Skaitymo laikas: 3 protokolas
(Atnaujinta: 07/06/2020)

Planuojant atostogas už šeimos, pora arba Grupė draugų, tai dažnai sunku gauti visus sutikti. Vienas dalykas, ji bus lengva susitarti dėl, tačiau, yra ar išsinuomoti automobilį arba vykti traukiniu. Štai kodėl traukinys išjungimu yra geriau nei kelių išjungimu.

 

Niekas neturi vairuoti

Priimdama Road Trip, kažkas visada turi būti vairuotojas. Tai reiškia, kad bent vienas asmuo turi atvykti į kiekvieną paskirties pavargusiai kojos. Pridėti į navigaciją stresą ir pasimesti galimybę, ir jums bus traukinio bilietų užsakymas bet kurią dieną, taip skaityti, kodėl traukinys išjungimu yra būdas keliauti.

Amsterdamas į Londoną traukiniais

Roterdamas į Londoną traukiniais

Paryžius į Londoną traukiniais

Briuselis į Londoną su traukiniais

 

vaizdo įrašas iš kabinos, o traukinys išjungimu yra gamta

Komfortas ir peržiūros

Jei jūs kada nors nuėjo į vaikystės kelionę, Jūs žinosite apie kovą už vietą prie lango, nes niekas nenori būti nesuspausta į užpakalinės sėdynės viduryje. Ant traukinio išjungimo ride, Visos sėdynės yra vienodai patogiai ir turėti geras vaizdas. Sėdynės dėl naujos Trenitalia traukiniai Ypač patogi, todėl įsitikinkite, kad užsisakyti kelionę į Frecciarossa Greitasis traukinys.

Interlakenas į Ciurichą traukiniais

Liucerna į traukinius į Ciurichą

Bernas į Ciurichą su traukiniais

Ženeva į Ciurichą traukiniais

 

Traukinys užkliuvimo ir miegoti ant traukinio

automobiliai, tik keleiviai gali miegoti ir net tada, tai ne patogi lova. Vienos nakties traukiniai yra protingas būdas gauti į kitą paskirties vietą greitai, o taip pat taupyti apgyvendinimo Nakčiai.

Londonas į Briuselį traukiniais

Briuselis į Kelną su traukiniais

Kelnas į Vieną traukiniais

Kelnas į Insbruką traukiniais

 

 

Parkavimo vs traukinių išjungimu

Į kelionę, jums reikia rasti vietą pastatyti savo automobilį saugiai vienos nakties. Kas sunkiau nors, yra rasti vietų pastatyti didmiesčiuose ir ypač turistų lankomose vietose, pavyzdžiui, Koliziejus Roma arba Florencijos Duomo Florencija. Nuo erdvė yra priemoka netoliese šių svetainių, automobilių stovėjimo aikštelė kainuoja priemoką per.

Briuselis į Amsterdamą traukiniais

Londonas į Amsterdamą traukiniais

Berlynas į Amsterdamą traukiniais

Paryžius į Amsterdamą traukiniais

 

o traukinys užkliuvimo paspausite geležinkelių ir tiesiog atsipalaiduoti
geležinkelio kelias

Aplinka

Kelių kelionės yra pagarsėjęs dėl savo aukštos anglies dvideginio išmetimą, ir baterijos automobiliai yra sunku ir brangu samdyti. Laimei – yra geresnis būdas. traukinys užkliuvimo – ypač dėl naujesni traukiniai – turi daug sumažjimas dl gimtosios žemės, todėl jūs galite mėgautis savo atostogos kaltė be.

 

Pasiruošę užsisakyti traukinių pasukote nuotykius? Apsilankykite Išsaugoti traukinį ir gauti pigiausius traukinio bilietus.

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fwhy-train-tripping-is-better-than-road-tripping%2F%3Flang%3Dlt (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)