Час читання: 6 хвилин
(Останнє оновлення:: 11/08/2023)

Ви ентузіаст потягів чи той, хто любить досліджувати нові напрямки залізницею? Добре, у нас є для вас цікаві новини! Європейський Союз (США) нещодавно оприлюднила всеосяжні нормативні акти для вдосконалення залізничного транспорту. Ці нові правила надають пріоритет кращому захисту пасажирів, забезпечуючи більш плавну та приємну подорож для всіх. в кінці кінців, в цій статті, ми заглибимося в деталі нових залізничних правил ЄС і як вони позитивно вплинуть на ваші поїздки.

Розуміння нових залізничних правил ЄС

По-перше, давайте краще зрозуміємо нові залізничні правила ЄС. ЄС розробив ці правила збільшити пасажирів залізничного транспорту’ прав і сприяти безперебійній подорожі. Правила охоплюють різні аспекти поїздок залізницею, від прав пасажирів і доступності до обміну даними між залізничними операторами. отже, шляхом виконання цих правил, ЄС прагне підвищити загальну якість та ефективність залізничного транспорту, в результаті чого всі мандрівники виграють.

Амстердам Париж поїзда

Лондон Париж поїзда

Роттердам Париж поїзда

Брюссель в Париж поїзда

 

New EU Train Regulations

 

Політика компенсації за форс-мажорні обставини

Раніше, пасажири поїздів у Європі можуть вимагати грошової компенсації в розмірі 25% ціни квитка при запізненні поїзда більше години та 50% за затримку понад 2 годин. Тепер, компанії будуть звільнені від цих платежів, якщо причиною затримки є форс-мажорні обставини. Сюди входить усе, що залізничники не можуть контролювати — наприклад, шторми, повені, землетруси, терористичні атаки, пандемії, і так далі. Якщо компанія об’єктивно не може запобігти затримці або скасуванню поїзда за виняткових обставин, пасажири не повинні очікувати компенсації 50% або 25%. Однак, компанії, як і раніше, повинні перенаправляти пасажирів на інші поїзди або повертати гроші за квиток, якщо поїздку неможливо організувати.

тим часом, важливо зазначити, що удари не вважаються силою мажор. Якщо страйк призводить до того, що пасажири залишаються на станції в очікуванні поїзда, компанія несе відповідальність за те, щоб її клієнти досягли місця призначення. Компенсації за затримки мають залишатися в силі.

Брюссель в Амстердам поїзда

Лондон Амстердам поїздів

Берлін Амстердам поїзда

Париж Амстердам поїзда

 

Самостійне змінення маршруту та компенсація за затримки

Одним із важливих положень нових залізничних правил ЄС є запровадження самостійної зміни маршруту. У разі затримки поїздки, якщо залізнична компанія не зможе запропонувати рішення протягом розумного періоду часу (типово 100 хвилин), пасажири мають право взяти справу в свої руки. Пасажири можуть самостійно змінити маршрут, придбавши квитки на інший потяг чи автобус. Залізнична компанія повинна відшкодувати нову вартість квитка, забезпечити пасажирам безперешкодне досягнення місця призначення, навіть під час затримок. Однак, найкраще було б розглянути що витрати повинні бути справжніми “необхідним і розумним,” тому проїхатися в VIP варіанті за рахунок затримки перевізника не вийде.

Зальцбург Відень поїзда

Мюнхен Відень поїздів

Грац Відень поїзда

Прага Відень поїздів

 

Railway Timetable

Обмін даними та покращені параметри квитків

Залізничні оператори обмінюються трафіком і даними про подорожі в режимі реального часу покращують враження від подорожі. Нові правила спрямовані на посилення конкуренції серед залізничних операторів. Вони роблять це, заохочуючи обмін інформацією про розклад поїздів, коефіцієнти заповнюваності, і затримки. Більше того, мандрівники можуть розраховувати на більш привабливі варіанти квитків через цю підвищену конкуренцію. Це надасть їм більш повний вибір і більшу гнучкість при плануванні подорожей потягом.

В результаті, нові механізми співпраці та обміну даними між залізничними операторами потенційно можуть створити хвилевий ефект позитивних змін у всій екосистемі подорожей. як подорожі залізницею стають більш зручними та універсальними, це може спонукати більше людей обирати потяги замість інших видів транспорту, зрештою сприяючи зменшенню заторів, менші викиди вуглецю, і більш стійке транспортне майбутнє.

