Skaitymo laikas: 5 protokolas
(Atnaujinta: 08/09/2023)

Karščiausia kelionių tendencija yra ekologiški kelionės. Tai galioja ir keliautojams, kurie aistringai nori grąžinti bendruomenę, o ne tik atsiduoti nerūpestingoms atostogoms. Jei esate protingas keliautojas, tvaraus turizmo kelionės jums nėra svetima sąvoka.

Kas yra tvarus turizmas? kaip jūs galite atlikti savo vaidmenį išsaugant ir kuriant vietos bendruomenes? Rasite mūsų 10 tvaraus turizmo kelionių patarimai įžvalgūs ir lengvai laikomasi.

 

patarimas 1: Tvarios turizmo kelionės

Keliauti traukiniu, autobusas, arba valtis yra ekologiškesnė nei lėktuvu. Traukinių keliama oro tarša yra žymiai mažesnė nei bet kurios kitos kitos viešojo transporto priemonės ar asmeninis automobilis.

Kadangi atstumai tarp daugumos Europos šalių yra labai maži, Kelionė traukiniu per šalis yra puiki proga mėgautis vaizdais, ir būk protingas keliautojas. Todėl, Kelionės traukiniais yra visų tvarių kelionių darbotvarkės prioritetai ir mūsų 10 geriausi tvarių kelionių patarimai.

Milano į Romą traukinių kainos

Traukinių iš Florencijos į Romą kainos

Piza į Romą traukinių kainos

Neapolio į Romą traukinių kainos

 

Sustainable Tourism Travel Tips

 

patarimas 2 Tvarioms turizmo kelionėms: Energijos taupymas

Viena iš kelionių privilegijų, o būdamas turistu lepiniesi viskuo. Kai kuriems turistams, tai gali apimti gyvenimą kaip honorarą atostogų metu. Tačiau, toks kelionės būdas mūsų planetai kainuos daugiau. Jei nori būti protingas keliautojas, galite pradėti taupydami energiją ir elektrą. Todėl, vienas iš viršų 10 geriausi darnaus turizmo kelionių patarimai yra visada pasukti šviesą, AC, ir televizorius išjungtas, kai išeisi iš kambario.

Amsterdamo į Paryžių traukinių kainos

Londono į Paryžių traukinių kainos

Roterdamo į Paryžių traukinių kainos

Traukinių kainos iš Briuselio į Paryžių

 

patarimas 3: Žalieji žygiai

Kitas tvaraus turizmo kelionių patarimas susijęs su gamtos apsauga, ir galite pradėti apsistodami pažymėtuose takuose. Pažymėtą taką reikia išlaikyti gamtos išteklių ir stebuklų Europoje saugus nuo žalos. Taip pat, tokiu būdu jūs nenutrauksite bet kokie laukiniai gyvūnai ar faunos ekosistemos aplink.

La Rochelle į Nantes traukinių kainos

Tulūza į La Rošelė traukinių kainas

Bordo į La Rošelę traukinių kainos

Traukinių iš Paryžiaus į La Rošelę kainos

 

Green Hiking is a Sustainable Travel Tip

 

patarimas 4 Tvarioms turizmo kelionėms: Laikykite švarų

Pasiimkite mažą maišelį šiukšlėms - dar vienas nuostabus ekologiškų kelionių pavyzdys. Pavyzdžiui, šiuo maišeliu galėtumėte surinkti visas likusias keliautojų šiukšles. Taigi, prisidėsite prie išlaikymo gražiausių gamtos stebuklų Europoje švarus ir saugus.

Traukinių kainos iš Briuselio į Amsterdamą

Londono į Amsterdamo traukinių kainos

Berlyno į Amsterdamo traukinių kainos

Paryžiaus - Amsterdamo traukinių kainos

 

 

patarimas 5: Parduotuvė „Local“

Pirkimas vietoje ir rankų darbo gaminiai yra nuostabus tvaraus turizmo pavyzdys. Užuot prisidėjęs prie prekių importo metu padarytos žalos, jūs prisidedate prie vietos bendruomenės. Prekyba vietiniais amatais ir prekėmis yra nuostabus socialinis ir ekonominis indėlis vietos bendruomenei. Po visko, kultūros investicijos yra didžiulė tvaraus turizmo dalis.

Amsterdamas - Londonas Traukinių kainos

Traukinių iš Paryžiaus į Londoną kainos

Traukinių kainos iš Berlyno į Londoną

Traukinių kainos iš Briuselio į Londoną

 

Sustainable Shopping tips Europe

 

patarimas 6: Pakuokite daugkartinį maišelį

Nors pasaulyje pastebima tvarių ir perdirbamų pirkinių krepšių tendencija, vis tiek galite atsidurti su plastikiniu maišeliu. Mes visi žinome, kokį žalą gali sukelti vienas plastikinis maišelis, jei gyvūnui tai bus nustatyta, ar žalą aplinkai ilgainiui. Daugkartinis krepšys puikiai tinka apsipirkti vietinėse rinkose ir prekybos centruose. Puiki idėja supakuoti daugkartinį ir sulankstomą maišelį visus suvenyrus.

