سفارش بلیط قطار شرکت

بلیط قطار SNCB ارزان و قیمت سفر

در اینجا می توانید تمام اطلاعات مربوط به آن را پیدا کنید بلیط قطار SNCB ارزان و قیمت سفر SNCB و مزایا.

 

موضوع: 1. SNCB با نکات برجسته قطار
2. درباره SNCB 3. بینش برتر برای دریافت بلیط قطار ارزان SNCB
4. هزینه بلیط های SNCB چقدر است 5. چرا استفاده از قطارهای SNCB بهتر است؟, و با هواپیما سفر نکنید
6. چه تفاوتی بین کلاس اول و دوم وجود دارد? 7. آیا اشتراک SNCB وجود دارد
8. چه مدت قبل از عزیمت SNCB برای رسیدن است 9. جدول زمانی قطار SNCB چیست
10. کدام ایستگاه ها توسط SNCB سرویس دهی می شوند 11. سوالات متداول SNCB

 

SNCB با نکات برجسته قطار

  • شرکت قطار ملی, SNCB, خدمت 244 سالانه میلیون مسافر.
  • هر روز, شرکت ملی قطار استفاده می کند 61 هزار نفر در بلژیک و به مقصد خود در سراسر اروپا.
  • شرکت راه آهن ملی بزرگترین ارائه دهنده خدمات تحرک بلژیک در این کشور است.

درباره SNCB

شرکت راه آهن قطار ملی بلژیک, SNCB, در تاسیس شد 1926.

SNCB پیشنهاد می دهد خدمات راه آهن در بلژیک و در سراسر اروپا. با بلیط مناسب, شما می توانید از بهترین ها بازدید کنید مکان های تعطیل در اروپا. با دسته بندی های مختلف بلیط و اشتراک کارت, SNCB نیازهای همه را برآورده می کند.

قطارها به بروکسل رفت و آمد می کنند – گنت, آنتورپ – استفاده, بروکسل – نامور. همچنین می توانید با استفاده از قطارهای SNC به کشورهای همسایه در اروپا بروید.

در سراسر شرکت, نزدیک به 20,000 کارمندان شاغل در شبکه های راه آهن و اتوبوس اطمینان می دهند که مسافران هر روز با خیال راحت به مقصد می رسند.

 

Cheap SNCB Train Tickets

قابل اعتماد و متخصص ذخیره صفحه اصلی قطار یا از این ابزارک برای جستجو استفاده کنید بلیط های SNCB را قطار می کند

ذخیره برنامه Train iPhone iOS

ذخیره برنامه قطار Android

 

ذخیره یک قطار

اصل و نسب

مقصد

تاریخ عزیمت

تاریخ بازگشت (اختیاری)

بزرگسالان (26-59):

جوانان (0-25):

ارشد (60+):


 

بینش برتر برای دریافت بلیط قطار ارزان SNCB

عدد 1: تا جایی که می توانید بلیط های SNCB خود را از قبل سفارش دهید

قیمت بلیط قطار SNCB با نزدیک شدن به روز سفر افزایش می یابد. با رزرو بلیط قطار SNCB تا آنجا که ممکن است از روز عزیمت ، می توانید پس انداز کنید. بلیط قطار SNCB از اوایل موجود است 3 به 6 چند ماه از عزیمت قطار. رزرو اولیه تضمین می کند که مقرون به صرفه ترین بلیط قطار SNCB را دریافت می کنید. تعداد آنها نیز محدود است, بنابراین هرچه زودتر سفارش دهید, ارزان تر برای شما. برای صرفه جویی در هزینه بلیط قطار SNCB, بلیط خود را ASAP خریداری کنید.

