Замовити Поїзд Ticket NOW

Дешеві квитки на поїзд CFL та ціни на проїзд

Тут ви можете знайти всю інформацію про Дешеві квитки на поїзд CFL і Ціни на подорожі CFL та переваги.

 

теми: 1. CFL на поїзді Основні моменти
2. Про КФЛ 3. Найкращі ідеї отримання дешевого квитка на поїзд CFL
4. Скільки коштують квитки CFL 5. Маршрути подорожі: Чому краще користуватися поїздами CFL, а не подорожувати літаком
6. Які відмінності між коротким часом, і денні квитки на CFL 7. Чи є передплата на CFL
8. Скільки часу до вильоту CFL мені потрібно прибути 9. Який розклад поїздів CFL
10. Які станції обслуговує CFL 11. Поширені запитання про CFL

 

CFL на поїзді Основні моменти

  • З високим показником пунктуальності 96%, КЛЛ (Офіційна залізнична компанія Люксембургу) є одним з найнадійніших залізничних операторів Європи.
  • Щороку, CFL бере 25 мільйонів людей і 105 мільйони тонн товарів до пунктів призначення в Люксембурзі та по всій Європі.
  • CFL дуже екологічний, Без CO2, і 100% вся їхня електроенергія отримується з поновлюваних джерел енергії.
  • CFL є найбільшим постачальником послуг мобільності в Люксембурзі.

 

Про КФЛ

КЛЛ, Національне товариство залізниць Люксембургу, - це інша назва Люксембургської національної залізниці. Оскільки вона була створена в с 1946, CFL надав послуги з мобільності громадянам Люксембургу.

Пропозиції КФЛ залізничні послуги в межах Люксембургу і по всій Європі. З правильним квитком, Ви можете відвідати все найкраще місця для відпочинку в Європі. З різними категоріями квитків, CFL задовольняє потреби кожного.

Потяги CFL є частими залізничними лініями, Люксембург – Брюссель, Люксембург – Париж, Еттельбрук – сеньйор, Вассербіліг - Дюссельдорф. Дістатися до сусідніх країн Європи можна за допомогою поїздів CFL: Франція, Німеччина, і Бельгії.

По всій корпорації, 3,090 Працівники працюють на залізниці, щоб забезпечити, щоб мільйони пасажирів щодня безпечно добиралися до пунктів призначення.

 

CFL train heading to luxembourg

Йти до Зберегти домашню сторінку поїзда або скористайтеся цим віджетом для пошуку поїзди квитки на CFL:

Зберегти додаток iPhone для поїздів

Збережіть додаток Android для Android

 

Зберегти потяг

Походження

призначення

Дата відправлення

Дата повернення (За бажанням)

Дорослий (26-59):

Молодь (0-25):

Старший (60+):


 

Найкращі ідеї отримання дешевого квитка на поїзд CFL

номер 1: Замовляйте квитки CFL заздалегідь, скільки зможете

Ціна Квитки на поїзд CFL зростає, коли день подорожі наближається. Ви можете заощадити гроші, забронювавши квитки на поїзд CFL якомога далі від дня відправлення (Зазвичай 3 місяців вперед - це максимум). Дочасне бронювання гарантує, що ви отримаєте найдешевші квитки на поїзд CFL. Вони також обмежені в кількості, так що швидше ви замовите, тим дешевше для вас. Заощадити гроші на квитки на поїзд CFL, придбати квитки раніше.

номер 2: Подорожі на CFL в непікові періоди

Як і у кожного залізничного оператора, Квитки на поїзд CFL складають дешевше в періоди поза піком, на початку тижня, і вдень. Ви можете бути впевнені, що отримаєте дешеві квитки протягом тижня. У вівторок, Середа, та четвер, Квитки на поїзд CFL є найбільш економічними. Через обсяг бізнес-мандрівники поїздки на роботу вранці та ввечері, квитки на поїзд коштують дорожче в більшості випадків. Набагато дешевше подорожувати в будь-який час між ранковим та вечірнім маршрутом. Вихідні дні - ще один піковий період для поїздів, особливо у п’ятницю та суботу. Ціни на квитки на поїзд CFL також зростають державні свята та шкільні канікули, і шкільні канікули в Європі можуть тривати 3 тижнів кожного разу.

номер 3: Замовляйте квитки на CFL, коли будете впевнені у своєму графіку подорожей

Поїзди CFL користуються великим попитом, і з мінімальною конкуренцією, в даний час вони залишаються найкращим вибором для поїздів у Люксембурзі. Вони можуть дозволити собі встановити обмеження на квитки на поїзд, подібні до того, яке у них забороняє обмін або повернення квитків, якщо це не бізнес-тип залізничного квитка.. Незважаючи на те, що все ще існують веб-сайти, де ви можете продати квитки вживаним людям, CFL не дозволяє продавати квитки вживаних. Як це допомагає вам заощадити гроші? Замовляйте свій квиток, коли ви впевнені, що ваш графік позбавить вас від замовлення одного квитка двічі, оскільки щось з’явилося, і ви не змогли використати оригінальний придбаний квиток.

