Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 27/08/2021)

Rasti pinigų keitimo taškų Europoje, gali būti sunku turistas. Kas daugiau, daugelyje vietų, galite tikėtis prarasti pinigus valiutų kursų. Norėdami jums padėti, mes padarėme iš geriausių pinigų keitimo kiekis Europoje sąrašą:

 

Valiutos keitimas Romoje

Jei nenorite naudoti Bankomatas, galima keistis pinigus įvairių dėmių miesto ribose. Yra daug keitimo taškai šalia Romos Termini, Pagrindinė Romos traukinių stotis. Tačiau, rekomenduojame Casa del TURISTA, kuri yra kelios minutės pėsčiomis nuo stoties.

Milanas Roma traukiniai

Florencija į Romą traukiniai

Piza Roma traukiniai

Neapolis į Romą traukiniai

 

Pinigai birža Milanas

Turistai, esantys MilanaS greičiausiai ketinate aplankyti Milanas katedra, kuris yra geras pinigų keitimo taškas. Ieškokite keičiantis Piazza del Duomo, tik minutę nuo Katedros. Taip pat priimami keliautojų čekiai, Jei atsitiktų, kad juos.

Genuja Milanas traukiniai

Roma į Milaną traukiniai

Bolonijos į Milaną traukiniai

Florencija Milanas traukiniai

 

Valiutų Paryžiuje

Paryžius turi įdomių pinigų keitėjų, kai kurie iš jų buvo maždaug už amžiaus. Jūs galite rasti daug iš jų arti vienas iš populiarių lankomų vietų, - Triumfo arka. Vienas rekomenduojame yra MPS Pakeisti, adresu 30 Avenue de Friedland.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

 

Pinigai birža Berlyne

Kai esate Berlyne, yra daug pinigų keitimo dėmės, kur kainos yra gera. Tačiau, mes siūlome jums surasti euro įvedimas filialų vietas geriausius tarifus. Jūs galite juos rasti "Europa" centras, taip pat Aleksandro stotis Berlyne.

Berlynas ir Potsdamo traukiniai

Berlyno į Hamburgą traukiniai

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Berlynas Miunchenas traukiniai

 

Valiutų Miunchene

Miunchenas yra didelis turizmo miestą, taigi jums turėtų būti atsargūs potencialių turistų spąstus. Tačiau, vis dar yra daug vietų, kur galima keistis pinigus ir gauti gerą kainos. Ria Pinigų pervedimas ir valiutos keitykla esate vienas iš jų. Jūs galite rasti jį ne Arnulfstrasse 1.

Diuseldorfas Miunchenas traukiniai

Drezdenas į Miuncheną traukiniai

Niurnbergas į Miuncheną traukiniai

Bona į Miuncheną traukiniai

Money Exchange Points in Europe

 

Pinigų keitimo Londone

Kaip Jungtinėje Karalystėje ir kapitalo pagrindinis turistų mieste, Londonas yra pilnas tinkamų pinigų keitimo dėmės. Norėdami įjungti savo pinigus į svarų, surasti arba Covent Garden FX ar Thomas Exchange Global Leicester Square.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

Valiutų Briuselyje

Rasti geriausius pinigų keitimo dėmės Briuselyje neturėtų užtrukti per ilgai, jei jums sekti mūsų patarimus. Galite patikrinti valiutos keitimo kursą, palygindami jį su tiesioginiu vidutinės rinkos kursu. Tačiau, sutaupyti laiko, Jums gali taip pat galvą į DME pasikeisti Boulevard Adolphe Max 11.

Liuksemburgo į Briuselio traukinių

Antverpenas į Briuselio traukinių

Amsterdamas į Briuselio traukinių

Paryžiaus į Briuselį traukiniai

 

Pinigai birža Bazelis

Šveicarijos naudojimo frankas, taip, kad tai, ką jums reikia savo viešnagės Bazelyje metu. Jei eisi traukiniu į Šveicariją, Jūs, greičiausiai, bus eiti per Bazelyje traukinių stotis. Yra Travelex keitimo jai artimas, kuris siūlo gerą kainos.

Miunchenas į Bazelis traukiniai

Ciuricho į Bazelis traukiniai

Bernas Bazelis traukiniai

Ženevos į Bazelis traukiniai

 

Valiutų Amsterdame

Bankai Nyderlanduose paprastai siūlo tik pinigų keitimo paslaugas savo klientams, kuri yra nepatogi turistams. Kai Amsterdamo, ieškokite pakeitimo biurų Damrak prospekte. Vienas iš populiariausių yra Pott Pakeisti, kurį rasite šalia Valdovų rūmai.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

Amsterdam Canal

 

Pinigai birža Vienoje

Jums reikės eurų Vienoje. Oro uostai ir turizmo dėmės yra saugiausi galimybės pinigų keitimo dėmės. Tačiau, viena iš vietų, mes rekomenduojame yra apsikeitimas, priešais Šv. Stephens katedra arti metro stoties. Jie taip pat priima kelionės čekius, kuris gali būti patogu, jei turite juos.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

 

Vyksta Europoje atostogų? Jei viena iš šių pagrindinių Europos miestų yra jūsų darbotvarkę, planuoti savo kelionę, ir Užsisakyti Traukinio Bilietus laiku!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “Į viršų 10 Pinigų keitimo taškai Europoje” į jūsų svetainę? galite arba imtis savo nuotraukas ir tekstą ir tiesiog mums kreditą su nuoroda į šį bloge. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fmoney-exchange-points-europe%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)