Sipariş A Train Bilet YAPIN

Trenitalia Tren Biletleri Ve Seyahat Fiyatları

Burada tüm bilgileri bulabilirsiniz. Trenitalia tren biletleri ve Trenitalia seyahat fiyatları ve faydaları.

 

Başlıklar: 1. Trenitalia'dan Tren ile Öne Çıkanlar
2. Trenitalia hakkında 3. Ucuz Trenitalia Tren Bileti Almak İçin En İyi Öngörüler
4. Trenitalia biletlerinin maliyeti nedir? 5. Seyahat Güzergahları: Trenitalia'yı almak neden daha iyidir, ve uçakla seyahat etmemek
6. Standart Ekonomi arasındaki farklar nelerdir?, Ödül, Trenitalia'da İşletme ve Yönetici 7. Trenitalia aboneliği var mı
8. Trenitalia'nın ayrılmasından ne kadar zaman önce 9. Trenitalia tren tarifeleri nelerdir
10. Hangi istasyonlar Trenitalia tarafından sunulmaktadır 11. Trenitalia SSS

 

Trenitalia'dan Tren ile Öne Çıkanlar

  • Trenitalia şirketi 1 Haziran'da faaliyete geçti 2000.
  • İçinde 2005, bu FRECCIAROSSA 1000, Trenitalia’nın en hızlı tren hattı açıldı. Frecciarossa'nın hızı 1000 saatte 300km.
  • Ana uluslararası tren rotası Cenevre ve Milano arasındadır ve 4 Trenitalia'da saatlerce.
  • Trenitalia, İtalya'nın herhangi bir yerine uzun mesafe tren hizmetleri ve bağlantıları ve bölgesel trenler işletmektedir.

 

Trenitalia hakkında

Trenitalia hızlı treni, İtalya'da kuzeyden güneye ve doğudan batıya ve ayrıca İtalya'yı İsviçre'ye bağlayan bir hizmettir., Fransa, Avusturya, ve Almanya.

, trenitalia trenleri hızlı tren hatlarında saatte 3 km'ye kadar seyahat ediyor.

Sadece 3 saatlerde Milano'dan Roma'ya ve Milano'dan Bologna'ya seyahat edebilirsiniz 1 saat.

Trenitalia high-speed train

git Bir Tren Kaydet Anasayfa veya aramak için bu widget'ı kullanın Trenitalia için trenler

Tren Kaydet iPhone Uygulaması

Tren Kaydet Android Uygulaması

 

Bir Tren Kaydet

Menşei

Hedef

Ayrılış tarihi

Dönüş tarihi (İsteğe bağlı)

Yetişkin (26-59):

gençlik (0-25):

kıdemli (60+):


 

Ucuz Trenitalia Tren Bileti Almak İçin En İyi Öngörüler

Numara 1: Trenitalia biletlerinizi olabildiğince önceden ayırtın

Trenitalia biletler arasında mevcut 2 ile 4 kalkış tarihinden aylar önce. Trenitalia biletini önceden ayırtmak, çok sınırlı olan en ucuz biletleri almanızı garanti eder. Seyahat gününe yaklaştıkça tren biletleri de fiyatların artmasına neden oluyor, yani tren bileti satın alımınızda tasarruf edin, mümkün olduğunca önceden sipariş verin.

Numara 2: Yoğun olmayan zamanlarda Trenitalia ile seyahat

Trenitalia biletleri yoğun olmayan saatlerde daha ucuz, haftanın başında, ve gün içinde ve haftanın ortasında tren gezileri (Salı, Çarşamba, ve perşembe) genellikle en ucuz fiyatları sunar. En iyi fiyatlar için, Trenitalia trenlerini sabahın erken saatlerinde ve akşamın erken saatlerinde almayın (birçok iş seyahati nedeniyle). Mümkünse Cuma ve Pazar akşamları Trenitalia trenlerine binmekten kaçının (hafta sonu kaçamakları için uygun) ve sırasında resmi tatillerde ve ayrıca okul tatillerinde çünkü bu vesileyle Trenitalia bilet fiyatları fırladı.