номер 4: Придбайте квитки CFL на Save A Train

Зберегти поїзд має найбільше, кращий, і найдешевші пропозиції на квитки на поїзд в Європі. Наші добрі стосунки з багатьма залізничними операторами, які є джерелами квитків на поїзд, і наші знання про технологічні алгоритми, дайте нам доступ до найдешевших пропозицій на квитки на поїзд. Ми не просто пропонуємо дешеві пропозиції квитків на потяги лише для CFL; ми пропонуємо те саме для інших альтернатив CFL.

Ціни на поїзди Люксембург - Кольмар

Ціни на поїзди Люксембург - Брюссель

Ціни на поїзди Антверпен - Люксембург

Ціни на поїзди Мец - Люксембург

 

onboard the CFL train

 

Скільки коштують квитки CFL?

Громадський транспорт в межах Великий Духі Люксембург іноді безкоштовний, а іноді ні, залежно від маршруту та якщо ви громадянин. Однак, 1першого класу на поїздах CFL, завжди коштує грошей, але вони також не є дорогим вибором. Квитки на поїзд CFL починаються від € 3 до € 6 за одну поїздку на поїзді. В ціна квитка на поїзд CFL залежить від типу квитка, який ви купуєте та коли ви вирішите подорожувати:

Ціна
Короткий час 3 євро
Денний квиток 6 євро

 

 

Маршрути подорожі: Чому краще користуватися поїздами CFL, а не подорожувати літаком

1) Ви завжди прибуваєте в центр міста. Це одна перевага поїздів CFL у порівнянні з літаками. Поїзди CFL і все поїздка іншими поїздами з будь-якої точки міста до центру наступного міста. Це економить ваш час та вартість таксі від аеропорту до центру міста. З зупинками поїздів, простіше дістатися до будь-якого місця міста, в яке ви їдете. Не має значення, звідки ви їдете, Брюссель, Ненсі, Париж, або Амстердам, зупинки в центрі міста є основною перевагою поїздів CFL! Наприклад, Аеропорт Люксембургу 20 хвилин від центру міста.

2) Подорож на літаках вимагає, щоб ви були принаймні в аеропорту 2 годин до часу вашого польоту. Вам потрібно буде пройти перевірку безпеки, перш ніж дозволити сісти на літак. З поїздами CFL, ви просто повинні бути на станції менше ніж 30 хвилин наперед. Якщо ви також враховуєте час, який вам потрібен, щоб їхати з аеропорту до центру міста, Ви зрозумієте, що поїзди CFL краще в умови загального часу подорожі.

3) Квитки на поїзд CFL дешеві, навіть якщо порівнювати їх із авіаквитками. Більше того, коли ви порівнюєте всі пов’язані витрати, Квитки на поїзд CFL мають ще вигіднішу ціну. З іншими витратами, такими як плата за багаж, яку вам не доведеться платити в поїздах, подорож на КФЛ найкращий.

4) Потяги екологічні. У порівнянні між поїздами та літаками, поїзди завжди виходили на перше місце. Літаки сильно забруднюють атмосферу високим вмістом вуглецю, який вони виділяють. Потяги порівняно видають Вуглецю в 20 разів менше ніж літаки.

 

Які відмінності між коротким часом, і денний квиток на CFL?

CFL має різні типи квитків на різні бюджети та тривалість поїздок: будь то бізнес чи відпочинок. Ви можете бути впевнені, що один із цих квитків буде ідеальним для вашої подорожі 1-го класу через Люксембург на національних поїздах CFL.

Короткочасні квитки CFL:

Краткочасний квиток діє лише для 1-го класу 2 годин з моменту перевірки. Ви можете їздити по мережі поїздів CFL без будь-яких обмежень, але враховуючи час прибуття поїзда до місця призначення, згідно розкладу. Якщо вам доведеться подорожувати в короткі терміни, ви повинні отримати цей квиток. Ви не обмежені певним поїздом, і вам дозволяється вибрати ваше з'єднання.

КЛЛ Денні квитки:

Квитки на день CFL - це довгострокові квитки 1-го класу, і вони дійсні з моменту випуску до 4 наступного дня. Ви можете придбати квиток на поїзд на день CFL в автоматі, каса, або Збережи поїзд.

 

 

Чи є передплата на CFL?

Громадський транспорт, включаючи обрані послуги поїздів КФЛ, в межах Люксембургу, безкоштовно. тому, немає необхідності в передплаті CFL, за винятком випадків, коли ви віддаєте перевагу подорожам 1-го класу. Громадяни Люксембургу, які часто подорожують до Франції через кордон, можете насолоджуватися щомісячним пропуском Flexway 1-го класу, для 85 €. В додаток, Громадяни Люксембургу можуть користуватися низькими тарифами на щомісячні квитки до Німеччини. Тож де ви можете отримати додаткову інформацію про це?

– Лічильники квитків CFL.

– За телефоном служби обслуговування клієнтів CFL 2489 2489

 

Скільки часу до вильоту CFL мені потрібно прибути?

