להזמין רכבת כרטיס עכשיו

כרטיסי רכבת SNCB זולים ומחירי נסיעה

כאן תוכלו למצוא את כל המידע אודות כרטיסי רכבת SNCB זולים ו מחירי נסיעות SNCB ויתרונות.

 

נושאים: 1. SNCB ברכבי שיא
2. אודות SNCB 3. תובנות מובילות לקבלת כרטיס SNCB זול
4. כמה עולים כרטיסי SNCB 5. מדוע עדיף לנסוע ברכבות SNCB, ולא לנסוע במטוס
6. מה ההבדל בין המחלקה הראשונה לשנייה? 7. האם יש מנוי ל- SNCB
8. כמה זמן לפני יציאת SNCB להגיע 9. מהו לוח הזמנים של רכבת SNCB
10. אילו תחנות משרתות SNCB 11. שאלות נפוצות על SNCB

 

SNCB ברכבי שיא

  • חברת הרכבות הארצית, SNCB, מגיש 244 מיליון נוסעים בשנה.
  • כל יום, חברת הרכבות הארצית לוקחת 61 אלף איש בתוך בלגיה ויעדיהם ברחבי אירופה.
  • חברת הרכבות הלאומית היא ספקית שירותי הניידות הגדולה במדינה בבלגיה.

אודות SNCB

חברת הרכבות הלאומית של רכבת בלגיה, SNCB, הוקמה בשנת 1926.

SNCB מציע שירותי רכבת בתוך בלגיה ובכל אירופה. עם הכרטיס הנכון, אתה יכול לבקר בכל טוב מקומות נופש באירופה. עם קטגוריות שונות של כרטיסים ומנוי כרטיסים, SNCB עונה על הצרכים של כולם.

רכבות פוקדות את בריסל – גנט, אנטוורפן – משומש, בריסל – נאמור. אתה יכול גם להגיע למדינות שכנות באירופה באמצעות רכבות SNCB.

ברחבי התאגיד, קרוב ל 20,000 עובדים העובדים ברשתות הרכבת והאוטובוסים מבטיחים כי הנוסעים מגיעים בבטחה ליעדיהם בכל יום.

 

Cheap SNCB Train Tickets

לך ל שמור אתר רכבת או השתמש בווידג'ט זה כדי לחפש רכבות כרטיסים ל- SNCB

שמור רכבת iPhone App iOS

שמור אפליקציית אנדרואיד לרכבת

 

שמור רכבת

מוצא

יעד

תאריך עזיבה

תאריך חזרה (אופציונאלי)

מבוגר (26-59):

נוער (0-25):

בכיר (60+):


 

תובנות מובילות לקבלת כרטיס SNCB זול

מספר 1: הזמינו את כרטיסי ה- SNCB מראש ככל שתוכל

המחיר של כרטיסי רכבת SNCB עולה ככל שיום הנסיעה מתקרב. אתה יכול לחסוך לעצמך קצת כסף על ידי הזמנת כרטיסי הרכבת שלך ב- SNCB רחוק ככל האפשר מיום העזיבה. כרטיסי רכבת SNCB זמינים כבר ב 3 ל 6 חודשים לפני יציאת הרכבת. הזמנה מוקדמת מבטיחה שתקבלו את כרטיסי הרכבת SNCB החסכוניים ביותר. הם גם מוגבלים במספרם, אז ככל שתקדימו להזמין, הזול יותר בשבילך. כדי לחסוך כסף בכרטיסי רכבת SNCB, לרכוש את הכרטיסים שלך בהקדם האפשרי.

מספר 2: נסיעה על ידי SNCB בתקופות מחוץ לשיא

כרטיסי הרכבת של SNCB זולים יותר בתקופות מחוץ לשיא, בתחילת השבוע, ובשעות היום. אתה יכול להיות בטוח שתשיג זול כרטיסי רכבת בתוך השבוע. ביום שלישי, יום רביעי, וחמישי, כרטיסי הרכבת של SNCB הם החסכוניים ביותר. בגלל היקף נוסעי העסקים הנוסעים לעבודה בבוקר ובערב, כרטיסי רכבת עולים יותר באותן שעות. זה הרבה יותר זול לנסוע בכל עת בין הבוקר שאחרי ולפני הנסיעה בערב. סופי שבוע הם תקופת שיא נוספת לרכבות, במיוחד בימי שישי ושבת. גם מחירי כרטיסי הרכבת של SNCB עולים ב חגים ציבוריים וחופשות בית ספר.