Numara 3: Seyahat programınızdan eminseniz Trenitalia için biletleri sipariş edin

Trenitalia trenler servisi yüksek talep görüyor. Trenitalia Base tren bileti, herhangi bir sınırlama olmaksızın değiştirilebilir ve değiştirilebilir ve Ekonomi Standart bileti, tren kalkış tarihinden önce yalnızca bir kez değiştirilebilir.. Diğer Trenitalia biletlerini değiştiremez veya iade edemezsiniz, ancak internette Trenitalia biletinizi ikinci el olarak satabileceğiniz forumlar var. İçin Tren Kaydet önerisi Akdeniz Bölgesi seyahati Seyahat programınızdan emin olduğunuzda rezervasyon yapmaktır.

Numara 4: Trenitalia biletlerinizi Save A Train'de satın alın

Save A Train, Avrupa ve dünyadaki en büyük tren bileti tekliflerine sahiptir, Trenitalia için en ucuz biletleri bul. Birçok demiryolu operatörüne bağlıyız ve teknoloji algoritmalarımız size diğer destinasyonlara diğer tren operatörlerinin kombinasyonları ile İtalya'da her zaman en ucuz Trenitalia biletini veriyor. Trenitalia trenleri için alternatifler de bulabiliriz.

Bari - Fasano biletler

Taranto - Fasano biletler

Milano - Floransa biletleri

Venedik - Milano biletler

 

Trenitalia biletlerinin maliyeti nedir??

Örneğin Trenitalia bilet fiyatları promosyon zamanında 21 € 'dan başlayabilir ancak son dakikada 97 €' ya ulaşabilir.. Trenitalia bilet fiyatları Seçtiğiniz sınıfa bağlı olarak, burada Roma-Napoli için sınıf başına ortalama fiyatların özet tablosu yer almaktadır / Roma – Milano / Milano – Floransa tren gezileri:

Tek yönlü bilet Gidiş
Standart 21 € – 70 € 40 € – 130 €
Ödül 42 € – 90 € 78 € – 172 €
47 € – 97 € 90 € – 190 €

 

Milano - Napoli Biletleri

Floransa - Napoli biletler

Venedik - Napoli biletler

Pisa - Napoli biletler

 

Seyahat Güzergahları: Trenitalia'yı almak neden daha iyidir, ve uçakla seyahat etmemek?

1) Trenitalia trenlerinin avantajı, seyahat ettiğiniz şehirlerin herhangi birinde doğrudan şehir merkezine gidip gelebilmenizle başlar.. Kesinlikle, bu trenlere çok özel bir şey, özellikle Roma'dan trenle seyahat ediyorsanız, Milano, Floransa, Cenevre, veya Monako, Trenitalia için büyük bir fayda. Yolculuğun direkt şehir merkezine olması nedeniyle, trafik sıkışıklığından kaçınırsınız ve tatilde trafikte sıkışmaktan daha kötü bir şey yoktur.

Trenitalia tren biletleri ne zaman fiyatlandırma, fiyatlar oldukça sık değişme eğilimindedir. Bazı promosyonlar ucuz tren bileti almanızı sağlar, ama ayrılmadan önceki son günlerde, Fiyatlar yükseliyor, bu nedenle sorunsuz seyahat etmeyi seviyorsanız, Trenitalia senin için!

2) Uçakla seyahat etmenin havaalanı güvenlik prosedürleri vardır. Bu en azından olmanız gerektiği anlamına gelir 2 tarifeli kalkışınızdan saatler önce. Trenitalia ile, sadece varman gerek 30 dakikalar önce. Ayrıca, şehir merkezinden havaalanına gidip gelmek zorundasınız. Böyle, bütün yolculuk süresini sayarsan, Trenitalia her zaman toplam seyahat süresinde kazanır ve ayrıca zamanınızı para olarak hesaplarsanız.

3) Bazen Trenitalia bilet fiyatları, bilet yüz değerindeki uçaktan daha yüksektir, ancak karşılaştırma, havaalanına herhangi bir ulaşım aracı almanın maliyetini de içermelidir. dışında, bazı durumlarda, ayrıca boş zaman alırsınız Trenitalia trenleri ile seyahat ve son olarak Trenitalia ile, valiz ücretin yok.

