Objednať cestovný lístok na vlak TERAZ

Lacné Eurostar Cestovné lístky a cestovné ceny

Tu nájdete všetky informácie o Lacné Eurostar cestovné lístky a Cestovné ceny Eurostaru a výhody.

 

témy: 1. Hlavné body vlaku Eurostar
2. O spoločnosti Eurostar 3. Najlepšie informácie o získaní lacnej letenky Eurostar
4. Koľko stoja vstupenky Eurostar 5. Prečo je lepšie ísť vlakom Eurostar, a necestujú lietadlom
6. Aké sú rozdiely medzi Standardom, Štandardný premiér a obchodný premiér na portáli Eurostar 7. Existuje predplatné služby Eurostar
8. Ako dlho pred odchodom doraziť 9. Aké sú cestovné poriadky Eurostar
10. Ktoré stanice obsluhuje Eurostar 11. Časté otázky o programe Eurostar

 

Hlavné body vlaku Eurostar

  • Spoločnosť Eurostar bola založená 14. novembra 1994
  • Jedným z najrýchlejších vlakov v Európe je Eurostar, Rýchlosť, na ktorú sa Eurostar dostane, je 320 km za hodinu
  • Tunel kanála Eurostar je 50.45 km dlhý alebo 31.5 míľ. To je ekvivalent 169 Eiffelova veža naskladaná na seba
  • 2h15 cestovného času medzi Parížom a Londýnom na palube lode Eurostar
  • Pri cestovaní s Eurostarom z Veľkej Británie do Európy, ty máš 1 hodinu späť v čase
  • Prechádza sa tunelom pod Lamanšským prielivom 35 minút

 

O spoločnosti Eurostar

Vysokorýchlostné vlaky Eurostar sú službou, ktorá spája západnú Európu s Londýnom a Kentom vo Veľkej Británii, Spoje z Európy sú Paríž a Lille vo Francúzsku, Brusel, a Antverpy v Belgicku, Rotterdam a Amsterdam v Holandsku. Tiež, vlakom sa dostanete z Londýna do Disneylandu v Paríži (Vlaková stanica Marne La Vallee Chessy) a tiež sezónne ciele vo Francúzsku, ako napríklad Marseille a Moutiers vo francúzskych Alpách. Všetky vlaky Eurostar prechádzajú cez anglický kanál cez tunel pod kanálom.

Na Vlaková služba Eurostar vlaky jazdia rýchlosťou do 320 km za hodinu na vysokorýchlostných vlakových linkách. Odkedy Eurostar začal pôsobiť v roku 2007 1994, V Belgicku a vo Veľkej Británii boli vybudované nové trate na skrátenie doby cesty medzi destináciami Eurostar. Dvojfázový projekt Channel Tunnel Rail Link bol dokončený 14. novembra 2007, keď bol londýnsky terminál Eurostar presunutý z Waterloo International do Medzinárodný Londýn St Pancras vlaková stanica.

 

Eurostar train

Ísť do Uložiť domovskú stránku vlaku alebo pomocou tohto widgetu vyhľadajte vlaky na vlak Eurostar

Uložte aplikáciu pre vlak iPhone

Uložte aplikáciu pre vlak Android

 

Uložiť vlak

pôvod

Destinácia

Dátum odchodu

Dátum návratu (voliteľný)

dospelý (26-59):

mladosti (0-25):

senior (60+):


 

Najlepšie informácie o získaní lacnej letenky Eurostar

číslo 1: Zarezervujte si vstupenky Eurostar vopred, ako len môžete

Cestovné lístky na Eurostar sú k dispozícii medzi 3 mesiacov do 6 mesiacov pred odchodom vlaku. Rezervácia lístkov na vlak vopred zaistí, aby ste dostali najlacnejšie letenky a najlacnejšie letenky Eurostar sú veľmi obmedzené. Ceny lístkov vlakov Eurostar sa zvyšujú, keď sa približujete ku dňu cesty, tak, aby ušetrite peniaze za nákup lístkov na vlak, objednať čo najviac vopred.

číslo 2: Cestovanie Eurostar v obdobiach mimo špičku

Eurostar, ceny vstupeniek sú lacnejšie v čase mimo špičky, na začiatku týždňa, a cez deň. Cesty vlakom uprostred týždňa (utorok, Streda a štvrtok) často ponúka najlacnejšie ceny. Za najvýhodnejšie ceny, Neužívajte Eurostar skoro ráno a skoro večer počas týždňa (kvôli mnohým obchodným cestujúcim), tiež sa vyhnite jazdeniu Eurostar v piatok a nedeľu večer (výhodné pre víkendové pobyty), počas štátne sviatky a tiež počas školských prázdnin ceny stúpajúcich cien Eurostar.

