Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 11/08/2023)

Ar esate traukinių entuziastas ar žmogus, kuris mėgsta tyrinėti naujas vietas geležinkeliu?? gerai, turime jums įdomių naujienų! Europos Sąjunga (JAV) neseniai pristatė išsamias taisykles, skirtas gerinti geležinkelių transportą. Šios naujos taisyklės teikia pirmenybę geresnei keleivių apsaugai, užtikrina sklandesnę ir malonesnę kelionės patirtį visiems. Pagaliau, šiame straipsnyje, įsigilinsime į naujų ES geležinkelių reglamentų detales ir kaip jie teigiamai paveiks jūsų keliones traukiniais.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šiame straipsnyje mokoma apie keliones traukiniu naudojant „Išsaugoti traukinį“., Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

Suprasti naujus ES geležinkelių reglamentus

Pradėti su, geriau suprasime naujus ES geležinkelių reglamentus. ES sukūrė šiuos reglamentus padidinti geležinkelių keleivių skaičių’ teises ir skatina sklandžią kelionių patirtį. Taisyklės apima įvairius kelionių geležinkeliu aspektus, keleivių teisių ir prieigos iki dalijimosi duomenimis tarp geležinkelių operatorių. taigi, įgyvendinant šiuos reglamentus, ES siekia pagerinti bendrą geležinkelių transporto kokybę ir efektyvumą, dėl to laimi visi keliautojai.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

New EU Train Regulations

 

Nenugalimos jėgos kompensavimo politika

Anksčiau, traukinių keleivių Europoje galėtų pareikalauti piniginės kompensacijos 25% bilieto kainos už traukinio vėlavimą daugiau nei valandą ir 50% už vėlavimą daugiau nei 2 valandų. Dabar, įmonės bus atleistos nuo šių mokėjimų, jei vėlavimo priežastis yra force majeure. Tai apima viską, ko geležinkelių operatoriai negali kontroliuoti, pavyzdžiui, audros, potvyniai, žemės drebėjimai, teroristinių išpuolių, pandemijos, ir taip toliau. Jei įmonė objektyviai negali užkirsti kelio traukinio vėlavimui ar atšaukimui išskirtinėmis aplinkybėmis, keleiviai neturėtų tikėtis kompensacijos 50% arba 25%. Tačiau, įmonės vis tiek privalo nukreipti keleivius į kitus traukinius arba grąžinti bilietą, jei kelionės nepavyksta suorganizuoti.

tuo tarpu, būtina pažymėti, kad smūgiai nelaikomi jėga majeure. Jeigu dėl streiko keleiviai įstringa stotyje laukdami traukinio, įmonė yra atsakinga už tai, kad jos klientai pasiektų numatytus tikslus. Kompensacijos už vėlavimą turi galioti.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

 

Savarankiškas maršruto pakeitimas ir kompensacija už vėlavimą

Viena iš pastebimų naujų ES geležinkelių reglamentų nuostatų yra savaiminio maršruto keitimo įvedimas. Kelionės vėlavimo atveju, jei geležinkelių bendrovė nepasiūlo sprendimo per pagrįstą laikotarpį (paprastai 100 protokolas), keleiviai turi teisę paimti reikalus į savo rankas. Keleiviai gali savarankiškai pakeisti maršrutą, pirkdami bilietus į kitą traukinį ar autobusą. Geležinkelio bendrovė turi kompensuoti naujo bilieto kainą, užtikrinti, kad keleiviai sklandžiai pasiektų kelionės tikslą, net vėlavimo metu. Tačiau, geriausia būtų pagalvoti kad išlaidos turėtų būti tikros “būtinas ir pagrįstas,” todėl važiuoti VIP pasirinkimu vėluojančio vežėjo kaina neveiks.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

Railway Timetable

Dalijimasis duomenimis ir patobulintos bilietų parinktys

Geležinkelių operatorių dalijimasis eismo ir kelionių duomenimis realiuoju laiku pagerina kelionių patirtį. Naujaisiais reglamentais siekiama skatinti didesnę geležinkelių operatorių konkurenciją. Jie tai daro skatindami keistis informacija apie traukinių tvarkaraščius, užimtumo rodikliai, ir vėlavimai. Be to, keliautojai gali tikėtis patrauklesnių bilietų pasirinkimų dėl šios išaugusios konkurencijos. Tai suteiks jiems platesnį pasirinkimų spektrą ir padidins lankstumą planuojant keliones traukiniu.

Kaip rezultatas, naujai atrasti geležinkelių operatorių bendradarbiavimo ir dalijimosi duomenimis mechanizmai gali sukelti teigiamų pokyčių poveikį visoje kelionių ekosistemoje. Kaip kelionės geležinkeliu tampa patogesnės ir universalesnės, tai gali paskatinti daugiau žmonių rinktis traukinius, o ne kitas transporto rūšis, galiausiai prisideda prie eismo spūsčių mažinimo, mažesnės anglies emisijos, ir tvaresnė transporto ateitis.

