Skaitymo laikas: 10 protokolas
(Atnaujinta: 10/09/2021)

Vienas iš labiausiai paplitusių ir paprasčiausių būdų keliauti tarp Londono ir Paryžiaus yra per "Eurostar", greitųjų traukinių jungiantis dvi sostines. Nors yra daug variantų gausybė keliautojams, kurie nori padaryti hop, Eurostar išlieka viena iš geriausių variantų greičiu, kaina, ir paprastumas. Traukinys turėjo pranašumą po vandeniu kanalo tunelio, arba “Chunnel,” pastatyta tarp Anglijos ir Prancūzijos, siekiant gauti jums greitai į savo paskirties vietą.

žemiau, galite rasti visas detales, reikės padėti jums valdyti savo Londono į Paryžių Eurostar kelionę.

 

Kodėl Kelionės Europa Traukiniu?

Prieš pradedant, Išsiaiškinkime tiksliai, kodėl Europa yra geriausios patirties per keliones traukiniu- po visko, šis žemynas buvo apgyvendintas tūkstančius metų, o tai reiškia, jos infrastruktūra dažnai labai išvystyta. Kitos transporto rūšys yra lengvai prieinama, bet kažkas turi būti sakė, kad didžiosios vilioti keliones traukiniu. Tai ypač pasakytina apie pirmą kartą keliautojus, kurie gali pasinaudoti traukinių tvarkaraščius apynių laive tik prieš tai nukrypsta. Tai giliai Priešingai Europos oro uostų, kur jūsų minimalus atvykimo laikas iki išvykimo bent dvi valandas, ir jūs praleisti daugiau laiko ir pinigų važinėja oro uosto vietoje.

Kalbant apie kelionių metu, Europa yra gerai žinomas dėl savo greitųjų traukinių geležinkelio, kurios gerokai lenkia jos likvidavimo greitkeliuose ir nejaukiai esančių oro uostų. Traukiniai visame žemyne ​​yra greitas ir dažnai tiesioginis, o tai reiškia mažiau laiko darbą vykti daugiau laiko, analizuojančią.

Traukinių stotys taip pat turi būti patogiai įsikūręs pagrindinių turistinių vietų ir pramogų pranašumą, todėl lengva išlipti savo traukinį ir galvą tiesiai į savo paskirties vietą.

Pagaliau, traukinių bilietai yra labiau įskaičiuota, kad būtų galima pareikšti bagažą ir pasirinkti savo vietas nemokant Padorus papildomų mokesčių.

Visa tai yra pasakyti, kad, o Europa turi daug galimybių keliautojų, nieko pranoksta gerą seną kelionę traukiniu.

Londonas į Briuselio „Eurostar“ traukinius

Londonas į Paryžių „Eurostar“ traukiniais

Lionas į Londono „Eurostar“ traukinius

Londonas į Amsterdamą „Eurostar“ traukiniais

 

Užsakymo Jūsų bilietas A Eurostar traukiniu

London To Paris In 2hrs 16mins By The Eurostar Train

Viena geriausių traukinio ir lėktuvo savybių yra tai, kad „Eurostar“ važiuoja iš miesto centro į miesto centrą. Skirtingai nuo tolimų oro, pavyzdžiui, Londonas Heathrow ir Paryžiaus Šarlio de Golio, Jūsų traukinys išvyksta iš London St Pancras International-ir atvyksta į Gare Du Nord, kur jūs galite lengvai nueiti į visus geriausių miesto vietų.

kaip minėta, visi Eurostar bilietai apima bent du gabalus bagažas ir rankinę. Jei esate pareikšti daug bagažo, taip pat galite pasirinkti aukštesnės klasės bilietą, kuris leidžia atsinešti daugiau krepšių. priešingai, biudžeto oro linijų gali imti mažiau už savo pradinių mieste, bet Bagažo mokesčiai ir sėdynė pasirinkimas mokesčiai greitai pridėti.