číslo 3: Objednajte si vstupenky na Eurostar, keď ste si istí svojím cestovným poriadkom

Služby vlakov Eurostar sú veľmi žiadané av súčasnosti, iba železničná spoločnosť Eurostar prevádzkuje vlaky v tuneli La Manche, teda, neexistuje konkurencia. Eurostar ako jediný železničný dopravca na trasách medzi Anglickom a západnou Európou stanovil určité obmedzenia týkajúce sa cestovných lístkov. Vymeniť je možné len lístky na vlak typu Business Premier, ostatné vlakové lístky nie je možné vymeniť ani vrátiť, ale na internete su fora, kde mozes predat listky na vlak z druhej ruky. Takže, Uložiť odporúčanie vlaku pre Cestovanie Eurostar je rezervovať si, keď ste si istí cestovným poriadkom.

číslo 4: Kúpte si vstupenky Eurostar na Save A Train

Save A Train má najväčšie ponuky cestovných lístkov v Európe a na celom svete, a kvôli našej moci, Nájdeme najlacnejšie letenky do Eurostar. Sme pripojení k mnohým železničným operátorom a zdrojom a naše technologické algoritmy vám vždy poskytujú najlacnejšie letenky Eurostar a niekedy aj kombináciou iných prevádzkovateľov vlakov do iných destinácií.. Môžeme tiež nájsť alternatívy k Eurostaru.

 

Vlakové lístky z Amsterdamu do Londýna

Vlakový lístok z Paríža do Londýna

Vlakový lístok z Berlína do Londýna

Vlakové lístky z Bruselu do Londýna

 

Koľko stoja vstupenky Eurostar?

Ceny leteniek môžu začať v propagačnej dobe od 35 EUR, ale na poslednú chvíľu môžu dosiahnuť 310 EUR. Ceny Eurostar závisí od vybranej triedy. Tu je súhrnná tabuľka priemerných cien za triedu pre Londýn - Paríž / Londýn-Brusel / Výlety po Londýne a Amsterdame:

Jednosmerný lístok Spiatočná cesta
štandardné 35 € – 190 € 68 € – 380 €
štandardné Premier 96 € – 290 € 190 € – 490 €
Business Premier 310 € 600 €

 

Londýn do Bruselu vlakom

London do Paríža vlakom

Lille do Londýn vlakom

Londýn do Amsterdamu vlakom

 

Prečo je lepšie ísť vlakom Eurostar, a necestujte lietadlom?

1) Výhodou cestovania Eurostar je, že idete a prichádzate priamo do centra mesta v ktoromkoľvek z miest, z ktorých cestujete, toto je pre vlaky veľmi jedinečné, takže ak cestujete vlakom z Paríža, Brusel, Amsterdam, Rotterdam, Antverpy, Lille alebo Londýn je to veľká výhoda pre Eurostar. Pokiaľ ide o Stanovenie cien Eurostar, zvyčajne sa líši. Niektoré propagácie vám umožňujú získať lacné letenky Eurostar. Ale v posledných dňoch pred odchodom, ceny sú stále vyššie. Ak máte radi hladké cestovanie, Eurostar je pre vás!

2) Cestovanie lietadlom má bezpečnostné postupy na letisku, a to znamená, že musíte byť aspoň 2 hodín pred plánovaným odchodom, s Eurostar musíte byť spravodliví 1 hodinu vopred. Tiež, musíte dochádzať na letisko z centra mesta. Ak teda spočítate celú dobu cesty, Eurostar vždy vyhráva v celkovom čase cesty.

3) Ceny vlakov sú niekedy vyššie ako ceny lietadla s nominálnou hodnotou letenky, ale porovnanie by malo obsahovať, koľko vás to stojí, keď vezmete akýkoľvek dopravný prostriedok na letisko, okrem toho v niektorých prípadoch získate aj voľný čas cestovanie Eurostar, a nakoniec s Eurostarom nemáte žiadne poplatky za batožinu.

4) Lietadlá sú jedným z dôvodov vyššieho znečistenia našej planéty, na porovnávacej úrovni, vlaky sú oveľa šetrnejšie k životnému prostrediu, a ak porovnáte lietadlo s vlakom, cestovanie vlakom je o 20x menej znečisťujúce životné prostredie ako letúny.

easyjet vs eurostar

 

Vstupenky do Luxembursko - Londýn

Vstupenky na Antverpy do Londýna

Vstupenky na Rotterdam do Londýn

Vstupenky z Lyon do Londýna

 

Aké sú rozdiely medzi Standardom, štandardné Premier, a obchodný premiér v programe Eurostar?

