Skaitymo laikas: 6 protokolas
(Atnaujinta: 08/01/2021)

Koronavirusas protrūkis buvo didžiulis priežastis susirūpinimą žmonėms visame pasaulyje, bet galbūt vienas iš didžiausių problemų yra tai, kad susiduria keliautojai. Kadangi kelionės planus sunku pakeisti ir bilietai dažnai jau yra rezervuojami, ji gali padaryti daugiau prasmės jums tęsti savo planus vietoj atšaukti. Jei norite padaryti, kad, pasinaudoti šiais patarimais įsitikinkite, kad jums keliauti saugiai per koronavirusas protrūkio ir gauti visą Korona naujausi atnaujinimai.

 

Kas yra corona?

Pirmas, kas tiksliai yra corona? Tai virusas, kuris apima tokius kvėpavimo ligų, kaip Artimųjų Rytų kvėpavimo takų sindromo atmaina (MERS) ir sunkus ūmus respiracinis sindromas (SŪRS). Šių metų romanas koronavirusas vadinamas COVID-19 ir manoma, kad jis kilo Hubei provincijoje žemyninės Kinijos, į Wuhan City. Ji yra labai infekcinė liga, su, panašūs į peršalimo simptomų, įskaitant karščiavimą, skaudanti gerklė, kosulys, ir sloga. Kadangi ji pirmą kartą atvyko į pripažinimą sausio, liga išplito didžiojoje Azijos ir kitų pasaulio šalių, įtakos tokios šalys kaip Japonija, Pietų Korėja, Italija, Jungtinės Valstijos, ir Iranas. Tai lėmė kelionių apribojimų ar kelionių patarimus daugelyje vietų, nors daug daugiau dar perspektyvus kelionės.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

 

Kaip keliauti saugiai Per koronavirusas blykstė?

Nors Ligų kontrolės ir prevencijos centrų (CDC) įspėjo neesminiai kelionės į šias šalis labiausiai nukentėjo, daug pasaulyje mato ribotas, jei visus atvejus. Į Pasaulio sveikatos organizacija buvo laikoma COVID-19 visuomenės sveikatos Avarinis tarptautinį susirūpinimą, o ne pandemija, o tai reiškia, jūs galite laikyti ant tų kelionių planus, jei esate atsargus. Tiesiog imtis papildomų atsargumo išlaikyti savo sveikatą naudojant šiuos patarimus:

Marselio Lionas traukiniai

Paryžius Lionas traukiniai

Lionas į Paryžius traukiniai

Lionas Avinjonas traukiniai

 

 

patarimas 1: Gauk visus Jūsų vakcinų

Nors tai gali atrodyti akivaizdu, svarbu įsitikinti, kad jūs turite visas savo vakcinomis, prieš pradedant savo kelionę. Siekiant išsiaiškinti, kas kadrai jums reikia, prieš išvykdami, Tikrinti CDC tinklapyje informacijos apie sveikatą. Todėl, kad jūs esate apsaugotas nuo pat daug išvengiamų ligų, kaip įmanoma, yra raktas į išlaikyti savo imuninę sistemą stiprus.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

take Vaccines to travel safely during the coronavirus outbreak

 

patarimas 2: Atneškite dezinfekavimo servetėlės

Kai kurie iš blogiausių protrūkių buvo pastebėti vietose su artimų kontaktų, pvz karantine Diamond Princess kruizinio laivo Japonijoje, kuri lieka pritvirtinti tik už Tokiją. Jei taip pat keliaujant tarp daugelio kitų keleivių, pavyzdžiui, ant plokštumos, būti tikri, kad jūsų vieta turi būti švari. Suderinti ir antibakterinių servetėlės ​​ir nuvalykite savo srityje tada, kai jūs atvykstate. Tai apima apliejimo savo porankiai, puodelių laikikliai, padėklų stalai, ir bet kurią sritį, kurią užimsite.

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

patarimas 3: Laikykite rankas švarus norite keliauti saugiai Per koronavirusas blykstė

Nors daugelis žmonių bando išvengti Via kaukės virusas, realybėje, gydytojai nustatė tiems padaryti tiek nieko jus sveika. užuot, rankų plovimas dažnai yra nustatyta, kad efektyviausias likti sveikiems. Jei keliaujate kažkur, kur jums bus ne dažniau galės nusiplauti rankas, pareikšti rankų Sanitizer vietoj ir ją naudoti dažniau.

Šiuo Lygiai, išlaikyti savo rankas nuo veido, ir toli nuo savo burną ir akis. Tai yra didesnis rizikos sritys galite gauti infekciją.

