Objednať cestovný lístok na vlak TERAZ

Lacné lístky na vlak CFL a cestovné ceny

Tu nájdete všetky informácie o Lacné lístky na vlak CFL a Cestovné ceny CFL a výhody.

 

témy: 1. Hlavné body CFL vlakom
2. O spoločnosti CFL 3. Najlepšie informácie o tom, ako získať lacný lístok na vlak CFL
4. Koľko stoja letenky CFL 5. Cestovné trasy: Prečo je lepšie používať vlaky CFL, a necestujú lietadlom
6. Aké sú rozdiely medzi krátkym časom, a denné lístky na CFL 7. Existuje predplatné CFL
8. Ako dlho pred odletom CFL musím doraziť 9. Aké sú cestovné poriadky vlakov CFL
10. Ktoré stanice obsluhuje CFL 11. Časté otázky týkajúce sa CFL

 

Hlavné body CFL vlakom

  • S vysokou mierou presnosti 96%, CFL (Oficiálna luxemburská železničná spoločnosť) je jedným z najspoľahlivejších železničných prevádzkovateľov v Európe.
  • Každý rok, CFL berie 25 miliónov ľudí a 105 miliónov ton tovaru do jeho destinácií v Luxemburgu a v celej Európe.
  • CFL je veľmi priateľský k životnému prostrediu, Bez CO2, a 100% všetka ich elektrina pochádza z obnoviteľných zdrojov energie.
  • CFL je najväčší luxemburský poskytovateľ mobilných služieb.

 

O spoločnosti CFL

CFL, Národná spoločnosť luxemburských železníc, je iný názov pre Luxemburské národné železnice. Od svojho založenia v roku 2007 1946, CFL poskytovala služby mobility občanom Luxemburska.

CFL ponúka železničné služby v Luxemburgu a po celej Európe. So správnym lístkom, môžete navštíviť všetko najlepšie dovolenkové miesta v Európe. S rôznymi kategóriami lístkov, CFL vyhovuje všetkým potrebám.

Vlaky CFL sú časté železničné trate, Luxembursko – Brusel, Luxembursko – Paríž, Ettelbruck – vazal, Wasserbillig – Düsseldorf. Vlakami CFL sa môžete dostať do susedných krajín v Európe: Francúzsko, Nemecko, a Belgicko.

V celej spoločnosti, 3,090 zamestnanci pracujú na železnici, aby zabezpečili, že sa milióny cestujúcich každý deň bezpečne dostanú do svojich cieľov.

 

CFL train heading to luxembourg

Ísť do Uložiť domovskú stránku vlaku alebo pomocou tohto widgetu vyhľadajte vlakové lístky na CFL:

Uložte aplikáciu pre vlak iPhone

Uložte aplikáciu pre vlak Android

 

Uložiť vlak

pôvod

Destinácia

Dátum odchodu

Dátum návratu (voliteľný)

dospelý (26-59):

mladosti (0-25):

senior (60+):


 

Najlepšie informácie o tom, ako získať lacný lístok na vlak CFL

číslo 1: Zarezervujte si lístky na CFL čo najskôr

Cena Lístky na vlak CFL stúpa s blížiacim sa dňom cestovania. Môžete ušetriť peniaze rezerváciou lístkov na vlak CFL čo najďalej od dňa odchodu (Normálne 3 mesiacov dopredu je maximum). Včasná rezervácia zaručuje, že dostanete najlacnejšie lístky na vlak CFL. Ich počet je tiež obmedzený, takže čím skôr si objednáte, lacnejšie pre vás. Uložiť peniaze na lístkoch na vlak CFL, zakúpte si lístky čoskoro.

