Skaitymo laikas: 9 protokolas
(Atnaujinta: 29/10/2021)

Įspūdinga architektūroje, turtinga istorija, viduje gražiausių miestų pasaulyje, į 10 garsiausi lankytini geležinkelio objektai, kurie turėtų būti jūsų kibiras sąrašą. Nuo Europos iki Kinijos, pro garsiausius Berlyno vartus, ir į Uždraustąjį miestą, čia yra šiek tiek žvilgsnis į orientyrus, kurie jus nustebins.

  • Geležinkelių transportas Ekologiškos būdas keliauti. Šis straipsnis yra parašyta, kad šviesti apie keliones traukiniu "Gelbėkit traukinys, Į Pigiausia traukinių bilietų svetainė Pasaulyje.

 

1. Paryžiaus Eifelio bokštas

Išties sunku praleisti šį įspūdingą orientyrą, 300 metrų aukščio geležinis bokštas. Nesvarbu, ar vaikštote Le Marais, Dievo Motina, arba Lotynų kvartalas, ši didžiulė Paryžiaus piktograma bus matoma visada.

Taigi, jei į Paryžių keliaujate pirmą kartą, Jūs neabejotinai aplankysite Eifelio bokštą dienos šviesoje ir naktį, kad visi apšviestų vaizdą į Eifelį. Todėl, turėtumėte būti gerai pasirengę savo vizitui ir žinoti, kad geriausias būdas keliauti iki Paryžiaus Eifelio bokšto, ar bet kur Europoje.

Kaip geležinkeliu nuvykti į Eifelio bokštą?

Geriausia keliauti iki Eifelio bokšto traukiniu. Į viešasis transportas sistema Paryžiuje yra labai efektyvi ir patogi. Keliauti per rajonus ir orientyrus yra labai lengva, o Eifelio bokšto centrinė vieta mieste reiškia, kad jis yra gerai sujungtas su Prancūzijos geležinkeliu.

„Champ de Mars“ / „Tour Eiffel“ yra artimiausia traukinių stotis, o Eifelio bokštas yra teisingas 2 minučių pėsčiomis nuo stoties. Tačiau, išlipdami Trocadero stotyje, atsivers magiškesni bokšto ir Senos vaizdai. Kas kelias minutes galite važiuoti RER linija C iki Eifelio bokšto, o metro bilietas vienai kelionei yra € 1.9.

Amsterdamas į Paryžių su traukiniu

Londonas į Paryžių su traukiniu

Roterdamas į Paryžių su traukiniu

Briuselis į Paryžių su traukiniu

 

The Eiffel Tower in Paris at night

 

2. Garsiausi lankytini objektai geležinkeliu: Didžioji kinų siena

Didžiausias pasaulyje žmogaus sukurtas orientyras, perėmė Didžioji kinų siena 2000 metų statyti. Pirmoji sienų statyba prasidėjo VII amžiaus pradžioje, ir vėliau buvo pridėtos papildomos sienos, kad sustiprintų ir paverstų Didžiąją Kinijos sieną vienu iš didžiulių ir protą verčiančių orientyrų pasaulyje.

Kadangi Didžioji Kinijos siena yra tokia didžiulė, tuo galite grožėtis iš daugelio vietų visoje Kinijoje, ir gali užtrukti iki 175 dienų, kad jis būtų visiškai įveiktas. Tačiau, geriausia vieta grožėtis Didžiąja Kinijos siena yra Pekinas, Pekino priemiesčiuose, ir tokie miestai kaip Badalingas. sudaryti, Didžiosios Kinijos sienos dydis, istorinę reikšmę, ir ne šio pasaulio dizainas daro jį vienu iš 10 garsiausi lankytini objektai, kuriuos galima aplankyti geležinkeliu.

Kaip iš Pekino patekti į Didžiąją Kinijos sieną?

Į Huoying stotį turėtumėte keliauti metro arba važiuoti Airport Express linija. Tada iš Huangtudian geležinkelio stoties važiuokite S2 traukiniu į Badaling geležinkelio stotį. Per 20 minučių pėsčiomis nuo geležinkelio stoties pamatysite įėjimą į Didžiąją sieną.