מספר 3: הזמינו כרטיסים ל- SNCB כשאתה בטוח בלוח הזמנים שלך

רכבות SNCB נמצאים בביקוש גבוה, ועם מעט תחרות, כרגע הם נשארים הבחירה המובילה ברכבות בבלגיה. SNCB יכולה להרשות לעצמה לקבוע מגבלות על כרטיסי רכבת כמו זו שיש בהן האוסרות החלפת כרטיסים או החזר כספי אלא אם כן מדובר בסוג הכרטיס העסקי.. למרות שיש עדיין אתרי פורומים שבהם אתה יכול למכור את הכרטיסים מיד שנייה לאנשים, SNCB אינה מאפשרת מכירת כרטיסים יד שנייה. איך זה עוזר לך לחסוך כסף? הזמן את הכרטיס שלך רק כשאתה בטוח בלוח הזמנים שלך יחסוך ממך להזמין כרטיס אחד פעמיים מכיוון שמשהו עלה ולא יכולת להשתמש בכרטיס המקורי.

מספר 4: קנו את כרטיסי ה- SNCB שלכם ב- Save A Train

להציל רכבת יש את הגדול ביותר, הכי טוב, והמבצעים הזולים ביותר לכרטיסי רכבת באירופה. מערכת היחסים שלנו עם מפעילי רכבת רבים, מקורות כרטיס הרכבת, והידע שלנו על האלגוריתמים הטכנולוגיים מעניק ל- Save A Train גישה למבצעים הזולים ביותר של כרטיסי רכבת. אנחנו לא רק מציעים מבצעים זולים של כרטיסי רכבת עבור SNCB בלבד; אנו מספקים את אותו הדבר גם לחלופות אחרות ל- SNCB ואנו מתגאים בשירות הלקוחות הטוב ביותר בשוק הרכבות.

מחירי הרכבות בבריסל לאנטוורפן

מחירי הרכבות באמסטרדם לאנטוורפן

מחירי הרכבות של ליל לאנטוורפן

מחירי הרכבות של פריז לאנטוורפן

 

SNCB Train in Station

 

כמה עולים כרטיסי SNCB?

כרטיסי SNCB מתחילים מ -2,5 אירו עד 20 אירו לנסיעה ברכבת אחת. ה מחיר כרטיס SNCB לרכבת תלוי באיזה סוג כרטיס אתה רוכש ומתי אתה בוחר לנסוע:

כרטיס לכיוון אחד נסיעה הלוך ושוב
סטנדרט € 2,50 – € 15.00 15 אירו – 30 אירו
מחלקה ראשונה € 10.50 – 20 אירו 21 אירו – 46 אירו

 

מדוע עדיף לנסוע ברכבות SNCB, ולא לנסוע במטוס

1) אתה מגיע למרכז העיר. זהו יתרון אחד של רכבות SNCB בהשוואה למטוסים. רכבות SNCB ו כל נסיעות ברכבת האחרות מכל מקום ב עיר למרכז של העיר הבאה. זה חוסך לך זמן ועלות מונית משדה התעופה למרכז העיר. עם תחנות רכבת, קל יותר להגיע לכל מקום בעיר שאליו אתה הולך. לא משנה מאיפה אתה נוסע, בריסל, אנטוורפן, משומש, או ליאז ', תחנות מרכז העיר הן יתרון גדול של רכבות SNCB!

