Pasūtīt vilciena biļeti TAGAD

Lētas SBB vilcienu biļešu un ceļojumu maršrutu cenas

Šeit jūs varat atrast visu informāciju par Lētas SBB vilciena biļetes un SBB ceļojumu cenas un ieguvumi.

 

Tēmas: 1. SBB ar vilciena svarīgākajiem notikumiem
2. Par SBB 3. Populārākās atziņas, lai iegūtu lētu SBB vilciena biļeti
4. Cik maksā SBB biļetes 5. Ceļojumu maršruti: Kāpēc labāk braukt ar SBB vilcieniem, nevis ceļot ar lidmašīnu
6. Kādas ir atšķirības starp Standartu, Dienas karte, un Supersaver vietnē SBB 7. Vai ir SBB abonements
8. Cik ilgi pirms SBB atiešanas jāierodas 9. Kādi ir SBB vilcienu saraksti
10. Kuras dzelzceļa stacijas apkalpo SBB 11. SBB FAQ

 

SBB ar vilciena svarīgākajiem notikumiem

 • Par Šveices Federālais dzelzceļš, SBB, ir valsts dzelzceļa uzņēmums, kas darbojas Šveicē.
  • SBB vilcieni ir ierindoti Eiropas nacionālo dzelzceļu sistēmu augšgalā, un iekšā 2017 tika ierindota pirmajā vietā pēc viņu pakalpojumu kvalitātes, drošības rangs, un veiktspējas indekss.
  • 25 Ar SBB katru dienu ceļo miljons pasažieru.
  • SBB vilcienu satiksme ir viens no precīzākajiem vilcienu pakalpojumiem pasaulē, ar mazāk nekā 3 minūšu kavēšanās vidēji.
  • Garākais SBB vilcienu tunelis, Gothardas bāzes tuneli, iekš Šveices Alpi, pasākumi 57.1 kilometrus un uzstāda pasaules rekordu.
  • SBB ir 3 oficiālajās valodās: vācu, franču, un itāļu valoda. tāpēc, SBB dzelzceļa stacijas tiek nosauktas un apzīmētas atbilstoši vietai: staciju nosaukumi un zīmes divvalodu pilsētās ir abās vietējās valodās, un kāpēc jūs dažreiz varat redzēt šo vārdu SBB CFF FFS.

Par SBB

SBB ir Šveices vilcienu serviss, kas ir viens no labākajiem pasaulē.

Šveices nacionālā dzelzceļa kompānija SBB darbojas visā Šveicē, ar 798 dzelzceļa stacijas, un 721 vilcienu biļešu tirdzniecības vietas. Kopš 1. janvāra SBB dzelzceļa uzņēmums pieder valstij, 1999, kas nozīmē federālā zeme 100% akciju.

 

Sbb train in the snow

Iet uz Saglabājiet vilciena mājas lapu vai izmantojiet šo logrīku meklēšanai vilcienu biļetes uz SBB

Saglabāt vilciena iPhone lietotni

Saglabāt vilciena Android lietotni

 

Saglabāt vilcienu

Izcelsme

galamērķis

Izlidošanas datums

Atgriešanas datums (Neobligāti)

Pieaugušais (26-59):

Jaunatne (0-25):

Vecākais (60+):


 

Populārākās atziņas, lai iegūtu lētu SBB vilciena biļeti

numurs 1: Iegūstiet savas SBB biļetes iepriekš, cik vien iespējams

SBB vilciena biļetes ir pieejami tiešsaistē līdz 60 dienas pirms jūsu ceļojuma datuma. Kad jūs pasūtāt vilciena biļetes pirms laika, jūs saņemat lētākās biļetes, un lētākās SBB vilcienu biļetes ir ļoti ierobežotas. Turklāt, SBB vilcienu biļešu cenas pieaug, jo jūsu ceļojuma diena tuvojas, tāpēc, lai ietaupiet naudu, iegādājoties SBB vilciena biļeti, saņemt vilciena biļetes iepriekš. Lai ietaupītu naudu par SBB vilciena biļetēm, savlaicīgi iegādājieties biļetes.