 

Famous Landmark To Visit By Rail: The Great Wall Of China

 

3. Garsiausi lankytini objektai geležinkeliu: Siksto koplyčia Vatikanas

Gražūs Mikelandželo freskai stebina lankytojus per amžius. Siksto koplyčia Vatikano miestas geriausia aplankyti penktadienio vakarais ir naktimis vasarą, kai joje mažiau žmonių. Su didžiausiais meno kūriniais pasaulyje galima susipažinti per Vatikano muziejus, ir jums nereikia rezervuoti laiko, kad jį įvestumėte.

Siksto koplyčia pavadinta šeštojo popiežiaus vardu, kuris jį pastatė XV a. Taigi, Siksto koplyčios lubas puošiančios freskos vaizduoja pasakas iš Pradžios knygos. Puikiais dažų potėpiais ir spalvomis, freskos gerai išsilaikiusios, ir jūs galite lengvai praleisti visą dieną grožėdamiesi scenomis.

Kaip iš Romos patekti į Siksto koplyčią?

Siksto koplyčia yra Vatikano mieste, už Romos ribų. todėl, jei lankotės iš Milano, Florencija ar kita paskirties vieta Europoje, pirmiausia turėtumėte paimti Greitasis traukinys į Romą. Tada, važiuokite traukiniu iš Romos Tiburtinos į Romos Šv. Pietro stotis, ir tai yra 14 minučių pėsčiomis iki Siksto koplyčios.

 

The Sistine Chapel Vatican City Top view

 

4. Karolio tiltas Praha

Iš Budapešto ar Vienos, dar niekada nebuvo taip lengva keliauti prie Karolio tilto iš bet kurio Europos taško. Tai nenuostabu, atsižvelgiant į tai, kad Karolio tiltas Prahoje yra vienas žymiausių lankytinų vietų traukinyje. Gotikinis akmens tiltas, statulos, centrinė vieta tarp Mala Strana ir senamiesčio, yra tik kelios jo šlovės priežastys.

Be to, Karolio tiltas yra vienas gražiausių ir seniausių tiltų Europoje. Todėl, susidursite su šimtais turistų, ieškančių geriausio „Instagram“ nuotrauka vietoje ant tilto. Taip, bet kuriuo paros ir metų laiku, prisijungsite prie daugelio lankytojų Prahoje ir grožėsitės viena garsiausių vietų pasaulyje.

Kaip geležinkeliu nuvykti iki Karolio tilto?

traukinio kelionės Europoje yra labai patogu ir greita, taigi prie Karolio tilto galite keliauti iš bet kurios kaimyninės šalies. Nuo pagrindinės traukinių stoties (Vietine kalba: Centrinė stotis), Tai yra apie 13 minutės metro iki Karolio tilto. Ten pat galėtum patekti ir pėsčiomis, tai yra 25 minutės pėsčiomis iki Karolio tilto nuo traukinių stoties, bet mažiau rekomenduojama, jei atvykstate iš Drezdeno, Budapeštas, arba Zermatas.

Niurnbergas į Prahą su traukiniu

Miunchenas į Prahą su traukiniu

Berlynas į Prahą su traukiniu

Viena - Praha su traukiniu

 

The landmark Charles Bridge, Prague

 

5. Garsiausi lankytini objektai geležinkeliu: st. Bazilijaus katedra Maskvoje

Vienas is labiausiai įspūdingos aikštės pasaulyje, Raudonojoje aikštėje Maskvoje yra kvapą gniaužianti katedra. st. Bazilijaus katedra yra nuostabi, su 6 koplytėlės, gražiai ir meniškai nudažyti geometriniais raštais. Puiki katedra yra graži fasadu ir interjeru, su kiekviena koplyčia, kurią puošia graviūros ir paveikslai.

st. Bazilijaus katedra yra viena iš populiariausių Maskvos piktogramų ir buvo pastatyta kaip pergalės siaubingo Ivano pralaimėjimo simbolis, Kazanės chanas. Taigi, nuo 1561 kasmet pritraukia milijonus turistų 1 labiausiai kvapą gniaužiančių orientyrų Rusijoje.

