Час читання: 4 хвилин
(Останнє оновлення:: 27/03/2021)

залізничне перевезення є найбільш екологічно чистим способом пересування. Парниковий ефект газових викидів на кілометр на залізничному транспорті 80% менше автомобілів. У деяких країнах, менш 3% весь транспорт викиди газу відбувається з поїздів. Єдині методи більш екологічно чисті, ніж потяги йдуть і їзда на велосипеді. там багато причин, чому вибір для поїздки на поїзді є екологічно чистим, і ми хотіли б поділитися цим з вами!

Типова лінія поїзда може нести 50,000 осіб на годину. Порівняйте це з автостради провулок, який може рухатися тільки 2,500 осіб на годину.

 

 

При контрастному автотранспорт із залізничним транспортом, зовнішні витрати, шум, забруднення повітря, нещасні випадки, і погіршення інфраструктури, і затори значно нижче за поїзди, ніж при використанні приватних транспортних засобів.

Амстердам в Лондон поїзда

Роттердам в Лондон поїзда

Париж в Лондон поїзда

Брюссель в Лондон поїзда

 

Шумове забруднення – Чому обирають подорожувати на поїзді є екологічно чистим

Забруднення шумом - це несприятливий вплив шуму як на людину, так і на тварини. Це прямий результат бідних міське планування. Проблеми з шумом дня забруднення назад в Древньому Римі! сьогодні, шумове забруднення від автомобілів може привести до пошкодження психологічного стану людей. Симптоми включають гіпертонію, рівні високої напруги, дзвін у вухах, порушення сну, та інші шкідливі ефекти.

в даний час, існують заходи щодо обмеження впливу шуму дорожнього полотна. заходи включають шумові бар'єри, обмеження швидкості транспортного засобу, зміна проїжджої частини текстури, а також в якості контролю трафіку, які забезпечують плавний потік транспортних засобів. Це означає, що автомобілі в системі управління дорожнім рухом потрібно буде використовувати свої гальма і прискорення менше.

Поїзд є екологічно чистим і має вирішальне значення. Індія бачить продаж автомобілів зростаючу на щорічній основі. Китай прогнозується мати 300 мільйон автомобілів на дорозі 2030. Авіація і корабель подорож також вливаються в глобальні викиди CO2. Виявляється, що з усіх видів транспорту, тільки поїзди зменшують викиди і стійкий для майбутнього.

Електричні та гібридні автомобілі, очевидно, краще для навколишнього середовища, ніж традиційні автомобілі, але проблема в тому, що сьогодні ці автомобілі є надто дорогими, щоб бути продані на рівні, який буде балансувати негативні наслідки автомобілів.

Ріміні Флоренція поїзд

Рим Флоренція поїзд

Флоренція Рим поїзда

Венеція Флоренція поїзд

 

 

Дизельні поїзди та електропоїзди

Існує різниця між дизель поїзди і електричний поїзди. електропоїзди випускати 20-35% менше вуглецю, ніж дизельні поїзди. Поїзд є екологічно чистими, особливо електропоїздами, які розраховані на живлення від поновлюваних джерел енергії і пропозицій безвуглецевої подорожі. викиди поїзди в Європі скоротиться на подальше 50% по 2030. Ці цифри є великими, так як поїзд доводиться 8.5% всій туристичної активності.

Кельн Франкфурт Trains

Мюнхен Франкфурт поїзда

Ганновер Франкфуртських поїздів

Гамбург Франкфурт Trains

 

 

Подивитися цей пост на Instagram

 

Допис, яким поділився Дейв Вілер (@davewheelerstudio)

Потяги або літаки – чому вибір подорожувати на поїзді є екологічно чистим

Ключовий важливий пункт, коли порівнюючи поїзда літаків в тому, що літаки повинні використовувати величезну кількість палива для зльоту і посадки. також, коли люди подорожують на літаку, вони, як правило, щоб дістатися до аеропорту на машині. Це додає до викидів CO2 для їхньої подорожі. Це робить приймаючи міжміські поїзди немає небезпеки для навколишнього середовища.

Там були деякі недавні події, особливо для людей, для ділових поїздок які інформуються туристичними агентами впливу вуглецю їх польотів. також, крім середи, це дуже важко досягати центрів міста автомобілем, в той час як, якщо ви на поїзді, у вас є прямий доступ до метрополій. це, майже завжди, також означає, що набагато швидше подорожувати на поїзді, ніж будь-який інший метод.

Генуя Мілан поїзда

Рим Мілан поїзда

Болонья Мілан поїзда

Верона Мілан поїзда

 

в ув'язненні, поїзд є екологічно чистим і найбільш екологічним способом подорожей, а також забезпечує зручність для людей, які подорожують як заради бізнесу, так і заради задоволення. Збільшення автомобілів на дорозі означає, що затори і забруднення навколишнього середовища на зростанні і поїзд транспортного відповідь на охорону навколишнього середовища.

 

Ви хочете, щоб купити квитки на поїзд, без плати за бронювання? Йти до www.saveatrain.com щоб отримати доступ до дешевих тарифами поїздів.

 

Ви хочете вставити в нашому блозі на сайті, натисніть тут: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwhy-choosing-to-travel-by-train-is-environmentally-friendly%2F%3Flang%3Duk - (Прокрутіть вниз, щоб побачити код для вставки)

  • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направляти їх безпосередньо в наших сторінках пошуку. У цьому посиланню, ви знайдете найпопулярніші маршрути поїздів – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/fr_routes_sitemap.xml і ви можете змінити фр де або його і більше мов.