numurs 2: Ceļošana ar SBB ārpus pīķa periodiem

SBB vilciena biļetes ir lētāk ārpus pīķa periodiem, nedēļas sākumā, un dienas laikā. Jūs varat būt pārliecināts, ka saņemsiet lētāki vilciena biļetes nedēļas laikā. Otrdien, Trešdien, un ceturtdien, SBB vilcienu biļetes ir visekonomiskākās. Apjoma dēļ biznesa ceļotāji došanās uz darbu no rīta un vakarā, vilciena biļetes maksā dārgāk. Tādējādi, daudz lētāk ir ceļot jebkurā laikā no pusdienlaika līdz vakaram. Nedēļas nogales ir vēl viens vilcienu pīķa periods, īpaši piektdienās un sestdienās. Pieaug arī SBB vilcienu biļešu cenas valsts svētki un skolu brīvdienas.

numurs 3: Pasūtiet biļetes SBB, kad esat pārliecināts par ceļojuma grafiku

SBB vilcieni ir ļoti pieprasīti, un tikai ar 2 citi dzelzceļa uzņēmumi kā konkurence, šobrīd tie joprojām ir galvenā vilcienu izvēle Šveicē. Viņi var atļauties noteikt vilcienu biļešu ierobežojumus, piemēram, tādus, kādi viņiem ir, kas aizliedz biļešu maiņu vai naudas atmaksu, ja vien tas nav biļetes biznesa veids. Kaut arī joprojām ir vietnes, kurās varat savas biļetes pārdot cilvēkiem, SBB nepieļauj lietotu biļešu tirdzniecību. Kā tas palīdz jums ietaupīt naudu?? Pasūtiet biļeti tikai tad, ja esat pārliecināts par grafiku, kas ļautu jums rezervēt vienu biļeti divreiz, jo radās kaut kas un jūs nevarējāt izmantot oriģinālo biļeti.

numurs 4: Pērciet savas SBB biļetes vietnē Save A Train

Glābiet vilcienu ir lielākais, vislabākais, un lētākie piedāvājumi vilcienu biļetēm Eiropā. Mūsu saikne ar daudziem dzelzceļa operatoriem, vilciena biļešu avoti, un mūsu zināšanas par tehnoloģiju algoritmiem dod mums piekļuvi lētākajiem vilcienu biļešu piedāvājumiem. Mēs nepiedāvājam tikai lētus vilcienu biļešu piedāvājumus tikai SBB; to pašu nodrošinām arī citām SBB alternatīvām.

Lionas līdz Bāzeles vilcienu cenas

Cenas no Cīrihes līdz Bāzeles vilcieniem

Parīzes līdz Bāzeles vilcienu cenas

Lucernas līdz Bāzeles vilcienu cenas

 

SBB Train in Switzerland

 

Cik maksā SBB biļetes?

SBB biļetes sākas no 12,50 eiro līdz pat 125 eiro par vienu vilciena braucienu. Par SBB vilciena biļetes cena atkarīgs no tā, kāda veida biļete, galamērķis, un kad jūs izvēlaties ceļot:

Vienvirziena biļete Turp un atpakaļ
Standarta 12,50 eiro – 35 € 28 € – 55 €
Pirmā klase 50 € – 95 € 50 € – 125 €

 

Ceļojumu maršruti: Kāpēc labāk braukt ar SBB vilcieniem, nevis ceļot ar lidmašīnu

1) Jūs ierodaties pie Pilsētas centrs. Tā ir viena SBB vilcienu priekšrocība salīdzinājumā ar lidmašīnām. SBB vilcieni un viss citi vilcienu braucieni no jebkuras vietas pilsētā uz nākamās pilsētas centru, nav svarīgi, vai tas ir a dabas rezervāts vai ciemats. Tas ļauj ietaupīt laiku un izmaksas par kabīni no lidostas līdz pilsētas centram. Ar vilciena pieturām, ir vieglāk nokļūt jebkur pilsētā, uz kuru dodaties. Nav svarīgi, no kurienes jūs ceļojat, Ženēva, Bāzele, Cermata, vai Cīrihē, pilsētas centra pieturas ir galvenā SBB vilcienu priekšrocība!