Niurnbergas į Prahą traukiniai

Miunchenas į Prahą traukiniai

Berlynas į Prahą traukiniai

Viena Prahos traukinių

wash your hands if you want to travel safely during the coronavirus outbreak

 

patarimas 4: Gauk Kelionių draudimas

Jei esate JAV įsikūrusi, daug kredito korteles siūlo built-in Kelionių draudimas, nors jums reikia pasitarti su savo kortelės išdavėjas norėdami pamatyti, jei naujasis koronavirusas protrūkis apėmė. Visiems kitiems, tačiau, Jums reikės įsigyti kelionių draudimą, jei patvirtinta atvejai virusas pradeda Popping ir skleisti savo šalyje viešbučiai.

Šis patarimas taip pat apima grąžinamas kelionės, pavyzdžiui, traukinių bilietus, viešbučiai, ir ekskursijos. Nors tai gali kainuoti daugiau paankstinti užsakyti, iš kurių grąžinamas kelionės planus lankstumas gali atsipirkti BIG nutraukimo atveju.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

 

patarimas 5: Likti nuošalyje nuo minios!

Sveikatos specialistai perspėjo, kad virusas plinta per bendruomenės kontakto, o tai reiškia, jums turėtų likti nuošalyje nuo žmonių susibūrimo vietose, kiek įmanoma. Tai sumažina savo poveikio sergančių žmonių. Žinoma, lankytinų vietų linkę pritraukti minias, bet jūs vis tiek turėtų būti suteikta galimybė Vizito metu ne piko laikotarpių kai lankytojai yra žemas. Tose vietose, pavyzdžiui, Paryžiuje, Tai gali reikšti, apsilankymą Luvras ne muziejaus atidarymą ar tiesiog Prieš uždarydami vietoje vidury dienos, kai turistų piko.

Žinoma, gali būti neįmanoma išvengti minios visiškai, ypač Festivaliai. Nors daug Europoje aktyviai atšauktas festivaliai, pavyzdžiui, Italijos Carnivale ir net "Mobile World Congress parodoje Ispanijoje.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

soccer crowd

 

patarimas 6: Pasirūpink savimi

Kelionės yra džiovos, mes visi žinome, kad. Tačiau, didelės spartos Eiti pobūdis kelionės nereiškia, kad jums reikia paleisti sau Nelygūs. Tai gali skambėti patraukli pažadinti ne su aušra ir galvą, kol praeityje vidurnakčio, bet svarbu įsitikinti, kad jūs rūpintis savimi apsuptyje visi įdomus. Kodėl? Nes pakanka miego ir sveika mityba reiškia, kad jūsų organizmas gali apsiginti nuo ligų. Tai ypač svarbu tiems, kurie yra labiau linkusios į ligas, pavyzdžiui, pagyvenusių žmonių ar turinčių sudarė imuninei sistemai.

Liuksemburgo į Briuselio traukinių

Antverpenas į Briuselio traukinių

Amsterdamas į Briuselio traukinių

Paryžiaus į Briuselį traukiniai

 

Kelionės saugiai Per koronavirusas blykstė – Esmė

Nors yra tikrai tiems, kurie išvydo keliauti per šį laiką rūpestis, Yra būdų, per koronavirusas protrūkio jums keliauti saugiai. Į COVID-19 užkrečiamas, bet daugelis šalių dar paveikė ir vis dar saugus kelionės. Jei planuojate tęsti su savo atostogomis, Pasinaudokite šiais patarimais, išlaikyti save sveiką. Įsitikinkite, kad jums miegoti pakankamai ir gerai maitintis, gauti visus savo reikalingus vakcinas, išvalyti teritorijas aplink jus su dezinfekavimo, ir išlaikyti savo kelionės planus lankstus. Pirkti kelionių draudimas ir išvengti spūsčių kiek įmanoma, ir visų pirma išlaikyti žinoti. Laikyti save tikrai pasirengę atveju corona protrūkiai pop-up į jūsų šalyje.

Miunchenas į Ciurichą traukiniai

Berlynas į Ciurichą traukiniai

Bazelis į Ciurichą traukiniai

Viena į Ciurichą traukiniai

travel safely and use trains

 

Vienas iš geriausių būdų, kaip keliauti saugiai per corona protrūkis per traukiniu – mėgautis patogumą ir saugumą keliaujant traukiniu ir naudojimo Išsaugoti traukinį!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “Kaip keliauti saugiai Per koronavirusas blykstė?” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/travel-safely-coronavirus/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)