Skaitymo laikas: 8 protokolas
(Atnaujinta: 18/11/2022)

99% laukinės gamtos ieškotojų nusprendžia keliauti į Afriką epinei safario kelionei. Tačiau, mes pasirinkome 10 geriausios laukinės gamtos paskirties vietos pasaulyje, nuo Europos iki Kinijos, mažiau keliavo, bet įsimintiniausios ir ypatingiausios vietos.

 

1. Jiuzhaigou Kinijoje

Namo į 40% laukinių gyvūnų rūšių, Kinijoje, Jiuzhaigou slėnis yra 4800 metrų aukščio. Jiuzhaigou slėnis yra vienas iš 10 geriausios laukinės gamtos paskirties vietos pasaulyje dech kraštovaizdžio ir turtinga ekosistema.

Jiuzhaigou slėnyje, turėsite neįkainojamą galimybę pamatyti milžiniška panda, Raudonoji panda, Sičuano takinas, ir apnuoginta beždžionė. Tai tik keletas kitų retų gyvūnų, amžiais gyvenusių Jiuzhaigou slėnyje. Šios nykstančios rūšys gyvena krioklių srityje, ežerai, kalkakmenio kalnai, ir Krasto dariniai, nepaprasto grožio vieta, kuri pakels jūsų nuotaiką ir laukinės gamtos atostogas į visiškai naują lygį.

Kur yra Jiuzhaigou slėnis Kinijoje?

Gražus Jiuzhaigou slėnis yra Sičuano provincijoje, Kinijoje, prie jo galima patekti iš Pekino arba Čengdu.

 

Animal on a tree in Jiuzhaigou Valley, China

 

2. Geriausios laukinės gamtos paskirties vietos pasaulyje: Shennongjia Kinijoje

Norėdami pamatyti Sičuano snukio nosį beždžionę, nereikia toli keliauti, nes ši reta beždžionė gyvena centrinės Kinijos miškuose. teisingai, Shennongjia Gamtos rezervatas Hubei provincijoje gyvena neklaužada beždžionė, baltas lokys, debesuota, paprastieji leopardai, ir Azijos juodas lokys.

Papildomai, Shennongjia gamtos draustinis yra nepaprastai gražus, jo viršūnės ir upės žemos. Nuo žiemos iki vasaros, laukinės gamtos vaizdai keičiasi ištisus metus, žadėdamas kitokią patirtį, kai tik nusprendei apsilankyti. Tačiau, geriausias laikas apsilankyti yra nuo gegužės iki rugsėjo, ir turėtumėte užsisakyti bilietus.

Kur yra Shennongjia gamtos draustinis Kinijoje?

Shennongjia rezervatas yra Kinijos centre, ir geriausia, kad jūsų laukinės gamtos bazė būtų Muyu mieste.

 

 

3. Geriausios laukinės gamtos paskirties vietos pasaulyje: Huangšano kalnas Kinijoje

Įkvėpimas poetams ir rašytojams, nenuostabu, kad Huangšano kalnas yra nuostabi laukinių gyvūnų paskirties vieta pasaulyje. Huangšanas randamas subtropinio klimato zonoje Anhui provincijoje. Todėl, be dėmėtojo erelio, ir Azijos laukinė katė, čia esantys augalai ir gėlės yra patys mieliausi ir ypatingiausi visoje Kinijoje.

Retai laukiniai gyvūnai’ buveinė yra senovės pušys ir granitinės uolienos, kur galėjai pakilti virš debesų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti vieną iš 70 smailės šioje srityje, kad būtų kvapą gniaužiantis vaizdingi vaizdai gamtos draustinio. Apatinė eilutė, turėdamas tiek daug ką pamatyti, turėtumėte užsisakyti 2-3 dienų nepamirštamai laukinės gamtos atostogos Huangšane.

Kur yra Huangšano kalno gamtos rezervatas Kinijoje?

Huangšano kalnas yra 3 valandos kelio nuo Šanchajaus Greitasis traukinys, Anhui provincijoje.

 

Best Wildlife Destinations In The World: Mount Huangshan In China

 

4. Geriausios laukinės gamtos paskirties vietos pasaulyje: Ligūrija delfinams Italijoje

Ligūrija ir Penkios žemės garsėja spalvinga ir vaizdinga pakrante ir miesteliais. Jei nežinojai, Ligūrija taip pat yra fantastiška banginių ir delfinų stebėjimo vieta. Nuo gegužės iki rugsėjo, Galite leistis į vieną iš daugelio ekskursijų laivu po Ligūriją, ieškodami žavingo jūrinę gyvybę Italijoje.

