Užsakyti traukinio bilietą DABAR

Pigūs OBB traukinių bilietai ir kelionių kainos

Čia rasite visą informaciją apie Pigūs OBB traukinio bilietai ir OBB kelionių kainos ir nauda.

 

tematika: 1. OBB pagal svarbiausius traukinius
2. Apie OBB 3. Svarbiausios įžvalgos norint gauti pigų OBB traukinio bilietą
4. Kiek kainuoja OBB bilietai 5. Kelionių maršrutai: Kodėl geriau važiuoti OBB traukiniais, o ne keliauti lėktuvu
6. Kuo skiriasi standartiniai, Komfortas, ir Sparschienė OBB 7. Ar yra OBB prenumerata
8. Kiek laiko iki OBB išvykimo reikia atvykti 9. Kokie yra OBB traukinių tvarkaraščiai?
10. Kurias stotis aptarnauja OBB 11. OBB DUK

 

OBB pagal svarbiausius traukinius

  • Esant dideliam punktualumo lygiui 96%, OBB (kartais vadinamas OEBB) yra vienas patikimiausių geležinkelio operatorių Europoje.
  • Kiekvienais metais, OBB imasi 447 milijonas žmonių ir 105 milijonų tonų prekių į savo paskirties vietas Austrijoje ir visoje Europoje.
  • OBB yra labai draugiškas aplinkai, ir 100% visos jų elektros energijos gaunama iš atsinaujinančios energijos.
  • OBB yra didžiausia Austrijos mobilumo paslaugų teikėja.

 

Apie OBB

OBB, Austrijos federaliniai geležinkeliai, yra dar vienas Austrijos federalinių geležinkelių pavadinimas. Nuo pat jos įsteigimo 1923, OBB jau keletą metų teikia mobilumo paslaugas Australijos piliečiams. Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad Europoje, OBB yra geriausias punktualumas, patikimumas, ir dažnis.

OBB pasiūlymai geležinkelio paslaugos Austrijoje ir visoje Europoje. Su tinkamu bilietu, galite aplankyti visa ko geriausio atostogų vietos Europoje. Su skirtingų kategorijų bilietais ir kortelių prenumeratomis, OBB patenkina kiekvieno poreikius.

OBB dažnai treniruojasi Vienoje – Gracas, Zalcburgas – Viena, Lincas – st. Žiedadulkės, Gracas - Zalcburgas. Į Europos kaimynines šalis taip pat galite nuvykti naudodamiesi OBB traukiniais.

Visoje korporacijoje, 41,904 darbuotojai, dirbantys geležinkelių ir autobusų tinkluose (plius daugiau 2,000 mokiniai) užtikrinti, kad kai kurie 1.3 Milijonas keleivių kiekvieną dieną saugiai pasiekia savo kelionės tikslą.

 

OBB train tickets

Eiti į Išsaugokite pagrindinį traukinio puslapį arba naudokite šį valdiklį ieškodami traukinių bilietai į OBB

Išsaugokite traukinio „iPhone“ programą

Išsaugokite „Android“ programą „Traukinys“

 

Išsaugoti traukinį

Kilmė

Kelionės tikslas

Išvykimo data

Grįžimo data (Nebūtina)

Suaugęs (26-59):

Jaunystė (0-25):

Vyresnysis (60+):


 

Svarbiausios įžvalgos norint gauti pigų OBB traukinio bilietą

skaičius 1: Užsisakykite OBB bilietus iš anksto, kiek galite

Kaina OBB traukinio bilietai pakyla artėjant kelionių dienai. Sutaupykite pinigų, užsakydami OBB traukinio bilietus kuo toliau nuo išvykimo dienos. OBB traukinių bilietus galima įsigyti jau nuo šiol 3 į 6 mėnesių prieš išvykstant traukiniui. Ankstyvas užsakymas užtikrina, kad gausite pigiausius OBB traukinių bilietus. Jų skaičius taip pat ribotas, taigi kuo greičiau užsisakysite, tuo pigiau jums. Norėdami sutaupyti pinigų OBB traukinių bilietams, pirkite bilietus anksti.

