Sipariş A Train Bilet YAPIN

Ucuz SBB Tren Biletleri ve Seyahat Rotaları Fiyatları

Burada tüm bilgileri bulabilirsiniz. Ucuz SBB tren biletleri ve SBB seyahat fiyatları ve faydaları.

 

Başlıklar: 1. SBB Trenle Öne Çıkanlar
2. SBB hakkında 3. Ucuz Bir SBB Tren Bileti Almak İçin En Önemli Bilgiler
4. SBB biletlerinin fiyatı ne kadar 5. Seyahat Güzergahları: SBB trenlerine binmek neden daha iyidir?, ve uçakla seyahat etmemek
6. Standart arasındaki farklar nelerdir, Günlük Geçiş, ve SBB'de Supersaver 7. SBB aboneliği var mı
8. SBB'nin yola çıkmasından ne kadar önce varması 9. SBB tren tarifeleri nelerdir
10. SBB hangi tren istasyonlarına hizmet veriyor? 11. SBB SSS

 

SBB Trenle Öne Çıkanlar

 • , İsviçre Federal Demiryolları, SBB, İsviçre'de faaliyet gösteren ulusal demiryolu şirketidir.
  • SBB trenleri, Avrupa'daki ulusal raylı sistemlerin en üstünde yer almaktadır, ve 2017 hizmet kalitesiyle birinci sırada yer aldı, güvenlik sıralaması, ve performans indeksi.
  • 25 milyon yolcu SBB ile günlük olarak seyahat ediyor.
  • SBB tren hizmeti dünyadaki en dakik tren hizmetlerinden biridir, ondan daha az 3 ortalama dakika gecikme.
  • En uzun SBB tren tüneli, Gotthard Base tüneli, içinde İsviçre Alpleri, ölçümler 57.1 kilometre ve dünya rekoru kırıyor.
  • SBB'nin 3 resmi diller: Almanca, Fransızca, ve İtalyan. bu nedenle, SBB tren istasyonları bölgeye göre isimlendirilir ve işaretlenir: iki dilli şehirlerdeki istasyon isimleri ve işaretleri hem yerel dilde, ve neden adı bazen böyle görebiliyorsun SBB CFF FFS.

SBB hakkında

SBB, dünyanın en iyilerinden biri olan bir İsviçre tren hizmetidir.

Ulusal İsviçre SBB demiryolu şirketi tüm İsviçre'de faaliyet göstermektedir, ile 798 tren istasyonları, ve 721 tren biletleri satış noktaları. SBB demiryolu şirketi 1 Ocak'tan beri devlete aittir, 1999, Federal devletin elinde tuttuğu anlamına gelir 100% hisselerin.

 

Sbb train in the snow

git Bir Tren Kaydet Anasayfa veya aramak için bu widget'ı kullanın SBB için tren biletleri

Tren Kaydet iPhone Uygulaması

Tren Kaydet Android Uygulaması

 

Bir Tren Kaydet

Menşei

Hedef

Ayrılış tarihi

Dönüş tarihi (İsteğe bağlı)

Yetişkin (26-59):

gençlik (0-25):

kıdemli (60+):


 

Ucuz Bir SBB Tren Bileti Almak İçin En Önemli Bilgiler

Numara 1: SBB biletlerinizi olabildiğince önceden alın

SBB tren biletleri kadar çevrimiçi olarak mevcuttur 60 seyahat tarihinizden önceki günler. Vaktinden önce tren bileti sipariş ettiğinizde, en ucuz biletleri alırsınız ve en ucuz SBB tren biletleri çok sınırlıdır. Üstelik, Seyahat gününüz yaklaştıkça SBB tren bileti fiyatları fırladı, yani SBB tren bileti satın alırken tasarruf edin, tren biletlerinizi önceden alın. SBB tren biletlerinden tasarruf etmek için, biletlerini erken satın al.

Numara 2: Yoğun olmayan dönemlerde SBB ile seyahat edin

SBB tren biletleri yoğun olmayan dönemlerde daha ucuz, haftanın başında, ve gün boyunca. Aldığınızdan emin olabilirsiniz ucuz tren biletleri hafta içinde. Salı günü, Çarşamba, ve perşembe, SBB tren biletleri en ekonomiktir. Hacmi yüzünden iş seyahati eden sabah ve akşam işe gidip gelmek, tren biletleri daha pahalı. Böylece, öğlen ve akşam arasında herhangi bir zamanda seyahat etmek çok daha ucuzdur. Hafta sonları trenler için bir başka yoğun dönemdir, özellikle cuma ve cumartesi günleri. SBB tren bileti fiyatları da resmi tatiller ve okul tatilleri.