عدد 2: با SNCB در دوره های کم مصرف سفر کنید

بلیط قطار SNCB ارزان تر است در دوره های خارج از اوج, در ابتدای هفته, و در طول ساعات روز. مطمئناً می توانید دریافت کنید بلیط قطار ارزان تر طی هفته. روز سه شنبه, چهار شنبه, و پنجشنبه, بلیط قطار SNCB مقرون به صرفه ترین است. به دلیل حجم مسافر مسافرتی که صبح و عصر به کار خود ادامه می دهند, هزینه بلیط قطار در آن ساعت ها بیشتر است. مسافرت در هر زمان بین صبح بعد از صبح و قبل از رفت و آمد شب بسیار ارزان تر است. آخر هفته دوره اوج دیگری برای قطارها است, به خصوص در روزهای جمعه و شنبه. قیمت بلیط قطار SNCB نیز افزایش می یابد تعطیلات عمومی و تعطیلات مدرسه.

عدد 3: هنگامی که از برنامه سفر خود مطمئن هستید ، بلیط خود را برای SNCB سفارش دهید

قطارهای SNCB تقاضای زیادی دارند, و با رقابت کم, آنها در حال حاضر به عنوان بهترین گزینه برای قطار در بلژیک باقی مانده اند. SNCB می تواند محدودیت های بلیط قطار را مانند محدودیتی که تعویض بلیط یا استرداد بلیط را ممنوع کرده است ، تنظیم کند ، مگر اینکه نوع تجاری بلیط باشد. حتی اگر هنوز وب سایت های فروم وجود دارد که می توانید بلیط خود را به صورت دست دوم به مردم بفروشید, SNCB اجازه فروش بلیط دست دوم را نمی دهد. چگونه این به شما در پس انداز کمک می کند? بلیط خود را فقط زمانی سفارش دهید که مطمئن باشید از برنامه خود شما را از رزرو بلیط دو بار نجات می دهد زیرا چیزی پیش آمد و شما نمی توانید از بلیط اصلی استفاده کنید.

عدد 4: بلیط های SNCB خود را از Save A Train خریداری کنید

ذخیره قطار بزرگترین است, بهترین, و ارزانترین معاملات بلیط قطار در اروپا است. رابطه ما با بسیاری از اپراتورهای راه آهن, منابع بلیط قطار, و دانش ما در مورد الگوریتم های فناوری به Save A Train دسترسی به ارزانترین معاملات بلیط قطار را می دهد. ما فقط پیشنهادات ارزان بلیط قطار را فقط برای SNCB ارائه نمی دهیم; ما همین گزینه را برای سایر گزینه های SNCB ارائه می دهیم و به بهترین خدمات مشتری در بازار راه آهن افتخار می کنیم.

قیمت قطار به بروکسل به آنتورپ

قیمت قطار از آمستردام به آنتورپ

قیمت قطار از لیل به آنتورپ

قیمت قطار به پاریس به آنتورپ

 

SNCB Train in Station

 

هزینه بلیط های SNCB چقدر است?

بلیط های SNCB برای یک سفر با قطار از 2،5 یورو تا حداکثر 20 یورو شروع می شوند. در قیمت بلیط قطار SNCB بستگی به این دارد که چه نوع بلیطی را خریداری می کنید و چه زمانی تصمیم به سفر دارید:

بلیط یک طرفه رفت و برگشت
استاندارد € 2,50 – € 15.00 15 یورو – 30 یورو
اولین کلاس € 10.50 – 20 یورو 21 یورو – 46 یورو

 

چرا استفاده از قطارهای SNCB بهتر است؟, و با هواپیما سفر نکنید

1) شما وارد مرکز شهر می شوید. این یکی از مزیت های قطارهای SNCB در مقایسه با هواپیماها است. قطارهای SNCB و سایر سفرهای قطار از هر نقطه در شهر به مرکز از شهر بعدی. باعث صرفه جویی در وقت و هزینه کابین از فرودگاه تا مرکز شهر می شود. با توقف قطار, رسیدن به هر جای دیگری از شهر که به آن می روید آسانتر است. مهم نیست از کجا سفر می کنید, بروکسل, آنتورپ, استفاده, یا لیژ, توقف در مرکز شهر یک مزیت عمده قطارهای SNCB است!

