Tellimus rongipilet KOHE

Odavad OBB rongipiletid ja reisihinnad

Siit leiate kogu teabe Odavad OBB rongipiletid ja OBB reiside hinnad ja eelised.

 

Teemad: 1. OBB by Train Highlights
2. OBB kohta 3. Parimad teadmised odava OBB rongipileti saamiseks
4. Kui palju maksavad OBB piletid 5. Reisimarsruudid: Miks on parem OBB rongidega sõita, ja mitte reisida lennukiga
6. Millised on erinevused Standardi vahel?, Mugavus, ja Sparschiene saidil OBB 7. Kas on olemas OBB tellimus?
8. Kui kaua enne OBB lahkumist kohale jõuda 9. Millised on OBB rongigraafikud
10. Milliseid jaamu OBB teenindab 11. OBB KKK

 

OBB by Train Highlights

  • Suure täpsusega 96%, OBB (mõnikord nimetatakse OEBB) on üks usaldusväärsemaid raudtee-ettevõtjaid Euroopas.
  • Iga aasta, OBB võtab 447 miljonit inimest ja 105 miljon tonni kaupa Austriasse ja kogu Euroopasse.
  • OBB on väga keskkonnasõbralik, ja 100% kogu nende elektrienergiast saadakse taastuvenergiast.
  • OBB on Austria suurim mobiilsusteenuste pakkuja.

 

OBB kohta

OBB, Austria föderaalne raudtee, on Austria föderaalse raudtee teine ​​nimi. Alates asutamisest Belgias 1923, OBB on juba aastaid pakkunud Austraalia kodanikele mobiilsusteenuseid. Hiljutine uuring näitas seda Euroopas, OBB on täpsuse osas parim, töökindlus, ja sagedus.

OBB pakub raudteeteenused Austrias ja kogu Euroopas. Õige piletiga, võite külastada kõike parimat puhkusekohad Euroopas. Erinevate kategooriate piletite ja kaardi tellimustega, OBB vastab igaühe vajadustele.

OBB treenib Viini sageli – Graz, Salzburg – Viin, Linz – St. Õietolm, Graz - Salzburg. OBB-rongidega pääseb ka Euroopa naaberriikidesse.

Üle kogu ettevõtte, 41,904 raudtee- ja bussivõrkudes töötavad töötajad (pluss üle 2,000 õpipoisid) tagada, et mõned 1.3 miljon reisijat jõuavad ohutult sihtkohta iga päev.

 

OBB train tickets

Minema Salvestage rongi koduleht või kasutage seda vidinat otsimiseks rongipiletid OBB-le

Salvestage rong iPhone'i rakendus

Salvestage rong Android-rakendus

 

Salvesta rong

Päritolu

sihtkoht

Lahkumise kuupäev

Tagastamise kuupäev (Valikuline)

Täiskasvanud (26-59):

Noored (0-25):

Seenior (60+):


 

Parimad teadmised odava OBB rongipileti saamiseks

number 1: Broneerige OBB piletid ette nii palju kui võimalik

Hind OBB rongipiletid tõuseb, kui reisipäev lähemale jõuab. Säästke raha, broneerides OBB rongipiletid lahkumispäevast võimalikult kaugele. OBB rongipiletid on saadaval juba alates 3 juurde 6 kuud enne rongi väljumist. Varane broneerimine tagab, et saate OBB-st odavaimad rongipiletid. Nende arv on samuti piiratud, nii et mida varem broneerida, odavam teile. Raha kokkuhoid OBB rongipiletite pealt, ostke oma piletid varakult.

number 2: Reis OBB-l tipptundidel

OBB rongipiletid on tipptundidel on odavam, nädala alguses, ja päeval. Võite olla kindel, et saate odavam rongipiletid nädala jooksul. Teisipäeval, Kolmapäev, ja neljapäev, OBB rongipiletid on kõige ökonoomsemad. Kuna ärireisijaid on hommikul ja õhtul pendeldatud tööle, on palju, rongipiletid maksavad rohkem. Hommikuse ja õhtuse pendelrände vahel on palju odavam reisida igal ajal. Nädalavahetused on rongide jaoks veel üks tippaeg, eriti reedeti ja laupäeviti. Ka OBB rongipiletite hinnad tõusevad riigipühad ja koolivaheajad.