Важко точно сказати другому, але Save Save поїзд радить вам приїхати приблизно 30 за хвилини до часу вильоту. З цим тимчасовими рамками, у вас також буде достатньо часу, щоб придбати речі, які вам потрібно здійсни поїздку на поїзді якомога простіше.

 

Який розклад поїздів CFL?

Це можна дізнатися в режимі реального часу на нашій домашній сторінці в розділі Зберегти поїзд. Просто введіть своє поточне місцезнаходження та бажане місце призначення, і ми б показали вам інформацію.

Ціни на поїзди Люксембург - Кельн

Ціни на поїзди Люксембург - Кобленц

Ціни на поїзди Париж - Люксембург

Ціни на поїзди Брюссель - Люксембург

 

old style CFL trains

 

Які станції обслуговує CFL?

Люксембурзька станція CFL розташована на площі Гара, що в центрі міста.

У Трус'єржі, Поїзди CFL відправлятись і прибувати зі станції Трус'єрже, розташованої на лінії 10, що з’єднує місто Люксембург з півночі країни. У Трус’єржі є два найвищі пагорби Люксембургу.

Потяги CFL також відправляються та прибувають до міста Нансі у Франції. Потяги CFL відправляються з центрального вокзалу Люксембурга до Нансі щоразу 1 годину.

Відкрити Фландрію в Бельгії можна поїздом з Люксембургу до Гента та / або Брюсселя. Потяги CFL відправляються щогодини з Люксембургу до дивовижних міст Бельгії та чарівні Старі міста в Європі.

 

 

Поширені запитання про CFL

Чи дозволені велосипеди на борту Потяги CFL?

В поїздах CFL велосипеди дозволяються безкоштовно, і поки ви зберігаєте їх у спеціально відведених місцях для велосипедів. Ви можете знайти велосипеди, що зберігають місця, за зеленою позначкою на дверях CFL.

Чи подорожують діти безкоштовно на поїздах CFL?

Так, але лише до віку 12 років. Діти молодші за 12 років, можуть подорожувати безкоштовно, якщо їх супроводжує особа старше віку 12, з дійсним квитком та посвідченням особи.

Чи дозволяються домашні тварини на поїздах CFL?

Так, CFL любить собак будь-якого розміру, і ці 4 ноги можуть безкоштовно їздити на поїздах КФЛ. Собаки повинні бути на повідці і не дозволяти сидіти на сидіннях.

Які процедури посадки на CFL?

Кожен пасажир повинен пред'явити дійсний квиток та посвідчення особи. Якщо ви втратили квиток на поїзд або поспішали, і не придбав квиток заздалегідь, це можна зробити в поїзді, від представників КФЛ.

Часті запитання щодо CFL – Чи потрібно заздалегідь замовляти місце на КФЛ?

Немає, в національних та міжнародних поїздах CFL немає резервації місць, ви сидите там, де у вас є вільне місце, і у вас завжди буде вільне місце, якщо ви придбали квиток на поїзд заздалегідь.

Чи є в поїздах CFL Інтернет Wi-Fi?

Немає. Ви можете насолоджуватися Безкоштовний Wi-Fi на деяких залізничних станціях CFL, але Wi-Fi недоступний у поїздах CFL.

Ціни на поїзди Люксембург - Еттельбрук

Ціни на поїзди Еттельбрук - Юнглінстер

Ціни на поїзди Мерш - Люксембург

Ціни на поїзди Клерво - Люксембург

 

Brand new CFL Train

 

Якщо ви прочитали до цього моменту, Ви знаєте все, що вам потрібно знати про поїзди CFL, і готові придбати квиток на поїзд CFL до своєї майбутньої подорожі Зберегти потяг.

 

У нас є залізничні квитки для цих залізничних операторів:

DSB Denmark

Датський ДСБ

Thalys railway

Таліс

eurostar logo

Євростар

sncb belgium

SNCB Бельгія

intercity trains
Міжміські поїзди
SJ Sweden Trains

SJ Швеція

NS International Cross border trains

NS International Нідерланди

OBB Austria logo

OBB Австрія

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Лірія

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

НСБ Норвегія

Switzerland Sbb railway

SBB Швейцарія

CFL Luxembourg local trains

CFL Люксембург

Thello Italy <> France cross border railway

поглиблюється

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Німеччина

European night trains by city night line

нічні поїзди

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Німеччина

Czech Republic official Mav railway operator

Mav Чеська

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

логотип eurail

Eurail

 

Ви хочете вставити цю сторінку на свій сайт?? Натисніть тут: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-cfl%2F%0A%3Flang%3Duk – (Прокрутіть вниз, щоб побачити код для вставки), Або ви можете просто посилання безпосередньо на цю сторінку.

  • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направити їх безпосередньо на наші пошукові сторінки. У цьому посиланню, ви знайдете найпопулярніші маршрути поїздів – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml і ви можете змінити / de на / nl або / fr та більше мов.
Авторське право © 2021 - Зберегти потяг, Амстердам, Нідерланди
Не залишайте без подарунка - Отримати купони і новини !