Zamówienie Pociąg biletów TERAZ

Tanie bilety kolejowe SNCB i ceny podróży

Tutaj znajdziesz wszystkie informacje na temat Tanie bilety kolejowe SNCB oraz Ceny podróży SNCB i zalety.

 

tematy: 1. SNCB przez Train Highlights
2. O SNCB 3. Najważniejsze informacje, aby uzyskać tani bilet na pociąg SNCB
4. Ile kosztują bilety SNCB 5. Dlaczego lepiej jechać pociągami SNCB, i nie podróżować samolotem
6. Jaka jest różnica między pierwszą a drugą klasą? 7. Czy istnieje subskrypcja SNCB
8. Jak długo przed wyjazdem SNCB przyjechać 9. Jaki jest rozkład jazdy pociągów SNCB
10. Które stacje są obsługiwane przez SNCB 11. Najczęściej zadawane pytania na temat SNCB

 

SNCB przez Train Highlights

  • Krajowe przedsiębiorstwo kolejowe, SNCB, służy 244 milionów pasażerów rocznie.
  • Codzienny, pociągi krajowe 61 tysięcy osób w Belgii i do ich miejsc docelowych w całej Europie.
  • Krajowe przedsiębiorstwo kolejowe jest największym belgijskim dostawcą usług w zakresie mobilności w kraju.

O SNCB

Belgijskie przedsiębiorstwo kolejowe National Train, SNCB, została założona w 1926.

Oferty SNCB usługi kolejowe na terenie Belgii i w całej Europie. Z odpowiednim biletem, możesz odwiedzić wszystko, co najlepsze miejsca na wakacje w Europie. Z różnymi kategoriami biletów i subskrypcji kart, SNCB zaspokaja potrzeby każdego.

Pociągi często kursują do Brukseli – Gandawa, Antwerpia – Używany, Bruksela – Namur. Możesz także dostać się do sąsiednich krajów w Europie pociągami SNCB.

W całej korporacji, blisko 20,000 pracownicy sieci kolejowej i autobusowej zapewniają pasażerom bezpieczne dotarcie do celu każdego dnia.

 

Cheap SNCB Train Tickets

Iść do Zapisz stronę główną pociągu lub użyj tego widgetu, aby wyszukać bilety na pociągi SNCB

Zapisz aplikację Train na iPhone'a na iOS

Zapisz aplikację Android Train

 

Zapisz pociąg

Pochodzenie

Miejsce docelowe

Data odjazdu

Data powrotu (Opcjonalny)

Dorosły (26-59):

Młodość (0-25):

Senior (60+):


 

Najważniejsze informacje, aby uzyskać tani bilet na pociąg SNCB

Liczba 1: Zamów bilety SNCB z wyprzedzeniem, jak tylko możesz

Cena Bilety kolejowe SNCB rośnie w miarę zbliżania się dnia podróży. Możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy, rezerwując bilety kolejowe SNCB jak najdalej od dnia wyjazdu. Bilety kolejowe SNCB są dostępne już 3 do 6 miesiące przed odjazdem pociągu. Wczesna rezerwacja gwarantuje, że otrzymasz najbardziej opłacalne bilety kolejowe SNCB. Mają też ograniczoną liczbę, więc wcześniej zamówisz, tańsze dla ciebie. Aby zaoszczędzić na biletach kolejowych SNCB, kup bilety jak najszybciej.

Liczba 2: Podróżuj przez SNCB poza godzinami szczytu

Bilety kolejowe SNCB są tańsze w okresach poza szczytem, na początku tygodnia, iw ciągu dnia godz. Możesz być pewien, że dostaniesz tańsze bilety kolejowe w ciągu tygodnia. We wtorek, środa, i czwartek, Bilety kolejowe SNCB są najbardziej ekonomiczne. Ze względu na dużą liczbę osób podróżujących służbowo do pracy rano i wieczorem, bilety kolejowe kosztują więcej w tych godzinach. O wiele taniej jest podróżować o dowolnej porze między porannym a wieczornym dojazdem do pracy. Weekendy to kolejny okres szczytowy dla pociągów, szczególnie w piątki i soboty. Ceny biletów kolejowych SNCB również rosną święta państwowe i szkolne.