2) سفر با هواپیما مستلزم این است که حداقل چند ساعت قبل از زمان پرواز در فرودگاه باشید. قبل از اینکه اجازه سوار شدن در هواپیما را داشته باشید ، باید از طریق کنترل های امنیتی اقدام کنید. با قطارهای SNCB, شما فقط باید کمتر از ایستگاه باشید 30 دقیقه قبل. وقتی زمان مسافرت را نیز در نظر می گیرید ، می توانید از فرودگاه تا مرکز شهر رفت و آمد کنید, متوجه خواهید شد که قطارهای SNCB از نظر کیفیت بهتر هستند کل زمان سفر.

3) روی سطح, به نظر می رسد قیمت بلیط قطار SNCB هزینه بیشتری نسبت به بلیط هواپیما بودجه دارد. با این حال, وقتی همه اتهامات موجود را مقایسه می کنید, بلیط قطار SNCB قیمت بهتری دارد. با هزینه های دیگر مانند هزینه چمدان که مجبور نیستید در قطارها بپردازید, مسافرت با SNCB مطمئنا بهترین است.

4) قطارها بیشتر دوستدار محیط زیست هستند وقتی قطارها و هواپیماها را مقایسه می کنید, قطارها از بالا می آیند. هواپیماها هوا را به میزان زیادی از کربن که از بین می برند آلوده می کند. در مقایسه با قطارها چیزهای زیادی می دهند آلودگی کربن کمتر از هواپیما.

بروکسل به قطار بروژ

آنتورپ به قطار بروژ

هلی دو قطار بروژ

گنت به قطار بروژ

 

چه تفاوتی بین کلاس اول و دوم وجود دارد?

کلاسهای مختلفی از بلیط های SNCB برای بودجه ها و انواع مختلف مسافران وجود دارد. می توانید بلیط استاندارد را برای کلاس 1 یا کلاس دوم خریداری کنید. برای مثال, کلاس 2 برای مسافرت های طولانی مناسب تر است مسافران بودجه. اما اگر به دنبال مکانی برای کشش پاها هستید یا خودتان هستید مسافر تجارت و می خواهید هنگام سفر کار کنید, پس کلاس 1 برای شما ایده آل است.

 

 

آیا اشتراک SNCB وجود دارد?

برای شهروندان بلژیکی, اشتراک ها انواع مختلفی دارند, بلیط فصل نامحدود, و فصل استاندارد. ما برای بین الملل پیشنهاد می کنیم مدت طولانی پیش خرید کنید و سپس ارزانترین گزینه را خواهید داشت.

هر دو کارت را می توان در خریداری کرد:

– پیشخوان های بلیط SNCB.

– برنامه SNCB.

بلیط های استاندارد SNCB:

بلیط استاندارد انعطاف پذیرترین بلیط قطار است که SNCB ارائه می دهد. بدین ترتیب, شما می توانید با بلیط قطار استاندارد به هر نقطه از بلژیک سفر کنید. باید توجه داشته باشید که بلیط های استاندارد بصورت آنلاین خریداری می شوند, قابل جبران نیست. با این حال, اگر تغییری در برنامه ها ایجاد شده باشد, می توانید بلیط را در پیشخوان های بلیط بازپرداخت یا تعویض کنید. علاوه بر این, این سرویس در دسترس است, یک روز قبل از تاریخ عزیمت, یا برای 30 دقایقی پس از خرید بلیط.

بلیط خانواده بزرگ

همه اعضای خانواده می توانند از تخفیف های بسیار خوبی در بلیط های SNCB برخوردار شوند. مثلا, کودکان زیر 12 سفر رایگان, و تا 50% در بلیط های استاندارد برای بزرگسالان و کودکان بیش از 12. علاوه بر این, با این بلیط, شما می توانید با تمام قطارهای SNCB سفر کنید.

این کارت به همراه کارت شناسایی عکس معتبر است, که باید شامل سن دارندگان باشد.

بلیط فصل استاندارد

شهروندان بلژیکی می توانند بلیط فصل استاندارد را خریداری کنند, و از سفرهای نامحدود در همان مسیر لذت ببرید. به عبارت دیگر, به قیمت 10 اشتراک ماه, آنها می توانند هر چند بار که بخواهند در هر دو مسیر حرکت کنند.