Numara 3: Seyahat programınızdan emin olduğunuzda SBB için biletlerinizi sipariş edin

SBB trenleri yüksek talep var, ve sadece 2 rekabet olarak diğer demiryolu şirketleri, şu anda İsviçre'deki trenler için en iyi seçenek olmaya devam ediyorlar. İşletme türü bilet olmadıkça bilet değişimini veya para iadelerini yasaklayan gibi tren bileti kısıtlamaları belirleyebilirler.. Biletlerinizi insanlara ikinci el olarak satabileceğiniz web siteleri olsa bile, SBB, ikinci el bilet satışına izin vermiyor. Bu, paradan tasarruf etmenize nasıl yardımcı olur?? Biletinizi yalnızca planlamanızın sizi bir bilet rezervasyonu yapmaktan kurtaracağından emin olduğunuzda sipariş verin çünkü bir şey geldi ve orijinal bileti kullanamadınız.

Numara 4: SBB biletlerinizi Save A Train'den satın alın

Bir Tren Kaydet en büyük, en iyisi, 'da ucuz ve ucuz tren biletleri. Birçok demiryolu operatörü ile bağlantımız, tren bileti kaynakları, ve teknoloji algoritmaları hakkındaki bilgimiz bize en ucuz tren bileti fırsatlarına erişim sağlıyor. Yalnızca SBB için ucuz tren bileti fırsatları sunmuyoruz; SBB'ye diğer alternatifler için de aynısını sağlıyoruz.

Lyon - Basel Tren Fiyatları

Zürih - Basel Tren Fiyatları

Paris - Basel Tren Fiyatları

Lucerne - Basel Tren Fiyatları

 

SBB Train in Switzerland

 

SBB biletlerinin fiyatı ne kadar?

SBB biletleri, tek bir tren yolculuğu için 12,50 € 'dan başlayıp 125 €' ya kadar yükseliyor. , SBB tren biletinin fiyatı hangi bilet türüne bağlı, hedef, ve ne zaman seyahat etmeyi seçersen:

Tek yönlü bilet Gidiş
Standart 12,50 Euro – 35 € 28 € – 55 €
Birinci sınıf 50 € – 95 € 50 € – 125 €

 

Seyahat Güzergahları: SBB trenlerine binmek neden daha iyidir?, ve uçakla seyahat etmemek

1) Varış Şehir merkezi. Bu, SBB trenlerinin uçaklara kıyasla bir avantajıdır. SBB trenleri ve tümü diğer tren yolculuğu şehrin herhangi bir yerinden bir sonraki şehrin merkezine, bir olması fark etmez doğa rezervi veya köy. Havaalanından şehir merkezine taksi ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Tren durakları ile, şehirde gittiğiniz herhangi bir yere gitmek daha kolaydır. Nereden seyahat ettiğiniz önemli değil, Cenevre, Basel, Zermatt, veya Zürih, şehir merkezi durakları SBB trenlerinin önemli bir avantajıdır!

2) Uçakla seyahat etmek, havaalanında uçuş saatinizden en az birkaç saat önce olmanızı gerektirir.. Uçağa binmenize izin verilmeden önce güvenlik kontrollerinden geçmelisiniz.. SBB trenleri ile, istasyonda bir saatten daha kısa bir süre önce ve bazen daha az. Ayrıca havaalanından şehir merkezine gitmek için zaman ayırdığınız zaman, SBB trenlerinin toplam bakımdan daha iyi olduğunu fark edeceksiniz seyahat süresi.

3) Yüzeyin üzerinde, SBB tren biletlerinin fiyatı uygun fiyatlı uçak biletlerinden daha maliyetli görünüyor. ancak, ilgili tüm ücretleri karşılaştırdığınızda, SBB tren biletlerinin fiyatı daha iyi. Trenlerde ödemeniz gerekmeyen bagaj ücretleri gibi diğer maliyetlerle, SBB ile seyahat en iyisi.

4) Trenler çevre dostudur. Trenler ve uçaklar arasında bir karşılaştırma, trenler her zaman zirveye çıkar. Uçaklar, yaydıkları yüksek karbon ve CO2 seviyeleri ile dünyayı ağır bir şekilde kirletmektedir.. Karşılaştırma kullanımındaki trenler çok daha az Karbon ayak izi uçaklardan daha.

Chur için Tren Fiyatları

 

Standart arasındaki farklar nelerdir, Günlük Geçiş, Tasarruf Günü Kartı, ve SBB'de Supersaver?

SBB'nin farklı bütçeler ve gezgin türleri için farklı bilet türleri vardır: iş mi yoksa eğlence mi. Bu biletlerden birinin size uyacağından emin olabilirsiniz.