skaičius 2: Kelionės OBB ne piko metu

OBB traukinių bilietai yra pigiau ne piko metu, savaitės pradžioje, ir dienos metu. Galite būti tikri, kad gausite pigesni traukinių bilietai per savaitę. Antradienį, Trečiadienis, ir ketvirtadienis, OBB traukinių bilietai yra ekonomiškiausi. Dėl daugybės verslo keliautojų, važiuojančių į darbą ryte ir vakare, traukinio bilietai kainuoja daugiau. Daug pigiau yra keliauti bet kuriuo metu tarp ryto ir vakaro. Savaitgaliai yra dar vienas piko laikotarpis traukiniams, ypač penktadieniais ir šeštadieniais. OBB traukinių bilietų kainos taip pat didėja valstybines šventes ir mokyklų atostogas.

skaičius 3: Užsisakykite savo bilietus į OBB, kai būsite tikri dėl savo kelionės grafiko

OBB traukiniai yra labai paklausūs, ir su minimalia konkurencija, šiuo metu jie išlieka svarbiausiu traukinių pasirinkimu Austrijoje. Jie gali sau leisti nustatyti tokius traukinių bilietų apribojimus, kokius draudžia bilietų keitimas ar grąžinimas, nebent tai yra verslo tipo bilietai.. Nors vis dar yra svetainių, kuriose galite parduoti savo bilietus iš antrų rankų žmonėms, OBB neleidžia parduoti naudotų bilietų. Kaip tai padeda sutaupyti pinigų? Užsisakykite bilietą tik tada, kai įsitikinsite savo tvarkaraščiu, kad sutaupytumėte du kartus užsisakydami vieną bilietą, nes kažkas atsirado, o jūs negalėjote naudoti originalaus bilieto.

skaičius 4: Pirkite savo OBB bilietus „Save a Train“

„Save the Train“ yra didžiausias, geriausias, ir pigiausi traukinių bilietų pasiūlymai Europoje. Mūsų ryšys su daugeliu geležinkelio operatorių, traukinio bilieto šaltiniai, o mūsų žinios apie technologijos algoritmus suteikia mums prieigą prie pigiausių traukinių bilietų pasiūlymų. Mes nesiūlome tik pigių traukinių bilietų pasiūlymų vien tik OBB; tą patį mes teikiame ir kitoms OBB alternatyvoms.

Bilietai į Zalcburgą į Vieną

Miunchenas į Vieną bilietai

Gracas į Vieną bilietai

Bilietai į Prahą į Vieną

 

OBB moving train

 

Kiek kainuoja OBB bilietai?

OBB bilietai kainuoja nuo 1,5 iki 51 euro už vieną kelionę traukiniu. Į OBB traukinio bilieto kaina priklauso nuo to, kokį bilietą perkate ir kada pasirinkote keliauti:

 

Bilietas į vieną pusę Kelionė pirmyn ir atgal
Standartinis 1,50 euro – 51 € 2,40 euro – 100 eurų
Pirma klasė 1,50 euro – 51 € 2,40 euro – 100 eurų

 

 

Kelionių maršrutai: Kodėl geriau važiuoti OBB traukiniais?, o ne keliauti lėktuvu

1) Jūs atvykstate į miesto centrą. Tai yra vienas OBB traukinių pranašumas, palyginti su lėktuvais. OBB traukiniai ir visi kiti traukiniai keliauja iš bet kurios miesto vietos į kito miesto centrą. Tai taupo laiką ir išlaidas kabinai nuo oro uosto iki miesto centro. Su traukinių sustojimais, lengviau patekti į bet kurį miestą, į kurį vykstate. Nesvarbu, iš kur keliaujate, Miunchenas, Zalcburgas, Lincas, arba Kelnas, miesto centro stotelės yra pagrindinis OBB traukinių pranašumas!

