Sipariş A Train Bilet YAPIN

Ucuz SNCB Tren Biletleri ve Seyahat Fiyatları

Burada tüm bilgileri bulabilirsiniz. Ucuz SNCB tren biletleri ve SNCB seyahat fiyatları ve avantajları.

 

Başlıklar: 1. Trenle Öne Çıkanlar ile SNCB
2. SNCB hakkında 3. Ucuz Bir SNCB Tren Bileti Almak İçin En İyi Bilgiler
4. SNCB biletlerinin fiyatı ne kadar 5. SNCB trenlerine binmek neden daha iyidir?, ve uçakla seyahat etmemek
6. Birinci ve ikinci sınıf arasındaki fark nedir? 7. SNCB aboneliği var mı
8. SNCB'nin hareketinden ne kadar önce varması 9. SNCB tren tarifesi nedir
10. SNCB tarafından hangi istasyonlara hizmet verilmektedir? 11. SNCB SSS

 

Trenle Öne Çıkanlar ile SNCB

  • Ulusal tren şirketi, SNCB, hizmet 244 yılda milyon yolcu.
  • Her gün, ulusal tren şirketi alır 61 Belçika'da ve Avrupa'daki varış noktalarına bin kişi.
  • Ulusal demiryolu şirketi, Belçika’nın ülkedeki en büyük mobilite hizmeti sağlayıcısıdır.

SNCB hakkında

Belçika Ulusal Tren demiryolu şirketi, SNCB, kuruldu 1926.

SNCB teklifleri Belçika içinde demiryolu hizmetleri ve Avrupa çapında. Doğru biletle, en iyisini ziyaret edebilirsin Avrupa'da tatil yerleri. Farklı bilet kategorileri ve kart abonelikleri ile, SNCB herkesin ihtiyaçlarını karşılar.

Brüksel'de sık tren seferleri – Gent, Anvers – Kullanılmış, Brüksel – namur. Ayrıca SNCB trenlerini kullanarak Avrupa'daki komşu ülkelere gidebilirsiniz..

Şirket genelinde, yakın 20,000 demiryolu ve otobüs ağlarında çalışan çalışanlar, yolcuların her gün hedeflerine güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlar.

 

Cheap SNCB Train Tickets

git Bir Tren Kaydet Anasayfa veya aramak için bu widget'ı kullanın SNCB için tren biletleri

Bir Train iPhone iOS Uygulaması Kaydet

Tren Kaydet Android Uygulaması

 

Bir Tren Kaydet

Menşei

Hedef

Ayrılış tarihi

Dönüş tarihi (İsteğe bağlı)

Yetişkin (26-59):

gençlik (0-25):

kıdemli (60+):


 

Ucuz Bir SNCB Tren Bileti Almak İçin En İyi Bilgiler

Numara 1: SNCB biletlerinizi olabildiğince önceden sipariş edin

Fiyatı SNCB tren biletleri seyahat günü yaklaştıkça yükselir. SNCB tren biletlerinizi kalkış gününden mümkün olduğunca uzakta ayırarak kendinize biraz para kazandırabilirsiniz.. SNCB tren biletleri, 3 ile 6 tren hareketinden aylar önce. Erken rezervasyon, en uygun maliyetli SNCB tren biletlerini almanızı sağlar. Ayrıca sayıları da sınırlıdır, yani ne kadar erken sipariş verirsen, senin için daha ucuz. SNCB tren biletlerinden tasarruf etmek için, biletlerinizi en kısa sürede satın alın.

Numara 2: Yoğun olmayan dönemlerde SNCB ile seyahat edin

SNCB tren biletleri daha ucuz yoğun olmayan dönemlerde, haftanın başında, ve gündüz saatlerinde. Aldığınızdan emin olabilirsiniz ucuz tren biletleri hafta içinde. Salı günü, Çarşamba, ve perşembe, SNCB tren biletleri en ekonomiktir. Sabah ve akşam işe gidip gelen iş seyahatindeki yolcuların hacmi nedeniyle, Bu saatlerde tren biletleri daha pahalı. Ertesi sabah ile akşam gidip gelmeden önce arasında herhangi bir zamanda seyahat etmek çok daha ucuzdur.. Hafta sonları trenler için bir başka yoğun dönemdir, özellikle cuma ve cumartesi günleri. SNCB tren bileti fiyatları da resmi tatiller ve okul tatilleri.

