Замовити Поїзд Ticket NOW

Ціни на квитки на поїзд ICE та ціни на поїздки

Тут ви можете знайти всю інформацію про Німеччину Дешеві квитки на поїзд ICE і Ціни на проїзд ICE та переваги.

 

теми: 1. ICE by Highlights
2. Про ICE Train 3. Найкращі відомості, щоб отримати дешевий квиток на поїзд ICE
4. Скільки коштують квитки ICE 5. Маршрути подорожі: Чому краще тo сісти на поїзд ICE, а не подорожувати літаком
6. Які відмінності між стандартним класом і першим класом на ICE 7. Чи є передплата на ICE
8. За скільки часу до прибуття поїзда ДВС прибути 9. Які розклади поїздів ДВС
10. Які станції обслуговує ДВС 11. Поширені запитання про поїзди ICE

 

ICE by Highlights

 • Найшвидший потяг у Німеччині - це поїзд ICE зі швидкістю 300 км / год.
 • ТФлагманський ICE-поїзд німецької залізничної системи з'єднує кожне місто в Німеччині.
 • З усіх поїздів, що курсують по Німецька залізнична система, ДВС належить до категорії А.
 • Поїзди ICE призначені конкурувати з літаками за рівнем комфорту та часу до пункту призначення.
 • Міжнародні маршрути ДВЗ включають Францію, Бельгія, Данія, Австрія, Нідерланди, і Швейцарія.

 

Про ICE Train

Intercity-Express або в його ярлику ICE - це система високошвидкісні поїзди належить Deutsche Bahn, Національний постачальник поїздів Німеччини. В ДВС поїздів відомі розкішшю, швидкість, і комфорт, оскільки вони з'єднують кожне місто Німеччини.

Швидкість досягає 300 км на годину, подорож поїздом ICE - це найшвидший спосіб подорожі між далекими містами, такими як Кельн та Гамбург.

Маршрути подорожей ICE не обмежуються Німеччиною. Поїзд курсує за міжнародними маршрутами до Австрії, Франція, Бельгія, Швейцарія, Данія, і Нідерланди.

ICE Trains in a train station

Йти до Зберегти домашню сторінку поїзда або скористайтеся цим віджетом для пошуку поїзди квитки на Крижані поїзди

Зберегти додаток iPhone для поїздів

Збережіть додаток Android для Android

 

Зберегти потяг

Походження

призначення

Дата відправлення

Дата повернення (За бажанням)

Дорослий (26-59):

Молодь (0-25):

Старший (60+):


 

Найкращі відомості, щоб отримати дешевий квиток на поїзд ICE

номер 1: Замовляйте квитки на ICE заздалегідь стільки, скільки зможете

Якщо ви хочете отримати дешеві квитки ICE, чим раніше ви їх купуєте, тим більше у вас шансів отримати їх дешево. Існує 3 типи дешевих ICE тарифів та всі три типи квитків доступні на початковий час продажу, але заставка заощаджує, Економна ціна, та Super sparpreis можуть бути недоступними, оскільки день вильоту наближається. Ви можете забронювати квитки на ощадливі тарифи вже на початку 6 місяців до вильоту.

номер 2: Замовляйте квитки на поїзд ICE, коли визначитесь із маршрутом

Будучи впевненим у своїй поїздці та даті вильоту, ви заощадите гроші на зборах. Ставка відшкодування та можливість повернення невикористаних квитків ICE залежать від типу квитка, який ви купуєте. Також, плата за повернення коштів нижча за квитки, що заощаджують, ніж за стандартні квитки. Зверніть увагу, що DB не поверне вам готівку при поверненні квитка. Відшкодування БД здійснюється за допомогою ваучерів БД, які ви можете використовувати для оплати будь-якої послуги, яку вони пропонують. Ви також можете продати свої Квитки на поїзд ICE в Інтернеті на Інтернет-форумах, якщо ви хочете повернути гроші.

