Skaitymo laikas: 4 protokolas
(Atnaujinta: 31/03/2021)

Kelionės po Europą geležinkeliu yra seniai tradicija, kad nėra išvykstate skubėti – Traukiniai yra greičiausias, ekologiškiausias, ir efektyviausias būdas judėti iš vienos vietos į kitą. Nors mūsų traukinys bilietų sistema trunka skausmas iš traukinio keliones organizuoti, iš planuojant ir rengiant daug palaikai. Norėdami padėti jums planuoti puikus kelionę aplink Europą, Štai mūsų geriausi patarimai keliauti po Europą traukiniu.

 

Suplanuokite maršrutą, kai jūs Keliaukite po Europą traukiniu

Kelionė į Europą traukiniu 2020 svarbu apsvarstyti maršruto planavimą ir tai, kiek laiko praleisite kiekvienoje paskirties vietoje. jei Amsterdamas, Berlynas, Londonas, Milanas, Paryžius, ir Venecija esate savo absoliučiu must-see sąrašo, išsiaiškinti protingiausias maršrutą, kad tai įvyktų. Padaryti vietų sąrašą, kurį norite pamatyti, ir tokiu būdu jūs galite beveik suplanuoti savo kelionę. Nuspręsti dėl savo datas ir kiek dienų jūs išleisite kiekvienoje vietoje užbaigti savo maršrutas maršrutas.

Milanas Lake Como traukiniai

Turinas į Komo ežeras traukiniai

Padujos į Komo ežeras traukiniai

Venecija Lake Como traukiniai

 

Nebandykite pakuoti savo maršrutą per daug miestai

Vienas iš blogiausių dalykų, kuriuos galite padaryti, kai jūs keliaujate Europą traukiniu yra išbandyti ir tilptų per daug. Yra natūrali tendencija, kad pabandyti ir Jam daug miestų ir šalių, kaip įmanoma į savo kelionę, tačiau, nėra vartojate kelionę, jei nesate ketinate tinkamai patirti kiekvieną paskirties vietą! pakavimo per daug vietos į jūsų maršrutas gali būti brangus ir gali paversti savo atostogas į keletą viešbučių registravimąsi Blur ir patikrinkite-out.

Tai daug svarbiau mėgautis kiekvieno sustojimo iki galo nei bandyti ir tinka per daug. Sutaupysite nuo transportas ir įgyti daugiau laiko patyrinėti savo vietas.

Briuselis Bruges traukiniai

Antverpenas į Briugė traukiniai

Halle du Briugė traukiniai

Gentas į Briugė traukiniai

 

Patikrinkite valiutą

Planuojant maršrutą keliauti po Europą traukiniu, įsitikinkite, kad patikrinti šalių valiutas. Ne kiekvienas šalis Europa naudoja eurą. Net kai kurios ES prisijungę, pavyzdžiui, Bulgarijos ir Kroatijos, vis dar naudoja savo valiutą, kuri yra specifinė į savo šalį. Check out this euro ir ne euro šalių sąrašą.

Frankfurtas į Prahą traukiniai

Miunchenas į Prahą traukiniai

Berlynas į Prahą traukiniai

Viena Prahos traukinių

 

Užsakyti nakvynės iš anksto

Nors tai yra įmanoma užsakyti viešbučius bendrabučiai, kaip jums judėti iš vietos į vietą,, siūlome išbandyti savo geriausia neatvyksta bet be apgyvendinimo užtikrintos. Pabandykite užsisakyti nakvynės namai/Viešbučiai iš anksto pirmasis trijų miestų, ypač sezono metu, pavyzdžiui, Berlyne ir lankytinos vietos Praha. Renginiai, toks kaip Festivaliai miestuose, taip pat turi įtakos prieinamumo poveikį. Ne nerimauti apgyvendinimo būdu jūs galite praleisti laiką darai tai daugiau dalykų, kaip ekskursijos ir mėgautis savo laisvą laiką!

Frankfurtas prie Kelno traukinių

Briuselis Kelnas traukiniai

Viena Kelnas traukiniai

Hanoveris Kelnas traukiniai

 

Nakvynė kiek įmanoma – Keliaukite po Europą traukiniu

Jei tik jūs planuojate praleisti tik vieną dieną mieste, pabandyti nuvykti naktinis traukinys. Jūs nenorite būti praleisti laiką dienos metu, keliaujantys atsižvelgiant naktį traukiniu, tu gali taupyti pinigus apie apgyvendinimo ir gali turėti daugiau laiko patyrinėti savo tikslą. Kai rezervacijos per naktį traukinio bilietas įsitikinkite, kad patikrinti, kiek laiko užtrunka gauti iš vienos vietos į kitą.

 

 

Kalbėkitės su žmonėmis kartu su „Travel Europe“ traukiniu

Būtinai pasikalbėkite su vietiniai ar kiti keleiviai į savo kelionė traukiniu. Informacija, kurią jie duos jums gali būti labiau vertinga, nei kas nors jums rasti kelionių gidas. Kalbėti su kitais, Jums gali būti pranešta apie Geriausia vieta pavalgyti, eiti šokti, paslėpti brangakmenių, puikus Apžiūros objektai, ir lengviausias būdas gauti aplink.

 

Ar jūs planuojate keliauti po Europą traukiniu 2020? Pradėkite išlaikyti iki datos su geriausiais traukinys bilietas siūlo mūsų "Facebook" ir "Twitter" puslapius arba apsilankyti pas mus Išsaugoti traukinys internete už geriausias traukinių bilietų kainos visoje Europoje

 

Ar norite įterpti mūsų tinklaraščio įrašą į savo svetainę?, tada spustelėkite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftop-tips-travel-europe-train-2018%2F%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą)