Sipariş A Train Bilet YAPIN

Seyahat Şirketleri Hisse Senetleri

Seyahat Şirketleri Hisse Senetleri – Seyahat Firmaları – Seyahat Stokları – Seyahat Stokları Şirketleri

 

Seyahat Şirketleri Hisse Senetleri

Seyahat ve tren seyahati endüstrisinde olduğumuz için bu sayfa sıradan bir sayfa değil, ayrıca dünyadaki seyahat stokları hakkında dinamik bir sayfa yapmaya karar verdik, böylece seyahat şirketlerine yatırım yapabilir ve kendi servetinizi artırabilir ve aynı zamanda seviyenizi yükseltebilirsiniz. seyahat ederek mutluluk bu seyahat hisse senedi şirketleri tarafından.

Aşağıda belirtilen seyahat şirketleri hakkında değerli bilgiler topladık, yani bu sayfayı okuyarak, profilleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz, hisse senedi değeri, ve hedefler, sonuçta karlı bir yatırım yapma şansınızı artıracak.

 

 

Seyahat Stokları Grafikleri

Seyahat hisse senedi şirketleri verilerinin değeri nedir, tarihsel performanslarını göremezsen, işte yukarıdaki tüm hisse senedi sembolleri, şimdi şirket ve sembol başına tarihsel grafiklerde.

BKNG için finviz dinamik grafik EXPE için finviz dinamik grafik ABNB için finviz dinamik grafik MAR için finviz dinamik grafik TRIP için finviz dinamik grafik TCOM için finviz dinamik grafik MMYT için finviz dinamik grafik CCL için finviz dinamik grafik RCL için finviz dinamik grafik RYAAY için finviz dinamik grafik

 

Seyahat Stokları Haberleri

Veri iyidir, Ama ona götüren bilgi ve haberler olmadan veri nedir, İşte burada Seyahat hisse senetleri şirketlerinin borsa raporlama sistemlerinden ve ayrıca bağımsız haber kaynakları ve analistlerden gelen haberleri.. Bu, mevcut en son verilerdir:

 

Rezervasyon Holding Hisse Haberleri

Expedia Group Hisse Senedi Haberleri

AirBnB Inc Hisse Senedi Haberleri

Marriott International Hisse Senedi Haberleri

Tripadvisor Hisse Senedi Haberleri

 

Trip.com (Ctrip) Grup Hisse Senedi Haberleri

 

MakeMyTrip Haberleri

 

Carnival Cruise Hisse Senedi Haberleri

 

Royal Caribbean Hisse Senedi Haberleri

 

Ryanair Holdings Hisse Haberleri

 

Büyük Borsa Bilgileri

Seyahat büyük bir endüstri olmasına rağmen, diğer piyasa göstergelerinden de etkilenir., bu yüzden bu kısa Borsa bilgileri bölümünü hazırladık, böylece dünya çapındaki büyük borsa endekslerini ve yukarıda sağladığımız diğer harika bilgileri görebilirsiniz..

 

 

Seyahat Stoklarına Kişisel Bakış Açımız

Her bir hisse senedine ilişkin görüşümüzü aşağıda bulabilirsiniz.

 

BKNG – Dünyanın en büyük seyahat şirketi olduğu düşünüldüğünde, Booking Holdings'te yükselişe geçiyoruz (BKNG).

EXPE – Covid19 sırasında birçok insanı kovmak zorunda kaldı ve bu nedenle kültürü kırılgan, bu yüzden Expedia Group'taki görüşümüz Doğal (EXPE).

ABNB – Gerçekten değerlemeye bağlı, Airbnb için doğru değerlemeye inanıyoruz (ABNB) Rezervasyon Grubu değerinin yarısı kadar olmalıdır (BKNG)

MAR – İçin 2021 Marriott International'da yükseliş yapıyoruz (MAR Sembolü) çünkü seyahat endüstrisi, seyahate tekrar izin verilir verilmez büyük bir artış görecek.

GEZİ – TripAdvisor, gelir modelini tersine çevirmeye çalışıyor, ve genel olarak içeriğin kral olduğunu ve TRIP'in kendi içeriği ve platformunda kullanıcı tarafından oluşturulan içerik açısından mükemmel olduğunu düşünüyoruz., biz Boğa'yız.

TCOM – Ctrip Verilirse (TCOM) Çinli ilk iş, Çin'in hızlı dönüşünün tadını çıkardılar, ancak, TRIP Group, Seyahatin geri dönüşünün tadını çıkaracak küresel seyahat şirketlerine de sahiptir., Bullish it.

MMYT – MakeMyTrip hakkında tavsiye vermek bizim için zor, Çin’in gerilimleri yüzünden, ama olumlu tarafta, Hindistan'ın ekonomisi iyi durumda ve Covid19 sonrası çok iyi olmalı.

CCL – Karnaval Gezisi stoku, ilk gemi zarar görmeden kıyıya döner dönmez yükselecek, bu günler uzak değil, o zamana kadar CCL'de doğalız.

RCL – Royal Carribian, Carnival Cruise'a çok benzer ve normalde her iki şirkete de’ sonuçlar benzer, ancak, RCL'nin tersi CCL'den az, ama burada da Royal Caribbean'da doğal kalıyoruz.

RYA – Ryanair, en büyük Budget havayollarından olmasa da en büyüklerinden biridir, Avrupa kısıtlamaları kaldırılır kaldırılmaz, bu hisse senedi çok yükselecek, ama şimdi bile, Bu RYA hissesinin portföyünüz için harika olduğunu düşünüyoruz, Boğa.

 

Bir Treni Kurtar operasyonu hakkında ortak bir soru alıyoruz, Save A Train gerçekten bir tren biletleri web sitesi, ancak ayrı bir blog bölümümüz de var, hangisi tamamen ücretsiz, ve yalnızca belirli konularda seyahat ve tren seyahatini teşvik etmek.

 

Artık seyahat şirketlerinin değerleme ve hisse senedi bilgilerini daha iyi görebiliyorsunuz, bu sizi seyahatten caydırmak zorunda değil, ve ne zaman yaparsan, lütfen seç Bir Tren Kaydet. tren seyahati için web siteniz olarak.

 

 

sitenize bir bu sayfayı gömmek istiyor musunuz, burayı tıklamanız: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftravel-companies-stocks%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için biraz aşağı kaydırın)

Telif hakkı © 2021 - Bir Tren Kaydet, Amsterdam, Hollanda
hediye bırakmayın - Kuponlar ve Haberleri Al !