номер 3: Подорож поїздом ICE у непікові періоди

Квитки ICE дешевші в періоди, що не є піковими (Вівторок, Середа, Четверги, і суботу). У дні пік, дешеві квитки розпродаються дуже швидко, залишаючи лише квитки Flexpreis. Подорожувати піковими днями, бронюйте заздалегідь, щоб отримати дешеві квитки на проїзд. Якщо ви не можете отримати дешеві квитки на проїзд, не забудьте подорожувати між пізнім ранком і раннім днем (через ділових мандрівників) оскільки квитки на Flexpreis тоді були б дешевшими. нарешті, уникайте подорожей громадськості та шкільні канікули оскільки ціни на квитки ICE також зростатимуть.

номер 4: Придбайте квитки на ICE в Save A Train

Найкращу пропозицію квитків на поїзд ICE в Європі ви знайдете на нашому веб-сайті, Зберегти потяг. У нас є найбільші пропозиції квитків на поїзд в Європі та світі. Завдяки нашому зв’язку з незліченною кількістю залізничних операторів та правильними алгоритмами, ми пропонуємо вам найдешевші квитки ICE, які ви коли-небудь зможете знайти. Також, ми знаходимо дешеві альтернативи для поїздів, крім ICE.

Франкфурт в Берліні поїзд

Лейпциг в Берліні поїзд

Ганновер в Берлін поїзда

Гамбург Берлін поїзда

 

Arriving ICE Train

 

Скільки коштують квитки ICE?

Ціна квитка ICE залежить від типу квитка та класу місць, які ви бажаєте. в цілому, німецький залізничний славиться своїм низькі ціни на квитки ICE. Існує три типи квитків на поїзд ICE - стандартний або квиток Flexpreis, квитки на проїзд Supersaver або Supersparpreis, і тариф на заощадження або квитки Sparpreis ICE. Квитки на дешевіші квитки дешевше, ніж стандартні квитки, але доступні квитки скорочуються, коли наближається день відправлення. Ціни на квитки ICE залежать від класу, який ви вибрали, і ось зведена таблиця середніх цін за клас:

Квиток в один бік Туди й назад
Стандартний 17 € – 50 € 30 € – 120 €
премія 21 € – 70 € 58 € – 152 €
бізнес 40 € – 87 € 80 € – 180 €

 

Дюссельдорф Мюнхен поїзда

Дрезден Мюнхен поїзда

Нюрнберг Мюнхен поїзда

Бонн Мюнхен Trains

 

Маршрути подорожі: Чому краще сісти на поїзд ICE, а не подорожувати літаком?

1) Уникайте процедур попереднього посадки. Якщо у вас є рейс на 9 я, тобі краще бути в аеропорту принаймні до 7 отже, до того моменту, коли ви повинні пройти процедури попереднього посадки та перевірки безпеки, вам майже прийде час сісти на літак.

З ICE поїздами, Ви можете приїхати будь-коли перед від’їздом до тих пір, поки ви в'їдете в поїзд перед рухом. Це можливо, оскільки немає процедур попереднього посадки або довготривалих перевірок безпеки. Просто покажіть на станцію, знайдіть свій поїзд на покажчику, і дошка!

Загальний час подорожі, ICE виграє літаки в Німеччині так само, як і за ціною. Окрім часу, витраченого часу на процедуру попереднього посадки, літаки в цілому втрачають більше час подорожі в дорозі на роботу (від аеропорту до точного місця).

2) Плата за багаж. Ви можете бути впевнені, що за валізи ви заплатите додатково, якщо їдете на літаку. Однак, Якщо ви подорожуєте поїздами ICE, оплата багажу - це додаткові витрати, які ви не зробите, купуючи дешеві квитки на поїзд ICE. Уточнити, з дешеві ціни на ДВС, вам не доведеться платити за валізу, з якою ви подорожуєте. Це робить ДВС більш дешевим і кращим варіантом подорожі.

3) Потяги більш екологічні. В ДВЗ потяг Також більш екологічний ніж літаки, що сприяє забрудненню повітря. Подорож на поїзді забруднює викиди вуглецю в 20 разів менше, ніж подорож повітрям.

Берлін Гамбург поїзда

Бремен Гамбург поїзда

Ганновер Гамбург поїзда

Кельн Гамбург поїзда

 

new ICE train come out of siemens factory

 

Які відмінності між стандартним класом та першим класом на ICE?

