Czas czytania: 4 minuty
(Poprawiony: 27/08/2021)

Znalezienie punktów wymiany walut w Europie może być trudne dla turysty. Co więcej, w większości miejsc, można spodziewać się stracić pieniądze na kursy walut. Aby pomóc, zrobiliśmy listę najlepszych punktach wymiany pieniędzy w Europie:

 

Wymiana walut w Rzymie

Jeśli nie chcesz używać an bankomat, możliwe jest wymieniać pieniądze w różnych miejscach na terenie miasta. Istnieje wiele punktów wymiany w pobliżu Termini w Rzymie, Główny dworzec kolejowy w Rzymie. Jednakże, zalecamy Casa del Turista, który znajduje się w niewielkiej odległości od stacji.

Milan Pociągi Rzymie

Florencja pociągom Rzymie

Pisa pociągom Rzymie

Neapol pociągów w Rzymie

 

Wymiana pieniędzy w Mediolanie

Turyści w Mediolanie są prawdopodobnie zamiar odwiedzić Katedra w Mediolanie, który jest dobrym punktem wymiany walut. Spójrz na wymianę na Piazza del Duomo, zaledwie kilka minut od katedry. Akceptuje również czeki podróżne, jeśli się je mieć.

Genua do Mediolanu Trains

Rzym do Mediolanu Trains

Bolonia do Mediolanu Trains

Florencja do Mediolanu Trains

 

Wymiana walut w Paryżu

Paryż ma ciekawe kantorów, niektóre z nich są od wieku. Można znaleźć wiele z nich w pobliżu jednej z głównych atrakcji miasta - Łuk triumfalny. Jedna zalecamy jest APS Zmień, w 30 Avenue de Friedland.

Pociągi Amsterdam do Paryża

Pociągi Londyn do Paryża

Rotterdam Pociągi Paryż

Bruksela pociągów Paryżu

 

 

Wymiana pieniędzy w Berlinie

Kiedy jesteś w Berlinie, istnieje wiele miejsca wymiany pieniędzy, gdzie ceny są dobre. Jednakże, proponujemy spojrzeć na Euro Zmiany oddziałach dla najlepszych cenach. Można je znaleźć w Europa Center, tak dobrze jak Stacja Alexanderplatz w Berlinie.

Pociągi Poczdam Berlin

Pociągi Hamburg Berlin

Frankfurt w pociągach Berlin

Berlin do Monachium Pociągi

 

Wymiana walut w Monachium

Monachium jest dużym miastem turystycznym, więc należy uważać na potencjalne pułapki turystycznych. Jednakże, nadal istnieje wiele miejsc, gdzie można wymienić pieniądze i dobre ceny. Ria Money Transfer i wymiana walut są jednym z nich. Można go znaleźć na Arnulfstraße 1.

Pociągi do Dusseldorf Monachium

Pociągi Drezno do Monachium

Pociągi Norymberga do Monachium

Bonn do Monachium Pociągi

Money Exchange Points in Europe

 

Wymiana pieniędzy w Londynie

W stolicy Wielkiej Brytanii oraz Głównym miastem turystycznym, Londyn jest pełen odpowiednich punktach wymiany pieniędzy. Aby włączyć swoje pieniądze na funty, spojrzeć na obu Covent Garden FX lub Thomas Exchange światowych na Leicester Square.

Pociągi Amsterdam do Londynu

Paryż Pociągi Londynie

Berlin pociągom Londynie

Bruksela pociągów w Londynie

 

Wymiana walut w Brukseli

Znalezienie najlepszych miejsc wymiany pieniędzy w Brukseli nie powinno zająć zbyt długo, jeśli się z naszymi wskazówkami. Możesz sprawdzić kurs, który oferuje Ci kantor, porównując go z aktualnym średnim kursem rynkowym. Jednakże, oszczędzać czas, równie dobrze można udać się do DME Zmiana przy Boulevard Adolphe Max 11.

Luksemburg pociągom Brukseli

Pociągi Antwerpia do Brukseli

Pociągi Bruksela Amsterdam

Paryż Pociągi Bruksela

 

Wymiana pieniędzy w Bazylei

Franki szwajcarskie użytku, więc to, co trzeba będzie w trakcie pobytu w Bazylei. Jeśli pójdziesz pociągiem do Szwajcarii, będzie prawdopodobnie przejść Basel Bahnhof. Jest Travelex wymiana blisko niego, który oferuje dobre ceny.

Pociągi Monachium do Bazylea

Zurych pociągom Basel

Pociągi Bazylea Berno

Pociągi Genewa do Basel

 

Wymiana walut w Amsterdamie

Banki w Holandii zazwyczaj tylko oferują usługi wymiany pieniędzy swoich klientów, co jest niewygodne dla turystów. Kiedy w Amsterdamie, poszukaj kantorów na alei Damrak. Najbardziej popularny jest Pott Zmień, które można znaleźć w pobliżu Pałac Królewski.

Bruksela pociągów w Amsterdamie

Pociągi Londyn do Amsterdam

Pociągi Amsterdam Berlin

Paryż Pociągi Amsterdam

Amsterdam Canal

 

Wymiana pieniędzy w Wiedniu

Trzeba będzie euro w Wiedniu. Lotniska i atrakcji turystycznych są najbezpieczniejsze opcje miejsc wymiany pieniędzy. Jednakże, jednym z miejsc, zalecamy jest Interchange, naprzeciwko St. Katedra Stephens blisko stacji metra. Akceptują również czeki podróżne, co może być wygodne, jeśli masz je.

Salzburg Wiedeń Pociągi

Pociągi Monachium do Wiednia

Pociągi Wiedeń Graz

Praga Pociągi do Wiednia

 

Wybierasz się na wakacje w Europie? Jeśli jeden z tych dużych miast europejskich jest na porządku dziennym, zaplanować podróż i Zarezerwować Bilety Na Pociąg na czas!

 

 

Chcesz wdrożyć w naszym blogu “Szczyt 10 Wymiana pieniędzy Punkty W Europie” na swojej stronie? można wziąć nasze zdjęcia i tekst, i po prostu dać nam kredyt z linkiem do tego blogu. Lub kliknij tutaj: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmoney-exchange-points-europe%2F%3Flang%3Dpl– (Przewiń w dół, aby zobaczyć trochę kod do osadzenia)