Liczba 3: Zamów bilety na SNCB, kiedy jesteś pewien swojego harmonogramu podróży

Pociągi SNCB są bardzo poszukiwane, i przy niewielkiej konkurencji, obecnie pozostają najlepszym wyborem dla pociągów w Belgii. SNCB może sobie pozwolić na ustalenie ograniczeń dotyczących biletów kolejowych, takich jak te, które mają zakaz wymiany biletów lub zwrotu kosztów, chyba że jest to bilet typu biznesowego. Mimo że nadal istnieją strony internetowe forów, na których można sprzedawać bilety z drugiej ręki, SNCB nie zezwala na sprzedaż biletów z drugiej ręki. W jaki sposób pomaga to zaoszczędzić pieniądze? Zamów bilet tylko wtedy, gdy masz pewność, że Twój harmonogram uratuje Cię od zarezerwowania jednego biletu dwa razy, ponieważ coś się pojawiło i nie możesz użyć oryginalnego biletu.

Liczba 4: Kup bilety SNCB w Save A Train

Save a Train ma największy, najlepszy, oraz najtańsze oferty biletów kolejowych w Europie. Nasze relacje z wieloma przewoźnikami kolejowymi, źródła biletów kolejowych, a nasza znajomość algorytmów technologicznych daje Save A Train dostęp do najtańszych ofert biletów kolejowych. Nie oferujemy tylko tanich biletów kolejowych tylko dla SNCB; zapewniamy to samo w przypadku innych alternatyw dla SNCB i jesteśmy dumni z najlepszej obsługi klienta na rynku kolejowym.

Ceny pociągów z Brukseli do Antwerpii

Ceny pociągów z Amsterdamu do Antwerpii

Ceny pociągów z Lille do Antwerpii

Ceny pociągów z Paryża do Antwerpii

 

SNCB Train in Station

 

Ile kosztują bilety SNCB?

Ceny biletów SNCB zaczynają się od 2,5 € do nawet 20 € na jedną podróż pociągiem. ten cena biletu kolejowego SNCB zależy od tego, jaki rodzaj zakupionego biletu i kiedy zdecydujesz się podróżować:

Bilet w jedną stronę Podróż w obie strony
Standard € 2,50 – € 15.00 15 € – 30 €
Pierwsza klasa € 10.50 – 20 € 21 € – 46 €

 

Dlaczego lepiej jechać pociągami SNCB, i nie podróżować samolotem

1) Przyjeżdżasz do centrum miasta. To jedna z zalet pociągów SNCB w porównaniu z samolotami. Pociągi SNCB i wszystkie inne podróże pociągiem z dowolnego miejsca w miasto do centrum następnego miasta. Oszczędza to czas i koszty taksówki z lotniska do centrum miasta. Z przystankami kolejowymi, łatwiej dotrzeć do dowolnego miejsca w mieście, do którego się wybierasz. Nie ma znaczenia, skąd podróżujesz, Bruksela, Antwerpia, Używany, lub Liege, przystanki w centrum miasta są główną zaletą pociągów SNCB!

2) Podróż samolotem wymaga przebywania na lotnisku co najmniej kilka godzin przed czasem lotu. Przed wejściem na pokład samolotu musisz przejść kontrolę bezpieczeństwa. Pociągami SNCB, po prostu musisz być na stacji mniej niż 30 kilka minut wcześniej. Jeśli weźmiesz również pod uwagę czas dojazdu z lotniska do centrum miasta, zrozumiesz, że pociągi SNCB są lepsze pod względem całkowity czas podróży.

3) Na powierzchni, ceny biletów kolejowych SNCB wydają się droższe niż tanie bilety lotnicze. Jednakże, podczas porównania wszystkich zaangażowanych opłat, Bilety kolejowe SNCB mają lepszą ofertę cenową. Z innymi kosztami, takimi jak opłaty za bagaż, których nie musisz płacić w pociągach, podróżowanie przez SNCB jest na pewno najlepszy.

4) Pociągi są bardziej przyjazne dla środowiska kiedy porównujesz pociągi i samoloty, pociągi wychodzą na górę. Samoloty silnie zanieczyszczają atmosferę wydzielanymi przez nie wysokimi poziomami węgla. Pociągi w porównaniu dają dużo mniejsze zanieczyszczenie węglem niż samoloty.

Bruksela pociągów Brugia

Antwerpia pociągom Brugia

Halle dwóch pociągów Brugia

Ghent pociągom Brugia

 

Jaka jest różnica między pierwszą a drugą klasą?

Istnieją różne klasy biletów SNCB dla różnych budżetów i typów podróżnych. Możesz kupić bilet standardowy na 1 lub 2 klasę. Na przykład, klasa 2 będzie bardziej odpowiednia na długie podróże i budżet podróżnych. Ale jeśli szukasz miejsca na rozprostowanie nóg lub jesteś podróżnik biznesowy i chcesz pracować podczas podróży, to 1 klasa jest dla Ciebie idealna.