2) Ceļojot ar lidmašīnām, lidostā jābūt vismaz vairākas stundas pirms lidojuma laika. Pirms drīkst iekāpt lidmašīnā, jums jāveic drošības pārbaudes. Ar SBB vilcieniem, jums vienkārši jāatrodas stacijā mazāk nekā stundu iepriekš un dažreiz pat mazāk. Ja ņem vērā arī laiku, kas nepieciešams, lai pārvietotos no lidostas uz pilsētas centru, jūs sapratīsit, ka SBB vilcieni ir labāki kopējā skaita ziņā ceļošanas laiks.

3) Uz virsmas, SBB vilcienu biļešu cena, šķiet, ir dārgāka nekā budžeta aviobiļetes. Tomēr, salīdzinot visas iesaistītās maksas, SBB vilcienu biļetēm ir izdevīgāks piedāvājums. Ar citām izmaksām, piemēram, maksu par bagāžu, kas jums nav jāmaksā vilcienos, ceļojot ar SBB ir labākais.

4) Vilcieni ir videi draudzīgi. Salīdzinājumā starp vilcieniem un lidmašīnām, vilcieni vienmēr iznāktu virsū. Lidmašīnas stipri piesārņo zemi ar lielu oglekļa un CO2 līmeni, ko tās izdala. Vilcieni salīdzinājumā tiek izmantoti daudz mazāk oglekļa pēdas nekā lidmašīnas.

Chur līdz Suchis vilciena cenām

 

Kādas ir atšķirības starp Standartu, Dienas karte, Taupītāja dienas karte, un Supersaver vietnē SBB?

SBB ir dažāda veida biļetes dažādiem budžetiem un ceļotāju veidiem: vai tas ir bizness, vai brīvā laika pavadīšana. Jūs varat būt pārliecināti, ka kāda no šīm biļetēm jums derētu.

Standarta SBB biļetes:

Par SBB Standard biļete ir viselastīgākā no visām SBB biļetēm. Šī vilciena biļete paredzēta punktam punktam 1 veidā vai turp un atpakaļ. Citiem vārdiem sakot, SBB standarta biļete ir klasiskā ceļojuma karte. Vissvarīgāk, šī vilciena biļete ir derīga visu dienu, kuru izvēlējāties pirkuma laikā, un līdz 5 esmu nākamajā dienā. Papildus, jūs varat iegādāties SBB biļeti no punkta uz punktu 1. un 2. klasē. Vēl viena liela biļešu no viena punkta uz otru priekšrocība ir tā, ka bērni līdz vecumam 6 ceļot bez maksas. Citiem vārdiem sakot, jūs varat ceļot visur, kur vēlaties, un jebkurā klasē, ceļojumā no A uz B.

 

 

SBB Day Pass un Saver Day Pass Biļetes:

Ar ceļojuma karti Saver Day Pass, par braucienu var maksāt tik maz, cik € 27. Dienas kartes biļete ir pieejama tikai tad, ja jūs to iepriekš iegādājaties, dzelzceļa stacijā tie nav pieejami, tik agri, cik 60 dienas pirms izlidošanas datuma. Šāda veida vilciena biļetes varat pasūtīt arī dienu pirms brauciena. Turklāt, Saver Day Pass biļete ir derīga laivām, autobusi, vai tramvaja braucieni.

SBB Supersaver Biļetes:

Šī biļešu klase nav tik elastīga kā standarta SBB vilciena biļete, bet lētāk nekā citas vilciena biļetes. Supersaver SBB biļete piedāvā līdz 70% atlaide standarta biļetēm. Atšķirībā no standarta vilciena biļetes, šāda veida biļetes piedāvā viszemāko cenu noteiktā braucienā no A līdz B. Nozīme, nevienā stacijā nevar uzkāpt un izkāpt, izņemot iepriekš rezervētās stacijas.