Standart SBB Biletleri:

, SBB Standart bileti tüm SBB biletleri arasında en esnek olanıdır. Bu tren bileti noktadan noktaya 1 yol veya gidiş-dönüş. Diğer bir deyişle, SBB standart bileti klasik seyahat kartıdır. En önemlisi, bu tren bileti, satın aldığınız anda seçtiğiniz tüm gün için geçerlidir, ve kadar 5 ertesi gün. ek olarak, 1. ve 2. sınıflar için SBB noktadan noktaya bilet satın alabilirsiniz. Bu noktadan noktaya biletlerin bir diğer büyük avantajı da çocukların yaşına kadar 6 ücretsiz seyahat. Diğer bir deyişle, dilediğiniz yere ve herhangi bir sınıfta seyahat edebilirsiniz, A'dan B'ye yolculuğunuzda.

 

 

SBB Günlük Geçiş ve Tasarruflu Günlük Geçiş Biletler:

Saver Day Pass seyahat kartıyla, yolculuk başına 27 € kadar az ödeyebilirsiniz. Günlük Geçiş bileti yalnızca önceden alırsanız kullanılabilir, tren istasyonunda mevcut değiller, olabildiğince erken 60 kalkış tarihinizden önceki günler. Bu tür tren biletini seyahatten bir gün önce de sipariş edebilirsiniz.. Dahası, Saver Day Pass bileti tekneler için geçerlidir, otobüsler, veya tramvay yolculukları.

SBB Süper Koruyucu Biletler:

Bu bilet sınıfı, Standart SBB tren bileti kadar esnek değildir, ama diğer tren biletlerinden daha ucuz. Supersaver SBB Ticket, 70% standart biletlerde indirim. Standart tren biletinin aksine, bu bilet türü, A'dan B'ye belirli bir yolculukta en düşük ücreti sunar. Anlam, herhangi bir istasyonda inip çıkamazsınız, önceden rezervasyon yaptığınız istasyonlar hariç.

Day Pass seyahat kartı, seyahat tarihinde size esneklik sağlar. Diğer bir deyişle, dilediğin zaman seyahat edebilirsin, ayrılış günü.

Interlaken - Zürih Tren Fiyatları

Lucerne - Zürih Tren Fiyatları

Bern - Zürih Tren Fiyatları

Cenevre - Zürih Tren Fiyatları

 

SBB aboneliği var mı?

GA seyahat kartını yalnızca Yerel vatandaşlar satın alabilir, temelde her şey için tek bir kart olan. GA seyahat kartı şu tarihlerde geçerlidir: tüm toplu taşıma İsviçre'de.

Adresinden satın alabilirsiniz:

– SBB bilet gişeleri.

– SBB yerel müşteri hizmetlerinde 848 44 66 88

– SBB trenleri ve otobüslerindeki personelden.

Familia GA Seyahat Kartı

Yaşa kadar çocuklar ve genç yetişkinler 16 ve ebeveynleri, Familia GA seyahat kartındaki indirimlerden yararlanabilirler. Bu kart, ailenin en az bir üyesi bu SBB seyahat kartına sahipse kullanılabilir.

Familia GA'nın tüm sahipleri, diğer GA seyahat kartları için büyük ölçüde indirimli fiyatlardan yararlanır. ek olarak, Aile, Familia GA'yı 1. sınıf için mi yoksa 2. sınıf için mi satın almak istediğine karar verebilir.

Seven25 Seyahat Kartı

Ne zaman vardır 25 her şey eğlenmekle ilgili, ve şimdi seven25 kartla, dan sınırsız seyahat edebilirsiniz 7 öğleden sonra. Anlam, Bu seyahat kartı şu tarihler arasında geçerlidir: 7 öğleden sonra 5 ben. Böyle, o nasıl çalışır? Seven25, Swiss Pass seyahat kartınıza yüklenmiştir ve herhangi bir durak için kullanabilirsiniz.

Basel - Interlaken Tren Fiyatları

Cenevre - Zermatt Tren Fiyatları

Bern - Zermatt Tren Fiyatları

Lucerne - Zermatt Tren Fiyatları

 

SBB Train Travel in Switzerland

 

SBB'nin yola çıkmasından ne kadar önce varması?

SBB'nizi almak ve tam zamanında olmak için, demiryolu en azından gelmenizi önerir 1 SBB treniniz kalkmadan saat önce. SBB'nin trenlerinde çok seyahat ettiğimizden beri Save A Train'deyiz, hatta gelmeyi tavsiye ederim 30 dakikalar önce, böylece treni yakalamak için büyük tren istasyonlarında acele etmenize gerek kalmaz. ek olarak, bir saat, dükkanların ve yemek tezgahlarının tadını çıkarmak ve yemek için ihtiyacınız olan eşyaları almak için yeterli bir süredir. olabildiğince pürüzsüz olmak için tren gezisi.

 

SBB tren tarifeleri nelerdir?