2) נסיעה במטוסים מחייבת אותך להיות בשדה התעופה לפחות כמה שעות לפני זמן הטיסה שלך. תצטרך לעבור בדיקות אבטחה לפני שתאפשר לך לעלות למטוס. עם רכבות SNCB, אתה רק צריך להיות בתחנה פחות מ 30 דקות מראש. כשאתה מחשיב גם את הזמן שלוקח לך לנסוע משדה התעופה למרכז העיר, תבין שרכבות SNCB טובות יותר מבחינת זמן נסיעה כולל.

3) על פני השטח, נראה כי מחיר כרטיסי הרכבת של SNCB יקר יותר מכרטיסי טיסה תקציביים. למרות זאת, כשאתה משווה את כל החיובים המעורבים, כרטיסי רכבת SNCB מציעים מחיר טוב יותר. עם עלויות אחרות כמו דמי מזוודות שלא תצטרך לשלם ברכבות, נוסע על ידי SNCB הוא ללא ספק הטוב ביותר.

4) הרכבות ידידותיות יותר לסביבה כשאתה משווה רכבות ומטוסים, רכבות ייצאו למעלה. מטוסים מזהמים את האווירה בכבדות ברמות הפחמן הגבוהות שהם מפטרים. רכבות בהשוואה נותנות הרבה פחות זיהום פחמן מאשר מטוסים.

בבריסל כדי רכבות ברוז

אנטוורפן לרכבות ברוז

האלי שתי רכבות ברוז

גנט לרכבות ברוז

 

מה ההבדל בין המחלקה הראשונה לשנייה?

ישנם סוגים שונים של כרטיסי SNCB לתקציבים וסוגים שונים של מטיילים. ניתן לרכוש את הכרטיס הסטנדרטי למחלקה 1 או שנייה. לדוגמה, המחלקה השנייה תתאים יותר לנסיעות ארוכות מטיילים בתקציב. אבל אם אתה מחפש מקום למתוח את הרגליים או שאתה נוסע עסקי ורוצים לעבוד בזמן שאתה נוסע, אז המחלקה הראשונה היא אידיאלית עבורך.

 

 

האם יש מנוי ל- SNCB?

לאזרחי בלגיה, ישנם סוגים שונים של מנויים, כרטיס העונה ללא הגבלה, ועונת הסטנדרט. עבור בינלאומיים אנו מציעים לקנות זמן רב מראש ואז תהיה לך האפשרות הזולה ביותר.

את שני הכרטיסים ניתן לקנות ב:

– דלפקי כרטיסים של SNCB.

– אפליקציית SNCB.

כרטיסים סטנדרטיים ל- SNCB:

הכרטיס הסטנדרטי הוא כרטיס הרכבת הגמיש ביותר שמציע SNCB. לפיכך, אתה יכול לנסוע לכל מקום בבלגיה עם כרטיס רכבת רגיל. שימו לב כי כרטיסים סטנדרטיים נקנו באינטרנט, לא ניתן להחזר. למרות זאת, אם חל שינוי בתוכניות, אתה יכול להחזיר או להחליף את הכרטיס בדלפקי הכרטיסים. בנוסף, שירות זה זמין, יום לפני מועד העזיבה שלך, או בשביל 30 דקות לאחר שרכשת את הכרטיס.

כרטיס משפחתי גדול

כל בני המשפחה יכולים ליהנות מהנחות נהדרות על כרטיסי SNCB. לדוגמה, ילדים מתחת 12 לנסוע בחינם, ועד 50% על כרטיסים סטנדרטיים למבוגרים וילדים מעל גיל 12. יתר על כך, עם הכרטיס הזה, אתה יכול לנסוע בכל רכבות SNCB.

כרטיס זה תקף בשילוב עם תעודת זהות לצילום, שאמור לכלול את גיל המחזיק.

כרטיס עונה סטנדרטי

אזרחי בלגיה יכולים לרכוש את כרטיס העונה הסטנדרטי, וליהנות מטיולים ללא הגבלה באותו מסלול. במילים אחרות, במחיר של 10 מנוי חודשים, הם יכולים לנסוע לשני הכיוונים כמה פעמים שהם רוצים.