Bilietų kainos šioje kelionėje linkę svyruoti daug, todėl rekomenduojame pirkti bilietus, kai jūs galėsite. apskritai, Šie bilietai pradėti pardavinėti tris mėnesius iš anksto, nors, priklausomai nuo sezono, taip pat galite juos rasti iki šešių mėnesių iš anksto. Mes rekomenduojame naudoti mūsų svetainė rasti ir užsisakyti traukinio bilietus, kuri automatiškai ieško visų turimų atsargų, kad gautumėte galimą kainą, garantuojama.

Londonas į Antverpeno „Eurostar“ traukinius

Lilis į Londono „Eurostar“ traukinius

Londonas į Strasbūrą „Eurostar“ traukiniais

Londonas į Roterdamo „Eurostar“ traukinius

 

Kainos ir tipai bilietus

"Eurostar" traukinys veikia trijų klasės kajutės, priklausomai nuo jūsų biudžeto. Tiems, tiesiog nori gauti iš vienos vietos į kitą, antros klasės bilietai yra geriausias pasirinkimas. Tie verslo kelionės gali vietoj renkasi Standartinė Premier "arba Verslo Premier bilietą, kurie abu leidžia jums sėdėti pirmos klasės trenerių ir pateikti maistą savo kelionės metu, taigi šiek tiek sužinokime apie traukinių bilietus iš Londono į Paryžių:

bilieto kaina tipas patogumai Apribojimai
Antra klasė
 • 2 komplekte yra bagažas ir viena rankinė
 • Sėdynės pasirinkimas prieinama po užsakymo
 • Maisto galima įsigyti
Negrąžinamas. Prieš traukinių išvykimo, galite pasikeisti savo bilietą. Kaita mokestis 40 taikoma euro ir kaina skiriasi. Jei naujas bilietas yra pigesnis nei originalus bilieto, kainų skirtumas nebus grąžinamas.
Standartinė premjeras
 • 2 komplekte yra bagažas ir viena rankinė
 • Modernizuota sėdynės funkcija daugiau vietos kojoms ir aukščiausios kokybės patirtį
 • Šviesos rupiniai ir gėrimai bus įteiktas savo sėdyne
Negrąžinamas. Prieš traukinių išvykimo, galite pasikeisti savo bilietą. Kaita mokestis 50 taikoma euro ir kaina skiriasi. Jei naujas bilietas yra pigesnis nei originalus bilieto, kainų skirtumas nebus grąžinamas.
Verslo premjeras
 • 3 komplekte yra bagažas ir viena rankinė
 • Modernizuota sėdynės funkcija daugiau vietos kojoms ir aukščiausios kokybės patirtį
 • Chef suprojektuoti patiekalai ir šampanas bus įteiktas savo sėdyne
 • Prieiga prie išskirtinio lounge prieš išvykimą
 • Taksi Užsakymo paslaugos yra prieinamos
 • Nemokama atšaukimai ir neribotas keitimasis iki 60 dienų po išvykimo visų maršrutų tarp Jungtinėje Karalystėje, Prancūzija, ir Belgijoje.
 • Nemokama atšaukimai ir neribotas keitimasis iki išvykimo dėl tiesioginio maršruto tarp JK ir Nyderlanduose, plius nemokama mainai dėl netiesioginių maršrutu (Thalys "/" Eurostar "per Briuselį) iki išvykimo.

Kaip mes minėta anksčiau, kainų skiriasi pagal savo kelionės datas, todėl jūs norite užsisakyti vieną kartą prieinamumas atsidaro. Jei knygos pakankamai toli iš anksto, jums bus ieškote mokėti apie 55 dolerių į vieną pusę, arba 90 dolerių į abi puses. Laukiama, kol paskutinę minutę gali vairuoti kainas sky-high, su sąnaudos beveik dvigubai vėliau perkate bilietą. Tai pasakytina tiek apvalios reisus ir į vieną pusę bilietų.