На відміну від інших поїздів з квитками для різних купе (стандартний, бізнес, виконавчий, і т.д.) як у Треніталії, ICE Німеччини дещо інший. У кожному поїзді ДВЗ є два класи - перший клас та другий клас. Основні відмінності між обома категоріями - ціна, гнучкість, та пропоновані послуги.

Що стосується квитків та купе класів у поїзді ДВС, будь-який тип квитка може бути першокласним. Це означає, що навіть дешеві квитки на поїзд ICE, економія ціни, і Super sparpreis можуть дозволити собі сидіння першого класу. Однак, ціна варіюється для обох класів, як видно вище.

Квитки ICE першого класу:

Перший клас ICE встановлює рівень розкоші, комфорт, і чудове обслуговування в німецькій залізничній системі. Призначений для суперників літаків, Поїзди ICE забезпечують комфорт для далеких поїздок. додатково, першокласні купе складають приблизно одну третину поїзда і можуть складати до трьох купе в залежності від прийнятого ICE поїзда.

Сидіння першого купе більше і розміщені по-різному 2-1 домовленості, а не а 2-2 у другому класі. І це звільняє більше проходу для пасажирів. Більше того, сидіння першого класу ICE також покриті штучною шкірою і більші, ніж у другому класі. Оскільки ділові люди зазвичай використовують перший клас, для пасажирів, які хочуть попрацювати в дорозі, є постійні столики.

Додаткові послуги, які відрізняють перший клас від другого класу в поїздах ICE, включають безкоштовні, щоденні газети, безкоштовний необмежений WI-FI, і спеціальні підсилювачі для запобігання перебоїв у прийманні стільникових телефонів. Пасажири першого класу також можуть замовити їжу зі своїх місць, якщо не хочуть їхати до ресторану на борту поїзда.

Ще однією перевагою, обмеженою для першокласних мандрівників ICE, є резервування місць. Усі квитки на першокласні, включаючи дешеві квитки ICE, користуватися цією вигодою. Вам не доведеться турбуватися про випадкове отримання віконного місця; ви можете вибрати, яке місце ви бажаєте під час бронювання, і зарезервувати його.

Ціни на поїзди Оффенбург - Фрайбург

Ціни на поїзди Штутгарт - Фрайбург

Лейпциг - Фрайбург Ціни на поїзди

Ціни на поїзди Нюрнберг - Фрайбург

 

 

Квитки ICE для другого класу:

Відсіки другого класу за комфортом не так далеко від першого класу. В додаток, місця у купе другого класу кращі за середні місця авіакомпаній. Плюс, вони ергономічні, прийти з підголівником, і покриті візерунчастою тканиною. Це робить зручною подорож на далекі відстані.

На один поїзд ДВЗ більше відсіків другого класу, ніж першокласних. Особливо, розташування сидінь у другому класі трохи жорсткіше, ніж у купе першого класу. Є чотири місця в ряд (2-2 розташування сидінь), з кожними двома місцями, що розділяють середній підлокітник.

далі, пасажири другого класу мають доступ до деяких послуг першого класу, але з обмеженнями. Візьмемо, наприклад, WI-FI. У другому класі, Wi-Fi не є необмеженим, як для пасажирів першого класу. Пасажири другого класу також не мають доступу до щоденних газет безкоштовно, тому, якщо ви хочете отримати газету другого класу, вам доведеться придбати його.

Пасажири другого класу повинні їхати до ресторану, якщо хочуть замовити їжу. Вони не можуть замовляти місця, як у першокласному купе ICE. Також, Квитки на другий клас ICE як за тарифами Flexpreis, так і заощадженнями не покривають автоматично бронювання місць. Якщо ви хочете забронювати місце у другому класі, доведеться заплатити додаткову суму в розмірі 6 євро. Так само і пасажири першого класу, і пасажири другого класу мають розетку на кожному сидінні.

Нюрнберг Бамберг поїзда

Франкфурт Бамберг поїзда

Штутгарт Бамберг поїзда

Дрезден Бамберг Trains

 

Чи є підписка на ICEції?

