Час читання: 6 хвилин
(Останнє оновлення:: 08/09/2023)

Подорожувати світом – це мрія, яка часто здається недосяжною, особливо, коли ви знаходитесь на жорсткий бюджет. Але що, якби ми сказали вам, що є спосіб досліджувати екзотичні місця, поринути в місцеву культуру, і створіть незабутні спогади, не виснажуючи свій банківський рахунок? Пориньте у світ доступних подорожей за допомогою волонтерських програм по всьому світу. Цей вичерпний посібник глибше розповість про те, як волонтерство може стати вашим квитком до захоплюючих пригод із скромним бюджетом.

 

Розвиток волонтерських подорожей

За останнє десятиліття, відбулося значне зростання кількості молодих і економні мандрівники які використали силу волонтерства, щоб підживити свою жагу до подорожей. Те, що колись було секретом для досвідчених мандрівників, тепер стало світовим трендом, завдяки Інтернету та спеціальним платформам, які з’єднують волонтерів із хостами по всьому світу.

Як тільки ви виберете правильну платформу, настав час створити свій профіль, підкресліть свої навички та інтереси, і почати зв’язуватися з потенційними хостами. запам'ятати, терпіння є ключовим, особливо коли мова йде про забезпечення бажаних позицій у популярних проектах. Ми звузили для вас деякі з найпопулярніших волонтерських програм у всьому світі:

 

1. Workaway

Workaway — це унікальна глобальна платформа, що з’єднує мандрівників із господарями по всьому світу. Це дозволяє мандрівникам, відомий як “Workawayers” обміняти свої навички та ентузіазм на проживання та автентичний культурний досвід. Workaway пропонує різноманітні можливості, від сільського господарства та викладання до допомоги в гуртожитках або участі в мистецьких проектах. Діє в понад 170 країни, він охоплює різні місця, з міст у віддалені села.

Стати волонтером, вам потрібно зареєструватися (це коштує приблизно $20 в рік), заповнити профіль, знайти відповідний проект, і сподобатися господареві. Профіль на Workaway — це щось середнє між сторінкою в соцмережах і резюме. З одного боку, потрібно представити себе як приємну і цікаву особистість (деякі господарі запрошують волонтерів не стільки для роботи, скільки для розваги та культурного обміну). З іншого боку, ви повинні чітко вказати, у чому ви хороші: догляд за дітьми, викладання мови, приготування їжі, садівництво, догляд за тваринами, будівництво, ремонт будинку, і так далі. Якщо вибір між професіоналом і любителем, господар віддасть перевагу професіоналу, яким би цікавим і харизматичним не був аматор – обов’язково підкреслюйте свої професійні навички. Ще краще, якщо це буде щось практичне.

Франкфурт в Берліні поїзд

Лейпциг в Берліні поїзд

Ганновер в Берлін поїзда

Гамбург Берлін поїзда

 

 

2. HelpStay

HelpStay — це платформа, схожа на Workaway, призначений для мандрівників, які прагнуть культурного обміну та доступних подорожей. Він з'єднує мандрівників у більш 100 країн для волонтерських програм у всьому світі. Більшість волонтерських можливостей безкоштовні. Для деяких може знадобитися невелика пожертва. Майже всі вони пропонують безкоштовне проживання та харчування. Деталі можна уточнити у господарів.

На HelpStay, мандрівники можуть знайти широкий спектр можливостей, наприклад, волонтерство на органічних фермах, допомога в екологічних проектах та громадських роботах, або стати помічником для якогось проекту НУО. З нашою попередньою статтею, ви можете навчитися дістатися до будь-якої точки Європи для вашого майбутнього волонтерського проекту легко.

Потяги Відень – Будапешт

Потяги Прага – Будапешт

Потяги Мюнхен – Будапешт

Потяги Грац – Будапешт

 

Ecological Volunteering

 

3. Фестиваль волонтерства з Stoke Travel

Волонтерство на фестивалях із Stoke Travel – це захоплюючий і унікальний спосіб познайомитися з одними з найвідоміших у світі музичні та культурні фестивалі при цьому активно беручи участь в їх організації. Сток Тревел, відома туристична компанія, пропонує мандрівникам можливість стати волонтерами фестивалю на різноманітних заходах.

Як волонтер фестивалю від Stoke Travel, зазвичай ви отримуєте безкоштовний доступ до фестивалю або зі значною знижкою, включаючи кемпінг або проживання. В обмін на вашу допомогу, ви можете брати участь у таких завданнях, як встановлення та демонтаж фестивальної інфраструктури, допомога з логістикою заходів, або навіть просування послуг Stoke Travel іншим відвідувачам. З року в рік кількість фестивалів може змінюватися, однак, багато з них є найпопулярнішими в Європі. Наприклад, Октоберфест у Мюнхені, La Tomatina in Bunol, Біг биків у Памплоні, Іспанія, і так далі.