Day Pass ceļojuma karte dod jums elastību ceļojuma datumā. Citiem vārdiem sakot, jūs varat ceļot jebkurā laikā, kad vēlaties, izlidošanas dienas dienā.

Interlakena līdz Cīrihe vilcienu cenas

Lucernas un Cīrihes vilcienu cenas

Bernes līdz Cīrihes vilcienu cenas

No Ženēvas uz Cīrihi vilcienu cenas

 

Vai ir SBB abonements?

GA ceļojuma karti var iegādāties tikai vietējie iedzīvotāji, kas būtībā ir viena karte visam. GA ceļojuma karte ir derīga visu sabiedrisko transportu Šveicē.

To var iegādāties vietnē:

– SBB biļešu skaitītāji.

– SBB vietējā klientu apkalpošanā 848 44 66 88

– No personāla SBB vilcienos un autobusos.

Familia GA ceļojuma karte

Bērni un jauni pieaugušie līdz vecumam 16 un viņu vecāki var baudīt atlaides Familia GA ceļojuma kartē. Šī karte ir pieejama, ja vismaz vienam ģimenes loceklim ir šī SBB ceļojuma karte.

Visi Familia GA īpašnieki bauda ievērojami zemākas cenas citām GA ceļojuma kartēm. Papildus, ģimene var izlemt, vai viņi vēlas iegādāties Familia GA 1. vai 2. klasei.

Seven25 ceļojumu karte

Kad tu esi 25 tas viss ir jautri, un tagad ar seven25 karti, no jums var ceļot neierobežoti 7 pm. Nozīme, Šī ceļojuma karte ir derīga starp plkst 7 pm to 5 am. Tātad, kā tas darbojas? Seven25 ir ielādēts jūsu Swiss Pass ceļojuma kartē, un jūs varat to izmantot jebkurai pieturai.

Bāzeles un Interlakenas vilcienu cenas

Cenas no Ženēvas uz Zermatu

Bernes līdz Zermatas vilcienu cenas

Vilcienu cenas no Lucernas uz Zermatu

 

SBB Train Travel in Switzerland

 

Cik ilgi pirms SBB atiešanas jāierodas?

Lai iegūtu savu SBB un būtu īstajā laikā, dzelzceļš iesaka vismaz ierasties 1 stundu pirms jūsu SBB vilciena atiešanas. Mēs atrodamies Save A Train, jo daudz ceļojām ar SBB vilcieniem, iesaku ierasties pat 30 minūtes iepriekš, tāpēc jums nav jāsteidzas pa milzīgajām dzelzceļa stacijām, lai nokļūtu vilcienā. Papildus, stunda ir pietiekams laiks, lai izbaudītu veikalus un pārtikas stendus un iegūtu preces, kas nepieciešamas brauciens ar vilcienu, lai tas būtu pēc iespējas vienmērīgāks.

 

Kādi ir SBB vilcienu saraksti?

Jūs to varat uzzināt reāllaikā mūsu mājas lapā vietnē Save A Train. Vienkārši ierakstiet savu pašreizējo atrašanās vietu un vēlamo galamērķi, un mēs parādīsim atjauninātu informāciju par vilcienu sarakstiem.

 

Kuras dzelzceļa stacijas apkalpo SBB?

Ir beidzies 10 stacijas, kuras apkalpo SBB vilcienu pakalpojumi.

SBB Cīrihes stacija ir Cīrihes Centrālā stacija (Vietējais nosaukums ir Zurich HB). Šī ir lielākā SBB dzelzceļa stacija Cīrihē, un tā atrodas Cīrihes centrā, netālu Limmat upe.

Berna ir Šveices galvaspilsēta un vistuvākā dzelzceļa stacija Bernes universitātei Langgasse kvartālā.

