Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 02/09/2022)

Eco Friendly kelionės yra mūsų galvose priešakyje, kaip mes įvesti į šią naują dešimtmetį. Aplinkosaugos aktyvistų, kaip antai Robertas Swan ir Greta Thunberg, žinutė pasauliui yra tiekiami su krištolo aiškumo. Mes bėga laikas padaryti ilgalaikį poveikį planetai ir išsaugoti savo brangų išteklių.

Pakeisti prasideda šiandien ir pas mus, Mūsų sprendimai, skatinantys atsakingas turizmas. Kaip mes tampame labiau suvokia mūsų poveikį aplinkai ir tvarus kelionės iniciatyvos, mes vis dar linkę manyti, Eco Friendly kelionės pernelyg plačios tam tikra prasme. atsakingas kelionės nebėra ką mes galime pasirinkti įsitraukti į čia ir ten. Tai yra kažkas, kad reikia sudėtingai austi į mūsų kasdienį gyvenimą, tampa antra pobūdžio.

Ši teigiama tendencija daro progresyvias bangas visoje pasaulio kelionių pramonė. Kelionės įstaigos yra įdiegiant galia saulės, Vandens antrinio panaudojimo sistemos buvo įgyvendintos, siekiant sumažinti sąnaudas ir plastiko tampa gaila naudojimas praeityje. Yra gilus pasaulio judėjimas auga ir vienas, kad, su viltimi ir ryžtu, bus echo teigiamai į ateities kartoms nepasotinamas keliautojų. Čia yra mūsų viršų patarimų, kaip keliauti ekologiškai draugiškas:

 

Kelionių traukiniais malonė

Daugelis keliautojų pasirinko sumažinti savo anglies pėdsaką plaukioja ar mažiau iškirpimo lėktuvo kelionės visiškai, daugiausia reaguojant į Švedijos buzzword Skrydžiai Gėda (skrydis gėda). Ne paslaptis, kad oro transportas dabar yra vienas iš sparčiausiai besivystančių klimato pokyčių. Nors plaukioja visada bus lemiamas žaidėjas, kaip mes pasirinkti kelionės, turime priminti, kad kitų formų kelionės pasiūlymas Sensacinga eco šventės.

traukinio kelionės turi nostalgišką praėjusios atidėjimo atmosferą ir yra galingas ekologiški kelionės iniciatyva. Ji siūlo a daug privalumų, įskaitant daugiau vietos kojoms, valgomasis valgomojo automobilio mėgaudamiesi gražus gamtovaizdis, keliaujant su vaikais yra kur kas lengviau ir tiems, kurie nori palaikyti ryšį, nėra skrydžio režimo. Traukinio kelionės nedviprasmiškai prilygsta atsako kelionės.

Amsterdamas į Paryžių traukiniai

Londonas Paryžius traukiniai

Roterdamas į Paryžių traukiniai

Briuselis į Paryžių traukiniai

Train Travel Eco Friendly

 

Būkite Agentė Draugiški, Palikti tik pėdsakai

Visur mes keliaujame, turėtume palikti tik pėdsakus. Kaip ekologinių keliautojų, mes jau žinome, tai. Tačiau, su šios tendencijos stumia mus padaryti daugiau, mes galime pasinaudoti šia dar vieną žingsnį. Labiausiai teigiamas dalykas pamatyti, yra keliautojai sujungiant ir paliekant vietą geriau, nei mes ją radau. Tai nieko nekainuoja pasiimti keletą gabaliukų šiukšlių, kad mes matome ant paplūdimio ar miške. Be to, teisingas jo išmetimas reiškia, kad jis nenukrenta į vandenyną.

Frankfurtas į Berlyną traukiniai

Leipcigas į Berlyną traukiniai

Hanoveris į Berlyną traukiniai

Hamburgas į Berlyną traukiniai

 

 

Valgyti ir gerti Local

Parama vietos gyventojams yra ne tik Eco Friendly kelionės iniciatyva, tačiau ji taip pat yra bendruomenė upliftment indėlis. Ieško vietoje reiškia, kad niekas turėjo gabenti šias prekes. Dar daugiau, vietinės įmonės turi galimybę klestėti. Tai mažinantis anglies pėdsaką, o vietos bendruomenė laimi.