Interlakenas į Ciurichą traukiniai

Liucerna Ciurichas traukiniai

Bernas Ciurichas traukiniai

Ženevos į Ciurichą traukiniai

 

Summer Solo Train Traveling

Patobulintas prieinamumas riboto judumo keleiviams

Pagal naujus ES reglamentus, geležinkelių bendrovės turi teikti pirmenybę riboto judumo keleivių poreikiams. Jie turi užtikrinti, kad jų kelionės būtų nepertraukiamos ir be rūpesčių, net sutrikimų metu. Tai reiškia, kad asmenys su negalia ar judėjimo sunkumais gali tikėtis geresnio pasiekiamumo ir pagalbos keliaujant traukiniu. Šios taisyklės įgalina keleivius, leidžianti jiems pasitikėti ir ramiai leistis į savo keliones.

Pagal naujus ES geležinkelių reglamentus, jei judėjimo negalią turinčiam keleiviui reikia pagalbos, jie gali prašyti keliauti tik su kompanionais. Tokiu atveju, palydovas turi teisę į nemokamą bilietą ir vietą šalia asmens, kuriam padeda. Prašymai pagalbai pagal naujas taisykles priimama iki 24 valandos iki išvykimo. Tai puikus pranašumas traukinių pramonei, nes autobusų bendrovės reikalauja pranešti ne vėliau kaip iki 36 valandomis iš anksto, o oro ir vandens vežėjai to reikalauja 48 valandomis iš anksto.

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

Empty Train Station Platform

 

Tvarumas ir komfortas

ES įsipareigojimas siekti tvarumo yra akivaizdus naujuose geležinkelių reglamentuose. ES skatina geležinkelių transportą kaip ekologiškesnę alternatyvą, siekiant sumažinti anglies dvideginio išmetimą ir prisidėti prie ekologiškesnės ateities. Su šiomis taisyklėmis, ES skatina keleivius pasirinkti traukinius, o ne kitas transporto rūšis. Tai skatina tvarių kelionių įpročius ir remia pastangas tausoti aplinką.

Be to, dviračių entuziastai taip pat sulaukė stipraus paskatinimo ir palaikymo. Įspūdinga žinia ta, kad naujuose traukiniuose ir patobulintuose vagonuose bus įrengtos dviračių erdvės. Šios vietos yra privalomos, reiškia, kad jie turi būti prieinami. Todėl, jei esate dviračių mylėtojas, Šios specialiai tam skirtos vietos padarys jūsų kelionę traukiniu dar draugiškesne dviračiu.

 

 

Išvada dėl naujo ES geležinkelių reglamento

Iš tikrųjų, naujų ES geležinkelių reglamentų įgyvendinimas reiškia geresnes keleivių keliones geležinkeliais visame žemyne. Tai rodo geležinkelių pripažinimą’ lemiamas vaidmuo jungiant bendruomenes, turizmo skatinimas, ir skatinti ekonomikos augimą. ES pastangos stiprinti keleivių teises ir užtikrinti sklandesnę kelionės patirtį yra pavyzdys, kaip ES stengiasi sukurti patikimą ir į vartotoją orientuotą geležinkelių tinklą..

Apibendrinant, nauji ES geležinkelių transporto reglamentai yra svarbus žingsnis pirmenybę teikiant keleivių apsaugai ir gerinant kelionių patirtį.. Šiomis taisyklėmis siekiama, kad kelionės traukiniais būtų patogesnės, efektyvus, ir malonus visiems. Jie apima geresnį prieinamumą riboto judumo keleiviams. Kitas teigiamas pokytis – savaiminio maršruto keitimo įvedimas. Papildomai, didesnė konkurencija tarp geležinkelių operatorių bus naudinga keliautojams. Taikant šias progresyvias priemones, keleiviai gali drąsiai leistis į savo keliones traukiniu. Jų teisės saugomos, ir jų kelionių patirtis yra prioritetas. ES įsipareigojimas gerinti geležinkelių transporto kokybę atspindi jos tvarios ir į keleivius orientuotos ateities viziją.. Viskas – sklandžiau, malonesnė kelionių geležinkeliu patirtis!

 

Puiki kelionė traukiniu prasideda ieškant geriausių bilietų pačiame gražiausiame ir patogiausiame traukinio maršrute. Mes Išsaugoti traukinį mielai padės pasiruošti kelionei traukiniu ir rasti geriausius traukinio bilietus geriausiomis kainomis.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „Kaip pasiruošti kelionei traukiniu“.? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fnew-european-rail-regulation%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)