4) son olarak, Uçaklar hava kirliliğinin nedenlerinden biridir, karşılaştırma düzeyinde, Trenitalia trenleri çok daha çevre dostu, ve bir uçağı bir tren yolculuğuyla karşılaştırırsanız, tren yolculuğu uçaklardan 20 kat daha az karbon kirleticidir.

Milano - Cenova biletleri

Roma - Cenova biletleri

Floransa - Cenova biletleri

Venedik - Cenova biletler

 

Standart Ekonomi arasındaki farklar nelerdir?, Ödül, iş, ve Trenitalia'da Yönetici?

Trenitalia, herhangi bir bütçe ve gezgin türü için inşa edilmiş çeşitli tren bileti sınıfı hizmetleri sunmaktadır, iş seyahatinde olup olmadığınıza, boş, ya da her ikisi de.

Trenitalia tren bileti sınıfları arasındaki temel fark, bilet değişikliklerinin esnek olmamasıdır, Fiyat:% s, ve servisler. Üstelik, Standart Ekonomi tren bileti, İtalya'da seyahat etmenin en ucuz ve en esnek yoludur.

Standard Economy Trenitalia Biletleri:

Trenitalia Standart Ekonomi tren bileti Trenitalia biletlerinin en ucuzudur. Bu tren biletini önceden rezerve etmek en iyisidir çünkü temel biletler düşük fiyatlıdır – çabuk satıyorlar. Standart tren bileti olan gezginler, bagaj alanına uyan bavullar alabilir, ücretsiz olarak ve kalkıştan önce tren biletlerini iptal edebilir ve kısmi para iadesi alabilirler (kesinti ücreti 20%).

Economy Premium Trenitalia Biletleri:

Bu tren bileti sınıfı Standart Trenitalia bilet tipinden daha pahalı, bu Ekonomi Trenitalia Premium bileti ek hizmetler sunuyor. Bu tip tren bileti Trenitalia hızlı trenlerinde mevcuttur ve kalkış saatinden sadece bir kez önce tarih ve saat değişikliğine izin verir.

Standart tren biletlerinin avantajlarına ek olarak, Trenitalia Economy Premium biletleri, uzun mesafeli yolculuklarda daha fazla diz mesafesi ve arkaya yaslanan koltuklarla daha hoş koltuklar sunar. herşeyden önce, Seçebileceğiniz üç yemek menüsü vardır ve Trenitalia trenlerindeki koltuğunuza hafif bir yemek ve içecek servisi yapılacaktır..

Business Treintalia Biletleri:

, Trenitalia İş bileti alıcılar yukarıda yazdığımız tüm avantajlardan yararlanabilirler, Trenitalia Business Premier yolcuları birçok bagaj çantasından yararlanır, rahat ergonomik deri koltuklar, geniş bacak mesafesi, ve aralarından seçim yapabileceğiniz üç yemek menüsü. Dahası, Trenitalia trenlerinde Business tarafından belirlenmiş alanlarda mahremiyet için duvarlarınız ve sessiz bir alanınız var.

Executive Treintalia Biletleri:

, Trenitalia Executive bileti Alıcılar, başlarını yerleştirmek ve İtalya'nın manzarasının tadını çıkarmak için daha geniş ergonomik uzanmış deri koltuklara ek olarak yukarıda belirtilen tüm avantajlardan yararlanabilirler..

 

Trenitalia aboneliği var mısiyon?

İtalya için bir Geçiş var, ancak sadece seyahat etmeyi planlıyorsanız ucuz bir seçenek olarak önerilir 14 günler, Abonelik İtalya'yı özel geçişli trenle keşfetmeye izin veriyor. Var 3 geçiş seviyeleri mevcut: Kolay, Konfor, ve Yönetici ve aralarından seçim yapabileceğiniz seyahat sayısını seçebilirsiniz. 3 ile 10 ve yüksek hızlı Frecce'den şehirlerarası ve EuroCity'ye tren türünü seçin.

Geçiş kağıt biçiminde mevcuttur ve içinde etkinleştirilmelidir. 11 satın alma tarihinden itibaren aylar.

 

Trenitalia'nın ayrılmasından ne kadar zaman önce?

