زمان خواندن: 6 دقایق
(آخرین بروزرسانی در: 11/08/2023)

آیا شما یک مشتاق قطار هستید یا کسی که عاشق کاوش در مقاصد جدید با راه آهن هستید? خوب, ما برای شما خبرهای هیجان انگیزی داریم! اتحادیه اروپا (ایالات متحده) اخیراً از مقررات جامعی برای ارتقای حمل و نقل ریلی رونمایی کرده است. این قوانین جدید حفاظت بهتر از مسافران را در اولویت قرار می دهد, تضمین تجربه سفر روان تر و لذت بخش تر برای همه. سرانجام, در این مقاله, ما به جزئیات قوانین جدید راه آهن اتحادیه اروپا و تأثیر مثبت آنها بر سفرهای قطار شما خواهیم پرداخت.

  • حمل و نقل ریلی است سازگار با محیط زیست راه برای سفر. این مقاله در مورد سفر با قطار توسط Save A Train آموزش می دهد, در ارزان ترین وب سایت بلیط قطار در جهان.

آشنایی با مقررات جدید راه آهن اتحادیه اروپا

برای شروع, بیایید درک بهتری از مقررات جدید راه آهن اتحادیه اروپا به دست آوریم. اتحادیه اروپا این مقررات را به افزایش مسافران راه آهن’ حقوق و تجربه یک سفر یکپارچه را تقویت کنید. این قوانین جنبه های مختلف سفر ریلی را پوشش می دهد, از حقوق مسافر و دسترسی به اشتراک گذاری داده ها در میان اپراتورهای ریلی. از این رو, با اجرای این مقررات, هدف اتحادیه اروپا ارتقای کیفیت و کارایی کلی حمل و نقل ریلی است, در نتیجه یک برد-برد برای همه مسافران است.

آمستردام به قطار پاریس

لندن به قطار پاریس

Rotterdam به قطار پاریس

بروکسل به قطار پاریس

 

New EU Train Regulations

 

سیاست جبران فورس ماژور

قبلا, مسافران قطار در اروپا می توانند غرامت پولی را به مبلغی بخواهند 25% از قیمت بلیط برای تاخیر قطار بیش از یک ساعت و 50% برای تاخیر بیش از 2 ساعت ها. اکنون, در صورتی که علت تاخیر، فورس ماژور باشد، شرکت ها از این پرداخت ها معاف خواهند بود. این شامل هر چیزی است که اپراتورهای راه آهن نمی توانند کنترل کنند - برای مثال, طوفان ها, سیل, زلزله, حملات تروریستی, همه گیری ها, و غیره. اگر یک شرکت به طور عینی نتواند در شرایط استثنایی از تاخیر یا لغو قطار جلوگیری کند, مسافران نباید انتظار جبران خسارت داشته باشند 50% یا 25%. با این حال, شرکت‌ها همچنان باید مسافران را به قطارهای دیگر هدایت کنند یا در صورت عدم امکان سازماندهی سفر، بلیت را بازپرداخت کنند.

در همین حال, ذکر این نکته ضروری است که اعتصابات زور محسوب نمی شوند ماژور. اگر یک اعتصاب باعث می‌شود مسافران در ایستگاه منتظر قطار بمانند, شرکت مسئول اطمینان از رسیدن مشتریان خود به مقصد مورد نظر است. جبران تاخیرها باید به قوت خود باقی بماند.

بروکسل به قطار آمستردام

لندن به قطار آمستردام

برلین به قطار آمستردام

پاریس به قطار آمستردام

 

خود تغییر مسیر و جبران تاخیر

یکی از مفاد قابل توجه مقررات جدید راه آهن اتحادیه اروپا، معرفی تغییر مسیر خود است.. در صورت تاخیر در سفر, اگر شرکت راه آهن نتواند راه حلی را در یک بازه زمانی معقول ارائه دهد (معمولا 100 دقایق), مسافران حق دارند امور را به دست خود بگیرند. مسافران می توانند به طور مستقل با خرید بلیط قطار یا اتوبوس دیگری مسیر خود را تغییر دهند. شرکت راه آهن باید هزینه بلیط جدید را جبران کند, اطمینان حاصل شود که مسافران به آرامی به مقصد خود می رسند, حتی در زمان تاخیر. با این حال, بهتر است در نظر گرفته شود که هزینه باید واقعی باشد “لازم و معقول,” بنابراین سوار شدن به گزینه VIP با هزینه حامل تاخیری کار نخواهد کرد.