 

 

Czy istnieje subskrypcja SNCB?

Dla obywateli Belgii, istnieją różne rodzaje subskrypcji, bilet okresowy bez ograniczeń, i sezon standardowy. W przypadku osób z zagranicy sugerujemy zakup z dużym wyprzedzeniem, a wtedy będziesz miał najtańszą opcję.

Obie karty można kupić pod adresem:

– Kasy biletowe SNCB.

– Aplikacja SNCB.

Standardowe bilety SNCB:

Bilet standardowy to najbardziej elastyczny bilet kolejowy oferowany przez SNCB. A zatem, możesz podróżować w dowolne miejsce w Belgii ze standardowym biletem kolejowym. Należy pamiętać, że bilety standardowe kupowane online, nie podlega zwrotowi. Jednakże, jeśli nastąpiła zmiana planów, bilet można zwrócić lub wymienić w kasach biletowych. Dodatkowo, ta usługa jest dostępna, dzień przed datą wyjazdu, albo za 30 kilka minut po zakupie biletu.

Bilet dla Dużej Rodziny

Wszyscy członkowie rodziny mogą korzystać ze zniżek na bilety SNCB. Na przykład, dzieci poniżej 12 podróżować za darmo, i do 50% na biletach standardowych dla dorosłych i dzieci powyżej 12. co więcej, z tym biletem, możesz podróżować wszystkimi pociągami SNCB.

Ta karta jest ważna w połączeniu z dowodem tożsamości ze zdjęciem, który powinien obejmować wiek posiadacza.

Standardowy bilet okresowy

Obywatele Belgii mogą zakupić standardowy bilet okresowy, i ciesz się nieograniczoną liczbą wycieczek na tej samej trasie. Innymi słowy, za cenę 10 miesięczna subskrypcja, mogą podróżować w obu kierunkach tyle razy, ile chcą.

Bilet weekendowy

Bilet weekendowy jest ważny od piątku do niedzieli, z 50% zniżka w dowolnym miejscu w Belgii. Więc, zaczynać od 7 w piątek wieczorem, możesz podróżować po całej Belgii, w I lub II klasie. Dodatkowo, te specjalne warunki obejmują święto państwowe także.

Ceny pociągów z Brukseli do Gandawy

Ceny pociągów z Antwerpii do Gandawy

Ceny pociągów z Halle do Gandawy

Ceny pociągów z Brugii do Gandawy

 

Jak długo przed wyjazdem SNCB przyjechać?

Trudno jest dokładnie określić, ale Save A Train informuje, że przyjeżdżasz około 30 minut przed odlotem. W tym czasie, będziesz mieć również wystarczająco dużo czasu na zakupy potrzebnych Ci rzeczy odbyć podróż pociągiem tak wygodne, jak to tylko możliwe.

 

Jaki jest rozkład jazdy pociągów SNCB?

Możesz dowiedzieć się w czasie rzeczywistym na naszej stronie głównej pod adresem Zapisz pociąg rozkład jazdy pociągów SNCB, Po prostu wpisz swoją aktualną lokalizację i żądane miejsce docelowe, a my pokażemy ci informacje.

Ceny pociągów z Brukseli do Liege

Ceny pociągów z Antwerpii do Dinant

Ceny pociągów z Gandawy do Dinant

Ceny pociągów Liege do Dinant

 

Które stacje są obsługiwane przez SNCB?

Stacja SNCB w Brukseli to Bruksela – Centralny, który znajduje się w samym sercu Belgii.

Inna centralna stacja SNCB znajduje się w Antwerpii, Pociągi SNCB odjechać i przyjechać z głównego dworca kolejowego w Antwerpii, blisko pięknego hotelu Blue Astrid. Antwerp Central to druga najbardziej ruchliwa stacja kolejowa w Belgii.

Pociągi SNCB odjeżdżają z Gandawy z Gandawa Św. Pieters stacja, które jest trzecim co do wielkości miastem w Belgii i największym we Flandrii.

Lenny, Lenny Guillemins to główny dworzec kolejowy SNCB. W związku z tym, Stacja kolejowa Liege łączy Belgię z sąsiednimi krajami, co czyni go jedną z najbardziej ruchliwych stacji kolejowych w Walonii. co więcej, jeśli planujesz podróż do Niemiec, Francja, Luksemburg, lub Holandii z Belgii, lepiej zarezerwuj bilety kolejowe SNCB z dużym wyprzedzeniem.