כרטיס סוף שבוע

כרטיס סוף השבוע תקף בשישי-ראשון, עם 50% הנחה בכל יעד בבלגיה. לכן, מתחיל ב 7 אחר הצהריים ביום שישי, אתה יכול לנסוע לכל מקום ברחבי בלגיה, בכיתה א 'או ב'. בנוסף, תנאים מיוחדים אלה מתרחבים ב חג ציבורי גם כן.

מחירי רכבת בבריסל לגנט

מחירי הרכבות של אנטוורפן לגנט

מחירי הרכבות של האלי לגנט

מחירי הרכבות של ברוז 'לגנט

 

כמה זמן לפני יציאת SNCB להגיע?

קשה לדייק במדויק, אבל Save A Train ממליץ לך להגיע בערך 30 דקות לפני זמן היציאה שלך. עם מסגרת הזמן הזו, יהיה לך גם מספיק זמן לקנות דברים שאתה צריך לעשות את הנסיעה ברכבת שלך כמה שיותר נוח.

 

מהו לוח הזמנים של רכבת SNCB?

תוכלו לברר זאת בזמן אמת בדף הבית שלנו ב שמור רכבת לוח הזמנים של רכבת SNCB, פשוט הקלד את המיקום הנוכחי שלך ואת היעד הרצוי, ואנחנו נראה לך את המידע.

מחירי הרכבת של בריסל לליאז '

אנטוורפן למחירי רכבת דיננט

גנט למחירי רכבת דיננט

ליז 'למחירי הרכבת דינאנט

 

אילו תחנות משרתות SNCB?

תחנת בריסל של SNCB היא בריסל – סנטרל, שנמצא בלב בלגיה.

תחנת SNCB מרכזית נוספת נמצאת באנטוורפן, רכבות SNCB יוצאים ומגיעים מהתחנה המרכזית של אנטוורפן, קרוב למלון Blue Astrid היפהפה. מרכז אנטוורפן הוא תחנת הרכבת העמוסה השנייה בבלגיה.

רכבות SNCB יוצאות מגנט מה- פנטרס סנט גנט תַחֲנָה, שהיא העיר השלישית בגודלה בבלגיה והגדולה בפלנדריה.

ליאז ', ליאז ' גילימנס היא תחנת הרכבת המרכזית של SNCB. לָכֵן, תחנת הרכבת של ליאז 'מחברת את בלגיה למדינות השכנות, מה שהופך אותה לאחת מתחנות הרכבת העמוסות ביותר בוולוניה. יתר על כך, אם אתם מתכננים לנסוע לגרמניה, צָרְפַת, לוקסמבורג, או הולנד מבלגיה, כדאי לך להזמין את כרטיסי הרכבת שלך ב- SNCB זמן רב מראש.

משומש (ברוז ' – אותו שם עיר בשפה פופולרית אחרת) תחנת הרכבת היא תחנת רכבת SNCB סואנת נוספת בפלנדריה. לדוגמה, מברוז ', אתה יכול להזמין את כרטיס הרכבת שלך לאחרים יעדים פופולריים בבלגיה: גנט, אנטוורפן, ובריסל בפחות משעה. תחנת הרכבת של ברוז 'נמצאת בכתובת 20 מרחק הליכה מהמקום מרכז העיר, וכיכר השוק היפה של העיר העתיקה.

תחנת הרכבת SNCB בלובן היא תחנת הרכבת המרכזית באזור ברבנט הפלמית בבלגיה. תחנת רכבת עמוסה זו מחברת את האזור הפלמי עם אזורים אחרים והיא אחת המובילות 5 תחנות הרכבת העמוסות ביותר בבלגיה. לפיכך, אתה יכול נסיעות ברכבת לבריסל, שדה תעופה בבריסל, ליובן, אנטוורפן, ובעצם כל עיר בבלגיה.

מכלן או מלינות, בעיר מכלן, היא גם אחת מתחנות הרכבת המרכזיות של SNCB בבלגיה. תמצאו כאן 10 פלטפורמות, משרת קווי רכבת בינעירוניים, כולל שדה התעופה של בריסל מאנטוורפן. בנוסף, אתה יכול לרכוש את כרטיסי ה- SNCB שלך לאמסטרדם, ולוקסמבורג, דרך אנטוורפן ובריסל.