بلیط آخر هفته

بلیط آخر هفته جمعه - یکشنبه معتبر است, با یک 50% تخفیف در هر مقصد در بلژیک. بنابراین, شروع در 7 بعدازظهر جمعه, شما می توانید در هر نقطه بلژیک سفر کنید, در کلاس 1 یا 2. علاوه بر این, این اصطلاحات خاص تا تعطیلات عمومی همچنین.

قیمت قطار از بروکسل به گنت

قیمت قطار آنتورپ به گنت

قیمت های قطار هاله به گنت

قیمت قطارهای بروژ به گنت

 

چه مدت قبل از عزیمت SNCB برای رسیدن است?

دقیقاً دقیقاً دشوار است, اما Save A Train به شما توصیه می کند که به آنجا برسید 30 دقیقه قبل از زمان عزیمت. با این چارچوب زمانی, همچنین وقت کافی برای خرید چیزهای مورد نیاز خود خواهید داشت سفر خود را با قطار انجام دهید تا حد امکان راحت باشد.

 

جدول زمانی قطار SNCB چیست?

می توانید در صفحه اصلی ما در زمان واقعی بدانید ذخیره یک قطار جدول زمانی قطار SNCB, فقط مکان فعلی و مقصد مورد نظر خود را تایپ کنید, و ما اطلاعات را به شما نشان می دهیم.

قیمت قطار از بروکسل به لیژ

قیمت قطار آنتورپ به دینانت

قیمت قطار به گنت به دینانت

قیمت های قطار از لیژ به دینانت

 

کدام ایستگاه ها توسط SNCB سرویس دهی می شوند?

ایستگاه SNCB بروکسل بروکسل است – مرکزی, که در قلب بلژیک واقع شده است.

ایستگاه مرکزی SNCB دیگر در آنتورپ است, قطارهای SNCB حرکت کنید و از ایستگاه مرکزی آنتورپ وارد شوید, نزدیک به هتل زیبای Blue Astrid. آنتورپ مرکزی است دومین ایستگاه قطار شلوغ در بلژیک.

قطارهای SNCB در Ghent از قطار حرکت می کنند گنت سن پیترز ایستگاه, که سومین شهر بزرگ بلژیک و بزرگترین شهر فلاندر است.

ارباب, ارباب گیلمینز ایستگاه راه آهن مرکزی SNCB است. از این رو, ایستگاه قطار لیژ بلژیک را به کشورهای همسایه متصل می کند, و آن را به یکی از شلوغ ترین ایستگاه های قطار در والونی تبدیل کرده است. علاوه بر این, اگر قصد سفر به آلمان را دارید, فرانسه, لوکزامبورگ, یا هلند از بلژیک, بهتر است بلیط قطار SNCB خود را از قبل رزرو کنید.

استفاده (بروژ – همان نام شهر به زبان محبوب دیگر) ایستگاه راه آهن یکی دیگر از ایستگاه های قطار شلوغ SNCB در فلاندر است. مثلا, از بروژ, می توانید بلیط قطار خود را به دیگری سفارش دهید مقصد محبوب در بلژیک: گنت, آنتورپ, و بروکسل در کمتر از یک ساعت. ایستگاه قطار بروژ در است 20 چند دقیقه با فاصله از مرکز شهر, و میدان زیبای Old Mark Markt.

ایستگاه قطار SNCB در لوون ایستگاه اصلی قطار در منطقه فلاندر برابانت در بلژیک است. این ایستگاه قطار شلوغ منطقه فلاندر را به مناطق دیگر متصل می کند و یکی از برترین ها است 5 شلوغ ترین ایستگاه های قطار در بلژیک. بدین ترتیب, تو می توانی سفر با قطار به بروکسل, فرودگاه بروکسل, لوون, آنتورپ, و اساساً هر شهری در بلژیک.

مکلن یا مالیناس, در شهر مچلن, همچنین یکی از ایستگاه های قطار SNCB مرکزی در بلژیک است. اینجا پیدا خواهید کرد 10 بستر، زمینه, سرویس خطوط قطار بین شهری, از جمله فرودگاه بروکسل از آنتورپ. علاوه بر این, می توانید بلیط SNCB خود را به آمستردام خریداری کنید, و لوکزامبورگ, از طریق آنتورپ و بروکسل.