Trenitalia trenini almak ve zamanında olmak, demiryolu en azından gelmeyi önerir 30 trenin ayrılmasından birkaç dakika önce. Gerçekten de Save A Train'deyiz, yeterli zaman olduğuna ve mağazaların keyfini çıkarabileceğinize ve ihtiyacınız olan eşyaları olabildiğince pürüzsüz olmak için tren gezisi.

 

Trenitalia tickets

 

Milano - Roma biletleri

Floransa - Roma biletleri

Pisa - Roma biletler

Napoli şehrinden Roma şehrine uçuşlar

 

Trenitalia tren tarifeleri nelerdir?

Bu zor bir sorudur, ancak Bir Treni Kurtarın tam ve gerçek zamanlı olarak yanıtlayabilir. Ayrıntılı olarak ana sayfamıza gidin, İtalya menşei ve varış yerini yaz, ve en doğru olanı bulabilirsiniz Trenitalia tren tarifeleri var. Trenitalia trenleri erken 6 Için 11 akşam Milano'dan Bolonya'ya, Trenitalia trenlerinin çoğunun akşam geç saatlere kadar her yarım saatte bir kalkan bir trenle çalıştığını açıklığa kavuşturmak için.

Milano - Venedik biletler

Padua - Venedik biletler

Bologna - Venedik biletler

Roma - Venedik biletleri

 

Hangi istasyonlar Trenitalia tarafından sunulmaktadır?

Trenitalia tüm İtalya'yı kapsıyor, ancak, başlıca ulusal istasyonlar Milano'dur, Roma, Venedik, Napoli, Torino, Bolonya, Cenevre, Floransa, ve Verona. Var 11 uluslararası istasyonlar: 5 İsviçre'deki Trenitalia tren istasyonları ve 6 Fransa'da ve birkaç Avusturya, Almanya ve Hırvatistan'da istasyonlar. Açıkçası, güzel Avrupalıları rahat ve hızlı bir şekilde gezebilir ve hiçbir şeyi kaçırmadan İtalyan manzaralarına hayran kalabilirsiniz.!

Milano merkez tren istasyonu en işlek yerdedir Piazza Duca d'Aosta. Tren istasyonu mimari açıdan etkileyici ve gökdelenlerle çevrili. Trenitalia trenine binmek için beklerken etrafta dolaşabilir ve muhteşem heykellere hayran kalabilirsiniz..

Roma Termini Avrupa'nın en büyük tren istasyonlarından biridir. Antik Roma'daki Diocletian hamamlarının tam karşısında yer almaktadır.. Terminalin girişi Piazza dei Cinquecento'dan. Var 29 terminaldeki platformlar ve Trenitalia’nın tren biletleri ofisi istasyonun lobisinde.

Floransa tren istasyonu, Santa Maria Romanı, Duomo ve Floransa'nın eski kentindeki önemli turistik yerlere kısa bir yürüyüş mesafesindedir. İstasyon, girişinin hemen karşısındaki Santa Maria Novella kilisesinin adını taşıyor. Böyle, Eski şehirdeki birkaç güzel anı kolayca çalabilirsin, devam etmeden önce İtalya'da bir sonraki macera.

Napoli terminali Eski şehrin doğusunda. Biraz yapmayı planlıyorsanız Napoli günübirlik geziler Pompeii veya Sorrento'ya, tren yolculuğunuz için mutlaka Napoli tren istasyonunda duracaksınız.

Ziyaret ettiğiniz şehirde hangi tren istasyonunu seçeceğinizden emin değilseniz, Sitemizde büyük şehirlerin çoğuna Tüm İstasyonları yaptık, bu nedenle algoritmamız sizin için kalkış ve varış için doğru istasyonu seçecektir.

 

Trenitalia SSS

Trenitalia'ya ne getirmeliyim?

Kendinizi Trenitalia gezisine getirmek de aynı derecede önemlidir.. Üstelik, Trenitalia seyahat belgenizin telefonunuzda olduğundan veya yazdırıldığından emin olun ve geçerli bir pasaport, sahip olunması gereken ve seyahat sigortası yaptırmak her zaman iyidir.

Trenitalia'nın sahibi olan şirket?