Vlaky Eurostar majú niekoľko tried služieb, aby boli postavené pre akýkoľvek rozpočet, a akýkoľvek typ cestujúceho, či už ste obchodný cestujúci alebo voľnočasový alebo oboje 🙂

Štandardné vstupenky Eurostar:

Na Eurostar Štandardný lístok je najlacnejšie zo všetkých dostupných taríf. Tento lístok na vlak je najlepšie rezervovať vopred, kvôli štandardným lístkom nízka cena – rýchlo predávajú. Cestujúci, ktorí sú držiteľmi štandardnej letenky, si môžu vziať 2 kufre + 1 príručná batožina zadarmo. Cestujúci na štandardných lístkoch Eurostar môžu využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výber miest. Štandardné vstupenky sú väčšinou nevratné.

Vstupenky Premier Standard Eurostar:

Táto trieda lístkov je drahšia ako štandardný typ lístka Eurostar, a Premier Standard lístok ponúka ďalšie služby. Okrem výhod štandardných lístkov, ktoré sme napísali vyššie, Vstupenky Premier Standard ponúkajú krajšie miesta na sedenie a viac miesta na nohy, bezplatný je široký výber časopisov a novín, a dostanete ľahké jedlo a nápoje na svoje miesto na palube Eurostaru. Vstupenky Premier Standard je možné upraviť za poplatok v závislosti od vášho cieľa.

Business Premier Eurostar Vstupenky:

Na Vstupenka Eurostar Business Premier kupujúci môžu využívať všetky výhody, ktoré sme napísali vyššie, ale aj, Cestujúci Eurostar Business Premier budú mať úžitok 3 tašky na batožinu namiesto 2, luxusné teplé menu navrhnuté slávnym šéfkuchárom Raymondom Blancom, Cestujúci Business Premier si môžu pred nástupom do vlaku na ceste do Londýna alebo z Londýna vychutnať salónik, navyše iba špeciálna registrácia 10 zápisnice a taxislužba iba pre nich. Čo je najdôležitejšie, tento typ lístka Eurostar Business Premier Train umožňuje flexibilné cestovanie: cestu môžete upraviť a zrušiť, pred odchodom alebo do 60 dní po odchode, všetko bez ďalších poplatkov.

 

Existuje predplatné služby Eurostar?

žiadny, a naopak, Program Eurostar je podporovaný iba cestovnými lístkami typu point-to-point a nie je podporovaný cestovným lístkom, ale ak veľa cestujete Eurostarom, môžete sa pripojiť k Eurostar Clubu, Ide o vernostný program, ktorý vám ponúka zbierať body cestovného ruchu, aby ste ich mohli uplatniť na lístky alebo zľavy. Zarobíte 1 bod za každú £ 1, ktorú ste strávili, a tieto body vás oprávňujú na konkrétne privilégiá:

– Od 200 body: Vstupenky Eurostar získate za znížené ceny.

– Ak dostanete 500 body: môžeš dostať 1 aktualizácia služby vlaku.

– A ak sa vám podarilo dosiahnuť 1,000 body: môžete uplatniť 1,000 ukazuje na okružnú cestu Eurostar do Londýna odkiaľkoľvek v západnej Európe.

 

Ako dlho pred odchodom doraziť?

Ak chcete získať svoj Eurostar a mať pravý čas, železnica odporúča, aby ste prišli aspoň 1 hodinu pred odchodom vlaku Eurostar. My v Save A Train, keďže sme veľa cestovali vlakmi Eurostar, je to dosť času a ak rad pri pasovej kontrole nebude dlhý, Môžete si tiež užiť obchody a získať tie veci, ktoré potrebujete pre internet cesta vlakom musí byť čo najhladšia.

 

Londýn do vlakov Marseilles

Londýn do Moutiers vlakov

Haagsky do Londýna Vlaky

Londýn do vlakov Bourg Saint Maurice

 

Aké sú cestovné poriadky Eurostar?

Toto je ťažká otázka a na ktorú môže Save A Train odpovedať v reálnom čase, prejdite na našu domovskú stránku a zadajte svoj pôvod a cieľ, a nájdete tie najpresnejšie Cestovné poriadky Eurostar existujú, Existujú vlaky z 7 ráno do 9 večer na ktorúkoľvek z trás Eurostar a na najvyťaženejších trás, ako sú Paríž do Londýna alebo Londýn do Paríža, vlaky Eurostar premávajú každú hodinu, pol hodiny, stačí si vybrať ten správny lístok Eurostar, ktorý vyhovuje vášmu cestovnému poriadku.