Używany (Brugia – Ta sama nazwa miasta w innym popularnym języku) stacja kolejowa to kolejna ruchliwa stacja kolejowa SNCB we Flandrii. Na przykład, z Brugii, możesz zamówić swój bilet kolejowy innym popularne miejsca w Belgii: Gandawa, Antwerpia, i Brukseli w mniej niż godzinę. Stacja kolejowa w Brugii znajduje się na 20 minut pieszo od centrum miasta, i piękny plac Old City Markt.

Stacja kolejowa SNCB w Leuven to główna stacja kolejowa w regionie Brabancji Flamandzkiej w Belgii. Ta ruchliwa stacja kolejowa łączy region Flamandzki z innymi regionami i jest jedną z najlepszych 5 najbardziej ruchliwe stacje kolejowe w Belgii. A zatem, możesz podróż pociągiem do Brukseli, Lotnisku w Brukseli, Leuven, Antwerpia, iw zasadzie każde miasto w Belgii.

Mechelen lub Malinas, w mieście Mechelen, jest również jedną z centralnych stacji kolejowych SNCB w Belgii. Znajdziesz tutaj 10 platformy, obsługujące linie kolejowe Intercity, w tym lotnisko w Brukseli z Antwerpii. Dodatkowo, możesz kupić bilety SNCB do Amsterdamu, i Luksemburg, przez Antwerpię i Brukselę.

 

Najczęściej zadawane pytania na temat SNCB

Czy rowery są dozwolone na pokładzie Pociągi SNCB?

Rowery są dozwolone w pociągach SNCB. Jeśli masz rower składany, następnie możesz wsiąść do pociągu, bez kosztów. Jednakże, inne rodzaje rowerów będą kosztować dodatek 4 € do biletu kolejowego.

Czy dzieci podróżują bezpłatnie w pociągach SNCB?

tak, ale tylko do pewnego wieku. Dzieci młodsze niż wiek 12 będzie podróżować bezpłatnie w towarzystwie dorosłego pasażera.

Czy w pociągach SNCB dozwolone są zwierzęta domowe??

tak, możesz zabrać swojego zwierzaka do pociągu, za 3 € za podróż. Jednakże, zwierzę powinno być na smyczy lub w torbie, lub kosz.

Jakie są procedury wejścia na pokład SNCB?

Niektóre stacje mają wyświetlacze elektroniczne, które ujawniają formację pociągów. Dalej, użyj ich, aby sprawdzić strefy, w których będzie numer autokaru pociągu, gdy pociąg przyjedzie.

Najczęściej zadawane pytania SNCB – Czy muszę z wyprzedzeniem zamawiać miejsce w SNCB?

ty mogą rezerwa za wiemw z góry na krajowym SNCB pociągi. ty będzie zdobądź osobisty siedzenie po dokonaniu rezerwacji, ale nie jest to konieczne.

Czy w SNCB jest internet Wi-Fi?

Nie. Nie ma Darmowy Wi-Fi Internet w pociągach SNCB. Na dworcach kolejowych SNCB można korzystać z bezpłatnego Wi-Fi.

 

SNCB tickets are available for these trains

 

Jeśli przeczytałeś do tego momentu, wiesz już wszystko, co musisz wiedzieć o swoich pociągach SNCB i jesteś gotowy, aby kupić bilet kolejowy SNCB Zapisz pociąg.

 

Dla tych przewoźników mamy bilety kolejowe:

DSB Denmark

Duński DSB

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgia

intercity trains

Pociągi Intercity

SJ Sweden Trains

SJ Szwecja

NS International Cross border trains

NS International Holandia

OBB Austria logo

OBB Austria

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norwegia

Switzerland Sbb railwaySBB Szwajcaria CFL Luxembourg local trains

CFL Luksemburg

Thello Italy <> France cross border railway

pogłębia

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Niemcy

European night trains by city night line

Pociągi nocne

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Niemcy

Czech Republic official Mav railway operator

Mav Czech

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operatorTrenitalia logo Eurail

Eurail

 

Czy chcesz osadzić tę stronę w swojej witrynie?? Kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-sncb%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć kod HTML), Lub możesz po prostu link bezpośrednio do tej strony.

copyright © 2021 - Zapisz pociąg, Amsterdam, Holandia
Nie należy pozostawiać bez obecności - Dostać kupony i Newsy !