číslo 2: Cestujte pomocou CFL mimo špičiek

Ako u každého železničného operátora, Lístky na vlak CFL sú lacnejšie v období mimo špičky, na začiatku týždňa, a cez deň. Môžete si byť istí, že dostanete lacnejšie lístky do týždňa. V utorok, streda, a štvrtok, CFL lístky na vlak sú najekonomickejšie. Z dôvodu objemu obchodných cestujúcich dochádzanie do práce ráno a večer, lístky na vlak sú väčšinou drahšie. Cestovanie medzi rannou a večernou dochádzkou je oveľa lacnejšie. Víkendy sú ďalším špičkovým obdobím pre vlaky, najmä v piatok a sobotu. Ďalej stúpajú ceny lístkov na vlak CFL sviatky a školské sviatky, a školské prázdniny v Európe môžu trvať 3 zakaždým.

číslo 3: Objednajte si letenky na CFL, keď ste si istí cestovným poriadkom

Vlaky CFL je vysoký dopyt, as minimálnou konkurenciou, v súčasnosti zostávajú najlepšou voľbou pre vlaky v Luxemburgu. Môžu si dovoliť nastaviť obmedzenia lístkov na vlak, ako sú obmedzenia, ktoré zakazujú výmenu lístkov alebo vrátenie peňazí, pokiaľ nejde o železničný lístok typu Business.. Napriek tomu stále existujú webové stránky, na ktorých môžete ľuďom lístky z druhej ruky predať, CFL neumožňuje predaj lístkov z druhej ruky. Ako to pomôže ušetriť peniaze? Objednajte si lístok, keď ste si istí, že váš plán vám ušetrí rezerváciu jedného lístka dvakrát, pretože sa niečo objavilo a pôvodný zakúpený lístok ste nemohli použiť.

číslo 4: Kúpte si lístky na CFL v Save A Train

Save the Train má najväčší, najlepší, a najlacnejšie ponuky na letenky do Európy. Náš dobrý vzťah s mnohými železničnými operátormi, ktoré sú zdrojmi lístkov na vlak, a naše znalosti použitých technologických algoritmov, dajte nám prístup k najlacnejším ponukám lístkov na vlak. Samotné CFL neponúkame iba lacné ponuky lístkov na vlak; to isté poskytujeme aj pre ďalšie alternatívy k CFL.

Ceny vlakov z Luxemburgu do Colmaru

Ceny vlakov z Luxemburgu do Bruselu

Ceny vlakov z Antverp do Luxemburgu

Ceny vlakov z Metz do Luxemburgu

 

onboard the CFL train

 

Koľko stoja letenky CFL?

Verejná doprava v rámci Luxemburský Grand Douchy je niekedy zadarmo a niekedy nie, v závislosti od trasy a či ste občan. Avšak, 1triedy vo vlakoch CFL, vždy stojí peniaze, ale tiež nie sú drahou voľbou. Lístky na vlak CFL začínajú od 3 do 6 EUR za jednu cestu vlakom. Na cena lístka na vlak CFL záleží na tom, aký typ lístka si kúpite a kedy sa rozhodnete cestovať:

cena
Krátka doba 3 €
Denný lístok 6 €

 

 

Cestovné trasy: Prečo je lepšie používať vlaky CFL, a necestujú lietadlom

1) Vždy prichádzate do centra mesta. To je jedna výhoda vlakov CFL v porovnaní s lietadlami. CFL vlaky a všetko iné cestovanie vlakom odkiaľkoľvek v meste do centra nasledujúceho mesta. Ušetrí vám to čas a náklady na taxík z letiska do centra mesta. So zastávkami vlakov, ľahšie sa dostanete kamkoľvek v meste, kam smerujete. Nezáleží na tom, odkiaľ ste, Brusel, nancy, Paríž, alebo Amsterdam, zastávky v centre mesta sú hlavnou výhodou vlakov CFL! Napríklad, Luxemburské letisko je 20 minút od centra mesta.

2) Cestovanie lietadlom vyžaduje, aby ste boli aspoň na letisku 2 hodiny pred časom letu. Pred povolením na palubu lietadla musíte prejsť bezpečnostnými kontrolami. S vlakmi CFL, stačí byť na stanici menej ako 30 minút vopred. Keď vezmete do úvahy aj čas, ktorý je potrebný na dochádzanie z letiska do centra mesta, uvedomíte si, že vlaky CFL sú v tom lepšie celkový cestovný čas.