Salzburg تا قطار وین

مونیخ به قطار وین

گراتس به قطار وین

پراگ به قطار وین

 

Railway Timetable

به اشتراک گذاری داده ها و گزینه های بلیط بهبود یافته

ترافیک بی‌درنگ و اشتراک‌گذاری داده‌های سفر در میان اپراتورهای راه‌آهن، تجربه سفر را افزایش می‌دهد. هدف مقررات جدید ایجاد رقابت بیشتر بین اپراتورهای ریلی است. آنها این کار را با تشویق تبادل اطلاعات در مورد برنامه های قطار انجام می دهند, نرخ اشغال, و تاخیر. علاوه بر این, به دلیل افزایش رقابت، مسافران می توانند انتظار گزینه های جذاب تری برای بلیط داشته باشند. این به آنها طیف وسیع تری از انتخاب ها و افزایش انعطاف پذیری را هنگام برنامه ریزی سفرهای قطارشان می دهد.

در نتیجه, مکانیسم های همکاری و اشتراک گذاری داده های جدید بین اپراتورهای راه آهن به طور بالقوه می تواند تأثیر موجی از تغییرات مثبت در سراسر اکوسیستم سفر ایجاد کند.. مانند سفر ریلی راحت تر و همه کاره تر می شود, ممکن است افراد بیشتری را ترغیب کند که قطار را نسبت به سایر روش های حمل و نقل انتخاب کنند, در نهایت به کاهش تراکم ترافیک کمک می کند, انتشار کربن کمتر, و آینده حمل و نقل پایدارتر.

انترلکان به قطار زوریخ

لوسرن به قطار زوریخ

برن به قطار زوریخ

ژنو به قطار زوریخ

 

Summer Solo Train Traveling

دسترسی بهبودیافته برای مسافران با تحرک کم

طبق مقررات جدید اتحادیه اروپا, شرکت‌های ریلی باید نیازهای مسافران با تحرک کم را در اولویت قرار دهند. آنها باید اطمینان حاصل کنند که سفرهایشان بدون وقفه و بدون دردسر باقی می ماند, حتی در هنگام اختلالات. این بدان معنی است که افراد دارای معلولیت یا چالش های حرکتی می توانند در هنگام سفر با قطار انتظار دسترسی و کمک بهتری داشته باشند.. این مقررات به مسافران قدرت می دهد, به آنها اجازه می دهد تا با اطمینان خاطر و آرامش خاطر سفر خود را آغاز کنند.

طبق مقررات جدید ریلی اتحادیه اروپا, اگر مسافری با تحرک کم به کمک نیاز دارد, آنها می توانند درخواست کنند که منحصراً با همراهان سفر کنند. در این مورد, همراه حق داشتن یک بلیط رایگان و یک صندلی در کنار شخصی که به او کمک می کند می باشد. درخواست ها برای کمک تحت قوانین جدید پذیرفته می شوند تا 24 ساعت قبل از حرکت. این یک مزیت عالی برای صنعت قطار است زیرا شرکت‌های اتوبوسرانی حداکثر تا قبل از آن به اطلاع رسانی نیاز دارند 36 ساعت قبل, در حالی که حامل های هوا و آب به آن نیاز دارند 48 ساعت قبل.

