Čas čítania: 4 minút
(Aktualizované: 27/08/2021)

Nájdenie zmenárenské bodov v Európe môže byť ťažké pre turistov. Čo je viac, Vo väčšine miest, môžete očakávať, že prísť o peniaze na menových kurzov. Aby vám pomohol von, sme urobili zoznam najlepších peňazí výmenných miest v Európe:

 

Zmenáreň V Rím

V prípade, že nechcete použiť príponu Bankomat, Je možné vymeniť peniaze na rôznych miestach v rámci mesta. Existuje mnoho výmenné body blízkosti Termini, Rímska hlavná vlaková stanica. Avšak, Odporúčame Casa del Turista, čo je kúsok od stanice.

Miláno Rím Vlaky

Florence k Rímu Vlaky

Pisa do Ríma Vlaky

Naples do Ríma Vlaky

 

Peniaze Exchange V Miláne

Turisti v Miláne sú pravdepodobne navštívi milan katedrála, čo je dobré zmenáreň bod. Pozrite sa na výmene na námestí Piazza del Duomo, Len minútu chôdze od katedrály. Prijíma aj cestovné šeky, ak ste náhodou je mať.

Janov do Miláno Vlaky

Rím Miláno Vlaky

Bologna do Miláno Vlaky

Florence na Milan vlakov

 

Zmenáreň V Paríži

Paris má zaujímavé zmenární, niektoré z nich boli po celé storočie. Môžete nájsť mnoho z nich v blízkosti jednej z hlavných turistických atrakcií - Víťazný oblúk. Ten, odporúčame ich APS Change, pri 30 Avenue de Friedland.

Amsterdam je Parížskej Vlaky

Londýna do Paríža Vlaky

Rotterdam je Parížskej Vlaky

V Bruselu do Paríža Vlaky

 

 

Peniaze Exchange v Berlíne

Keď ste v Berlíne, Existuje veľa zmenárenské miest, kde sú dobré sadzby. Avšak, odporúčame hľadať Euro Change pobočkách za najlepšie ceny. Nájdete ich v Európskej centrum, rovnako ako Stanica Alexanderplatz v Berlíne.

Berlín do Potsdam Vlaky

Berlín do Hamburg Vlaky

Frankfurt do Berlin Vlaky

Berlín do Mníchova Vlaky

 

Zmenáreň V Mníchove

Mníchov je veľké turistické mesto, takže by ste mali mať na pozore pred potenciálnymi turistických pascí. Avšak, stále existuje veľa miest, kde si môžu vymieňať peniaze a získať dobré ceny. Ria prevod peňazí a zmenárne sú jedným z nich. Môžete ju nájsť na Arnulfstrasse 1.

Vlaky z Düsseldorfu do Mníchova

Vlaky z Drážďan do Mníchova

Norimberg do Mníchov Vlaky

Vlaky z Bonnu do Mníchova

Money Exchange Points in Europe

 

Peniaze Exchange v Londýne

Ako hlavné mesto Spojeného kráľovstva, a hlavné turistické centrá, Londýn je plný vhodných zmenárenské škvrny. Ak chcete svoje peniaze do libry, hľadať buď Covent Garden FX alebo Thomas Exchange globálnej na Leicester Square.

Amsterdam do Londýna Vlaky

Paríža do Londýna Vlaky

Berlín do Londýna Vlaky

V Bruselu do Londýna Vlaky

 

Zmenáreň v Bruseli

Nájdenie najlepšieho zmenárenské miesta v Bruseli by nemal trvať príliš dlho, ak budete postupovať podľa našich tipov. Kurz, ktorý vám výmena mien ponúka, môžete skontrolovať porovnaním so živým kurzom uprostred trhu. Avšak, ušetriť čas, môžete tiež vydať do DME zmeny na Boulevard Adolphe Max 11.

Luxembourg do Bruselu Vlaky

Antwerp do Bruselu Vlaky

Amsterdam Brusel Vlaky

Paríža do Bruselu Vlaky

 

Peniaze Exchange V Bazileji

Švajčiarske použitie frank, takže je to, čo budete potrebovať počas svojho pobytu v Bazileji. Ak pôjdeš vlakom do Švajčiarska, budete pravdepodobne prejsť Basel Bahnhof. Tam je Travelex výmena blízko k tomu, že ponúka dobré ceny.

Mníchov do Bazilej Vlaky

Zurich do Bazilej Vlaky

Bern Bazilej Vlaky

Geneva do Bazilej Vlaky

 

Zmenáreň V Amsterdame

Banky v Holandsku väčšinou poskytujú len peňažných služieb výmenné svojim zákazníkom, čo je nevýhodné pre turistov. Keď v Amsterdame, vyhľadajte zmenárne na ulici Damrak. Najpopulárnejšie z nich je Pott Change, ktorý nájdete v blízkosti kráľovský palác.

Brusel Amsterdam vlaky

Londýn Amsterdam vlaky

Berlin do Amsterdam vlaky

Paríž Amsterdam vlaky

Amsterdam Canal

 

Peniaze Exchange Vo Viedni

Budete potrebovať eur vo Viedni. Letisko a turistické miesta sú najbezpečnejšie možnosti zmenárenské škvrny. Avšak, jedno z miest, odporúčame ich Interchange, naproti St. Katedrála Stephens v blízkosti stanice metra. Prijímajú aj cestovné šeky, čo môže byť výhodné, ak ich máte.

Salzburg Viedeň Vlaky

Mníchov do Viedne Vlaky

Graz do Viedne Vlaky

Prahy do Viedne Vlaky

 

Chystáte sa na dovolenku v Európe? Ak jeden z týchto veľkých európskych miest je na programe, naplánovať cestu a Zarezervujte Si Lístky načas!

 

 

Chcete vložiť naše blogu “Hore 10 Peniaze Exchange bodov v Európe” na vaše stránky? môžete buď vziať svoje fotografie a text, a daj nám úver s odkazom na tomto blogu. Alebo kliknite tu: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmoney-exchange-points-europe%2F%3Flang%3Dsk– (Prejdite nadol trochu vidieť kód pre vloženie)