Pasūtīt vilciena biļeti TAGAD

Lētas Eurostar vilciena biļetes un ceļojuma cenas

Šeit jūs varat atrast visu informāciju par Lētas Eurostar vilciena biļetes un Eurostar ceļojumu cenas un ieguvumi.

 

Tēmas: 1. Eurostar by Train Highlights
2. Par Eurostar 3. Galvenās atziņas, kā iegūt lētu Eurostar vilciena biļeti
4. Cik maksā Eurostar biļetes? 5. Kāpēc labāk ņemt vilcienu Eurostar?, nevis ceļot ar lidmašīnu
6. Kādas ir atšķirības starp Standartu, Standarta premjerministrs un biznesa premjerministrs vietnē Eurostar 7. Vai ir Eurostar abonements
8. Cik ilgi pirms izlidošanas jāierodas 9. Kādi ir Eurostar vilcienu saraksti
10. Kuras stacijas apkalpo Eurostar 11. Eurostar FAQ

 

Eurostar by Train Highlights

  • Uzņēmums Eurostar darbību uzsāka 14. novembrī 1994
  • Viens no ātrākajiem vilcieniem Eiropā ir Eurostar, Ātrums, līdz kuram nonāk Eurostar, ir 320km stundā
  • Kanāla tunelis Eurostar ir 50.45 km garš vai 31.5 jūdzes. Tas ir līdzvērtīgs 169 Eifeļa torņi ir sakrauti viens otram virsū
  • 2h15 ceļojuma laiks starp Parīzi un Londonu, izmantojot Eurostar
  • Ceļojot ar Eurostar no Lielbritānijas uz Eiropu, tev ir 1 stundu atpakaļ laikā
  • Norisinās Lamanša tuneļa šķērsošana 35 protokols

 

Par Eurostar

Ātrgaitas vilcieni Eurostar ir pakalpojums, kas savieno Rietumeiropu ar Londonu un Kentu Apvienotajā Karalistē, Savienojumi no Eiropas ir Parīze un Lille Francijā, Brisele, un Antverpene Beļģijā, Roterdama un Amsterdama Nīderlandē. Arī, no Londonas uz Parīzes Disnejlendu var nokļūt ar vilcienu (Marne La Vallee Chessy dzelzceļa stacija) un arī sezonas galamērķi Francijā, piemēram, Marseļa un Moutiers Francijas Alpos. Visi Eurostar vilcieni šķērso Lamanšu caur Lamanša tuneli.

Par Eurostar vilciena pakalpojums vilcieni brauc līdz 320 km stundā ātrgaitas vilcienu līnijās. Kopš Eurostar sāka darboties 2006 1994, Beļģijā un Apvienotajā Karalistē ir izbūvētas jaunas līnijas, lai samazinātu brauciena laiku starp Eurostar galamērķiem. Divpakāpju kanāla tuneļa dzelzceļa posma projekts tika pabeigts 14. novembrī 2007, kad Eurostar Londonas terminālis tika pārcelts no Waterloo International uz Londonas St Pancras International vilciena stacija.

 

Eurostar train

Iet uz Saglabājiet vilciena mājas lapu vai izmantojiet šo logrīku meklēšanai vilciena biļetes uz Eurostar

Saglabāt vilciena iPhone lietotni

Saglabāt vilciena Android lietotni

 

Saglabāt vilcienu

Izcelsme

galamērķis

Izlidošanas datums

Atgriešanas datums (Neobligāti)

Pieaugušais (26-59):

Jaunatne (0-25):

Vecākais (60+):


 

Galvenās atziņas, kā iegūt lētu Eurostar vilciena biļeti

numurs 1: Rezervējiet Eurostar biļetes iepriekš, cik vien iespējams

Eurostar vilciena biļetes ir pieejami starp 3 mēneši līdz 6 mēnešus pirms vilciena atiešanas. Rezervējot vilciena biļetes iepriekš, pārliecinieties, ka iegūsit lētākās biļetes, un lētākās Eurostar vilciena biļetes ir ļoti ierobežotas. Eurostar vilcienu biļešu cenas palielinās, tuvojoties ceļojuma dienai, tāpēc, lai ietaupiet naudu vilciena biļetes iegādē, pēc iespējas vairāk pasūtiet iepriekš.