Verta paminėti, kad „Eurostar“ nėra prieinamas visiems turintiems geležinkelio leidimą, taigi, jei norite, kad ši kelionė būtų patraukli ir prieinama, nusipirkti traukinio bilietą iš anksto. Čia galite rasti traukiniai bilietus internetu įvairių svetainių, nors traukinys bilietų kainos gali būti pripūstos, palyginti su Išsaugoti traukinį.

Kalė į Londoną „Eurostar“ traukiniais

Briugė į Londono „Eurostar“ traukinius

Iš Hagos į Londoną vyksiantys „Eurostar“ traukiniai

Berlynas į Londoną „Eurostar“ traukiniais

 

Atvykimas Londono St Pancras stoties-

Priklausomai nuo jūsų bilieto klasės, jūs norite atvykti į išvykimo stotį bent 40-60 minučių iki traukinio išvykimo iš Londono į Paryžių. Jei užsisakėte pirmos klasės „Business Premier“ bilietą iš Londono į Paryžių, Jūs turėsite prieigą prie išskirtinio lounge. kitaip, yra daug parduotuvių ir restoranų prieinami jums žiūrinėti. Kai kurie iš mūsų mėgstamiausių restoranų yra:

 • AMT Kavos – Užkandinė su dviem vietose stočių. Ji siūlo rankų darbo gėrimai ir visiškai kompostuoti puodeliai, kurie priverčia aplinką šypsotis.
 • Barelį Vault – Tradicinis anglų pub, kad pasiūlymų amatų alaus, Nekilnojamasis ALE, kilpos, kava, ir spiritiniai gėrimai. Taip pat tiekiama: pusryčiai ir klasikinis pub bilieto.
 • Chop'd – Sveikatos orientuota restoranas, „Chop’“ siūlo įvairių sriubų, salotos, troškiniai, ir įvyniojimai visų tipų keliautojams.

Tuo atveju, jei jūs tik priėmimo dienos kelionę, stotis taip pat yra kairėje bagažo vietas galite laikyti savo bagažą. Šie saugojimo galimybės yra pigus ir dažnai siūlo ilgesnių darbo valandų.

Kelnas į Londono „Eurostar“ traukinius

Gente į Londono „Eurostar“ traukinius

Iš Middelburgo į London Eurostar traukinius

Leidenas į Londono „Eurostar“ traukinius

 

London UK

 

Borto Eurostar traukiniu

Kai laive, bendras kelionės laikas iš Londono į Paryžių yra maždaug 2 valandos ir 16 protokolas. Kartu su savo iš anksto išvykimo atvykus, Jūsų bendras kelionės laikas bus maždaug 3 valandų.

Pati traukinys yra standartinis krėslų, taip pat lentelių, kurios leidžia jums dirbti ir valgyti su lengvumu. Tai yra linkę užsakyti anksti, nors, todėl įsitikinkite, kad pasirinkti iš anksto, jei tai, ką jūs norite. Nepriklausomai nuo to, kur tu sėdi, jūs garantuotai turi gerą vietos kojoms ir kištukai įkrauti savo prietaisus.

Kaip minėta anksčiau, laive yra nemokamas belaidis internetas, todėl jūs galite suspėti su visais savo elektroninį paštą ir socialinės žiniasklaidos poreikius. Priklausomai nuo jūsų bilieto, Taip pat galite užsukti į valgomojo treneriu, kur galima rasti maisto, gėrimai, ir užkandžiai. Jei sėdi pirmos klasės salone, maisto bus atnešė tiesiai į jūsų sėdynės.

Diuseldorfas į Londono „Eurostar“ traukinius

Esenas į Londono „Eurostar“ traukinius

Miunsteris į Londono „Eurostar“ traukinius

Leuvenas į Londono „Eurostar“ traukinius

 

Atvykimas į Paryžiaus Gare Du Nord traukinių stoties

Traukiniai iš St. Pancras stoties atvykti į Paryžiaus centre, ne Gare du Nord stoties. Šis spalvingas stotis yra meno kūrinys pats savaime, su jo fasadas pastatytas viduryje 1800-aisiais ir prižiūrimi gražiai. Skirkite laiko momentą, mėgautis pastatą prieš išeidami aplankyti miestą.