Miunchenas į Insbruko traukinių kainas

Zalcburgas - Insbrukas Traukinių kainos

Oberstdorfas - Insbrukas Traukinių kainos

Gracas į Insbruko traukinių kainas

 

Sustainable Traveling by packing reusable items

 

patarimas 7 Tvarioms turizmo kelionėms: Valgykite vietoje

Parama vietos verslui yra dalis protingo ir atsakingo keliautojo. Esate svečias svečioje šalyje ir kultūroje, ir visada turėtų parodyti savo pagarbą ir dėkingumą vietos bendruomenei. Tai turės didžiulį ekonominį ir aplinkos poveikį.

Be to, maistas yra nuostabi galimybė mokytis apie vietinę virtuvę. Istorijos, prieskoniai, o patiekalai jums pasakys viską, ką reikia žinoti vietos kultūrą.

Liono į Ženevą traukinių kainos

Ciurichas - Ženeva traukinių kainos

Paryžiaus - Ženevos traukinių kainos

Berno į Ženevą traukinių kainos

 

patarimas 8: Pakuokite daugkartinį kavos puodelį

Viena geriausių kelionių patirčių yra vietinių kepinių ir kavos pirkimas, ir pradėti dieną puikiu požiūriu. Tačiau, jei galvojate apie visus kitus keliautojus, kurie praktikuoja tuos pačius įpročius, pakankamai greitai mūsų pasaulis bus pilnas plastikinių puodelių. Taigi, Pakuoti daugkartinį vandens butelį ir kavos puodelį reiškia pakeisti savo įpročius, bet pagalvokite, kiek tai padės sumažinti plastiko atliekas.

Vienos į Budapeštą traukinių kainos

Traukinių kainos iš Praha į Budapeštą

Miuncheno į Budapeštą traukinių kainos

Gracas į Budapeštą traukinių kainos

 

Pack A Reusable Coffee Cup for a Sustainable Tourism

 

patarimas 9: Pasirinkite išsaugojimui skirtas ekskursijas ir lauko veiklas

Praleiskite atostogas lauke, Europos miškuose ir aukštumose yra vienas iš aukščiausių 10 darnaus turizmo kelionių patarimai.

Vietos gamtos išsaugojimas, saugantis laukinę gamtą, yra pagrindinis tvaraus turizmo elementas. Šios gamtos apsaugos organizacijos dažnai gelbsti nykstančius gyvūnus, sodinti medžius, ir vaidina pagrindinį vaidmenį išsaugant ekosistemas. Todėl, jūsų atostogos Europoje turės pridėtinę vertę, be gamtos stebuklų atradimo, rezervai, ir nacionaliniai parkai Europoje.

Niurnbergas - Praha traukinių kainos

Miunchenas į Praha traukinių kainos

Berlyno į Prahą traukinių kainos

Vienos į Prahą traukinių kainos

 

Outdoor acitivities are key for Sustainable Tourism Travel

 

patarimas 10: Pasirinkite ekologišką apgyvendinimą

Yra daugybė nuostabių apgyvendinimo tipų Europoje, o geriausias būdas mėgautis natūraliais stebuklais yra likti už kelių žingsnių. Mažos ir nepriklausomos užeigos, namie, ir gamtosaugos nameliai dažniausiai samdo vietinius gyventojus, ir remti vietos bendruomenę.

Papildomai, laukinės gamtos išsaugojimas siūlo ekskursijas ir savanoriškos programos mainais į nakvynę. Taigi, jums nepaprastai pasiseks mėgautis nuostabiausiais laukinės gamtos ir gamtos draustiniais.

Atostogoms Europoje pasirinktas apgyvendinimo tipas yra pagrindinis norint atlikti savo, kaip protingo keliautojo, vaidmenį. Neatliekate geriausių apgyvendinimo vietų tyrimų kelionės klaidų, kurių reikia vengti.

Milanas – Venecija traukinių kainos

Traukinių iš Florencijos į Veneciją kainos

Bolonijos į Veneciją traukinių kainos

Trevizo į Venecijos traukinių kainos

 

Kelionės traukiniais yra puikus būdas pradėti savo ekologišką kelionę per Europos konservacijas ir vaizdus. čia Išsaugoti traukinį, mielai padėsime suplanuoti ekologiškas atostogas Europai traukiniu.

 

 

Ar norite į savo svetainę įdėti mūsų tinklaraščio įrašą „10 tvaraus turizmo kelionių patarimų“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fsustainable-tourism-travel-tips%2F%3Flang%3Dlt Visiem, kas noklusina, tacu– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)