Kaip patekti į Šv. Bazilijaus katedra?

Šv. Bazilijaus katedra yra Raudonojoje aikštėje, ir galite važiuoti metro iš Leningradsky stoties į Okhotny Ryad. Jei norite pamatyti geriausias Rusijos vietas, tada greitasis traukinys iš Šv. Peterburgas yra idealus būdas keliauti.

 

Famous Landmark To Visit By Rail: St. Basil's Cathedral Moscow Russia

 

6. Peterhofo rūmai Šv. Peterburgas

Rusų Versalį pastatė Petras Didysis kaip savo kaimo dvarą. Jūsų kelionė į Peterhofo rūmus, aplankysite Žemutinį parką, Viršutinis sodas, Jūros kanalas, ir du nedideli rūmai – Monplaisiras ir Marli rūmai. Petras Didysis lankėsi Versalyje 1770-aisiais ir suprato, kad prancūzų šedevras tapo vienu garsiausių šiandienos Rusijos paminklų.

Caro rūmai labiausiai garsėja fontanais, Didžiosios upės, biblijos statulos, ir sodai. Vokiečiai sunaikino šiuos nuostabius rūmus Antrojo pasaulinio karo metais, tačiau sėkmingai juos atnaujino ir tapo a UNESCO pasaulio paveldas vieta.

Kaip patekti į Peterhofą?

Peterhofo rūmai yra vienas iš populiariausių lankytinų vietų Šv. Peterburgas. Į Peterhof galite keliauti traukiniu iš Baltiskiy stoties į Noviy Peterhof stotį.

 

Golden Landmark, The Peterhof Palace In St. Petersburg

 

7. Garsiausi lankytini objektai geležinkeliu: Romos koliziejus

Koliziejus yra vienas iš septynių šiuolaikinio pasaulio stebuklų, todėl, geriausia aplankyti Koliziejų su ekskursija. kitaip, į visa turtinga istorija šios puikios konstrukcijos jums bus prarasta. Flavijos imperatoriai pastatė šį šedevrą kaip amfiteatrą, idėja apsaugoti minias nuo lietaus ir vėjo, omenyje.

Šiandien galite aplankyti visus Koliziejaus lygius, ar pasigrožėkite iš daugybės netoliese esančių restoranų ir kavinių. Papildomai, didžiausias kada nors pastatytas koliziejus, yra naudojamas šiandien kaip gyvos muzikos koncertų vieta. čia, pamatysite didžiausius vardus muzikos pasaulyje, pavyzdžiui, Eltonas Johnas.

Kaip patekti į Koliziejų?

Koliziejų galite pasiekti iš abiejų Romos oro uostų, traukiniu. Kiekvieną kartą išvyksta traukiniai 15 minučių iki Tiburtinos stoties, o tada metro tiesiai į šią itališką piktogramą. Akivaizdu, labai lengva patekti į Koliziejų iš istorinio Romos centro.

Milanas į Romą su traukiniu

Florencija į Romą su traukiniu

Piza į Romą su traukiniu

Neapolis į Romą su traukiniu

 

Famous Landmark from above: The Colosseum in Roma

 

8. Garsiausi lankytini objektai geležinkeliu: Vestminsterio rūmai Londone

Garsiausias Anglijos orientyras yra Vestminsterio rūmai ir Big Beno bokštas. Parlamento namai. Viktorijos bokštas ir garsiausias bokštas pasaulyje, Big Benas, sudaro žymiausią Anglijos orientyrą.

Vaizdas į Temzės upę, su netoliese esančia „London Eye“ atrakcija, nuostabi vieta aplink Vestminsterio rūmus. Dėl nuostabių panoraminių vaizdų, visus metus aplankykite „London Eye“, nes įėjimas į Vestminsterį galimas tik šeštadieniais, liepos ir rugpjūčio mėnesiais.