Інтерлакен в Цюріх Trains

Люцерна в Цюріх Trains

Берн Цюріх поїзди

Женева Цюріх Trains

 

4. Європейський корпус солідарності

Європейський корпус солідарності серйозніший за інші волонтерські програми в усьому світі. ESC пропонує можливості для людей похилого віку 18-30 брати участь у волонтерській та солідарній діяльності, за підтримки Європейського Союзу. Запущено в 2018, ESC пропонує молодим європейцям платформу для внеску в суспільство, отримати цінний досвід, розвивати навички, та виховувати почуття європейського громадянства. Середня тривалість програми становить 6-12 місяці. Програма покриває майже всі витрати, включаючи візи, страхування, і 90% вартості квитка. Крім проживання та харчування, волонтери також отримують кишенькові гроші.

Проекти запускають лише акредитовані організації. Волонтерам надається а “робоче місце.” Вони зобов'язані працювати приблизно 30 годин на тиждень. Він сприяє особистому та професійному розвитку учасників, одночасно вирішуючи суспільні виклики через волонтерські дії та дії солідарності. Ця ініціатива є частиною ширших зусиль Європейського Союзу щодо підтримки залучення молоді та соціальної єдності.

Амстердам Лондон Поїзд

Париж в Лондон поїзда

Берлін в Лондон поїзда

Брюссель в Лондон поїзда

 

Volunteering - Passion Led Us Here

 

5. Волонтери ООН

Якщо ви бажаєте розширити свій волонтерський досвід або більше не відповідаєте вимогам програми ESC, який має одноразовий ліміт участі, ви можете розглянути можливість стати волонтером ООН. Волонтери ООН (Волонтери ООН) це програма та ініціатива, створена Організацією Об’єднаних Націй для сприяння волонтерству та надання людям можливостей поділитися своїми навичками, експертиза, і час для підтримки різноманітних ініціатив ООН і проектів розвитку по всьому світу. Волонтери ООН відіграють вирішальну роль у просуванні миротворчої місії організації, розвиток, та гуманітарна допомога. ключ аспекти діяльності волонтерів ООН включати:

Різноманітні завдання: Волонтери ООН беруть участь у виконанні різноманітних завдань. Він включає миротворчі операції, зусилля з ліквідації наслідків стихійного лиха, проекти розвитку громади, ініціативи в галузі охорони здоров'я, освітні програми, і більше.

Кваліфіковані професіонали: Волонтери ООН, як правило, є досвідченими професіоналами в різних сферах, наприклад у сфері охорони здоров’я, освіту, інженерія, IT, сільське господарство, та соціальна робота. Вони пропонують свій досвід для вирішення глобальних проблем.

Глобальна присутність: Волонтери ООН працюють у багатьох країнах, як у конфліктних і постконфліктних зонах, так і в контекстах розвитку. Вони сприяють створенню стійких громад і сприяють сталому розвитку.

Багатонаціональний та інклюзивний: Волонтери ООН мають різне походження та національності. Вони створюють багату та інклюзивну мережу людей, які прагнуть зробити позитивний вплив за допомогою волонтерських програм у всьому світі.

Брюссель в Амстердам поїзда

Лондон Амстердам поїздів

Берлін Амстердам поїзда

Париж Амстердам поїзда

 

UN Volunteer Programs Worldwide

висновок

Закінчення нашої подорожі, ми сподіваємось надихнути вас вирушити у доступну пригоду за допомогою волонтерських програм по всьому світу. запам'ятати, величезний світ зберігає чудеса. З рішучістю та правильним мисленням, досліджуйте, не розбиваючи гроші. Незалежно від того, чи вирішите викладати англійську мову в Таїланді, збереження дикої природи в Коста-Ріці, або допомагати біженцям у Греції, на вас чекає можливість стати волонтером. Так, пакувати валізи, Відкрий своє серце, і вирушайте в подорож, яка не тільки змінить ваше життя, але й зробить світ кращим, один досвід волонтерства за раз.

 

Велика подорож поїздом починається з пошуку найкращих квитків на найкрасивіший і комфортний маршрут поїзда. Ми на Зберегти потяг з радістю допоможемо вам підготуватися до поїздки на поїзді та підберемо найкращі залізничні квитки за найкращими цінами.

 

 

Бажаєте вставити допис нашого блогу «Як підготуватися до поїздки на поїзді» на свій сайт?? Ви можете взяти наші фотографії і текст і дати нам кредит з посиланням на цей пост у блозі. Або натисніть тут: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fuk%2Fplatforms-to-explore-volunteer-programs%2F – (Прокрутіть трохи вниз, щоб побачити код для вставки)

  • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направити їх безпосередньо на наші пошукові сторінки. У цьому посиланню, ви знайдете наші найпопулярніші маршрути поїздів - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/pl_routes_sitemap.xml, і ви можете змінити / PL в / FR або / де і більше мов.