numurs 2: Ceļojiet ar Eurostar periodos, kas nav sastopami

Eurostar, biļešu cenas ir lētākas ārpusstundu laikā, nedēļas sākumā, un dienas laikā. Nedēļas vidū braucieni ar vilcienu (Otrdiena, Trešdiena un ceturtdiena) bieži piedāvā lētākās cenas. Par vislabākajām cenām, neņemiet Eurostar nedēļas agrā rītā un agrā vakarā (daudzu biznesa ceļotāju dēļ), izvairieties arī no Eurostar braucieniem piektdienas un svētdienas vakaros (labvēlīgs brīvdienu brīvdienām), laikā svētku dienās un arī skolu brīvdienās Eurostar cenu kāpums.

numurs 3: Pasūtiet biļetes Eurostar, kad esat pārliecināts par ceļojuma grafiku

Eirostar vilcienu pakalpojums šobrīd ir ļoti pieprasīts, tikai Eurostar dzelzceļa kompānija apkalpo vilcienus Lamanša tunelī, tāpēc, nav konkurences. Eurostar, kas ir vienīgais vilcienu operators maršrutos starp Angliju un Rietumeiropu, ir noteikusi dažus vilcienu biļešu ierobežojumus. Var apmainīt tikai Business Premier Type vilciena biļetes, pārējās vilciena biļetes nevar apmainīt vai atmaksāt, bet internetā ir forumi, kur var pārdot savas vilciena biļetes lietotas. Tātad, Saglabāt vilciena ieteikumu Eirostar ceļojums ir rezervēt, kad esat pārliecināts par savu ceļojuma grafiku.

numurs 4: Iegādājieties Eurostar biļetes vietnē Save A Train

Saglabāt vilcienu ir lielākais vilcienu biļešu piedāvājums Eiropā un pasaulē, un mūsu spēka dēļ, mēs atrodam lētākās Eurostar biļetes. Mēs esam savienoti ar daudziem dzelzceļa operatoriem un avotiem, un mūsu tehnoloģiju algoritmi vienmēr sniedz jums lētākās Eurostar biļetes un dažreiz ar citu vilcienu operatoru kombinācijām uz citiem galamērķiem. Mēs varam atrast arī Eurostar alternatīvas.

 

Amsterdamas uz Londonu vilciena biļetes

Parīze uz Londonu vilciena biļetes

Berlīnes - Londonas vilciena biļetes

Briseles uz Londonu vilciena biļetes

 

Cik maksā Eurostar biļetes??

Biļešu cenas akcijas laikā var sākties no 35 eiro, bet pēdējā brīdī tās var sasniegt 310 eiro. Eurostar cenas atkarīgs no izvēlētās klases. Šeit ir kopsavilkuma tabula par vidējām klases cenām maršrutam Londona-Parīze / Londona-Brisele / Braucieni Londona-Amsterdama:

Vienvirziena biļete Turp un atpakaļ
Standarta 35 € – 190 € 68 € – 380 €
Standarta Premier 96 € – 290 € 190 € – 490 €
Bizness Premier 310 € 600 €

 

No Londonas uz Briseli ar vilcienu

Londonas uz Parīzi ar vilcienu

Lille uz Londonu ar vilcienu

Londona uz Amsterdamu ar vilcienu

 

Kāpēc labāk ņemt vilcienu Eurostar?, un nevis ceļot ar lidmašīnu?

1) Eurostar ceļojuma priekšrocība ir tā, ka jūs dodaties un ierodaties tieši pilsētas centrā jebkurā pilsētā, no kuras ceļojat, tas ir kaut kas ļoti raksturīgs vilcieniem, tāpēc, ja jūs vilcienu ceļojat no Parīzes, Brisele, Amsterdama, Roterdama, Antverpene, Lille vai Londonā tas ir būtisks ieguvums Eurostar. Kad runa ir par Eurostar cenu noteikšana, tas parasti mainās. Dažas akcijas ļauj jums iegūt lētas biļetes Eurostar. Bet pēdējās dienās pirms izlidošanas, cenas kļūst augstākas. Ja jums patīk vienmērīga ceļošana, Eurostar ir paredzēts jums!