Save A Train ana sayfamızda gerçek zamanlı olarak öğrenebilirsiniz.. Sadece bulunduğunuz yeri ve istediğiniz yeri yazın, ve size tren tarifeleri için güncellenmiş bilgileri göstereceğiz.

 

SBB hangi tren istasyonlarına hizmet veriyor??

Bitti 10 SBB tren hizmetlerinin hizmet verdiği istasyonlar.

SBB'nin Zürih istasyonu, Zürih Merkez İstasyonu'dur (Yerel adı Zürih HB'dir.). Bu, Zürih'teki en büyük SBB tren istasyonu ve Zürih'in kalbinde yer almaktadır., yakın Limmat Nehri.

Bern, İsviçre'nin başkenti ve Langgasse Mahallesi'ndeki Bern Üniversitesi'ne en yakın tren istasyonudur..

Bugünlerde Cenevre'de SBB trenleri Cenevre Merkez İstasyonu'ndan hareket ve varış, şehrin merkezinde.

Basel SBB istasyonu, Avrupa'nın en büyük sınır istasyonu. Yani İsviçre'den, Almanya'ya seyahat edebilirsin, Fransa, Avusturya, ve SBB tren hizmeti ile Hollanda. En önemlisi, var 50 Basel istasyonundaki mağazalar ve restoranlar, yolculuk için ihtiyacınız olan her şey için alışveriş yapabileceğiniz yer. Örneğin, atıştırmalıklar ve son dakika hediyelik eşyalar satın alabilirsiniz. Basel SBB istasyonundan, ve seyahat edebileceğiniz ana istasyonlar Frankfurt'tur, Paris, ve Salzburg.

Basel - Interlaken Tren Fiyatları

Cenevre - Zermatt Tren Fiyatları

Bern - Zermatt Tren Fiyatları

Lucerne - Zermatt Tren Fiyatları

 

SBB SSS

Teknede Bisikletlere İzin Var mı? SBB Trenleri?

SBB trenlerinde bisikletlere izin verilir. İstasyonda onlar için bir bilet alabilirsin, ve bisikleti bagaj olarak kaydedin veya trene el bagajı olarak taşıyın.

SBB Trenlerinde Çocuklar Ücretsiz Seyahat Ediyor mu??

Evet bazı durumlarda, altı yaşından küçük refakatçi çocuklar ücretsiz seyahat eder. ek olarak, altı yaşından büyük çocuklar, ve onların 16 yarı fiyatına doğum günü seyahati.

SBB Trenlerinde Evcil Hayvanlara İzin Veriliyor?

Evet, Yolcu kasasında veya bagaj minibüsünde seyahat ettikleri sürece köpeklere izin verilir.

SBB için biniş prosedürleri nelerdir?

En azından istasyona varmalısın 1 treninizin kalkış saatinden bir saat önce, ve doğrulamak için bilet denetçisine bir kimlik gösterin.

En Çok Talep Edilen SBB SSS – SBB'de önceden yer ayırtabilir miyim??

Sen Yapabilmek trende rezerve etmek a biliyorumde önceden kadar için 5 koltuk başına 5 € fiyatına yolcular. ancak, rezervasyon seyahat eden bir kişinin adı altında olmalıdır.

SBB içinde Wi-Fi hizmeti var mı?

Evet. Tadını çıkarabilirsiniz Ücretsiz Kablosuz internet tüm SBB trenlerinde servis ve tüm seyahat sınıfları 60 dakika.

 

Sbb train in heavy snow

 

Bu noktaya okuduysanız, SBB trenleriniz hakkında bilmeniz gereken her şeyi biliyorsunuz ve SBB tren biletinizi şu adresten satın almaya hazırsınız: Bir Tren Kaydet.

 

Bu demiryolu operatörleri için Tren Biletlerimiz var:

DSB Denmark

DSB Danimarka

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belçika

intercity trains

Şehirlerarası Trenler

SJ Sweden Trains

SJ İsveç

NS International Cross border trains

NS Uluslararası Hollanda

OBB Austria logo

OBB Avusturya

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Şarkı Sözü

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norveç

Switzerland Sbb railway

SBB İsviçre

CFL Luxembourg local trains

CFL Lüksemburg

Thello Italy <> France cross border railway

derinleştirir

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Almanya

European night trains by city night line

Gece Trenler

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Almanya

Czech Republic official Mav railway operator

Mav Çekçe

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV'si

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

erail logosu

Eurail

 

Bu sayfayı sitenize yerleştirmek ister misiniz?? Buraya Tıkla: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-sbb%2F%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın), Veya doğrudan bu sayfaya bağlantı verebilirsiniz.

Telif hakkı © 2021 - Bir Tren Kaydet, Amsterdam, Hollanda
hediye bırakmayın - Kuponlar ve Haberleri Al !