ICE пропонує залізничні пропуски на дешеві ICE поїзди ціни для необмеженого подорожі по Німеччині чи Європі. Існує три типи залізничних перевалів:

Німецький залізничний перевал

Німецький залізничний пропуск призначений для необмеженої поїздки всередині Німеччини. Також, це для мандрівників, які не проживають у Європі, Туреччина, і Росія. Серед переваг німецького залізничного пропуску є:

 • Власники залізничного пропуску можуть відвідувати певні бонусні місця за межами Німеччини (Зальцбург, Венеція, і Брюссель)
 • Квитки на поїзд ICE зі знижкою для всіх, хто не досяг 28 років
 • Необмежена подорож по всій Німеччині
 • Двоє людей можуть заощадити більше грошей, використовуючи Twin Pas під час спільної подорожі
 • Гнучкість дозволяє власникам залізничного пропуску Німеччини їздити куди завгодно в будь-який час

Власники німецького пропуску можуть вибрати 3 до 15 послідовні дні подорожі протягом місяця при купівлі пропуску.

Eurail Pass

Проїзд Eurail дозволяє неєвропейцям, які проживають за межами Росії, Європа, і Туреччина необмежено подорожує Європою. Деякі пільги включають:

 • Ваучери та знижки на туристичні пам'ятки.
 • Різні категорії на вибір - для дорослих, Старший, та молоді.
 • Необмежена кількість подорожей 31 європейські країни, включаючи Туреччину.

Проїзд InterRail

Пропуск InterRail надає грантів людям, які проживають у Росії, Туреччина, або Європа необмежено подорожувати по всій Європі. Перки цього пропуску включають:

 • Знижки на Квитки на поїзд ICE як для молодих, так і для літніх людей.
 • Необмежена подорож до 33 країн Європи
 • Безкоштовні поїзди для власників пропусків, які подорожують з двома дітьми молодшими 11 років.
 • Період подорожі за 3 днів до 3 місяців на особу.

Кожен пропуск доступний і його потрібно активувати протягом 11 місяців придбання.

Мюнхен Зальцбург поїзда

Зальцбург Пассау

Відень Зальцбург поїзда

Зальцбург Відень поїзда

 

За скільки часу до прибуття поїзда ДВС прибути?

Для того, щоб ви приїхали вчасно на посадку, осідати, і навіть переглядати магазини, вам рекомендують приїхати хоча б 30 за хвилини до часу вильоту.

 

Які розклади поїздів ДВС?

Розклади поїздів не встановлені, що ускладнює відповідь. Однак, Ви можете отримати доступ до розкладу руху поїздів ICE в режимі реального часу на домашній сторінці Save A Train. Введіть своє місце походження та пункт призначення та отримайте негайний доступ до всіх розкладів поїздів ICE. Найдавніший поїзд ДВС відправляється мимо 6 я, з поїздами, що залишають кожного 30 хвилин до основних напрямків.

 

Які станції обслуговує ДВС?

Міжнародні маршрути ICE відправляються з декількох міжнародних станцій, серед них є Брюссель Midi Zuid (Південний вокзал м. Брюссель англійською мовою), Арнем Центральний, та Центральний Амстердам, і багато іншого.

Для прибуття, ДВС поїздів прийти 11 Німецькі станції та одна станція Швейцарії. Також, Основні станції прибуття включають Обергаузен, Дуйсбург, Дюссельдорф, Кельн, Аеропорт Франкфурта (Аеропорт Франкфурт-на-Майні), Мангейм, Зігбург, і інші.

далі, Дюссельдорф - прекрасне місто, розташоване вздовж Рейну з багатою культурною історією та відчуттями. Є багато визначних культурних та історичних пам’яток, які можна побачити та мальовничі маршрути для прогулянок та чудового торгового району. Це ідеальне місце для вихідне на вихідні з друзями чи родиною.

З центральної Амстердаму (Centraal - нідерландською мовою, що означає Центральний вокзал), Ви можете приїхати у Франкфурт, місто, відоме як фінансова столиця Європи. Що ще, там є красиві пляжі, музеї, та ресторани для відвідування.