3) Lístky na vlak CFL sú lacné, aj keď ich porovnáte s letenkami. navyše, keď porovnáte všetky príslušné poplatky, Lístky na vlak CFL majú ešte výhodnejšiu cenu. S inými nákladmi, ako sú poplatky za batožinu, nemusíte platiť vo vlakoch, cestovanie CFL je najlepší.

4) Vlaky sú šetrné k životnému prostrediu. V porovnaní medzi vlakmi a lietadlami, vlaky by vždy vychádzali navrch. Lietadlá silne znečisťujú atmosféru vysokým obsahom uhlíka, ktorý vydávajú. Vlaky v porovnaní rozdávajú Uhlík 20x menej ako lietadlá.

 

Aké sú rozdiely medzi krátkymi časmi, a denný lístok na CFL?

CFL má rôzne typy leteniek pre rôzne rozpočty a trvanie ciest: či už je to podnikanie alebo voľný čas. Môžete si byť istí, že jeden z týchto lístkov by bol ideálny na cestu prvou triedou po Luxemburgu v národných vlakoch CFL.

Krátkodobé lístky na CFL:

Krátkodobý lístok platí iba pre 1. triedu pre 2 hodín od okamihu validácie. Vo vlakovej sieti CFL môžete cestovať bez akýchkoľvek obmedzení, berte však do úvahy čas príchodu vlaku do cieľového miesta, podľa cestovného poriadku. Ak musíte cestovať v krátkom čase, mali by ste dostať tento lístok. Nie ste obmedzení len na konkrétny vlak, a môžete si zvoliť pripojenie.

CFL Denné lístky:

Vstupenky na CFL Day sú dlhodobé vstupenky 1. triedy, a sú platné od okamihu vydania do 4 som dalsi den. Lístok na vlak CFL Day si môžete kúpiť z automatu na cestovné lístky, pokladňa, alebo Save A Train.

 

 

Existuje predplatné CFL?

Verejná doprava, vrátane vybraných vlakových služieb CFL, v rámci Luxemburska, je zadarmo. teda, nie je potrebné predplatné CFL, pokiaľ radšej necestujete 1. triedou. Občania Luxemburska, ktorí často cestujú cez hranice do Francúzska, si môžete vychutnať mesačný preukaz Flexway 1. triedy, pre 85 €. Navyše, Občania Luxemburska sa môžu tešiť na nízke sadzby mesačných lístkov do Nemecka. Kde teda môžete získať ďalšie informácie o tomto?

– Počítadlá lístkov CFL.

– Na telefóne so zákazníckymi službami CFL 2489 2489

 

Ako dlho pred odletom CFL musím doraziť?

Je ťažké presne povedať druhú, ale Save a Train radí, že pricestujete 30 minút pred časom vášho odchodu. V tomto časovom rámci, budete mať tiež dostatok času na nakupovanie vecí, ktoré potrebujete urobte si výlet vlakom čo najjednoduchšie.

 

Aké sú cestovné poriadky vlakov CFL?

Nájdete to v reálnom čase na našej domovskej stránke Save a Train. Stačí zadať svoju aktuálnu polohu a požadovaný cieľ, a my vám ukážeme informácie.

Ceny vlakov z Luxemburgu do Kolína nad Rýnom

Ceny vlakov z Luxemburgu do Koblenzu

Ceny vlakov z Paríža do Luxemburgu

Ceny vlakov z Bruselu do Luxemburgu

 

old style CFL trains

 

Ktoré stanice obsluhuje CFL?

Luxemburská stanica CFL sa nachádza na námestí Place de la Gare, ktoré je v centre mesta.

V Troisvierges, Vlaky CFL odchod a príchod zo stanice Troisvierges umiestnenej na linke 10, spájajúce mesto Luxemburg so severom krajiny. Troisvierges sú domovom dvoch z najvyšších kopcov v Luxemburgu.