Kadangi jūs jau baigtas patikrinimas-ir prieš išvykstant į JK, jums nereikės baigti atvykimo procesą. Tai taip pat šiuo metu aktualu pasų kontrolės, nors su JK paliekant ES, tikėtina, kad šie procesai bus atlikta reikšmingų pokyčių.

Kai jūs atvykstate, jūs būsite miesto centre, su kelių dešimčių variantų maisto, parduotuvės, ir gėrimai. Jei nuspręsite palikti stotys, rasite netoliese Brasserie Terminus Nord, garsus Art Nouveau stiliaus restoranas tiesiogiai skersai kelio nuo traukinių stoties. kitaip, jums reikia, tiesiog klajoti bet kuria kryptimi rasti kai kurie iš geriausių maisto ir gėrimų Europoje.

Pačiame geležinkelio stoties, Jūs rasite metro ir RER traukiniai, taip pat traukiniuose, vykstančiuose visoje Prancūzijoje. Vietos bėgiai ir metro traukiniai gali užtrukti ir visoje Prancūzijos sostinėje, į daugelį Muziejai, galerijos, ir turistų atrakcionai.

Jei atvyksta anksti ir pavadinimas tiesiogiai iš kelionių Prieš registruojantis į viešbutį, ji taip pat gali būti gera idėja imtis pranašumą kairėje bagažo galimybės galima per geležinkelio stotyje. Šios sandėliavimo patalpos yra santykinai nebrangūs ir gali būti puikus pasirinkimas tiems, kurie nori padidinti savo dienas.

Kaip Eurostar tiesioginio traukinio bilietą turėtojas, Jūs galėsite įgyti 2 dėl 1 prieigą prie daugelio iš tų muziejų ir galerijų, kuri gali jums sutaupyti šimtus dolerių.

Frankfurtas į Londoną „Eurostar“ traukiniai

Miunchenas iki Londono „Eurostar“ traukiniai

Keliautojai į Londono „Eurostar“ traukinius

Marselis į Londono „Eurostar“ traukinius

 

 

Traukinys kartus Londonas Paryžius su "Eurostar"

"Eurostar" veikia dažnai, su iki 19 Išvyksta per dieną, priklausomai nuo švenčių ir savaitgaliais. Pirmasis traukinys dienos išvyksta 05:40 ir trunka iš viso 2 valandos ir 37 protokolas. Tai dažnai yra vienas iš pigiausių bilietų turimų, Taigi, jei nesate nelinkęs ankstaus ryto galite sutaupyti šiek tiek pinigų ir galvą į aušros pertraukos. Kitas šio ankstyvo išvykimo nauda yra tai, kad jūsų atvykimo laikas Paryžiuje yra 09:17, o tai reiškia, jūs turite visą dieną prieš jus už bet kokios veiklos norėtumėte pasirinkti.

Maršruto datos yra kitaip valandinis arba daugiau, kuri suteikia jums daug galimybių, iš kurių rinktis. Paskutinis traukinys naktį išvyksta 18:31 ir baigiasi 21:47, paliekant pakankamai laiko gauti į savo viešbutį ar net galvą dėl vėlai naktį miltų ir žvilgtelėti į blizgantis žiburiai Eifelio bokštas. Šios nakties traukiniai gali būti rodomi miegamoji vieta automobilius, kuris yra geras būdas patraukti keletą minučių miego, prieš tęsiant savo kelionę. Papildomai, kai traukiniai gali keliauti tarp populiariausių vietų visoje naktį.