 

Lístok na vlak z Londýn do Antverpy

Lístok na vlak z Londýna do Rotterdamu

Disneyland Marne-la-Vallee do Londýn vlakom

Vlakový lístok z Londýna do Lille

 

Ktoré stanice obsluhuje Eurostar?

Je pomenovaná parížska železničná stanica pre Eurostar Paríž Gare du Nord, vlaková stanica sa nachádza v 10. okrese Paríž, ktorý je +-30 pár minút chôdze od katedrály Notre Dame. Zobrať Eurostar, musíte vstúpiť na stanicu a ísť hore 1 podlahu vo vnútri Gare du Nord pomocou eskalátorov umiestnených v strede stanice.

V Disneylande v Paríži, Na stanicu dorazí Eurostar Marne La Vallee Chessy, ktorý sa nachádza 5 minút chôdze od letoviska Disneyland a hotelov v Disneylande. Vo vnútri stanice sa nachádza úschovňa batožiny a môžete si užiť park bez obáv o svoj drahocenný náklad.

V Londýne, V súčasnosti vlaky Eurostar odchádzajú a prichádzajú Medzinárodná stanica St Pancras, Nachádza sa severne od centra Londýna. pred 2007, Vlaky Eurostar prichádzali na stanicu Waterloo v Londýne.

Na Brusel Midi-Zuid (Brusel Juh) stanica sa nachádza v strede Bruselu, ale uistite sa, že chápete, že to potrebujete Brusel Midi-Zuid a nie bruselská hlavná stanica, Železničná stanica Brusel Midi-Zuid má 22 vlakové plošiny, a pokladňa Eurostar sa nachádza v blízkosti nástupišťa 8. Cestovný lístok Eurostar vám umožňuje slobodne cestovať medzi Brussels Midi Zuid a Brussels Central.

Amsterdam Central (Central Station Amsterdam) sa nachádza v centre Amsterdamu hneď vedľa rieky, keď opustíte vlakovú stanicu, vidíte hlavnú ulicu v Amsterdame plnú atrakcií ako Madame Tussauds a odtiaľ tiež štvrť červených svetiel. Ako v mnohých veľkých železničných staniciach v Európe, máte úschovne batožín, ktoré sa otvárajú skoro a zatvárajú neskoro, ak chcete len navštíviť 1 deň alebo skôr, ako sa môžete prihlásiť v hoteli.

V Lille, máš 2 vlakové stanice neďaleko seba, ale musíte pamätať na Terminál Eurostar v Lille, je Lille Europe a nie Lille Flandres, ale aj keď to urobíte ľahko urobiť chybu, vlakové stanice sú 5 minút od seba.

Hlavná stanica v Antverpách je miesto, kde sa nalodíte na Eurostar v Antverpách, druhom najväčšom meste v Belgicku, Ak cestujete z Antverp, odporúčame, aby ste skutočne prišli na vlakovú stanicu dlhšie, ako je odporúčané 1 hodinu pred odchodom, pretože to železničná stanica získala ceny za dekoráciu architektúry a má 5 podlahy a je tak príjemné sa v ňom navigovať.

Pri ceste z a do Rotterdamu, budete používať Hlavná stanica v Rotterdame alebo v jeho holandskom názve Rotterdam Central, táto vlaková stanica je postavená ako malé nákupné centrum zvnútra von, takže si môžete užiť pekné nakupovanie pred a po vašom Cesta Eurostar.

 

Časté otázky o programe Eurostar

Čo by som mal so sebou vziať na Eurostar?

Prineste sa na cestu Eurostar je nevyhnutné, ale navyše by ste sa mali uistiť, že máte cestovný doklad Eurostar so sebou, ďalším nevyhnutným je platný pas a vždy je dobré mať cestovné poistenie.

Aká spoločnosť vlastní Eurostar?

Spoločnosť, ktorá vlastní Eurostar, nie je prekvapujúco Eurostar International Limited, 55% vo vlastníctve spoločnosti SNCF, 30% CDPQ Kanada, 10% Federovaný Hermes a zvyšné patria do belgických železníc, SNCB.

Časté otázky o mieste Eurostar o tom, kam môžem ísť s Eurostarom?