2) Ceļojot ar lidmašīnu, tiek veiktas lidostas drošības procedūras, un tas nozīmē, ka jums vismaz jābūt 2 stundas pirms plānotās izbraukšanas, ar Eurostar jums jābūt taisnīgam 1 stundu iepriekš. Arī, no pilsētas centra jums jābrauc uz lidostu. Tātad, ja jūs saskaitāt visu brauciena laiku, Eirostar vienmēr uzvar kopējā ceļojuma laikā.

3) Dažreiz vilciena cenas ir augstākas nekā lidmašīnās pēc biļetes nominālvērtības, bet salīdzināšanā jāiekļauj, cik jums maksā, ja aizvedat jebkuru transporta līdzekli uz lidostu, turklāt dažos gadījumos jūs saņemat arī brīvo laiku, kad ceļo ar Eurostar, un visbeidzot, izmantojot Eurostar, jums nav maksas par bagāžu.

4) Lidmašīnas ir viens no iemesliem mūsu planētas lielākam piesārņojumam, salīdzināšanas līmenī, vilcieni ir daudz videi draudzīgāks, un, ja jūs salīdzināt lidmašīnu ar vilciena ceļojumu, vilcienos ir par 20x mazāk oglekļa piesārņotāju nekā lidmašīnās.

easyjet vs eurostar

 

Biļetes uz Luksemburgu uz Londonu

Biļetes uz Antverpeni uz Londonu

Roterdamas biļetes uz Londonu

Liona uz Londonu biļetes

 

Kādas ir atšķirības starp Standartu, Standarta Premier, un biznesa premjerministrs Eurostar?

Eurostar vilcieniem ir vairāki pakalpojumu klases pakalpojumi, kas ir paredzēti jebkuram budžetam, un jebkura veida ceļotāji, neatkarīgi no tā, vai esat biznesa ceļotājs vai atpūta, vai abi 🙂

Eurostar standarta biļetes:

Par Eurostar standarta biļete ir lētākā no visām pieejamajām cenām. Vislabāk ir rezervēt šo vilciena biļeti iepriekš, standarta biļešu cenas dēļ – viņi ātri pārdod. Ceļotāji, kuriem ir standarta biļete, var ņemt 2 ceļasomas + 1 rokas bagāža bez maksas. Standarta Eurostar biļetēs esošie pasažieri var arī baudīt bezmaksas WiFi un sēdvietu izvēli. Standarta biļetes lielākoties netiek atgrieztas.

Pirmizrādes standarta Eurostar biļetes:

Šī biļešu klase ir dārgāka nekā standarta Eurostar biļešu tips, par Premier Standard biļete piedāvā papildu pakalpojumus. Papildus standarta biļešu priekšrocībām, par kurām mēs rakstījām iepriekš, Premier Standard biļetes piedāvā jaukākas vietas ar vairāk vietas kājām, plašs žurnālu un avīžu klāsts tiek izsniegts bez maksas, un jūs saņemsit vieglas maltītes un dzērienus uz savu vietu uz Eurostar. Premier Standard biļetes ir modificējamas ar maksu atkarībā no jūsu mērķa.

Biznesa premjerministra Eurostar biļetes:

Par Eurostar Business Premier biļete pircēji var baudīt visas priekšrocības, par kurām mēs rakstījām iepriekš, bet arī, Eurostar Business Premier pasažieri gūs labumu no tā 3 bagāžas somas, nevis 2, luksusa karstā ēdienkarte, kuru izstrādājis slavenais šefpavārs Raimonds Blanks, Biznesa Premier pasažieri var izbaudīt atpūtas telpu pirms iekāpšanas vilcienā, dodoties uz Londonu vai no Londonas, papildus īpaša reģistrēšanās tikai 10 minūtes un taksometra rezervācijas pakalpojums tikai viņiem. Vissvarīgāk, šāda veida Eurostar Business Premier vilciena biļete ļauj elastīgi ceļot: jūs varat mainīt un atcelt savu ceļojumu, pirms izbraukšanas vai līdz plkst 60 dienas pēc aizbraukšanas, visi bez papildu maksas.