Kaip patekti į Vestminsterio rūmus ir Big Beną?

Važiuokite apskritimo vamzdžiu į Vestminsterio arba Trafalgaro stotis. Jei atvykstate iš Londono priemiesčio, bet kur JK ar Europoje, tada Pietų Vakarų geležinkelis bus geriausias būdas keliauti.

Amsterdamas į Londoną su traukiniu

Paryžius į Londoną su traukiniu

Berlynas į Londoną su traukiniu

Briuselis į Londoną su traukiniu

 

Westminster Palace, London UK

 

9. Uždraustasis miestas Kinija

Pekino širdyje, rasite įėjimą į didžiausius imperatoriaus rūmus pasaulyje. Didesnis už Peterhofą, Luvras, Kremlius, ir Vatikanas, Uždrausto miesto rūmai turi 980 rūmų pastatus tyrinėti. Priešingai nei kiti orientyrai pasaulyje, šis yra pagamintas iš medžio. Su 25 Anksčiau rūmuose gyveno Kinijos imperatoriai, Uždraustasis miestas yra didžiausias muziejus pasaulyje.

Nepaprastas orientyras teisingai pelnė savo vardą ir šiais laikais. Taip yra dėl to, kad 40% rūmų lankytojams vis dar draudžiama. Tačiau, vis dar galite pamatyti visą kompleksą nuo kalvos viršūnės Jingshan parke. Uždraustasis miestas gali būti ne vienas spalvingiausių ir gražūs rūmai Europoje, bet tai labiausiai žavi.

Kaip patekti į uždraustą miestą?

Šanchajus iki Pekino yra apie 5 valandos traukiniu, bet Pekine, metro galite važiuoti į Uždraustąjį miestą.

 

 

10. Garsiausi lankytini objektai geležinkeliu: Brandenburgo vartai Berlyne

Brandenburgo vartai yra svarbiausias Berlyno orientyras, nes tai yra geležinės uždangos simbolis ir kadaise padalintas Berlynas. Iš pradžių vartus pastatė Prūsijos karalius Frederikas Williamas II, XVIII amžiuje. Taigi, geriausias būdas sužinoti apie šios piktogramos istoriją, trumpai ir susitinkant su kitais keliautojais, yra ekskursija pėsčiomis.

Po pietų ir savaitgaliais, „Pariser Platz“ tampa scena daugeliui vietos menininkų ir muzikantų. Taip pat galite paliudyti, kaip vietiniai gyventojai važiuoja dviračiu pro vartus ir tiesiog sėdi, kalbasi, laukdamas, kol pro vartus pamatys saulės spinduliai.

Kaip patekti į Brandenburgo vartus?

Patogiausias būdas keliauti iki Brandenburgo vartų yra S-Bahn linijos, metro sistema. Pasirinkite bet kurią liniją, einančią į Brandenburger Tor stotį.

Pabaigai, vieta, istorinę reikšmę, architektūra, daugelio šių lankytinų vietų dydis kasmet pritraukia milijonus turistų. Kaip jūs stovite prieš kiekvieną orientyrą, Europoje, Rusija, arba Kinija, jūs tiesiog nustebsite kiekvienos svetainės grožiu ir kūrimu.

Iš Frankfurto į Berlyną su traukiniu

Leipcigas į Berlyną su traukiniu

Hanoveris į Berlyną su traukiniu

Hamburgas į Berlyną su traukiniu

 

Brandenburg Gate Berlin on a cloudy day

 

čia Išsaugoti traukinį, mes mielai jums padėsime suplanuoti vieną iš šių dalykų 10 garsiausi pasaulio orientyrai geležinkeliu.

 

 

Ar norite į savo svetainę įterpti mūsų tinklaraščio įrašą „10 žinomiausių lankytinų vietų geležinkeliu“? Galite imtis savo nuotraukas ir tekstą, ir mums duoti kreditą su nuorodą į šį dienoraštį. Arba spauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Flt%2Fmost-famous-landmarks-visit-rail%2F – (Slinkite žemyn šiek tiek pamatyti Įterpti kodą)