Інтерлакен в Цюріх Trains

Люцерна в Цюріх Trains

Берн Цюріх поїзди

Женева Цюріх Trains

 

Summer Solo Train Traveling

Покращена доступність для пасажирів з обмеженою мобільністю

За новими правилами ЄС, залізничні компанії повинні надавати пріоритет потребам пасажирів з обмеженою мобільністю. Вони повинні гарантувати, що їхні подорожі залишаються безперервними та безпроблемними, навіть під час збоїв. Це означає, що люди з обмеженими фізичними можливостями або обмеженими можливостями пересування можуть розраховувати на покращену доступність і допомогу під час подорожі поїздом. Ці правила розширюють можливості пасажирів, дозволяючи їм розпочати свої подорожі з впевненістю та душевним спокоєм.

Відповідно до нових залізничних правил ЄС, якщо пасажиру з обмеженими фізичними можливостями потрібна допомога, вони можуть вимагати подорожі виключно з супутниками. В цьому випадку, супутник має право на безкоштовний квиток і місце поруч з особою, якій він допомагає. Запити на допомогу за новими правилами приймаються до 24 годин до вильоту. Це чудова перевага для залізничної галузі, оскільки Автобусні компанії вимагають повідомлення не пізніше 36 годин наперед, в той час як повітряні та водні перевізники цього вимагають 48 годин наперед.

Франкфурт в Берліні поїзд

Лейпциг в Берліні поїзд

Ганновер в Берлін поїзда

Гамбург Берлін поїзда

 

Empty Train Station Platform

 

Стійкість і комфорт

Зобов’язання ЄС щодо сталого розвитку є очевидним у нових правилах залізничного транспорту. ЄС підтримує залізничний транспорт як більш екологічну альтернативу, з метою скорочення викидів вуглецю та сприяння більш екологічному майбутньому. З цими правилами, ЄС закликає пасажирів вибирайте потяги замість інших видів транспорту. Це сприяє розвитку екологічних звичок у подорожах і підтримує зусилля щодо збереження довкілля.

Крім того, Велосипедні ентузіасти також отримали потужне заохочення та підтримку. Захоплююча новина полягає в тому, що нові поїзди та оновлені вагони включатимуть спеціальні місця для велосипедів. Ці місця є обов’язковими, тобто вони повинні бути доступні. тому, якщо ви любитель велосипедів, ці спеціально відведені зони зроблять вашу поїздку ще більш зручною для велосипедистів.

 

 

Висновок щодо нового Регламенту ЄС щодо залізниць

дійсно, Запровадження нових залізничних правил ЄС означає покращення залізничних подорожей для пасажирів по всьому континенту. Це свідчить про визнання залізниць’ вирішальну роль у об’єднанні спільнот, сприяння розвитку туризму, та сприяння економічному зростанню. Зусилля ЄС щодо покращення прав пасажирів і забезпечення більш зручних подорожей є прикладом їх відданості створенню надійної та орієнтованої на клієнта залізничної мережі..

в ув'язненні, Нові правила ЄС щодо залізничного транспорту знаменують значний крок вперед у визначенні пріоритету захисту пасажирів і покращенні досвіду подорожі. Ці правила спрямовані на те, щоб зробити поїздку поїздом зручнішою, ефективний, і приємно для всіх. Вони включають покращену доступність для пасажирів з обмеженою мобільністю. Ще одна позитивна зміна – запровадження самоперекладки. додатково, збільшення конкуренції серед залізничних операторів принесе користь мандрівникам. З цими прогресивними заходами, пасажири можуть впевнено вирушати у поїздку. Їхні права захищені, і їхній досвід подорожей є пріоритетом. Зобов’язання ЄС підвищити якість залізничного транспорту відображає його бачення сталого та орієнтованого на пасажирів майбутнього. Все для більш гладкого, більше чудових поїздок залізницею!

 

Велика подорож поїздом починається з пошуку найкращих квитків на найкрасивіший і комфортний маршрут поїзда. Ми на Зберегти потяг з радістю допоможемо вам підготуватися до поїздки на поїзді та підберемо найкращі залізничні квитки за найкращими цінами.

 

 

Бажаєте вставити допис нашого блогу «Як підготуватися до поїздки на поїзді» на свій сайт?? Ви можете взяти наші фотографії і текст і дати нам кредит з посиланням на цей пост у блозі. Або натисніть тут: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fuk%2Fnew-european-rail-regulation%2F – (Прокрутіть трохи вниз, щоб побачити код для вставки)

  • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направити їх безпосередньо на наші пошукові сторінки. У цьому посиланню, ви знайдете наші найпопулярніші маршрути поїздів - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/pl_routes_sitemap.xml, і ви можете змінити / PL в / FR або / де і більше мов.