number 3: Telli oma piletid OBB-le, kui oled oma reisigraafikus kindel

OBB rongid on suur nõudlus, ja minimaalse konkurentsiga, praegu jäävad need Austria rongide peamiseks valikuks. Nad saavad endale lubada selliste rongipiletite piirangute kehtestamist, nagu on nende oma, mis keelavad piletite vahetamise või raha tagastamise, välja arvatud juhul, kui tegemist on piletitootmise tüüpiga. Isegi kui on endiselt veebisaite, kus saate oma pileteid inimestele kasutatud kaupa müüa, OBB ei luba kasutatud piletite müüki. Kuidas see aitab teil raha säästa?? Tellige pilet ainult siis, kui olete kindel oma ajakavas, mis säästaks teid ühe pileti kahekordsest broneerimisest, kuna midagi tuli ette ja te ei saanud algpiletit kasutada.

number 4: Osta oma OBB piletid menüüst Salvesta rong

Salvesta rong on suurim, parim, ja rongipiletite odavaimad pakkumised Euroopas. Meie ühendus paljude raudtee-ettevõtjatega, rongipiletite allikad, ja meie teadmised tehnoloogia algoritmide kohta annavad meile juurdepääsu odavaimatele rongipiletite pakkumistele. Me ei paku ainult OBB-le odavaid rongipiletite pakkumisi; pakume sama ka teistele OBB alternatiividele.

Salzburgi-Viini piletid

Münchenist Viini piletid

Graz Viini piletid

Praha-Viini piletid

 

OBB moving train

 

Kui palju maksavad OBB piletid?

OBB piletid algavad ühe rongireisi korral alates 1,5 eurost kuni 51 euroni. The OBB rongipileti hind sõltub sellest, millist tüüpi piletit ostate ja millal reisida valite:

 

Üheotsapilet Edasi-tagasi sõit
Standard 1,50 eurot – 51 eurot 2,40 eurot – 100 eurot
Esimene klass 1,50 eurot – 51 eurot 2,40 eurot – 100 eurot

 

 

Reisimarsruudid: Miks on parem võtta OBB rongid, ja mitte reisida lennukiga

1) Sa saabud kesklinna. See on OBB rongide üks eelis lennukitega võrreldes. OBB rongid ja kõik muud rongid sõidavad ükskõik millisest linnast järgmise linna keskusesse. See säästab teie aega ja kabiini kulusid lennujaamast kesklinna. Rongipeatustega, lihtsam on jõuda ükskõik kuhu linna, kuhu liigute. Pole tähtis, kuhu reisite, München, Salzburg, Linz, või Köln, kesklinna peatused on OBB rongide peamine eelis!

2) Lennukitega reisimisel peate olema lennujaamas vähemalt mitu tundi enne lennuaega. Enne lennukisse lubamist peaksite läbima turvakontrolli. OBB rongidega, peate lihtsalt jaamas olema vähem kui tund ette. Kui arvestada ka aega, mis kulub pendeldamiseks lennujaamast kesklinna, saate aru, et OBB rongid on kogu reisi aja osas paremad.

3) Pinnal, tundub, et OBB rongipiletite hind on odavam kui soodsad lennupiletid. Kuid, kui võrrelda kõiki kaasnevaid tasusid, OBB rongipiletitel on soodsam hind. Koos muude kuludega, nagu pagasitasud, mida te ei pea rongides maksma, reisib OBB on parim.

4) Rongid on keskkonnasõbralikud. Rongide ja lennukite võrdluses, rongid tuleksid välja peal. Lennukid saastavad atmosfääri tugevalt kõrge eralduva süsinikusisaldusega. Rongid võrdluses annavad välja Süsinik 20X vähem kui lennukid.

Müncheni Innsbrucki piletid

Salzburgi ja Innsbrucki piletid

Oberstdorf Piletid Innsbrucki

Grazist Innsbrucki piletid

 

Millised on erinevused Standardi vahel?, Mugavus, ja Sparschiene saidil OBB?

OBB-l on erineva eelarve ja erinevat tüüpi reisijatele erinevad piletiklassid: olgu see siis äri või vaba aeg. Võite olla kindel, et üks neist piletitest sobiks teile.