 

Vai ir Eurostar abonements?

Nē, un tieši pretēji, Eurostar atbalsta tikai biļetes no punkta uz punktu, un to neatbalsta neviena ceļojuma karte, bet, ja daudz ceļojat ar Eurostar, varat pievienoties Eurostar klubam, šī ir lojalitātes programma, kas piedāvā jums savākt vilciena ceļojuma punktus, lai jūs varētu izmantot šos punktus biļetēm vai atlaidēm. Jūs nopelnāt 1 punktu par katru iztērēto 1 sterliņu mārciņu, un šie punkti piešķir jums īpašas privilēģijas:

– No 200 punkti: Jūs saņemat Eurostar biļetes par pazeminātām cenām.

– Ja jūs saņemsiet 500 punkti: Tu vari dabūt 1 vilciena pakalpojumu jaunināšana.

– Un, ja jums izdevās sasniegt 1,000 punkti: jūs varat izpirkt 1,000 norāda uz turp un atpakaļ ar Eirostārs uz Londonu no jebkuras vietas Rietumeiropā.

 

Cik ilgi pirms izlidošanas jāierodas?

Lai saņemtu savu Eurostar un būtu īstajā laikā, dzelzceļš iesaka vismaz ierasties 1 stundu pirms jūsu Eurostar vilciena atiešanas. Mēs Save A Train, jo mēs daudz braucām ar Eurostar vilcieniem, ka tas ir pietiekami daudz laika un ja rinda pie pasu kontroles nebūs gara, Jūs varat arī izbaudīt veikalus un iegādāties sev nepieciešamās preces brauciens ar vilcienu, lai tas būtu pēc iespējas vienmērīgāks.

 

Uz Londonu līdz Marseļas vilcieniem

Uz Londonu uz Moutiers vilcieniem

Hāga Londonas Vilcieni

Uz Londonu līdz Bourg Saint Maurice vilcieniem

 

Kādi ir Eurostar vilcienu saraksti?

Šis ir grūts jautājums, uz kuru Save A Train var atbildēt reāllaikā, dodieties uz mūsu mājas lapu un ierakstiet savu izcelsmi un galamērķi, un jūs varat atrast visprecīzāko Eurostar vilcienu saraksti tur ir, Ir vilcieni no plkst 7 no rīta līdz plkst 9 vakarā uz jebkuru no Eurostar maršrutiem un visvairāk aizņemtajos maršrutos, piemēram, Parīzē uz Londonu vai Londonā uz Parīzi, jums ir Eurostar vilcieni, kas kursē katru stundu pusstundu, jums vienkārši jāizvēlas pareizā Eurostar biļete, kas ir ērta jūsu ceļojuma grafikam.

 

Uz Londonu uz Antverpeni vilciena biļete

Uz Londonu uz Roterdamas vilciena biļete

Disnejlendas Marne-la-Vallee uz Londonu vilciena biļete

Uz Londonu uz Lille vilciena biļeti

 

Kuras stacijas apkalpo Eurostar?

Parīzes dzelzceļa stacija Eurostar ir nosaukta Parīzes Gare du Nord, dzelzceļa stacija atrodas Parīzes 10. rajonā, kurš ir +-30 minūšu gājiena attālumā no Notre Dame katedrāles. Lai ņemtu Eurostar, jums jāieiet stacijā un jāiet augšā 1 grīdas iekšpusē Gare du Nord, izmantojot eskalatorus, kas atrodas stacijas vidū.

Parīzes Disnejlendā, Stacijā ierodas Eurostar Marne La Vallee Chessy, kas atrodas 5 minūšu gājiena attālumā no Disnejlendas kūrorta un Disnejlendas viesnīcām. Stacijā atrodas kreisās bagāžas glabātuve, un jūs varat doties baudīt parku, neuztraucoties par savu dārgo kravu.

Londonā, Mūsdienās Eurostar vilcieni atiet un ierodas plkst St Pancras starptautiskā stacija, atrodas uz ziemeļiem no Londonas pilsētas centra. pirms 2007, Eirostar vilcieni ieradās Vaterlo stacijā Londonā.