Okrem Paríža, Londýn, Amsterdam a Brusel, Rotterdam, a Lille, Eurostar prevádzkuje aj sezónne linky. V letnom období, od júla do septembra, niektoré vlaky Eurostar idú priamo do Avignonu a Marseille, počas zimných mesiacov, od decembra do apríla, Vlaky Eurostaru môžu ísť priamo do lyžiarskych oblastí v Alpách, ako sú Moutiers alebo Bourg St Maurice, ktoré sú kľúčovými mestami, z ktorých sa dá dostať do lyžiarskych stredísk ako La Plange, Výber z nich, Tignes a Val Thorens.

Aké sú postupy pri nástupe do lietadla pre Eurostar?

Keď sa dostanete na vlakovú stanicu a do určeného priestoru, skenuješ lístok Eurostaru, V súčasnosti ľudia radšej používajú QR kód, ale môžete mať aj výtlačok lístka na vlak s vami a naskenovať to, potom musíte prejsť bezpečnostnou kontrolou (ktoré sú omnoho rýchlejšie ako na letiskách), choďte na pasovú kontrolu a prekročite hranice a potom choďte k vlaku a tým, ako máte niekoľko obchodov alebo salónik Eurostar, v nasledujúcom videu vidíte celý proces od príchodu na železničnú stanicu až po nástup na vlak Eurostar.

https://www.youtube.com/watch?v = Jtx0k4Jw7f4

Aké služby poskytuje Eurostar?

Vo vlaku Eurostar je miesto, ktoré sa venuje nápojom a ľahkým jedlám vo vlakoch Eurostar, V ponuke sú sendviče, čokoládové lupienky, občerstvenie, čokoládové tyčinky, káva, horúca čokoláda alebo čaj. Potom môžete jesť a piť v tomto reštauračnom vozidle alebo si vziať to, čo ste si kúpili, späť na svoje miesto. Vo vlakoch Eurostar môžete použiť napájacie sloty vedľa sedadla.

Ako sa dostanem do Londýna St.. Pancras International, aby sa vydali na vlak Eurostar?

Rovnako ako v prípade všetkých dopravných potrieb v Londýne, najjednoduchším spôsobom je použitie londýnskeho metra, aby ste sa dostali na medzinárodné letisko St Pancras. Na stanicu Kings Cross sa dostanete šiestimi rôznymi linkami metra a odtiaľ sa pešo dostanete pešo na medzinárodné letisko St Pancras za pár minút. London St Pancras International je tiež vzdialený len pár minút od železničnej stanice Euston, ak prichádzate z južného Londýna.

Je možné zobrať vlaky Eurostar medzi Londýnom a Amsterdamom?

Od apríla 2018, vďaka Eurostar, môžete cestovať medzi Londýnom a Amsterdame približne 3-4 hodiny, a nie je potrebné meniť vlaky v Bruseli, hoci niektoré vlaky Eurostar z Londýna do Amsterdamu, zastávky v Bruseli, ale to záleží na zakúpených vstupenkách na Eurostar.

Najčastejšie kladené otázky o Eurostare – Musím si rezervovať miesto vopred na Eurostar?

Keď si kúpite lístok na vlak Eurostar, pri rezervácii vám bude automaticky pridelené miesto. A ak sú vo vlaku voľné miesta, môžete sa pohybovať a mať iný priestor.

Je vo vnútri Eurostaru WiFi pripojenie na internet?

Môžete sa tešiť Vo všetkých vlakoch Eurostar máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a všetky cestovné triedy, keď si kupujete vstupenky Eurostar vopred.

 

Ak ste sa dostali tak ďaleko, viete všetko, čo potrebujete vedieť o svojich vlakoch Eurostar a ste pripravení kúpiť si lístok Eurostar na vlak SaveATrain.com

 

Pre týchto železničných operátorov máme vlakové lístky:

DSB Denmark

Dánsky DSB

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgicko

intercity trains

Medzimestské vlaky

SJ Sweden Trains

SJ Švédsko

NS International Cross border trains

NS International Holandsko

OBB Austria logo

OBB Rakúsko

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Nórsko

Switzerland Sbb railway

SBB Švajčiarsko

CFL Luxembourg local trains

CFL Luxembursko

Thello Italy <> France cross border railway

prehlbuje

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Nemecko

European night trains by city night line

nočné vlaky

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Nemecko

Czech Republic official Mav railway operator

Mav česky

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

logo eurail

Eurail

 

Chcete túto stránku vložiť na svoje stránky? Kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-eurostar%2F%0A%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie), Alebo môžete jednoducho odkazovať priamo na túto stránku.

Copyright © 2021 - Uložiť vlak, Amsterdam, Holandsko
Nenechávajte bez prítomnosti - Dostať kupóny a novinky !