Mūsdienās Ženēvā SBB vilcieni izbraukt un ierasties no Ženēvas centrālās stacijas, pilsētas centrā.

Bāzele SBB stacija ir lielākā robežstacija Eiropā. Tas nozīmē, ka no Šveices, jūs varat ceļot uz Vāciju, Francija, Austrija, un Nīderlande ar SBB vilcienu pakalpojumu. Vissvarīgāk, tur ir 50 veikali un restorāni Bāzeles stacijā, kur var iepirkties par visu ceļojumam nepieciešamo. Piemēram, jūs varat iegādāties uzkodas un pēdējā brīža suvenīrus. No Bāzeles SBB stacijas, un galvenās stacijas, uz kurām varat doties, ir Frankfurte, Parīze, un Zalcburga.

Bāzeles un Interlakenas vilcienu cenas

Cenas no Ženēvas uz Zermatu

Bernes līdz Zermatas vilcienu cenas

Vilcienu cenas no Lucernas uz Zermatu

 

SBB FAQ

Vai velosipēdi ir atļauti uz kuģa SBB vilcieni?

Velosipēdi ir atļauti SBB vilcienos. Viņiem biļeti var iegādāties stacijā, un reģistrējiet velosipēdu kā bagāžu vai nēsājiet tos vilcienā kā rokas bagāžu.

Vai bērni bez maksas ceļo ar SBB vilcieniem?

Jā, dažos gadījumos, pavadīti bērni, kas jaunāki par sešiem gadiem, ceļo bez maksas. Papildus, bērni no sešu gadu vecuma, un līdz viņu 16 dzimšanas dienas ceļojums par puscenu.

Vai mājdzīvnieki ir atļauti SBB vilcienos?

Jā, suņi ir atļauti, ja vien viņi ceļo ar pasažieru kastīti vai bagāžas furgonu.

Kādas ir SBB iekāpšanas procedūras?

Jums vajadzētu ierasties vismaz stacijā 1 stundu pirms vilciena atiešanas laika, un uzrādiet biļešu inspektoram personu apliecinošu dokumentu, lai to pārbaudītu.

Visbiežāk pieprasītie SBB FAQ – Vai es varu iepriekš rezervēt vietu SBB?

tu var rezervē vilcienā a Es zinuplkst iepriekš līdz 5 pasažieriem par cenu 5 € par vietu. Tomēr, rezervācijai jābūt ar ceļojošas personas vārdu.

Vai SBB iekšienē ir pieejams Wi-Fi pakalpojums?

Jā. Jūs varat izbaudīt bezmaksas Bezvadu internets pakalpojumu visos SBB vilcienos un visas ceļojumu klases līdz 60 protokols.

 

Sbb train in heavy snow

 

Ja esat lasījis līdz šim brīdim, jūs zināt visu, kas jums jāzina par SBB vilcieniem, un esat gatavs nopirkt jūsu SBB vilciena biļeti Saglabāt vilcienu.

 

Šiem dzelzceļa operatoriem mums ir vilciena biļetes:

DSB Denmark

Dānijas DSB

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Beļģija

intercity trains

Starppilsētu vilcieni

SJ Sweden Trains

SJ Zviedrija

NS International Cross border trains

NS Starptautiskā Nīderlande

OBB Austria logo

OBB Austrija

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norvēģija

Switzerland Sbb railway

SBB Šveice

CFL Luxembourg local trains

CFL Luksemburga

Thello Italy <> France cross border railway

padziļina

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Vācija

European night trains by city night line

Nakts vilcieni

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Vācija

Czech Republic official Mav railway operator

Mav čehu

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

eurail logotips

EURAIL

 

Vai vēlaties iegult šo lapu savā vietnē?? Noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-sbb%2F%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods), Vai arī jūs varat vienkārši izveidot saiti tieši uz šo lapu.

Autortiesības © 2021 - Saglabāt vilcienu, Amsterdama, Nīderlande
Neatstājiet bez tagadni - Saņemt Kuponi un jaunumi !