rýchlostiach až do 250 kilometrov za hodinu. Okrem napojenia hlavných miest v Španielsku, tento vlak tiež ponúka moderné vybavenie. Tí, ktorí sú veľké sklopné sedadlá s viac než dostatočný priestor pre nohy, skladací stôl, a audio a video výstupy.

 

ICE

Vlaky leda v Európe pripojenie všetkých väčších mestách v Nemecku a mnoho miest v susedných krajinách. Tento moderný vysokorýchlostný vlak s hodinovými službami ponúka mnoho: okrem iného, vozy s klimatizáciou, veľký priestor natiahnuť nohy, video obrazovky, a audio systémy. ICE vás vezme kamkoľvek v Nemecku a je to skvelý spôsob, ako cestovať do iných krajín, ako je Rakúsko, Francúzsko, a Švajčiarsko.

Kolín nad Rýnom do Frankfurtu Vlaky

Mníchov do Frankfurtu Vlaky

Hanover do Frankfurtu Vlaky

Hamburg do Frankfurtu Vlaky

 

 

arrows

šípky vlaky (predtým známy ako Eurostar Italia) tvorí sieť moderných vysokorýchlostných a sú talianske kandidátom na najrýchlejší vlaky Európe. Cestovanie s arrows užiť rýchle spojenie do srdca mnohých talianskych mestách ako Rím, Benátky, Florencia, Milan, verona, a Naples. Existujú tri typy Le Frecce vlaky, ktoré vás uistiť, najrýchlejšie spojenie nielen z najpopulárnejších miest v Taliansku, ale aj na menších mestách v talianskom vidieku.

Miláno Rím Vlaky

Florence k Rímu Vlaky

Pisa do Ríma Vlaky

Salerno do Ríma Vlaky

 

Eurostar pod víťaza mora za najrýchlejší vlaky v Európe

Vysokorýchlostný vlak Eurostar, je tou najlepšou voľbou pre cestovať z Londýna do Bruselu alebo v Paríži. Tento vlak sa dostanete skrze Lamanšský tunel k srdcu Londýna. Travel pod vodou a zároveň sa teší všetko pohodlie moderného vysokorýchlostný vlak.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Lille do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Eurostar Najrýchlejší vlaky v Európe

 

railjet

Tieto vysokorýchlostné vlaky jazdia medzi Rakúskom, Česká republika, Nemecko, maďarsko, a Švajčiarsko. Vlakové súpravy railjet sú state-of-the-art modely, ktoré dávajú smer ku skúsenostiam cestovanie tým, že ponúka vysokorýchlostné služby s veľkým komfortom. Pôsobivé palubné zariadenie a vynikajúce služby sú niektoré z funkcií. rýchlosť až 230 kilometre za hodinu je dosiahnuté. Railjet umožňuje cestovať po celom Rakúsku a tiež do susedných krajín, ako je Nemecko, Švajčiarsko, a Maďarsko.

Salzburg Viedeň Vlaky

Mníchov do Viedne Vlaky

Zurich do Viedne Vlaky

Prahy do Viedne Vlaky

 

 

TGV – Je náš tip na najrýchlejší vlaky Európe

Pôsobiaci po celom Francúzsku i mimo nej, TGV drží svetový rýchlostný rekord pre konvenčné vlaky. zapnuté 3 apríl 2007, Dosiahol sa vlak TGV POS 357.2 mph (574.8 km / h), Vďaka tomu je piaty najrýchlejší vlak v Európe. TGV vlaková dokonca dosiahla 515.3 km / h (320 mph) za špeciálnych testovacích podmienok a nikdy narušená poveternostné podmienky ako je hustá hmla alebo iné.

Train à Grande Vitesse bude trvať vás na romantický výlet vlakom do Paríža alebo kdekoľvek pozdĺž pobrežia Stredozemného mora, ak sa tak, prosím. Kúpiť si lístok a TGV chytiť film v svetoznámom Cannes a užite si krásne vinice údolí Loiry, nato. Pridať trochu viac dobrodružstva jazde od hosťujúcich mestách, ako je Marseille, Lyon, a Bordeaux.

Montpellier Marseille Vlaky

Som rád, že Marseille Vlaky

Paríža do Marseille Vlaky

Lyon Marseille Vlaky

 

 

SJ

Švédsky vysokorýchlostný vlak SJ je jedným z najrýchlejších vlakov v Európe je navrhnutý špeciálne pre škandinávsky terén a jazdí rýchlosťou až 200 kilometrov za hodinu. Tieto vlaky ponúkajú vysokú úroveň komfortu a umožňujú rýchlo cestovať do centra mnohých švédskych mestách, ako je Štokholm, Göteborg, a Malmo. Tieto vysokorýchlostné vlaky tiež cestovať priamo do Kodane (Dánsko) cez najdlhší cestný a železničný most v Európe, veľkolepé Oresund Most.

Nové a vintage na jednom - najrýchlejších vlakov v Európe ponúknuť, že možnosť. Zvoliť vlak z vyššie uvedeného zoznamu, a sme si istí, sa vám bude páčiť zážitok získate.

 

Lístky na vlaky medzi najrýchlejšie vlaky v Európe si môžete rezervovať na Save-A-Train takmer každý cieľový narukoval vyššie 3 minút, na Najlacnejšie ceny lístka na vlak a zbavený nepríjemných rezervačné poplatky!

 

Chcete vložiť náš blogový príspevok na svoju stránku?, Potom kliknite sem: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwhich-are-the-fastest-trains-in-europe-and-the-world%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite k kód pre vloženie)