Užsakyti traukinio bilietą DABAR

Kelionių kompanijų atsargos

Kelionių kompanijų atsargos – Kelionių kompanijos – Kelionių atsargos – Kelionių atsargų įmonės

 

Kelionių kompanijų atsargos

Tai nėra įprastas puslapis, nes mes dirbame kelionių ir traukinių srityje, taip pat nusprendėme sukurti dinamišką puslapį apie kelionių atsargas pasaulyje, taigi jūs taip pat galite investuoti į kelionių kompanijas ir padidinti savo turtus bei tuo pačiu padidinti savo lygį laimė keliaujant šių kelionių akcijų bendrovių.

Surinkome vertingos informacijos apie žemiau paminėtas kelionių kompanijas, taigi skaitydamas šį puslapį, galite sužinoti daugiau apie jų profilį, akcijų vertė, ir tikslus, o tai galiausiai pagerins jūsų galimybes investuoti pelningai.

 

 

Kelionių atsargų diagramos

Ko verta kelionių akcijų bendrovių duomenys, jei nematote jų istorinių pasirodymų, taigi čia yra visi pirmiau minėti akcijų simboliai, dabar istorinėse diagramose kiekvienai įmonei ir simboliui.

Finviz dinaminė diagrama BKNG „finviz“ dinaminė diagrama, skirta EXPE „finviz“ dinaminė diagrama, skirta ABNB finviz dinaminė diagrama MAR Finviz dinaminė diagrama TRIP „finviz“ dinaminė TCOM diagrama „finviz“ dinaminė diagrama, skirta MMYT „finviz“ dinaminė CCL diagrama „finviz“ dinaminė schema RCL „finviz“ dinaminė diagrama, skirta RYAAY

 

Kelionių atsargų naujienos

Duomenys yra geri, bet kas yra duomenys be prie jų vedančios informacijos ir naujienų, Taigi čia pateikiama kelionių akcijų bendrovių naujienų dalis iš biržų ataskaitų sistemų, taip pat iš nepriklausomų naujienų ir analitikų. Tai naujausi turimi duomenys:

 

Užsakymo akcijų naujienos

„Expedia Group“ akcijų naujienos

„AirBnB Inc“ akcijų naujienos

„Marriott International Stock News“

„Tripadvisor“ akcijų naujienos

 

Trip.com („Ctrip“) Grupės akcijų naujienos

 

„MakeMyTrip“ naujienos

 

Karnavalo kruizinių akcijų naujienos

 

Karališkosios Karibų jūros akcijų naujienos

 

„Ryanair Holdings“ akcijų naujienos

 

Pagrindinė vertybinių popierių rinkos informacija

Nors kelionės yra didelė pramonė, tam įtakos turi ir kiti rinkos rodikliai, todėl parengėme šį trumpą informacijos apie vertybinių popierių rinką skyrių, taigi galite pamatyti pagrindinius pasaulio vertybinių popierių biržų indeksus ir kitą puikią informaciją, kurią pateikėme aukščiau.

 

 

Mūsų asmeninis požiūris į kelionių atsargas

Žemiau rasite mūsų nuomonę apie kiekvieną akciją.

 

BKNG – Atsižvelgiant į tai, kad tai didžiausia kelionių kompanija pasaulyje, mes esame „Bull Holdings“ (BKNG).

TINKAMUMAS – Per Covid19 turėjo atleisti daug žmonių, taigi jo kultūra yra trapi, taigi mūsų požiūris į „Expedia Group“ yra natūralus (TINKAMUMAS).

ABNB – Tikrai priklauso nuo vertinimo, Manome, kad tinkamas „Airbnb“ įvertinimas (ABNB) turėtų būti perpus mažesnė už „Booking Group“ vertę (BKNG)

MAR – Dėl 2021 mes esame „Marriott International“ (MAR simbolis) nes kelionių pramonė pamatys didžiulį pagreitį, kai tik vėl bus leista keliauti.

KELIONĖ – „TripAdvisor“ bando pakeisti savo pajamų modelį, ir apskritai mes manome, kad turinys yra karalius, o TRIP yra puikus savo ir vartotojų sukurtas turinys savo platformoje, mes esame Bullish.

TCOM – Atsižvelgiant į tą Ctrip (TCOM) yra pirmasis Kinijos verslas, jiems patiko greitas Kinijos grįžimas, tačiau, „TRIP Group“ taip pat turi pasaulinių kelionių verslų, kuriems patiks kelionių grąža, Bullish tai.

MMYT – Mums sunku patarti dėl „MakeMyTrip“, dėl Kinijos įtampos, bet iš teigiamos pusės, Indijos ekonomika yra geros formos ir turėtų būti labai gera po Covid19.

CCL – „Carnival Cruise“ atsargos smarkiai padidės, kai tik pirmasis laivas grįš į krantą nepakenktas, šios dienos nėra toli, iki tol mes esame natūralūs CCL.

RCL – „Royal Carribian“ yra labai panašus į „Carnival Cruise“ ir paprastai abi kompanijas’ rezultatai yra panašūs, tačiau, RCL aukštumas yra mažesnis nei CCL, bet ir čia mes išliekame natūralūs Karibų jūroje.

RYA – „Ryanair“ yra viena didžiausių, jei ne pati didžiausia „Budget“ aviakompanija, kai tik bus panaikinti Europos apribojimai, šios atsargos bus labai didelės, bet ir dabar, mes manome, kad šios RYA akcijos puikiai tinka jūsų portfeliui, Bulius.

 

Gauname bendrą klausimą apie „Save A Train“ operaciją, Išsaugoti traukinį iš tikrųjų yra traukinių bilietai svetainė, tačiau turime ir atskirą tinklaraščio skyrių, kuris yra visiškai nemokamas, ir tai tik skatina keliones ir keliones traukiniais pagal specifiką.

 

Dabar jūs geriau matote kelionių kompanijų vertinimą ir vertybinius popierius, to nereikia atgrasyti nuo kelionių, o kai darai, Prašome pasirinkti Išsaugoti traukinį. kaip jūsų svetainė kelionėms traukiniais.

 

 

Ar jūs norite įdėti šį puslapį į jūsų svetainę, tiesiog spausk čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftravel-companies-stocks%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)

Visos teisės saugomos © 2021 - Išsaugoti traukinį, Amsterdamas, Nyderlandai
Nepalikite be metu - Gauk kuponai ir naujienos !