Amsterdamas į Londoną traukiniai

Paryžius į Londoną traukiniai

Berlyno į Londoną traukiniai

Briuselis į Londonas traukiniai

Eat And Drink Local

 

Būti dalis Eco Friendly pokalbiai

Tendencija tampa tendencija, nes ji sudaro dalį pasaulinėje pokalbį. Kaip ekologiškai keliautojas įsipareigojusi Eco Friendly kelionės principai, turime užsiimti ir būti to pasakojimo dalis. Mūsų balsai turi galią. Kaip mes bendraujame su kolegomis keliautojams ir kaip mes keliaujame į unikalių kampelių pasaulyje. Mes turime išlaikyti plinta pranešimą. Mes sukelti tarpusavyje pavyzdį ir kaip mes darome šiuos būtinus pakeitimus, kad mūsų pačių gyvenimą ir kaip mes prisidedame prie tvarus turizmas, mes įkvėpti kitus daryti tą patį.

Milanas Venecija traukiniai

Padujos į Veneciją traukiniai

Bolonija į Veneciją traukiniai

Roma Venecija traukiniai

Travel Eco Friendly

 

Naudotis visuomeniniu transportu ar vaikščioti

Nors tai gali pasirodyti nepatraukli ne pirmas, ir mokslinių tyrimų turi būti daroma su atsižvelgiant į saugos viešasis transportas ir miestai, vežimui masės yra ekologinio draugiškas būdas keliauti. Jis naudoja drastiškai sumažintą kuro vienam keleiviui, palyginti su automobiliu.

Paskirties vilioja keliautoją pasinerti į visa tai ji turi pasiūlyti. Yra tikrai nėra geresnis būdas bendrauti su savo žmonėmis, patirti jos kultūrą, ir džiaugtis supančia aplinka. Atsižvelgiant viešąjį transportą daro tik tai, kad ir pėsčiomis yra net geresnė alternatyva.

Briuselis į Amsterdamą traukiniai

Londonas į Amsterdamą traukiniai

Berlynas į Amsterdamą traukiniai

Paryžius į Amsterdamą traukiniai

Use Public Transportation Or Walk to be eco friendly

 

Pack šviesos ir Agentė Draugiški

Tai puikus klaidinga nuomonė, kad pakavimo šviesa yra nereikšmingas. Pakavimo šviesos neabejotinai yra Eco Friendly kelionės principas mes visi galime lengvai priima ir jis turi didžiulę įtaką. Žiebtuvėlio mes pakuotėje, lengvesni mūsų vežimo būdai svers ir tai verčia į mažiau kuro suvartojimo.

Kitas būdas žaisti savo vaidmenį tvarus kelionės tai jau ne kelionių komplektas išvaizdą. Ekologiškai draugiškas kelionės rinkinys sudarys galbūt iš bambuko dantų šepetėlį, šampūno barai, o muilo juostelės vietoj dušo želių. Miniatiūriniai šampūnai ir balzamai bei daugkartinio naudojimo išsiliejimui atsparūs buteliai. Aliuminio vandens buteliai yra gyvybiškai svarbūs, taip pat metaliniai šiaudai.

Zalcburgas Viena traukiniai

Miunchenas į Vieną traukiniai

Gracas į Vieną traukiniai

Praha Viena traukiniai

Pack Light for Eco Friendly Travel

 

savanoris

Didžiausios kelionių tendencijos 2020 rodo, kad patirtinis kelionės yra naujas būdas keliauti. Pasitrauk, tai klasika. Tai daro kambarį patirties, kad vitrina kultūra, veikla, ir unikali įžvalga apie paskirties vietas.

  1. Pasirinkite Tiekėjai įsipareigojusi darnus Kelionės.
  2. Apsvarstykite paskirties Need turizmo.

Briuselis Bruges traukiniai

Antverpenas į Briugė traukiniai

Halle du Briugė traukiniai

Gentas į Briugė traukiniai

Volunteer in the forest

 

Jei mums rūpi aplinka ir mes patinka keliauti meną, mes taupyti, apsaugoti, ir kad mūsų kelionės reikštų ką nors didesniam kolektyviniam planetos labui ir ekoturizmas. Pradėti Užsisakykite traukinio kelionę su Išsaugoti traukinį, šiandien!

 

 

Ar jūs norite įdėti mūsų bloge “Kaip keliauti ekologinio draugiškas 2020?” į jūsų svetainę? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: hTTPS://„iframely.com/embed/https://www.saveatrain.com/blog/travel-eco-friendly/?lang=lt Visiem, kas noklusina, tacu- (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)