Numara 3: Seyahat programınızdan emin olduğunuzda SNCB için biletlerinizi sipariş edin

SNCB trenleri yüksek talep var, ve az rekabetle, şu anda Belçika'daki trenler için en iyi seçenek olmaya devam ediyorlar. SNCB, İş türü bilet olmadığı sürece, bilet değişimini veya para iadesini yasaklayan, sahip oldukları gibi tren bileti kısıtlamaları koyabilir.. Biletlerinizi insanlara ikinci el olarak satabileceğiniz forum siteleri hala olsa da, SNCB, ikinci el bilet satışlarına izin vermiyor. Bu, paradan tasarruf etmenize nasıl yardımcı olur?? Biletinizi yalnızca planlamanızın sizi bir bilet rezervasyonu yapmaktan kurtaracağından emin olduğunuzda sipariş verin çünkü bir şey geldi ve orijinal bileti kullanamadınız.

Numara 4: SNCB biletlerinizi Save A Train'den satın alın

Bir Tren Kaydet en büyük, en iyisi, 'da ucuz ve ucuz tren biletleri. Birçok demiryolu işletmecisiyle ilişkimiz, tren bileti kaynakları, ve teknoloji algoritmaları hakkındaki bilgimiz, Save A Train'e en ucuz tren bileti fırsatlarına erişim sağlıyor. Sadece SNCB için ucuz tren bileti fırsatları sunmuyoruz; SNCB'nin diğer alternatifleri için de aynısını sağlıyoruz ve demiryolu pazarındaki en iyi müşteri hizmetiyle gurur duyuyoruz.

Brüksel - Anvers Tren Fiyatları

Amsterdam - Antwerp Tren Fiyatları

Lille - Antwerp Tren Fiyatları

Paris - Antwerp Tren Fiyatları

 

SNCB Train in Station

 

SNCB biletlerinin fiyatı ne kadar?

SNCB biletleri, tek bir tren yolculuğu için 2,5 € 'dan başlayıp 20 €' ya kadar yükseliyor. , SNCB tren biletinin fiyatı ne tür bilet satın aldığınıza ve ne zaman seyahat etmeyi seçtiğinize bağlıdır:

Tek yönlü bilet Gidiş
Standart € 2,50 – € 15.00 15 € – 30 €
Birinci sınıf € 10.50 – 20 € 21 € – 46 €

 

SNCB trenlerine binmek neden daha iyidir?, ve uçakla seyahat etmemek

1) Şehir Merkezine Varırsınız. Bu, SNCB trenlerinin uçaklarla karşılaştırıldığında bir avantajıdır. SNCB trenleri ve diğer tüm tren yolculuğu herhangi bir yerden şehir merkezine sonraki şehrin. Havaalanından şehir merkezine taksi ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Tren durakları ile, şehirde gittiğiniz herhangi bir yere gitmek daha kolaydır. Nereden seyahat ettiğiniz önemli değil, Brüksel, Anvers, Kullanılmış, veya Liege, şehir merkezi durakları SNCB trenlerinin önemli bir avantajıdır!

2) Uçaklarla seyahat etmek, uçuş saatinizden en az birkaç saat önce havaalanında olmanızı gerektirir. Uçağa binmesine izin verilmeden önce güvenlik kontrollerinden geçmeniz gerekir. SNCB trenleri ile, daha az istasyonda olmalısın 30 dakikalar önce. Ayrıca havaalanından şehir merkezine gitmek için zaman ayırdığınız zaman, SNCB trenlerinin daha iyi olduğunu fark edeceksiniz toplam seyahat süresi.

3) Yüzeyin üzerinde, SNCB tren biletlerinin fiyatı, ekonomik uçak biletlerinden daha maliyetli görünüyor. ancak, ilgili tüm ücretleri karşılaştırdığınızda, SNCB tren biletlerinin fiyatı daha iyi. Trenlerde ödemeniz gerekmeyen bagaj ücretleri gibi diğer maliyetlerle, SNCB ile seyahat kesinlikle en iyisi.

4) Trenler daha çevre dostudur trenleri ve uçakları karşılaştırdığınızda, trenler zirveye çıkardı. Uçaklar, verdikleri yüksek karbon seviyesiyle atmosferi ağır bir şekilde kirletir. Karşılaştırıldığında trenler çok şey veriyor daha az karbon kirliliği uçaklardan daha.

Bruges Trains Brüksel

Antwerp Brugge trenleri

Halle iki Bruges Trenler

Gent Bruges trenleri

 

Birinci ve ikinci sınıf arasındaki fark nedir?

Farklı bütçeler ve gezgin türleri için farklı SNCB biletleri sınıfları vardır. 1. veya 2. sınıf için standart bileti satın alabilirsiniz.. Örneğin, 2. sınıf uzun yolculuklar için daha uygun olacaktır ve bütçe gezginler. Ama bacaklarınızı esnetmek için bir yer arıyorsanız veya iş gezgini ve seyahat ederken çalışmak istiyorum, o zaman 1. sınıf sizin için ideal.

