Zamówienie Pociąg biletów TERAZ

Akcje firm turystycznych

Akcje firm turystycznych – Firmy turystyczne – Zapasy podróży – Firmy podróżnicze

 

Akcje firm turystycznych

To nie jest zwykła strona, ponieważ działamy w branży turystycznej i kolejowej, Postanowiliśmy również stworzyć dynamiczną stronę o akcjach turystycznych na świecie, więc możesz także zainwestować w biura podróży i zwiększyć swój majątek, zwiększając jednocześnie swój poziom szczęście podróżując przez te firmy turystyczne.

Zebraliśmy cenne informacje o wymienionych poniżej biurach podróży, więc czytając tę ​​stronę, możesz dowiedzieć się więcej o ich profilu, wartość akcji, i cele, co ostatecznie zwiększy Twoje szanse na opłacalną inwestycję.

 

 

Wykresy giełdowe w branży turystycznej

Ile warte są dane firm turystycznych, jeśli nie możesz zobaczyć ich historycznych występów, więc tutaj są wszystkie powyższe symbole akcji, teraz w wykresach historycznych według firmy i symbolu.

dynamiczny wykres finviz dla BKNG dynamiczny wykres finviz dla EXPE dynamiczny wykres finviz dla ABNB dynamiczny wykres finviz dla MAR dynamiczny wykres finviz dla TRIP dynamiczny wykres finviz dla TCOM dynamiczny wykres finviz dla MMYT dynamiczny wykres finviz dla CCL dynamiczny wykres finviz dla RCL dynamiczny wykres finviz dla RYAAY

 

Wiadomości o akcjach turystycznych

Dane są dobre, ale czym są dane bez informacji i wiadomości, które do nich prowadzą, więc tutaj jest część wiadomości o spółkach akcyjnych Travel z systemów raportowania giełdowego, a także z niezależnych serwisów informacyjnych i analityków. To są najnowsze dostępne dane:

 

Wiadomości giełdowe Booking Holdings

Wiadomości giełdowe Expedia Group

Wiadomości giełdowe AirBnB Inc

Wiadomości giełdowe Marriott International

Wiadomości giełdowe Tripadvisor

 

Trip.com (Ctrip) Wiadomości giełdowe grupy

 

Aktualności MakeMyTrip

 

Wiadomości o karnawałowych rejsach

 

Wiadomości giełdowe Royal Caribbean

 

Wiadomości giełdowe Ryanair Holdings

 

Główne informacje giełdowe

Chociaż podróże to duża branża, wpływają na nie również inne wskaźniki rynkowe, dlatego przygotowaliśmy ten krótki rozdział dotyczący giełdy, dzięki czemu możesz zobaczyć główne światowe indeksy giełdowe, a także inne świetne informacje, które przedstawiliśmy powyżej.

 

 

Nasz osobisty pogląd na zapasy podróżne

Poniżej przedstawiamy nasze spojrzenie na każdy z zapasów.

 

BKNG – Biorąc pod uwagę, że jest to największa firma turystyczna na świecie, jesteśmy optymistyczni w stosunku do Booking Holdings (BKNG).

EXPE – Musiał zwolnić wiele osób podczas Covid19 i dlatego jego kultura jest krucha, więc nasz pogląd jest naturalny w Expedia Group (EXPE).

ABNB – Naprawdę zależy od wyceny, Uważamy, że Airbnb jest właściwą wyceną (ABNB) powinna być o połowę niższa od Booking Group (BKNG)

ZNISZCZYĆ – Dla 2021 jesteśmy optymistyczni w stosunku do Marriott International (Symbol MAR) ponieważ branża turystyczna odnotuje ogromny wzrost, gdy tylko podróżowanie będzie ponownie dozwolone.

WYCIECZKA – TripAdvisor próbuje zmienić swój model przychodów, i ogólnie uważamy, że treść jest królem, a TRIP jest znakomity pod względem własnej treści i treści generowanych przez użytkowników na swojej platformie, jesteśmy byczy.

TCOM – Biorąc pod uwagę, że Ctrip (TCOM) to pierwszy chiński biznes, cieszyli się szybkim powrotem Chin, Jednakże, Grupa TRIP ma również globalne biura podróży, które będą cieszyć się zwrotem podróży, To jest byczy.

MMYT – Trudno nam doradzić w MakeMyTrip, z powodu napięć w Chinach, ale z pozytywnej strony, Gospodarka Indii jest w dobrej kondycji i po Covid19 powinna być bardzo dobra.

CCL – Zapasy statków Carnival Cruise wzrosną, gdy tylko pierwszy statek powróci na brzeg bez szwanku, te dni nie są daleko, do tego czasu jesteśmy naturalni na CCL.

RCL – Royal Carribian jest bardzo podobny do Carnival Cruise i zwykle obu firm’ wyniki są podobne, Jednakże, plus na RCL jest mniejszy niż CCL, ale także tutaj pozostajemy naturalni na Royal Caribbean.

RYA – Ryanair to jedna z największych, jeśli nie największych linii budżetowych, gdy tylko zniesione zostaną europejskie ograniczenia, ten zapas będzie bardzo wysoki, ale nawet teraz, uważamy, że te akcje RYA świetnie pasują do Twojego portfela, Zwyżkowy.

 

Otrzymujemy częste pytanie dotyczące operacji Zapisz pociąg, Save A Train to rzeczywiście plik bilety kolejowe strona, ale mamy też osobną sekcję bloga, który jest całkowicie darmowy, i ma na celu jedynie promowanie podróżowania i podróżowania pociągami w konkretnych szczegółach.

 

Teraz masz lepszy wgląd w wycenę i informacje giełdowe firm turystycznych, nie musi to zniechęcać Cię do podróżowania, i kiedy to zrobisz, proszę wybrać Zapisz pociąg. jako Twoja witryna do podróży pociągiem.

 

 

Chcesz umieścić stronę na swojej stronie, po prostu kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftravel-companies-stocks%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)

copyright © 2021 - Zapisz pociąg, Amsterdam, Holandia
Nie należy pozostawiać bez obecności - Dostać kupony i Newsy !