Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 12/11/2021)

Ar jūs kada nors norėjo aplankyti Europą kažką senoviškas, kaip traukinio? Kaip ji skamba keliauti iki 300 kilometrų per valandą? Europa turi didelį tinklą greitųjų traukinių, kurie bus priimti jus greitai į savo paskirties vietą. Aukštos greitasis traukinys stoja tik pagrindinių miestų. Traukiniai siūlome patogius vagonų 1 ir 2 klasės, taip pat gera maitinimo paslaugos. Štai daugiau informacijos apie Greičiausias traukiniai Europoje.

 

alfa Pendular

Alfa Pendular kelionių aprašymas palei Portugalijos krantų, nuo Bragos iki Faro, ir sustoja Porte, Koimbra, ir Lisabonos. Mažiau nei 6 valandų, galite pasiekti kitą pusę šalies ir mėgautis puikias sąlygas laive.

 

Alvia Traukiniai Europoje

Alvia, Ar Ispanijos Greičiausi traukiniai Europoje varžovas, keliauti ilgus atstumus greičiu iki 250 kilometrų per valandą. Be to, jungiantis pagrindinius Ispanijos miestus, šis traukinys taip pat siūlo modernius patogumus. Tai yra didelių sėdimų vietų, kuriose yra daugiau nei pakankamai vietos kojoms, sulankstomas stalas, ir garso ir vaizdo išėjimai.

 

LEDAS

ICE traukiniai Europoje prisijungti visuose didžiuosiuose miestuose Vokietijoje ir daug miestų kaimyninių šalių. Šis modernus greitaeigis traukinys su valandinių paslaugas siūlo daug: be kita ko, vagonai su oro kondicionavimo, didelė erdvė ruožas kojas, vaizdo ekranai, ir garso sistemos. ICE nuveš jus bet kur Vokietijoje ir yra puikus būdas keliauti į kitas šalis, toks kaip Austrija, Prancūzija, ir Šveicarija.

Kelnas Frankfurtas traukiniai

Miunchenas Frankfurto traukinių

Hanoveris Frankfurto traukinių

Hamburgas Frankfurto traukinių

 

 

rodyklės

rodykles traukiniai (anksčiau žinoma kaip "Eurostar Italia) sudaro šiuolaikinės greitųjų geležinkelių tinklo ir jie Italijos varžovas sparčiausiai Traukiniai Europoje. Kelionės su rodyklės mėgautis greitai prisijungti prie daugelio Italijos miestų, tokių kaip Romos centre, Venecija, Florencija, Milanas, Verona, ir Neapolis. Yra trijų tipų Le Frecce traukinių, kad jus patikinti greičiausią ryšį ne tik populiariausių miestų Italijoje, bet ir mažesniuose miesteliuose Italijos kaime.

Milanas Roma traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Piza Roma traukiniai

Salernas į Romą traukiniai

 

"Eurostar" yra pagal jūros nugalėtojas greičiausias Traukiniai Europoje

"Eurostar" greitųjų traukinių yra geriausias variantas keliaujant iš Londono į Briuselį ar Paryžiuje. Šis traukinys nuves jus per Kanalo tunelis į Londono širdyje. Kelionės po vandeniu mėgaudamiesi visus šiuolaikinio greitųjų traukinių patogumai.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Lilis į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Eurostar Greičiausi traukiniai Europoje

 

Railjet

Šie greitieji traukiniai tarp Austrijos, Čekijos respublika, Vokietija, Vengrija, ir Šveicarija. Railjet traukiniai yra state-of-the-art modeliai, kurie suteikia Tvist į kelionių patirtį siūlant didelės spartos paslaugas su dideliu komfortu. Įspūdingi Laivo įrangos ir puikus paslaugos yra keletas funkcijų. Greitis iki 230 kilometrų per valandą pasiekiama. Railjet leidžia jums keliauti visoje Austrijoje, o taip pat kaimyninėse šalyse, pavyzdžiui, Vokietijoje, Šveicarija, ir Vengrijoje.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Ciuricho į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

 

TGV – Ar mūsų pasiimti greičiausias Traukiniai Europoje

Operacinės visame Prancūzijoje ir už jos ribų, TGV užima pasaulyje greičio rekordą įprastiniais traukiniais. Įjungta 3 Balandis 2007, Pasiekė TGV POS traukinį 357.2 mph (574.8 km / h greičiu), todėl penktasis sparčiausiai traukinys Europoje. TGV traukinio sąstato net pasiekė 515.3 km / h greičiu (320 mph) pagal specialius bandymo sąlygomis ir niekada sutrikdyta oro sąlygos pavyzdžiui, tirštas rūkas ar kt.

Traukinys Grande Vitesse bus priimti jus į romantiška kelionė traukiniu į Paryžių ar kur palei Viduržemio jūros pakrantėje, jei to, Prašau. Pirkti TGV bilietą ir sugauti filmą visame pasaulyje žinomuose Kanuose ir mėgaukitės gražūs vynuogynai Luaros slėnis, po to. Pridėti šiek tiek daugiau nuotykių jūsų važiavimo lankančių miestų, tokių kaip Marselis, Lionas, Bordo.

Montpeljė Marselis traukiniai

Malonu Marselis traukiniai

Paryžius Marselis traukiniai

Lionas Marselis traukiniai

 

 

SJ

SJ Švedijos greitasis yra vienas greičiausių traukinių Europoje, sukurtas specialiai Skandinavijos reljefui ir važiuoja iki 200 kilometrų per valandą. Šie traukiniai pasiūlyti aukšto lygio komfortą ir leidžia jums greitai keliauti į daugelio Švedijos miestų, tokių kaip centras Stokholmas, Gėteburgas, ir Malmas. Šie greitieji traukiniai, taip pat keliauti tiesiai į Kopenhagą (Danija) per ilgiausią kelių ir geležinkelių tiltas Europoje, įspūdingas Oresundo Tiltas.

Nauji ir Vintage ne vienas - greičiausiai traukiniai Europoje pasiūlyti šią galimybę. Pasirinkite traukinį iš aukščiau pateiktame sąraše, ir mes tikrai Jums patiks patirtį gausite.

 

Traukinio bilietus galite užsisakyti tarp greičiausių traukinių Europoje Išsaugoti-A Traukinys beveik kiekvieną paskirties aukščiau įskaityta į 3 protokolas, prie Pigiausi Geležinkelio bilietai kursai ir atleidžiamas bjaurius rezervavimo mokesčių!

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwhich-are-the-fastest-trains-in-europe-and-the-world%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)