Par Briseles dienvidi (Briseles dienvidu daļa) stacija atrodas Briseles vidū, bet pārliecinieties, ka saprotat, ka jums ir nepieciešams Briseles dienvidi nevis Briseles centrālā stacija, Iestādē Brisele Midi-Zuid ir dzelzceļa stacija 22 vilcienu peroni, un Eurostar biļešu kase atrodas netālu no perona 8. Eurostar vilciena biļete ļauj brīvi ceļot starp Briseles Midi Zuid un Briseles centru.

Amsterdamas centrālā (Amsterdamas Centrālā stacija) atrodas Amsterdamas pilsētas centrā tieši pie upes, izejot no dzelzceļa stacijas, jūs redzat Amsterdamas galveno ielu, kas pilna ar tādām atrakcijām kā Madame Tussauds, nevis no turienes arī sarkano lukturu rajonu. Tāpat kā daudzās lielās dzelzceļa stacijās Eiropā, jums ir bagāžas noliktavas, kas tiek atvērtas agri un slēgtas vēlu, ja vēlaties tikai apmeklēt 1 dienā vai pirms jūs varat reģistrēties viesnīcā.

Lillē, tev ir 2 dzelzceļa stacijas netālu viena no otras, bet jums ir jāatceras Eurostar terminālis Lillē, ir Lille Eiropa un nevis Lille Flandres, bet pat ja jūs to viegli izdarījat, lai kļūdītos, dzelzceļa stacijas ir 5 minūšu attālumā viens no otra.

Antverpenes centrālā stacija ir vieta, kur iekāpjat Eurostar Antverpenē - otrajā lielākajā Beļģijas pilsētā, Ja jūs ceļojat no Antverpenes, mēs iesakām jums faktiski ierasties dzelzceļa stacijā ilgāk, nekā ieteikts 1 stundu pirms izlidošanas, jo tas dzelzceļa stacija ir ieguvusi balvas par dekorēšanu un arhitektūra, un tam ir 5 grīdas un ir tik jauki tajā orientēties.

Ceļojot no un uz Roterdamu, jūs izmantosit Roterdamas centrālā stacija vai tā holandiešu valodā Roterdamas centrā, šī dzelzceļa stacija ir uzbūvēta kā mazs iepirkšanās centrs no iekšpuses, lai jūs varētu izbaudīt jauku iepirkšanos pirms un pēc jūsu Eirostar ceļojums.

 

Eurostar FAQ

Kas man jāņem līdzi Eurostar??

Ir svarīgi sevi piesaistīt savam Eurostar ceļojumam, bet papildus tam jums jāpārliecinās, ka jums ir savs Eurostar ceļošanas dokuments, vēl viens obligāts pieprasījums ir derīga pase, un tā tas vienmēr ir labi, ka ir ceļojumu apdrošināšana.

Kādam uzņēmumam pieder Eurostar?

Uzņēmums, kuram pieder Eurostar, nosaukums nav pārsteidzoši Eurostar International Limited, 55% pieder SNCF, 30% CDPQ Kanāda, 10% Hermesa federācija un atlikušais pieder Beļģijas dzelzceļiem, SNCB.

Eurostar bieži uzdotie jautājumi par to, kur es varu doties ar Eurostar?

Neskaitot Parīzi, Londona, Amsterdama un Brisele, Roterdama, un Lille, Eurostar darbojas arī sezonālās līnijas. Vasaras periodā, laika posmā no jūlija līdz septembrim, daži Eurostar vilcieni tieši dodas uz Aviņoni un Marseļu, savukārt ziemas mēnešos, no decembra līdz aprīlim, Eurostar vilcieni var tieši doties uz Alpu slēpošanas reģioniem, piemēram, Moutiers vai Bourg St Maurice, kas ir galvenās pilsētas, no kurām doties uz slēpošanas kūrortiem, piemēram, La Plange, Izvēloties tos, Tignes un Val Thorens.

Kādas ir iekāpšanas procedūras Eurostar?