2) Norėdami keliauti lėktuvais, turite būti oro uoste bent kelios valandos iki skrydžio laiko. Prieš leisdami į lėktuvą, turėtumėte atlikti saugumo patikrinimus. Su OBB traukiniais, jums tiesiog reikia būti stotyje mažiau nei valandą prieš. Kai atsižvelgsite ir į laiką, kurį jums reikia važiuoti iš oro uosto į miesto centrą, suprasite, kad OBB traukiniai yra geresni viso kelionės laiko atžvilgiu.

3) Ant paviršiaus, atrodo, kad OBB traukinių bilietai kainuoja brangiau nei biudžetiniai lėktuvo bilietai. Tačiau, kai palyginsite visus susijusius mokesčius, OBB traukinių bilietai pasižymi geresne kaina. Su kitomis išlaidomis, pavyzdžiui, bagažo mokesčiais, kurių jums nereikia mokėti traukiniuose, keliauja OBB yra geriausias.

4) Traukiniai yra ekologiški. Palyginus traukinius ir lėktuvus, traukiniai išeitų viršuje. Lėktuvai labai teršia atmosferą dideliu anglies kiekiu, kurį jie išskiria. Traukiniai, palyginti, išduoda Mažiau anglies 20X nei lėktuvai.

Bilietai į Miuncheną į Insbruką

Bilietai iš Zalcburgo į Insbruką

Bilietai į Oberstdorfą į Insbruką

Gracas į Insbrukas bilietai

 

Kuo skiriasi standartiniai, Komfortas, ir Sparschienė OBB?

OBB turi skirtingų klasių bilietus skirtingo biudžeto ir skirtingo tipo keliautojams: ar tai būtų verslas, ar laisvalaikis. Galite būti tikri, kad vienas iš šių bilietų jums tiktų.

Standartiniai OBB bilietai:

Standartinis bilietas yra pats lanksčiausias traukinio bilietas, kurį siūlo OBB. Jei turite keliauti iš anksto, turėtum gauti šį bilietą. Jūs esate ne tik tam tikru traukiniu, ir jums leidžiama pasirinkti ryšį. OBB standartinis bilietas galioja 2 dienų, nepriklausomai nuo maršruto ir pirkimo kanalo. Standartiniai bilietai gali būti nemokamai grąžinami dieną prieš pirmąją jų galiojimo dieną. Pirkdami šį bilietą internetu, yra specialios kompensavimo ir galiojimo instrukcijos.

 

 

OBB Komforto bilietai:

„OBB Komfort“ bilietai yra įprasti OBB bilietai, ir jie yra siūlomi jungtys naktiniu traukiniu. OBB „Komfort“ bilietas padengia kelionės kainą, rezervacija pasirinktoje kelionių kategorijoje, ir pusryčiai miegamojoje kajutėje.
Skirtingai nuo standartinio bilieto, „Komfort“ bilietas visai nėra lankstus. Jis užsakytas tam tikram maršrutui ir konkrečiam traukiniui. Turėsite gauti naują bilietą bet kokioms jungtims prieš ir po maršruto, kurį apima šis bilietas.
Dėl kompensacijų, OBB „Komfort“ bilietai grąžinami nemokamai iki 15 dienos iki pirmosios galiojimo dienos. Po to, kai 15 dienos žymė, „Komfort“ bilietai grąžinami 50% pradinės kainos.

 

 

OBB Sparschienės bilietai:

Be to, standartinis bilietas ir „Komfort“ bilietas, OBB siūlo dar vieną bilietų asortimentą, žinomą kaip „Sparschiene“ bilietas. Šis asortimentas yra pigus ir mažo biudžeto keliautojams. Yra dviejų rūšių „Sparschiene“ bilietai.