 

سوالات متداول SNCB

آیا دوچرخه ها روی هیئت مدیره مجاز هستند قطارهای SNCB?

دوچرخه سواری در قطارهای SNCB مجاز است. اگر دوچرخه تاشو دارید, سپس می توانید آن را سوار قطار کنید, بدون هیچ هزینه ای. با این حال, برای سایر انواع دوچرخه ها 4 یورو هزینه بلیط قطار برای شما فراهم می شود.

آیا کودکان در قطارهای SNCB رایگان سفر می کنند?

بله, اما فقط تا سن خاصی. کودکانی که کمتر از سن هستند 12 هنگامی که با یک مسافر بزرگسال همراه باشید به صورت رایگان سفر می کند.

آیا در قطارهای SNCB حیوانات خانگی مجاز هستند?

بله, می توانید حیوان خانگی خود را در قطار بیاورید, به ازای هر سفر 3 یورو. با این حال, حیوان خانگی باید روی سرب یا کیسه باشد, یا سبد.

روشهای شبانه روزی SNCB چیست؟?

برخی ایستگاه ها دارای نمایشگرهای الکترونیکی هستند که شکل گیری قطارها را نشان می دهد. به علاوه, از اینها استفاده کنید تا هنگام ورود قطار ، مناطقی را که در آن تعداد مربی قطار قرار دارد ، بررسی کنید.

بیشترین س SNالات متداول SNCB – آیا باید پیش از این در SNCB صندلی سفارش دهم?

شما می توان ذخیره یک میدانمدر از پیش در داخلی SNCB قطارها. شما اراده شخصی بگیرید صندلی پس از رزرو, اما این الزامی نیست.

آیا داخل SNCB اینترنت وای فای وجود دارد؟?

خیر. وجود ندارد رایگان وای فای اینترنت در قطارهای SNCB. می توانید از Wi-Fi رایگان در ایستگاه های راه آهن SNCB لذت ببرید.

 

SNCB tickets are available for these trains

 

اگر تا این مرحله خوانده اید, شما هم اکنون می دانید تمام اطلاعات لازم در مورد قطارهای SNCB خود را دارید و آماده خرید بلیط قطار SNCB خود هستید ذخیره یک قطار.

 

بلیط های قطار برای این اپراتورهای راه آهن داریم:

DSB Denmark

DSB دانمارکی

Thalys railway

تالیس

eurostar logo

یورو استار

sncb belgium

SNCB بلژیک

intercity trains

قطارهای بین شهری

SJ Sweden Trains

SJ سوئد

NS International Cross border trains

NS بین المللی هلند

OBB Austria logo

OBB اتریش

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF اویگو

NSB VY Norway

NSB در مقابل نروژ

Switzerland Sbb railwaySBB سوئیس CFL Luxembourg local trains

CFL لوکزامبورگ

Thello Italy <> France cross border railway

عمیق تر

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE آلمان

European night trains by city night line

قطار شب

Germany Deutschebahn

دویچه بان آلمان

Czech Republic official Mav railway operator

ماو چک

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operatorبه Trenitalia آرم eurail

Eurail

 

آیا می خواهید این صفحه را در سایت خود جاسازی کنید? اینجا کلیک کنید: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-sncb%2F%3Flang%3Dfa– (به پایین بروید تا کد قراردادن), یا فقط می توانید مستقیماً به این صفحه پیوند دهید.

  • اگر شما می خواهید به نوعی به کاربران خود, شما می توانید آنها را مستقیما به صفحات جستجو ما را هدایت. در این لینک, شما مسیرهای قطار محبوب ترین ما را پیدا کنید – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. در داخل شما لینک ما برای فرود صفحات انگلیسی, اما ما نیز https://www.saveatrain.com/fr_routes_sitemap.xml و می توانید / fr را به / nl یا / esها و زبانهای دیگر را تغییر دهید.
کپی رایت © 2021 - ذخیره یک قطار, آمستردام, هلند
هنوز بدون حضور را ترک کنید - دریافت کوپن و اخبار !