Denas Helderis į Londono „Eurostar“ traukinius

Mastrichtas į Londono „Eurostar“ traukinius

Dižonas į Londono „Eurostar“ traukinius

Bonoje į Londono „Eurostar“ traukinius

 

eiffel tower

 

Kiti maršrutai su „Eurostar“ traukiniu, kurie nėra Londonas - Paryžius

Nors šis straipsnis yra daugiausia dėmesio skiriant kelionės tarp St. Pancras International "stotis ir Gare du Nord, Eurostar taip pat veikia tiesioginių maršrutų iš Londono skaičių:

 • Briuselis – Traukiniai kursuoja kas 90 minučių 2 valandų. Tai užtrunka šiek tiek daugiau nei 2 valandos pasiekti Briuselio Midi / Zuid stotį.
 • Kalė / Frethun- Traukiniai kursuoja kas valandą ar daugiau iš Londono ir visą traukinį, kelionės yra šiek tiek daugiau nei valandą.
 • Mažai- Traukiniai palieka beveik kas valandą į Lilis, įsikūręs šiaurinėje Prancūzijoje. Yra lengvas prijungimas prie prancūzų TGV tinklą jums perkelti. Kelionė laikas yra maždaug 1.5 valandų.
 • Paryžiaus "Disneyland" – Traukiniai kursuoja kelis kartus per savaitę ištisus metus ir kasdien per mokyklines atostogas. Traukinių stotis yra visai šalia įėjimo į Disneilendą. Kelionė trunka pagal 3 valandų iš viso.
 • Lionas, Avinjonas, ir Marselis- Per metus traukinys veikia iš 1 į 5 dienas per savaitę, nors tai veikia sezoniškai, todėl įsitikinkite, kad ji veikia, kai to reikia. Jis sustoja Lyon Part-Dieu stoties (4.75 valandų), Avinjonas TGV stotis (6 valandų), ir Marselio St Charles stotis (6.5 valandų).
 • Paskutinį-La Plagne – Operacinė
 • Amsterdamas ir Roterdamas – Nauja paslauga, kuri prasidėjo 2018, jūs tiesiog imtis vienas iš kasdieninių traukiniais į Amsterdamą, kuri apima sustoti Roterdame. Visiškai kelionės laikas yra apie 4 valandų.

Yra ir kitų sezoninių maršrutų veiklai, pavyzdžiui, žiemą slidinėjimas, todėl įsitikinkite, kad patikrinti atgal dažnai pamatyti, jei paslauga veikia.

Tai taip pat galima pasiekti kitus kelionės tikslus Europoje naudojant vieną sustojimą ir tolesnio jų iš stočių, esančių Lille, Briuselis, ir Paryžiaus. Gauti traukinio bilietus nesunku ir reikia tik vieno maršruto.

panašiai, jei jūs keliaujate į Londoną iš kitur Jungtinėje Karalystėje, Jūs taip pat galite pasirinkti, kad pradėti savo Eurostar kelionę į Ebbsfleet Tarptautinių stočių ar Ashford International stoties vietoj St. Pancras. Tai ypač naudinga tiems, kurie su transporto priemonių, kaip Ashford siūlo garažą ir tiesioginę prieigą prie geležinkelio stoties.

 

Rezervuokite bilietus išsaugoti traukinys Jūsų Londono į Paryžių traukiniu

Ieškoti mūsų svetainėje rezervuoti bilietus į visus geriausios Europos miestai, įskirtinai Belgija, Italija, Šveicarija, ir Jungtinė Karalystė (įskaitant Londonas Paryžius traukinį su "Eurostar"). Mūsų paieškos sistema yra skirta taupyti pinigus į visus bilietus ir neįskaičiuoti jokių užsakymo mokesčių. Mes tai lengva jums pirkti priimdami kelis būdus mokėti, įskaitant kreditinės kortelės, giropay, „iDeal“, ir daug daugiau.

 

Taigi, Koks bebūtų Jūsų kelionės, ar jūs keliaujate vienas ar su kitais, užtrukti keletą minučių ieškoti traukinių bilietai Išsaugoti traukinys, kuris siūlo mažiausias kainas, garantuojama.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?? Paspauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flondon-paris-train%2F%0A%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)