Vlaky CFL tiež odchádzajú a prichádzajú do mesta Nancy vo Francúzsku. Vlaky CFL odchádzajú z hlavnej stanice v Luxemburgu do Nancy každý deň 1 hodina.

Flámsko v Belgicku môžete spoznať vlakom z Luxemburgu do Gentu a / alebo Bruselu. Vlaky CFL odchádzajú každú hodinu z Luxemburgu do úžasných belgických miest a očarujúce staré mestá v Európe.

 

 

Časté otázky týkajúce sa CFL

Na bicykli sú povolené bicykle CFL vlaky?

Vo vlakoch CFL sú povolené bicykle zadarmo, a pokiaľ ich skladujete v určených priestoroch pre bicykle. Miesta na odkladanie bicyklov môžete vyhľadať podľa zelenej značky na dverách CFL.

Cestujte deti vo vlakoch CFL zadarmo?

Áno, ale iba do veku 12 rokov. Deti mladšie ako 12 rokov, môžu cestovať zadarmo, ak ich sprevádza osoba staršia ako 12, s platným lístkom a identifikačnou kartou.

Sú domáce zvieratá povolené vo vlakoch CFL?

Áno, CFL miluje psy všetkých veľkostí a tieto 4 nohy môžu ľudia cestovať zadarmo vo vlakoch CFL. Psy musia byť na vôdzke a nesmú sedieť na sedadlách.

Aké sú postupy pri nástupe na palubu CFL?

Každý cestujúci musí predložiť platný lístok a identifikačný preukaz. Ak ste stratili lístok na vlak alebo ste sa ponáhľali, a nekúpili ste si lístok vopred, môžete tak urobiť vo vlaku, od zástupcov CFL.

Najčastejšie požiadavky na CFL – Musím si vopred objednať sedačku na CFL?

žiadny, vo vnútroštátnych alebo medzinárodných vlakoch CFL neexistuje rezervácia miest, sedíte tam, kde máte voľné miesto, a vždy budete mať voľné miesto, ak ste si vopred kúpili lístok na vlak.

Existuje Wi-Fi internet vo vlakoch CFL?

žiadny. Môžete sa tešiť Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet na vybraných železničných staniciach CFL, ale Wi-Fi nie je k dispozícii vo vlakoch CFL.

Ceny vlakov z Luxemburgu do Ettelbrucku

Ceny vlakov z Ettelbruck do Junglinster

Ceny vlakov z Mersch do Luxemburgu

Ceny vlakov z Clervaux do Luxemburgu

 

Brand new CFL Train

 

Ak ste si prečítali tento bod, viete všetko, čo potrebujete vedieť o vlakoch CFL, a ste pripravení kúpiť si lístok na vlak CFL na svoju nadchádzajúcu cestu Uložiť vlak.

 

Pre týchto železničných operátorov máme vlakové lístky:

DSB Denmark

Dánsky DSB

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgicko

intercity trains
Medzimestské vlaky
SJ Sweden Trains

SJ Švédsko

NS International Cross border trains

NS International Holandsko

OBB Austria logo

OBB Rakúsko

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Nórsko

Switzerland Sbb railway

SBB Švajčiarsko

CFL Luxembourg local trains

CFL Luxembursko

Thello Italy <> France cross border railway

prehlbuje

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Nemecko

European night trains by city night line

nočné vlaky

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Nemecko

Czech Republic official Mav railway operator

Mav česky

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

logo eurail

Eurail

 

Chcete túto stránku vložiť na svoje stránky?? Kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-cfl%2F%0A%3Flang%3Dsk – (Prejdite k kód pre vloženie), Alebo môžete jednoducho odkazovať priamo na túto stránku.

Copyright © 2021 - Uložiť vlak, Amsterdam, Holandsko
Nenechávajte bez prítomnosti - Dostať kupóny a novinky !