فرانکفورت به قطار برلین

لایپزیگ به قطار برلین

Hanover به قطار برلین

هامبورگ به قطار برلین

 

Empty Train Station Platform

 

پایداری و راحتی

تعهد اتحادیه اروپا به پایداری در مقررات جدید ریلی مشهود است. اتحادیه اروپا حمل و نقل ریلی را به عنوان جایگزینی سبزتر ترویج می کند, با هدف کاهش انتشار کربن و کمک به آینده ای سبزتر. با وجود این مقررات, اتحادیه اروپا مسافران را تشویق می کند قطار را نسبت به سایر روش های حمل و نقل انتخاب کنید. این امر عادات سفر پایدار را تقویت می کند و از تلاش های حفاظت از محیط زیست حمایت می کند.

علاوه بر این, علاقه مندان به دوچرخه نیز تشویق و حمایت شدیدی دریافت کردند. خبر هیجان انگیز این است که قطارهای جدید و واگن های ارتقا یافته شامل فضاهای مخصوص دوچرخه خواهند بود. این فضاها اجباری هستند, به این معنی که آنها باید در دسترس باشند. از این رو, اگر عاشق دوچرخه هستید, این مناطق ویژه تعیین شده سفر قطار شما را حتی با دوچرخه دوست‌تر می‌کنند.

 

 

نتیجه گیری در مقررات جدید راه آهن اتحادیه اروپا

در واقع, اجرای مقررات جدید ریلی اتحادیه اروپا به معنای بهبود سفر ریلی برای مسافران در سراسر قاره است. این نشان دهنده به رسمیت شناختن راه آهن است’ نقش مهمی در پیوند جوامع, ترویج گردشگری, و تقویت رشد اقتصادی. تلاش‌های اتحادیه اروپا در افزایش حقوق مسافران و تضمین تجربه سفر روان‌تر، نشان دهنده تعهد آنها برای ایجاد یک شبکه ریلی قابل اعتماد و مشتری محور است..

در نتیجه, مقررات جدید اتحادیه اروپا برای حمل و نقل ریلی، گام مهمی به جلو در اولویت دادن به حفاظت از مسافران و افزایش تجربه سفر است. هدف این مقررات آسان‌تر کردن سفر با قطار است, کارآمد, و برای همه لذت بخش. آنها شامل دسترسی بهبود یافته برای مسافران با تحرک کمتر است. یکی دیگر از تغییرات مثبت، معرفی خود تغییر مسیر است. علاوه بر این, افزایش رقابت بین اپراتورهای ریلی به نفع مسافران خواهد بود. با این اقدامات پیشرونده, مسافران می توانند با اطمینان سفرهای قطار خود را آغاز کنند. حقوق آنها محفوظ است, و تجربه سفر آنها در اولویت است. تعهد اتحادیه اروپا به ارتقای کیفیت حمل و نقل ریلی منعکس کننده چشم انداز این اتحادیه از آینده ای پایدار و مسافر محور است.. همه برای صاف کردن, تجربه لذت بخش تر سفر ریلی!

 

یک سفر قطار عالی با یافتن بهترین بلیط ها در زیباترین و راحت ترین مسیر قطار آغاز می شود. ما در ذخیره یک قطار خوشحال خواهم شد که به شما کمک کند برای یک سفر قطار آماده شوید و بهترین بلیط قطار را با بهترین قیمت پیدا کنید.

 

 

آیا می خواهید پست وبلاگ ما "چگونه برای سفر با قطار آماده شویم" را در سایت خود قرار دهید؟? شما هم می توانید ما عکس و متن و به ما اعتبار بدهد با یک لینک به این پست وبلاگ. و یا اینجا را کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ffa%2Fnew-european-rail-regulation%2F – (کمی به پایین بیایید برای دیدن کد قراردادن)

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیماً به صفحات جستجوی ما راهنمایی کنید. در این لینک, محبوب ترین مسیرهای قطار ما را پیدا خواهید کرد - https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml.
  • در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/pl_routes_sitemap.xml, و شما می توانید / PL به / FR یا / د و زبان بیشتر تغییر.