OBB tavapiletid:

Tavapilet on kõige paindlikum rongipilet, mida OBB pakub. Kui peate reisima lühikese etteteatamisega, sa peaksid selle pileti saama. Te ei piirdu kindla rongiga, ja teil on lubatud valida oma ühendus. OBB tavapilet kehtib 2 päeva, sõltumata marsruudist ja ostukanalist. Tavapiletid saab tasuta tagasi päev enne nende esimest kehtivuspäeva. Selle pileti veebist ostmisel, hüvitamiseks ja kehtivuseks on olemas spetsiaalsed juhised.

 

 

OBB Mugavuspiletid:

OBB Komforti piletid on tavalised OBB piletid, ja neid pakutakse ühendused öörongi kaudu. OBB Komfort pilet katab reisi maksumuse, broneering valitud reisikategoorias, ja hommikusöök magamiskabiinis.
Erinevalt tavapiletist, Komforti pilet pole üldse paindlik. See on broneeritud konkreetse marsruudi ja konkreetse rongi jaoks. Peate saama uue pileti kõigi ühenduste jaoks enne ja pärast marsruuti, mida see pilet hõlmab.
Hüvitiste jaoks, OBB Komforti piletite tagastamine toimub tasuta kuni 15 päeva kuni esimese kehtivuspäevani. Pärast 15 päeva märk, Komforti piletid tagastatakse kell 50% alghinnast.

 

 

OBB Sparschiene piletid:

Peale selle tavapilet ja Komforti pilet, OBB pakub veel ühte piletivalikut, mida tuntakse Sparschiene piletina. See vahemik on odav ja väikese eelarvega reisijatele. Sparschiene pileteid on kahte tüüpi.

obb rongipilet

 

Kas on olemas OBB tellimus??

Kohalikele kodanikele, tellimusi on kahte tüüpi, Vorteilscard ja Osterreichcard. Rahvusvaheliste jaoks soovitame osta pikalt ette ja siis pakutakse teile kõige odavamat võimalust.

Vorteilscard Classicut saab osta aadressil: (kohalikud kodanikud saavad a 45% allahindlus tavapiletist reisijatele, kes ostavad pileti alates)

– OBB piletiloendurid.

– OBB klienditeeninduses 05-1717

– OBB rongide ja busside töötajatelt.

 

Osterreichcard Classicuga, saate isetellimisel täiendava allahindluse 5% reisijatele tavalisel üksikpiletil pileti ostmisel alates:

– OBB piletiautomaat rongijaamas.

– OBB rongide ja busside töötajatelt.

Vorteilscardi perekond

Reisijad vanuses 15 ja enam saab osta Vorteilscard Family. See kaart kehtib koos foto tuvastamise kaardiga, mis peaks sisaldama omaniku vanust. Selle piletiga, võite reisida kõigil OBB rongidel.

Kõik Vorteilscard Perekonna omanikud naudivad Vorteilscard klassika eeliseid. Lisaks klassikalistele perksidele, Soodustust saavad ka kaks Vorteilscard Family kaardi omanikku, kui reisivad koos imiku või lapsega. 4 lapsed Vorteilscard Perekonna omaniku kohta saavad allahindlust 100% tavalisel üksikpiletil.

Austria noortekaart

Kuni päevani enne nende 26. sünnipäeva, reisijad saavad osta Osterreichcard Jugendi. Vanust saab tõestada fotoga isikut tõendava dokumendiga.

Austriacardi perekond

Osterreichcard Familie saavad osta kõik imikute ja laste vanemad, kes saavad peretoetust Austrias või mujal. Eelised on samad, mis Osterreichcardi klassikal.

Osterreichcard Classic

Reisijad saavad osta Osterreichcard Classicu. Osterreichcard Classicuga, nad saavad allahindlust 100% 1. ja 2. klassi kohtade broneerimise kulude kohta. Osterreichcard Classic 2. klassiga, saate a 50% klassitüübi üksikpiletiga soodustus klassi vahetumisel 2. klassist 1. klassi.

Osterreichcard seenior

Austria eakad reisijad vanuses 63 ja vanemad saavad osta Osterreichcard Seniori. Eelised on samad, mis Osterreichcardi klassikal.