 

 

SNCB aboneliği var mı?

Belçika vatandaşları için, çeşitli abonelik türleri vardır, Sınırsız Sezon bileti, ve Standart Sezon. Uluslararası şirketler için önceden uzun bir süre satın almanızı öneririz ve ardından en ucuz seçeneğe sahip olursunuz..

Her iki kart da şu adresten satın alınabilir::

– SNCB bilet sayaçları.

– SNCB uygulaması.

Standart SNCB Biletleri:

Standart bilet, SNCB'nin sunduğu en esnek tren biletidir. Böylece, standart bir tren bileti ile Belçika'nın her yerine seyahat edebilirsiniz. İnternetten satın alınan standart biletlerin, geri ödenemez. ancak, planlarda bir değişiklik varsa, bileti bilet gişelerinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz. ek olarak, bu hizmet mevcuttur, kalkış tarihinizden bir gün önce, yada ... için 30 bileti satın aldıktan sonra dakikalar.

Büyük Aile Bileti

Ailenin tüm üyeleri SNCB biletlerinde büyük indirimlerden yararlanabilirler.. Örneğin, Altındaki çocuklar 12 ücretsiz seyahat, ve kadar 50% yetişkinler ve çocuklar için standart biletlerde 12. Dahası, bu biletle, tüm SNCB trenlerinde seyahat edebilirsiniz.

Bu kart fotoğraflı kimlik kartı ile birlikte geçerlidir, bu, sahibinin yaşını içermelidir.

Standart Sezon Bileti

Belçika vatandaşları Standart Sezon Biletini satın alabilir, ve aynı rotada sınırsız yolculuğun tadını çıkarın. Diğer bir deyişle, fiyatı için 10 aylık abonelik, her iki yönde de istedikleri kadar seyahat edebilirler.

Hafta Sonu Bileti

Hafta Sonu Bileti Cuma-Pazar arası geçerlidir, Birlikte 50% Belçika'daki herhangi bir destinasyonda indirim. Böyle, Buradan başlayarak 7 Cuma günü öğleden sonra, Belçika'nın her yerine seyahat edebilirsiniz, 1. veya 2. sınıfta. ek olarak, bu özel şartlar, resmi tatil de.

Brüksel - Gent Tren Fiyatları

Antwerp - Gent Tren Fiyatları

Halle - Gent Tren Fiyatları

Brugge - Gent Tren Fiyatları

 

SNCB'nin hareketinden ne kadar önce varması?

Tam olarak doğru yapmak zordur, ancak Save A Train, buraya vardığınızı bildiriyor 30 kalkış saatinizden dakikalar önce. Bu zaman dilimiyle, ayrıca ihtiyacınız olan şeyler için alışveriş yapmak için yeterli zamanınız olacak tren yolculuğunu yap olabildiğince rahat.

 

SNCB tren tarifesi nedir?

Ana sayfamızdan gerçek zamanlı olarak öğrenebilirsiniz: Bir Tren Kaydet SNCB Tren tarifesi, Sadece bulunduğunuz yeri ve istediğiniz yeri yazın, ve size bilgileri göstereceğiz.

Brüksel - Liege Tren Fiyatları

Antwerp - Dinant Tren Fiyatları

Gent - Dinant Tren Fiyatları

Liege - Dinant Tren Fiyatları

 

SNCB tarafından hangi istasyonlara hizmet verilmektedir??

SNCB'nin Brüksel istasyonu Brüksel'dir – merkezi, Belçika'nın kalbinde yer alan.

Bir başka merkezi SNCB istasyonu da Antwerp'te, SNCB trenleri Antwerp Merkez İstasyonu'ndan hareket ve varış, güzel Blue Astrid otele yakın. Antwerp Merkez, en yoğun ikinci tren istasyonu Belçika'da.

SNCB trenleri Ghent'te Gent Aziz Pieters istasyon, Belçika'nın üçüncü ve Flanders'in en büyük şehri olan.

derebeyine bağlı kimse, derebeyine bağlı kimse Guillemins, SNCB merkez tren istasyonudur. bu nedenle, Liege tren istasyonu Belçika'yı komşu ülkelere bağlar, onu Wallonia'daki en işlek tren istasyonlarından biri yapıyor. Dahası, Almanya'ya seyahat etmeyi planlıyorsanız, Fransa, Lüksemburg, veya Belçika'dan Hollanda, SNCB tren biletlerinizi önceden rezerve etseniz iyi olur.