Obb traukinio bilietas

 

Ar yra OBB prenumerata?

Vietiniams piliečiams, yra dviejų rūšių prenumeratos, „Vorteilscard“ ir „Osterreichcard“. Tarptautininkams siūlome pirkti iš anksto ilgą laiką, tada jums bus pateiktas pigiausias pasirinkimas.

„Vorteilscard Classic“ galite įsigyti: (vietiniai piliečiai gauna a 45% nuolaida standartiniam vienkartiniam bilietui keleiviams, kurie perka bilietą iš)

– OBB bilietų skaitikliai.

– OBB klientų aptarnavimo tarnyboje 05-1717

– Iš OBB traukinių ir autobusų darbuotojų.

 

Su Osterreichcard Classic, gausite papildomą nuolaidą savitarnai 5% standartiniame vienkartiniame biliete keleiviams, perkantiems bilietą iš:

– OBB bilietų pardavimo automatas traukinių stotyje.

– Iš OBB traukinių ir autobusų darbuotojų.

„Vorteilscard“ šeima

Keleiviai sensta 15 ir daugiau galite įsigyti „Vorteilscard Family“. Ši kortelė galioja kartu su asmens tapatybės pažymėjimo kortele, kuriame turėtų būti nurodytas turėtojo amžius. Su šiuo bilietu, galite keliauti visais OBB traukiniais.

Visi „Vorteilscard“ šeimos turėtojai džiaugiasi „Vorteilscard“ klasikos privalumais. Be klasikinių privilegijų, du Vorteilscard Family kortelės turėtojai taip pat gauna nuolaidą, jei keliauja kartu su kūdikiu ar vaiku. 4 vaikams, turintiems vieną „Vorteilscard“ šeimos savininką, bus taikoma 10% nuolaida 100% standartiniu vienkartiniu bilietu.

Austrijos jaunimo kortelė

Iki dienos prieš jų 26-ąjį gimtadienį, keleiviai gali nusipirkti Osterreichcard Jugend. Savo amžių galite įrodyti turėdami asmens dokumentą su amžiumi.

Austriacard šeima

Visi kūdikių ir vaikų tėvai, gaunantys šeimos pašalpą Austrijoje ar kitur, gali nusipirkti Osterreichcard Familie. Privalumai yra tokie patys kaip klasikinio „Osterreichcard“.

„Osterreichcard Classic“

Keleiviai gali nusipirkti „Osterreichcard Classic“. Su Osterreichcard Classic, jie gaus 10% nuolaidą 100% dėl 1 ir 2 klasių vietų rezervavimo išlaidų. Su Osterreichcard Classic 2 klase, jūs gaunate 50% nuolaida keičiant klasę iš 2 į 1 klasę su standartinio tipo vienkartiniu bilietu.

Osterreichcard vyresnysis

Austrijos pagyvenusių piliečių keleiviai 63 ir daugiau gali nusipirkti „Osterreichcard Senior“. Privalumai yra tokie patys kaip klasikinio „Osterreichcard“.

„Austria Card Special“ kortelė

Neįgalieji, kurių Austrijos neįgalumo pažymėjimai ar sunki dėl karo kilusi negalia turi šiuos įrašus, gali nusipirkti Osterreichcard Spezial. Privalumai yra tokie patys kaip klasikinio „Osterreichcard“.

Bilietai į Lincas į Sen Polteną

Bilietai į Vieną į Zalcburgą

Saint Polten į Wiener Neustadt bilietai

Bilietai į Zalcburgą į Gracą

 

OBB train tickets

 

Kiek laiko iki OBB išvykimo reikia atvykti?

Sunku tiksliai pasakyti antram, tačiau „Save a Train“ pataria atvykti likus valandai iki išvykimo laiko. Jei pasų kontrolę baigsite pakankamai anksti, galite apsipirkti dalykų, kurių jums reikia, kad kelionė traukiniu būtų kuo patogesnė.