Vaizdingose ​​Cinque Terre pakrantėse ir uolose gausu paslėptų įlankų, ir po jūra stebuklų. Taigi, iš valties arba nardymas, ir nardymas su vamzdeliu, jus nustebins jūrų laukiniai gyvūnai Ligūrijoje. Laukinės gamtos atostogos Ligūrijoje neabejotinai yra vienas geriausių būdų praleisti vasarą.

La Spezia į Riomaggiore su traukiniu

Iš Florencijos į Riomaggiore su traukiniu

Iš Modenos į Riomaggiore su traukiniu

Livornas į Riomaggiore su traukiniu

 

Wildlife Dolphin in Liguria In Italy

 

5. Laukinės gamtos atostogos Pirėnuose

Plėšrieji paukščiai kaip auksinis erelis, kylantis virš galvos, o takeliuose - zomšas ir ibex, Pirėnai yra dar viena nuostabi laukinės gamtos paskirties vieta pasaulyje. Stulbinančios kalnų viršūnės, snieguotos kepurės, ir žydinti gamta, Prancūzijos Pirėnų parkas yra viena iš populiariausių laukinių gamtos atostogų vietų Europoje.

Taigi, be žygių puošniuose Pirėnuose, galėtum vykti į lokio sekimo kelionę, arba grobio paukščių fotografavimo turas. Nors Prancūzijos Pirėnai yra populiari atostogų vieta Europoje, Teritorija yra didžiulė ir neturėtumėte jaudintis, kad kiti keliautojai išgąsdins laukiniai ir gražūs gyvūnai.

Koks yra geriausias būdas patekti į Prancūzijos Pirėnus?

Paėmęs „Eurostar“ iš Londono, o tada TGV traukinys iš Paryžiaus ar Lilio į Tulūzą yra geriausias kelionės maršrutas į Pirėnus.

Lionas į Tulūzą su traukiniu

Paryžius į Tulūzą su traukiniu

Malonu Tulūzoje su traukiniu

Bordo į Tulūzą su traukiniu

 

Wildlife Holiday In The Pyrenees

 

6. Geriausios laukinės gamtos paskirties vietos pasaulyje: „Camargue“ Prancūzijoje

Camargue nacionalinis draustinis Prancūzijoje buvo sukurtas 2006 m 1972 ir yra saugomas nacionalinis parkas. dar, lagūnos ir pelkės yra labiausiai saugomos žemės Europoje, ir čia yra namai 400 paukščių rūšių ir didesnio rožinio flamingo.

Čia taip pat turėsite galimybę pasivaikščioti didžiausia upe Europoje, Delta, ir ieškok laukinių arklių. Be to, aiYpatingi paukščiai, kuriuos galite pamatyti čia, yra purpuriniai garniai, Maži žuvėdros, ir juodagalvis kiras.

Geriausias laikas eiti vasarą, kai atvyksta paukščiai ir pilki arkliai.

Koks yra geriausias būdas keliauti į Camargue?

Galite važiuoti traukiniu iš Paryžiaus į Nimes, Marselis, arba Arlesas, o paskui autobusas.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

Wildlife Horse Destination In The Camargue, France

 

7. „Fisser Hofe“ Austrijoje

517 kilometrų laukinės gamtos, vakarų Tirolyje esanti „Fisser Hofe“ yra viena geriausiai saugomų Austrijos paslapčių. Nedaugelis žino apie šią vietą, bet čia rasite gražių laukinių gyvūnų fotografavimo vietų.

Pavasarį „Fisser Hofe“ žydi visiškai, ir jums gali pasisekti užfiksuoti išskirtinį „Apollo“ drugelį. galbūt, horizonte pastebėsite juodąjį erelį, ar kitas laukinis zamšas, ožka, ir šernų. Tačiau, geriausias būdas pamatyti tuos retus gyvūnus yra žygiuoti į kalną, į 3000 metrų, viename iš daugelio Fisser Hofe takų.

Koks yra geriausias būdas patekti į „Fisser Hofe“ Austrijoje?

Galite keliauti OBB traukiniais iš didieji miestai Austrijoje į Fisso miestą Tirolyje. Zalcburgas, Viena, arba Insbrukas į Fissą OBB traukiniu yra populiarūs kelionių traukiniais maršrutai.