Trenitalia, İtalyan hükümetine aittir ve FS Italiane Group'un bir parçasıdır.

Trenitalia Trenitalia ile nereye gidebilirim hakkında SSS?

Bölgesel, metropol, ve uluslararası trenler, Trenitalia trenleri sizi İtalya'nın her yerine ve İtalya ile sınırı olan belirli ülkelere götürebilir. Örneğin, Trenitalia hızlı trenleri ile Fransa ve İsviçre'ye seyahat edebilirsiniz.

Trenitalia için yatılı prosedürler nelerdir?

Trenitalia için tren bileti ve yatılı rezervasyon yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Trenitalia biletinizi son dakika çevrimiçi ve kolayca satın alabilirsiniz. 1 trenin kalkmasından bir saat önce. Biniş için, tek ihtiyacınız olan bir pasaport ve ayrıca PNR kodunu göstermek (6-dijital kod). Netleştirmek için, PNR kodu, e-biletle birlikte rezervasyon onay e-postasında size gönderilir. Cep telefonunuzda mevcut olduğundan ve onay e-postasına eklenmiş olduğundan tren biletini önceden yazdırmanıza gerek yoktur, tren kontrolörü de en kötü senaryoda biletinizi ismine göre doğrulayabilir.

Trenitalia'da hangi hizmetler?

Trenitalia trenlerinde, içeceklere ve hafif yiyeceklere ayrılmış, trende belirlenmiş bir kafe bar bulunur.. Menüde sandviçler var, çikolata parçaları, atıştırmalıklar, çikolata barı, Kahve, sıcak çikolata, ve çay ve daha sonra bu restoran demiryolu aracında yiyip içebilir veya satın aldıklarınızı koltuğunuza geri alabilirsiniz. Eğer iş seyahat ediyorsanız, Ödül, veya Birinci sınıf, aşağıdaki seçeneklerden ücretsiz bir karşılama içkisi seçebilirsiniz: 9 mevcut içecekler ve tatlı, iştah açıcı, veya glütensiz atıştırmalık. Tüm Trenitalia trenlerinde, koltuğunuzun yanında güç yuvaları var.

En Çok Talep Edilen Trenitalia SSS – Trenitalia'da önceden yer ayırtmak zorunda mıyım??

Trenitalia bilet rezervasyonu yaptığınızda, size otomatik olarak bir koltuk tahsis edilir ve rezervasyon yaparken özel bir koltuk ayıramazsınız. Trende olduğunuzda ücretsiz koltuklar varsa, hareket etmene izin var, koltuk değiştirme, ve farklı bir alana sahip olmak.

Trenitalia'da WiFi internet var mı?

Trenitalia biletlerinizi önceden satın aldığınızda, tadını çıkarabilirsin Ücretsiz kablosuz internet tüm Trenitalia frecciarossa tipi tren ve sınıflarında.

 

Trenitalia tickets

 

Sonuç olarak, bu kadar uzağa ulaşırsan, Trenitalia trenleri hakkında bilmeniz gereken her şeyi biliyorsunuz ve Trenitalia tren biletinizi satın almaya hazırsınız SaveATrain.com.

 

Bu demiryolu operatörleri için Tren Biletlerimiz var:

DSB Denmark

DSB Danimarka

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belçika

intercity trains

Şehirlerarası Trenler

SJ Sweden Trains

SJ İsveç

NS International Cross border trains

NS Uluslararası Hollanda

OBB Austria logo

OBB Avusturya

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Şarkı Sözü

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norveç

Switzerland Sbb railway

SBB İsviçre

CFL Luxembourg local trains

CFL Lüksemburg

Thello Italy <> France cross border railway

derinleştirir

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Almanya

European night trains by city night line

Gece Trenler

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Almanya

Czech Republic official Mav railway operator

Mav Çekçe

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV'si

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

erail logosu

Eurail

 

Bu sayfayı sitenize yerleştirmek ister misiniz?? Buraya Tıkla: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-trenitalia%2F%0A%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın), Veya doğrudan bu sayfaya bağlantı verebilirsiniz.

Telif hakkı © 2021 - Bir Tren Kaydet, Amsterdam, Hollanda
hediye bırakmayın - Kuponlar ve Haberleri Al !