 

Kokie yra OBB traukinių tvarkaraščiai??

Sužinokite realiu laiku mūsų pagrindiniame puslapyje „Išsaugoti traukinį“. Tiesiog įveskite savo dabartinę vietą ir norimą tikslą, ir mes jums parodysime informaciją.

 

Kurias stotis aptarnauja OBB?

Vienos OBB stotis yra Vienos Hauptbahnhof (Vienos centrinė stotis), kuri yra šalia Sudtiroler Platz, Vienos centre.

Lince, Šiais laikais OBB traukiniai išvykti ir atvykti iš Linco centrinės stoties (Centrinė stotis vokiečių kalba prilygsta Hauptbahnhof), visai netoli Dunojaus upės.

Zalcburgo pagrindinė traukinių stotis (Zalcburgo centrinė stotis) yra 2-ojo pagal dydį Austrijos miesto viduryje – Zalcburgas.

 

OBB DUK

Ar leistini dviračiai OBB traukiniai?

Dviračiai leidžiami OBB traukiniuose, jei stotyje už juos nusipirksite bilietą. Jie kainuoja 2 eurus už dviratį.

Ar vaikai nemokamai keliauja OBB traukiniuose?

Taip, bet tik iki tam tikro amžiaus. Jaunesni nei šešerių metų vaikai keliauja nemokamai.

Ar leidžiama auginti gyvūnus OBB traukiniuose?

Taip, jų yra tol, kol jie laikosi rekomendacijų dėl augintinių. Maži augintiniai turi būti vežami dėžėje ar panašiame dėkle.

Kokios yra OBB įlaipinimo procedūros??

Kai kuriose stotyse yra elektroniniai ekranai, kurie atskleidžia traukinių susidarymą. toliau, naudokite juos norėdami patikrinti zonas, kuriose bus traukinio autobuso numeris atvykus traukiniui.

Dažniausiai užduodami OBB DUK – Ar turiu iš anksto užsisakyti vietą OBB?

Tu gali boGerai a Aš žinauadresu iš anksto dėl vidaus OBB traukiniai 3 eurų. Tu valia gauti asmeninį sėdynė atlikęs rezervaciją.

Ar yra belaidis internetas OBB viduje??

Taip. Galite džiaugtis Nemokamas bevielis internetas visuose OBB traukiniuose ir visos kelionių klasės, kai perkate OBB bilietus (Pageidautina svetainėje SaveATrain.com).

 

Jei perskaitėte iki šio taško, jūs žinote viską, ką turite žinoti apie savo OBB traukinius, ir esate pasiruošę nusipirkti savo OBB traukinio bilietą Išsaugoti traukinį

 

Šiems geležinkelio operatoriams turime traukinių bilietus:

DSB Denmark

Danijos DSB

Thalys railway

Thalys "

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgija

intercity trains

Tarpmiestiniai traukiniai

SJ Sweden Trains

SJ Švedija

NS International Cross border trains

NS Tarptautinė Nyderlandai

OBB Austria logo

OBB Austrija

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lyria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norvegija

Switzerland Sbb railway

SBB Šveicarija

CFL Luxembourg local trains

CFL Liuksemburgas

Thello Italy <> France cross border railway

gilina

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

„Deutsche Bahn ICE Germany“

European night trains by city night line

Naktiniai traukiniai

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Vokietija

Czech Republic official Mav railway operator

Mav čekų kalba

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

eurail logotipas

Eurail

 

Ar norite įterpti šį puslapį į savo svetainę?? Paspauskite čia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-obb%2F%0A%3Flang%3Dlt – (Slinkite žemyn norėdami pamatyti Įterpti kodą), Arba galite tiesiog susieti tiesiogiai su šiuo puslapiu.

Visos teisės saugomos © 2021 - Išsaugoti traukinį, Amsterdamas, Nyderlandai
Nepalikite be metu - Gauk kuponai ir naujienos !