Kullanılmış (Brugge – Başka bir popüler dilde aynı şehir adı) tren istasyonu, Flanders'deki başka bir meşgul SNCB tren istasyonudur. Örneğin, Bruges den, tren biletinizi başkasına sipariş edebilirsiniz popüler yerler Belçika'da: Gent, Anvers, ve Brüksel bir saatten kısa sürede. Bruges tren istasyonu bir 20 dakika yürüme mesafesi şehir merkezi, ve güzel Eski Şehir Markt meydanı.

Leuven'deki SNCB tren istasyonu Belçika'nın Flaman Brabant bölgesindeki ana tren istasyonudur. Bu yoğun tren istasyonu, Flaman bölgesini diğer bölgelere bağlar ve en popüler 5 Belçika'daki en yoğun tren istasyonları. Böylece, yapabilirsin Tren seyahati Brüksel'e, Brüksel havaalanı, Leuven, Anvers, ve temelde Belçika'daki herhangi bir şehir.

Mechelen veya Malinas, Mechelen şehrinde, aynı zamanda Belçika'daki merkezi SNCB tren istasyonlarından biridir. Burada bulacaksın 10 platformlar, Şehirlerarası tren hatlarına hizmet vermek, Antwerp'ten Brüksel Havalimanı dahil. ek olarak, SNCB biletlerinizi Amsterdam'a satın alabilirsiniz, ve Lüksemburg, Antwerp ve Brüksel üzerinden.

 

SNCB SSS

Teknede Bisikletlere İzin Var mı? SNCB Trenleri?

SNCB trenlerinde bisikletlere izin verilir. Katlanabilir bisikletiniz varsa, o zaman trene binebilirsin, Bedelsiz. ancak, diğer bisiklet türleri, tren biletinize ek olarak 4 € 'ya mal olacak.

Çocuklar SNCB Trenlerinde Ücretsiz Seyahat Ediyor mu??

Evet, ama sadece belirli bir yaşa kadar. Yaşından küçük çocuklar 12 yetişkin bir yolcu eşliğinde ücretsiz seyahat edecek.

SNCB Trenlerinde Evcil Hayvanlara İzin Veriliyor mu??

Evet, evcil hayvanını trene getirebilirsin, yolculuk başına 3 € karşılığında. ancak, evcil hayvan kurşun veya çantada olmalı, veya sepet.

SNCB için biniş prosedürleri nelerdir?

Bazı istasyonlarda trenlerin oluşumunu gösteren elektronik ekranlar var. Daha ileri, tren geldiğinde tren koçu numarasının olacağı bölgeleri kontrol etmek için bunları kullanın.

En Çok Talep Edilen SNCB SSS – SNCB'de önceden koltuk siparişi vermem gerekiyor mu?

Sen Yapabilmek rezerv a biliyorumde önceden evde SNCB trenler. Sen irade kişisel olsun oturma yeri rezervasyon yaptıktan sonra, ama bu bir zorunluluk değil.

SNCB'nin içinde Wi-Fi internet var mı?

Yok hayır. Yok Ücretsiz Kablosuz internet SNCB trenlerinde internet. SNCB tren istasyonlarında ücretsiz Wi-Fi'den yararlanabilirsiniz.

 

SNCB tickets are available for these trains

 

Bu noktaya okuduysanız, Artık SNCB trenleriniz hakkında bilmeniz gereken her şeyi biliyorsunuz ve SNCB tren biletinizi şu adresten satın almaya hazırsınız: Bir Tren Kaydet.

 

Bu demiryolu operatörleri için Tren Biletlerimiz var:

DSB Denmark

DSB Danimarka

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belçika

intercity trains

Şehirlerarası Trenler

SJ Sweden Trains

SJ İsveç

NS International Cross border trains

NS Uluslararası Hollanda

OBB Austria logo

OBB Avusturya

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Şarkı Sözü

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norveç

Switzerland Sbb railwaySBB İsviçre CFL Luxembourg local trains

CFL Lüksemburg

Thello Italy <> France cross border railway

derinleştirir

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Almanya

European night trains by city night line

Gece Trenler

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Almanya

Czech Republic official Mav railway operator

Mav Çekçe

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV'si

Trenitalia is Italy's official railway operatorTrenitalia erail logosu

Eurail

 

Bu sayfayı sitenize yerleştirmek ister misiniz?? Buraya Tıkla: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-sncb%2F%3Flang%3Dtr- (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın), Veya doğrudan bu sayfaya bağlantı verebilirsiniz.

Telif hakkı © 2021 - Bir Tren Kaydet, Amsterdam, Hollanda
hediye bırakmayın - Kuponlar ve Haberleri Al !