Замовити Поїзд Ticket NOW

Акції туристичних компаній

Акції туристичних компаній – Туристичні компанії – Акції для подорожей – Туристичні акції

 

Акції туристичних компаній

Це не звичайна сторінка, оскільки ми працюємо в галузі подорожей та поїздів, ми вирішили також зробити динамічну сторінку про запаси подорожей у світі, так що ви можете, можливо, інвестувати в туристичні компанії та збільшити власне багатство, а заодно збільшити свій рівень щастя в подорожах цими туристичними акціями компаній.

Ми зібрали цінну інформацію про вказані нижче туристичні компанії, отже, прочитавши цю сторінку, ви можете дізнатись більше про їх профіль, вартість акцій, і цілі, що в кінцевому рахунку покращить ваші шанси на вигідну інвестицію.

 

 

Графіки подорожей

Чого варті дані туристичних компаній, якщо ви не можете побачити їх історичні вистави, отже, ось усі вищезазначені символи запасів, тепер в історичних діаграмах за компанією та за символом.

динамічна діаграма finviz для BKNG finviz динамічна діаграма для EXPE динамічна діаграма finviz для ABNB динамічна діаграма finviz для MAR finviz динамічна діаграма для TRIP finviz динамічна діаграма для TCOM finviz динамічна діаграма для MMYT finviz динамічна діаграма для CCL finviz динамічна діаграма для RCL динамічна діаграма finviz для RYAAY

 

Новини туристичних акцій

Дані хороші, але що таке дані без інформації та новин, які до них ведуть, отже, ось частина новин компаній туристичних акцій з біржових систем звітності, а також незалежних новин та аналітиків. Це останні доступні дані:

 

Новини акцій холдингу

Новини акцій Expedia Group

Фондові новини AirBnB Inc

Міжнародні фондові новини Marriott

Фондові новини Tripadvisor

 

Trip.com (Ctrip) Групові акційні новини

 

Новини MakeMyTrip

 

Карнавальні круїзні фондові новини

 

Королівські Карибські фондові новини

 

Акції Ryanair Holdings

 

Основна інформація про фондовий ринок

Незважаючи на те, що подорожі є великою галуззю, на неї впливають і інші ринкові показники, тож ми підготували цей короткий розділ інформації про фондовий ринок, так що ви можете побачити основні світові фондові біржі, а також іншу чудову інформацію, яку ми надали вище.

 

 

Наш особистий погляд на дорожні запаси

Нижче наведено наш погляд на кожну акцію.

 

BKNG – Враховуючи, що це найбільша туристична компанія у світі, ми є бичачими щодо Booking Holdings (BKNG).

EXPE – Доводилося звільняти багатьох людей під час Covid19, і, отже, його культура неміцна, тому наш погляд є природним для групи Expedia (EXPE).

ABNB – Дійсно залежить від оцінки, Ми вважаємо правильну оцінку для Airbnb (ABNB) має бути вдвічі меншим за вартість групи бронювання (BKNG)

МАР – для 2021 ми є бичачими щодо Marriott International (MAR символ) адже туристична індустрія відчує величезний поштовх, як тільки поїздки знову дозволять.

ПОДОРОЖ – TripAdvisor намагається змінити свою модель доходу, і загалом ми вважаємо, що вміст є головним, а TRIP чудовий у своєму вмісті та створеному користувачами вмісті на своїй платформі, ми бичачі.

TCOM – Враховуючи, що Ctrip (TCOM) це перший китайський бізнес, їм сподобалося швидке повернення Китаю, однак, TRIP Group також має світові туристичні компанії, які насолоджуватимуться поверненням подорожей, Це бичаче.

MMYT – Нам важко давати поради щодо MakeMyTrip, через напруженість у Китаї, але з позитивного боку, Економіка Індії знаходиться в хорошому стані і повинна бути дуже хорошою після Covid19.

CCL – Карнавальний круїзний запас зросте, як тільки перший корабель повернеться на берег неушкодженим, ці дні не далеко, до того часу ми природні для CCL.

RCL – Royal Carribian дуже схожий на Carnival Cruise і, як правило, обидві компанії’ результати подібні, однак, перевага на RCL менше, ніж CCL, але і тут ми залишаємось природними на Королівських Карибських островах.

РЯ – Ryanair - одна з найбільших, якщо не найбільша бюджетна авіакомпанія, як тільки європейські обмеження будуть зняті, цей запас буде дуже високим, але навіть зараз, ми вважаємо, що цей запас RYA чудово підходить для вашого портфеля, Бичачий.

 

Ми отримуємо поширене запитання про операцію "Зберегти поїзд", Збережи поїзд - це справді сайт квитки на поїзд, але ми також маємо окремий розділ блогу, що абсолютно безкоштовно, і це лише для просування подорожей та подорожей поїздами в конкретних рисах.

 

Тепер у вас є кращий огляд оцінки та інформації про запаси туристичних компаній, це не повинно відбивати вас від подорожей, і коли ви це зробите, будь-ласка оберіть Зберегти потяг. як веб-сайт для подорожей поїздами.

 

 

Ви хочете, щоб вбудувати цю сторінку на свій сайт, просто натисніть тут: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftravel-companies-stocks%2F%3Flang%3Duk– (Прокрутіть трохи вниз, щоб побачити код для вставки)

  • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направляти їх безпосередньо в наших сторінках пошуку. У цьому посиланню, ви знайдете найпопулярніші маршрути поїздів – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/in_routes_sitemap.xml і ви можете змінити / в до / де або / це і більше мов.
Авторське право © 2021 - Зберегти потяг, Амстердам, Нідерланди
Не залишайте без подарунка - Отримати купони і новини !