Кельн - центр мистецтва, архітектури, і багата історія. Поїздом ДВЗ з Амстердаму Центральний, ви можете приїхати в Кельн, щоб зануритися в красу, яка є в цьому місті.

дійсно, є неймовірно красиві ботанічні сади, ресторани з широким асортиментом кулінарних шедеврів, зоопарків, музеї, і паби, щоб насолодитися. Також, якщо ви не впевнені, яку станцію вибрати, наш алгоритм допоможе вам вибрати.

Франкфурт Гейдельберг поїзда

Штутгарт Гейдельберг поїздів

Нюрнберг Гейдельберг поїзда

Бонн в Гейдельберзі поїзд

 

Поширені запитання про поїзди ICE

Що мені брати з собою до ДВС?

Крім себе? Візьміть із собою дорожній документ, дійсний паспорт, і туристичне страхування не є обов’язковим, але цей документ корисний для вашого здоров’я.

Яка компанія володіє ДВС?

Intercity-Express (ICE) належить національному постачальнику поїздів Німеччини, Deutsche Bahn, і DB належить німецькому федеральному уряду.

Куди я можу поїхати з ДВС?

ДВС насамперед проходить через усі міста Німеччини. Є деякі міжнародні Маршрути подорожей ICE до деяких країн, що межують з Німеччиною.

Які процедури посадки в поїзди ДВЗ?

Немає фантазійних процедур посадки. Коли ви приїдете на станцію, перевірте таблички індикаторів, щоб знайти свій поїзд. додатково, тоді ви можете сісти на поїзд у будь-який час до того, як заплановано його відправлення.

Які послуги є в поїзді ICE?

Поїзд ICE пропонує їжу на транзиті, де меню містить страви, легкі закуски, та напої всіх типів. Крім того, поруч із кожним сидінням є порти для зарядки, вільний Wi-Fi (необмежений у першому класі), і підсилювачі для безперебійного прийому стільникового телефону (тільки для першого класу).

Найбільш запитувані питання ICE – Чи потрібно заздалегідь бронювати місце на ICE?

Вам не потрібно заздалегідь бронювати місце, але ви можете забронювати місце, якщо хочете. Якщо ви купуєте квиток першого класу, Ви автоматично отримуєте право на вільне зарезервоване місце.

Чи є WiFi Інтернет всередині ДВС?

Так, існує. У купе другого класу, Інтернет WI-FI безкоштовний, але не необмежений, як у першому класі.

Констанц в Ліндау поїзда

Меммінген в Ліндау поїзда

Biberach в Ліндау поїзда

Ульма в Ліндау поїзда

 

DB ICE Train First class Seat type

 

в кінці кінців, Якщо ви досягли цього далеко, ви знаєте все, що вам потрібно знати про потяги ICE, і готові придбати свій квиток на поїзд ICE SaveATrain.com.

 

У нас є залізничні квитки для цих залізничних операторів:

DSB Denmark

Датський ДСБ

Thalys railway

Таліс

eurostar logo

Євростар

sncb belgium

SNCB Бельгія

intercity trains

Міжміські поїзди

SJ Sweden Trains

SJ Швеція

NS International Cross border trains

NS International Нідерланди

OBB Austria logo

OBB Австрія

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Лірія

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

НСБ Норвегія

Switzerland Sbb railway

SBB Швейцарія

CFL Luxembourg local trains

CFL Люксембург

Thello Italy <> France cross border railway

поглиблюється

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Німеччина

European night trains by city night line

нічні поїзди

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Німеччина

Czech Republic official Mav railway operator

Mav Чеська

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

логотип eurail

Eurail

 

Ви хочете вставити цю сторінку на свій сайт? Натисніть тут: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-ice%2F%0A%3Flang%3Duk – (Прокрутіть вниз, щоб побачити код для вставки), Або ви можете просто посилання безпосередньо на цю сторінку.

 • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направляти їх безпосередньо в наших сторінках пошуку. У цьому посиланню, ви знайдете найпопулярніші маршрути поїздів – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml і ви можете змінити / de на / nl або / fr та більше мов.
Авторське право © 2021 - Зберегти потяг, Амстердам, Нідерланди
Не залишайте без подарунка - Отримати купони і новини !