Austria kaardi erikaart

Puuetega inimesed, kelle Austria puude või raske sõjaga seotud puude tunnistusel on järgmised kanded, saavad osta Osterreichcard Speziali. Eelised on samad, mis Osterreichcardi klassikal.

Linz-Saint Polteni piletid

Piletid Viinist Salzburgi

Saint Polteni ja Wiener Neustadti piletid

Salzburgi ja Grazi piletid

 

OBB train tickets

 

Kui kaua enne OBB lahkumist kohale jõuda?

Teisele on raske täpselt öelda, kuid Save a Train soovitab teil kohale jõuda umbes tund enne väljumisaega. Kui lõpetate passikontrolli piisavalt varakult, saate osta asju, mida vajate, et rongireis oleks võimalikult mugav.

 

Millised on OBB rongigraafikud?

Reaalajas saate teada meie kodulehelt päästa rong. Sisestage lihtsalt oma praegune asukoht ja soovitud sihtkoht, ja me näitaksime teile seda teavet.

 

Milliseid jaamu OBB teenindab?

OBB Viini jaam on Viini Hauptbahnhof (Viini keskjaam), mis asub Viini südames Sudtiroler Platzi kõrval.

Linzis, Tänapäeval treenib OBB väljuda ja saabuda Linzi keskjaamast (Keskjaam saksa keeles võrdub Hauptbahnhofiga), mitte kaugel Doonau jõest.

Salzburgi peamine rongijaam (Salzburgi keskjaam) asub Austria suuruselt teise linna keskel – Salzburg.

 

OBB KKK

Kas pardal on lubatud jalgrattaid OBB rongid?

Rattad on lubatud OBB rongides seni, kuni ostate neile jaama pileti. Need maksavad 2 eurot ratta kohta.

Kas lapsed reisivad OBB-rongides tasuta??

jah, kuid ainult teatud vanuseni. Alla kuueaastased lapsed reisivad tasuta.

Kas OBB rongides on lubatud lemmikloomi?

jah, nad on nii pikad, kui järgivad lemmikloomadele mõeldud juhiseid. Väikseid lemmikloomi tuleb vedada aedikus vms.

Millised on OBB pardalemineku protseduurid?

Mõnes jaamas on elektroonilised näidikud, mis näitavad rongide teket. Edasi, kasutage neid tsoonide kontrollimiseks, kus rongi saabumisel rongi number on.

Enim taotletud OBB KKK-d – Kas ma pean koha OBB-s ette tellima?

sa saab boOkei a Ma teanjuures ette kodumaal OBB rongid 3 eurot. sa tahe saada isiklik iste pärast broneeringu tegemist.

Kas OBB-s on WiFi internet??

jah. Saate nautida Kõigis OBB rongides on tasuta WiFi-ühendus ja kõik reisiklassid, kui ostate OBB pileteid (Eelistatavalt saidil SaveATrain.com).

 

Kui olete seda punkti lugenud, teate kõike, mida peate oma OBB rongide kohta teadma, ja olete valmis ostma teie OBB rongipileti Salvesta rong

 

Nendele raudtee-ettevõtjatele on meil rongipiletid:

DSB Denmark

Taani DSB

Thalys railway

Thalysi

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belgia

intercity trains

Linnadevahelised rongid

SJ Sweden Trains

SJ Rootsi

NS International Cross border trains

NS International Holland

OBB Austria logo

OBB Austria

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Lüüria

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norra

Switzerland Sbb railway

SBB Šveits

CFL Luxembourg local trains

CFL Luxembourg

Thello Italy <> France cross border railway

täienemisele

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Saksamaa

European night trains by city night line

öö rongid

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Saksamaa

Czech Republic official Mav railway operator

Mav Tšehhi

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

euraili logo

Eurail

 

Kas soovite selle lehe oma saidile manustada?? Kliki siia: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-obb%2F%0A%3Flang%3Det – (Kerige näha Manustuskood), Või võite lihtsalt linkida otse sellele lehele.

Autoriõigus © 2021 - Salvesta rong, Amsterdam, Holland
Ärge jätke ilma käesoleva - Hangi Kupongid ja uudised !