Nokļūstot dzelzceļa stacijā un norādītajā vietā, jūs noskenējat Eurostar biļeti, Mūsdienās cilvēki izvēlas izmantot QR kodu, taču jums var būt arī vilciena biļetes cietā kopija un to skenēt, tad jums ir jāiziet drošības pārbaude (kuras ir daudz ātrākas nekā lidostās), dodieties uz pasu kontroli un šķērsojiet robežu, un tad jūs ejat līdz vilcienam un tā, kā jums ir vairāki veikali vai Eurostar atpūtas telpa, šajā video jūs varat redzēt visu procesu no brīža, kad jūs ierodaties dzelzceļa stacijā, līdz iekāpšanai Eurostar vilcienā.

https://www.youtube.com/watch?v = Jtx0k4Jw7f4

Kādi pakalpojumi Eurostar?

Eurostar vilcienā ir vieta, kas paredzēta dzērieniem un vieglajiem ēdieniem Eurostar vilcienos, Izvēlnē ir sviestmaizes, šokolādes čipsi, našķi, šokolādes tāfelītes, kafija, karsta šokolāde vai tēja. Pēc tam jūs varat ēst un dzert šajā restorāna dzelzceļa vagonā vai nogādāto atpakaļ savā vietā. Eurostar vilcienos varat izmantot barošanas slotus blakus savai sēdvietai.

Kā nokļūt Londonas Sv. Pancras International ņems vilcienu Eurostar?

Kā ar visām transporta vajadzībām Londonā, Londonas metro izmantošana, lai nokļūtu St Pancras starptautiskajā stacijā, ir vienkāršākais veids. Kings Cross staciju sasniedz sešas dažādas metro līnijas, un no turienes dažu minūšu laikā varat pastaigāties līdz St Pancras International. Arī Londonas St Pancras International atrodas dažu minūšu attālumā no Euston dzelzceļa stacijas, ja jūs ierodaties no Londonas dienvidiem.

Vai ir iespējams veikt vilcienus Eurostar starp Londonu un Amsterdamu?

Kopš aprīļa 2018, paldies Eurostar, starp Londonu un Amsterdamu jūs varat ceļot apmēram 3-4 stundas, un nav jāmaina vilcieni Briselē, kaut arī daži no Eurostar vilcieniem brauc no Londonas uz Amsterdamu, apstāties Briselē, bet tas ir atkarīgs no jūsu nopirktajām Eurostar biļetēm.

Visbiežāk pieprasītie Eurostar FAQ – Vai man iepriekš jārezervē vieta Eurostar?

Kad jūs pērkat Eurostar vilciena biļeti, vieta tiks automātiski piešķirta, veicot rezervāciju. Un, ja vilcienā atrodaties brīvas vietas, jums ir atļauts pārvietoties, lai būtu cita telpa.

Vai Eurostar iekšienē ir pieejams bezvadu internets??

Jūs varat izbaudīt Bezmaksas bezvadu internets visos Eurostar vilcienos un visas ceļojumu nodarbības, iepriekš iegādājoties Eurostar biļetes.

 

Ja jūs būtu tik tālu sasniedzis, jūs zināt visu, kas jums jāzina par Eurostar vilcieniem, un esat gatavs iegādāties Eurostar vilciena biļeti SaveATrain.com

 

Šiem dzelzceļa operatoriem mums ir vilciena biļetes:

DSB Denmark

Dānijas DSB

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Beļģija

intercity trains

Starppilsētu vilcieni

SJ Sweden Trains

SJ Zviedrija

NS International Cross border trains

NS Starptautiskā Nīderlande

OBB Austria logo

OBB Austrija

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norvēģija

Switzerland Sbb railway

SBB Šveice

CFL Luxembourg local trains

CFL Luksemburga

Thello Italy <> France cross border railway

padziļina

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Vācija

European night trains by city night line

Nakts vilcieni

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Vācija

Czech Republic official Mav railway operator

Mav čehu

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

eurail logotips

EURAIL

 

Vai vēlaties iegult šo lapu savā vietnē?? Noklikšķiniet šeit: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-eurostar%2F%0A%3Flang%3Dlv – (Ritiniet uz leju, lai redzētu Iegult kods), Vai arī jūs varat vienkārši izveidot saiti tieši uz šo lapu.

Autortiesības © 2021 - Saglabāt vilcienu, Amsterdama, Nīderlande
Neatstājiet bez tagadni - Saņemt Kuponi un jaunumi !