Zalcburgas į Vieną su traukiniu

Miunchenas į Vieną su traukiniu

Gracas į Vieną su traukiniu

Praha - Viena su traukiniu

 

Amazing Butterfly in Fisser Hofe, Austria

 

8. Geriausios laukinės gamtos paskirties vietos pasaulyje: Laukinė gamta Dunojaus upėje

Nuo Švarcvaldas Vokietijoje, visoje Europoje iki Rumunijos, Dunojus yra viena geriausių laukinių gyvūnų vietų pasaulyje. Todėl, kaip puikus vandens ir maisto šaltinis, nenuostabu, kad Dunojus yra viena iš geriausių vietų nykstančioms rūšims aptikti.

Pavyzdžiui, mažasis Europos karališkasis žvejas yra vienas iš didingų 400 paukščių rūšys, gyvenančios Dunojaus upėje. Papildomai, ašn Zempleno kalvos, ir Aggteleko nacionalinis parkas, galėjai žiūrėti 73 žinduolių rūšys, kaip raudonoji lapė ir rudasis kiškis.

Diuseldorfas į Miuncheną su traukiniu

Dresdenas į Miuncheną su traukiniu

Niurnbergas į Miuncheną su traukiniu

Bona į Miuncheną su traukiniu

 

Best Wildlife Destinations In The World: Mini Birds on The Danube River

 

9. Merfelderio Brucho gamtos rezervatas Vokietijoje

Paskutinės Europoje laukinių arklių bandos namai ir vienas gražiausių lankytinų vietų yra bėgiojančių laukinių arklių vaizdas. Todėl, Hohe Mark parkas yra mėgstamiausia laukinių gyvūnų stebėjimo vieta.

Papildomai, tarp miškų ir žalių žemių, jums gali pasisekti pastebėti gražųjį Dulmeno ponį. „Dulmen Pony“ yra arklių veislė, gyvenantis Merfelder Bruch, laukinių arklių mieste, arba Reinas-Vestfalija. Merfelderis Bruchas yra abiejų arklių veislių, laisvai gyvenančių savo natūralioje buveinėje, draustinis.

Koks yra geriausias būdas keliauti į Merfelder Bruch?

Važiuokite traukiniu iš Britanijos ar bet kurios Vokietijos vietos į Koloną ir Šiaurės Reiną-Vestfaliją. Tada galėsite prisijungti prie ekskursijos arba išsinuomoti automobilį „Merfelder Bruch“.

Iš Frankfurto į Berlyną su traukiniu

Leipcigas į Berlyną su traukiniu

Hanoveris į Berlyną su traukiniu

Hamburgas į Berlyną su traukiniu

 

Merfelder Bruch Nature Reserve In Germany

 

10. Geriausios laukinės gamtos paskirties vietos pasaulyje: Šengeno Alpių Vengeno gėlės

Visos nuostabios mūsų vietos 10 geriausiose laukinės gamtos vietose yra patys rečiausi laukiniai gyvūnai Europoje. Tačiau, Vengene gyvena nuostabi laukinė fauna ir yra botaninis dangus. įsikūręs Šveicarijos Alpėse, vaizdai čia kelia didelę baimę, su snieguotais kalnais, žali vešlūs slėniai, kriokliai, ir įspūdingiausias žiedas.

Liepos mėnesį laukiniai drugeliai puošia retą Lady Slipper Orchidą, trimito gentainiai, saksifragai, ir kitos įspūdingos gėlės palei Eigero ledyną. Šios nuostabios gėlės auga dideliame Šveicarijos Alpių aukštyje, nuostabiu Lauterbrunnen slėniu. Taigi, Būkite pasirengę žygiuoti iki debesų ir giedro mėlyno dangaus, norėdami pamatyti šiuos gamtos stebuklus.

Koks yra geriausias būdas patekti į Wengen Berno Oberland?

Važiuokite traukiniu į Lauterbrunnen slėnį, o paskui traukiniu iki Wengen kaimo.

Ciurichas į Wengeną su traukiniu

Ženeva į Wengeną Traukiniu

Bernas į Wengeną su traukiniu

Bazelis į Wengeną su traukiniu

 

Scenic Wildlife Destinations In The World: Wengen Flowers of the Swiss Alps

 

čia Išsaugoti traukinį, mes mielai padėsime jums suplanuoti nepamirštamą kelionę į vieną, arba visas 10 geriausios laukinės gamtos paskirties vietos pasaulyje: traukiniu visoje Europoje ar Kinijoje.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 geriausių laukinės gamtos vietų pasaulyje“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Fbest-wildlife-destinations-world%2F%3Flang%3Dlt– (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)