 

שאלות נפוצות על SNCB

האם מותרים אופניים על הסיפון רכבות SNCB?

אופניים מותרות ברכבות SNCB. אם יש לך אופניים מתקפלים, אז אתה יכול לעלות עליו לרכבת, ללא עלות. למרות זאת, סוגי האופניים האחרים יעלו לך תוספת של 4 אירו לכרטיס הרכבת שלך.

האם ילדים נוסעים בחינם ברכבות SNCB?

כן, אבל רק עד גיל מסוים. ילדים צעירים מגיל 12 ייסע בחינם בליווי נוסע מבוגר.

האם מותר להכניס חיות מחמד לרכבות SNCB?

כן, אתה יכול להביא את חיית המחמד שלך לרכבת, תמורת 3 אירו לנסיעה. למרות זאת, חיית המחמד צריכה להיות על עופרת או בתיק, או סל.

מהם הליכי העלייה למטוס SNCB?

בחלק מהתחנות יש צגים אלקטרוניים החושפים את היווצרות הרכבות. נוסף, השתמש באלו כדי לבדוק את האזורים היכן יהיה מספר מאמן הרכבת בבוא הרכבת.

השאלות הנפוצות ביותר בנושא SNCB – האם עלי להזמין מקום ישיבה מראש ב- SNCB?

אתה פחית לְהַזמִין א אני יודעבְּ- מראש על מקומי SNCB רכבות. אתה יהיה קבל אישי מושב לאחר ביצוע הזמנה, אבל זה לא חובה.

האם יש אינטרנט אלחוטי ב- SNCB?

לא. אין חופשי וויי - פיי אינטרנט ברכבות SNCB. תוכלו ליהנות מאינטרנט אלחוטי חינם בתחנות הרכבת SNCB.

 

SNCB tickets are available for these trains

 

אם קראת עד לנקודה זו, עכשיו אתה יודע את כל מה שאתה צריך לדעת על רכבות SNCB שלך ומוכן לקנות את כרטיס הרכבת SNCB שלך שמור רכבת.

 

יש לנו כרטיסי רכבת למפעילי הרכבת הללו:

DSB Denmark

DSB דני

Thalys railway

תאליס

eurostar logo

יורוסטאר

sncb belgium

SNCB בלגיה

intercity trains

רכבות בין-עירוניות

SJ Sweden Trains

SJ שבדיה

NS International Cross border trains

NS הבינלאומי הולנד

OBB Austria logo

OBB אוסטריה

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF אויואגו

NSB VY Norway

NSB Vy נורווגיה

Switzerland Sbb railwaySBB שוויץ CFL Luxembourg local trains

CFL לוקסמבורג

Thello Italy <> France cross border railway

ובשנים הבאות

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

דויטשה באן ICE גרמניה

European night trains by city night line

רכבות הלילה

Germany Deutschebahn

דויטשה באן גרמניה

Czech Republic official Mav railway operator

מאב צ'כי

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operatorטרניטליה לוגו eurail

ארייל

 

האם ברצונך להטביע דף זה לאתר שלך? לחץ כאן: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-sncb%2F%3Flang%3Dhe– (גלול למטה כדי לראות את קוד ההטבעה), או שאתה יכול פשוט לקשר ישירות לדף זה.

  • אם אתה רוצה להיות נחמד למשתמשים שלך, אתה יכול להנחות אותם ישירות לתוך דפי החיפוש שלנו. בקישור הזה, תמצא מסלולי הרכבת הפופולריים ביותר שלנו – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. בפנים יש לך קישורים שלנו עבור דפי הנחיתה אנגלית, אבל יש לנו גם https://www.saveatrain.com/fr_routes_sitemap.xml ותוכל לשנות את / fr ל- / nl או / es ועוד שפות.
© כל הזכויות שמורות 2021 - שמור רכבת, אמסטרדם, הולנד
אל תעזבו בלי לקחת מתנה - קבלו קופונים וחדשות !