Sipariş A Train Bilet YAPIN

Ucuz OBB Tren Biletleri Ve Seyahat Fiyatları

Burada tüm bilgileri bulabilirsiniz. Ucuz OBB tren biletleri ve OBB seyahat fiyatları ve faydaları.

 

Başlıklar: 1. Tren ile OBB
2. OBB Hakkında 3. Ucuz bir OBB tren bileti almak için en iyi bilgiler
4. OBB biletlerinin maliyeti nedir? 5. Seyahat Güzergahları: OBB trenlerine binmek neden daha iyi?, ve uçakla seyahat etmemek
6. Standart arasındaki farklar nelerdir, Konfor, ve OBB'de Sparschiene 7. OBB aboneliği var mı
8. OBB'nin kalkmasından ne kadar zaman önce 9. OBB tren tarifeleri nelerdir
10. Hangi istasyonlar OBB tarafından sunulmaktadır 11. OBB SSS

 

Tren ile OBB

  • Yüksek dakiklik oranı ile 96%, OBB (bazen OEBB olarak adlandırılır) Avrupa'nın en güvenilir demiryolu operatörlerinden biridir.
  • Her yıl, OBB alır 447 milyon kişi ve 105 Avusturya ve Avrupa'daki varış noktalarına milyon ton mal.
  • OBB çok çevre dostudur, ve 100% tüm elektriği yenilenebilir enerjiden elde edilir.
  • OBB, Avusturya’nın en büyük mobilite hizmeti sağlayıcısıdır.

 

OBB Hakkında

OBB, Avusturya Federal Demiryolları, Avusturya Federal Demiryolları için başka bir isim. Kuruluşundan bu yana 1923, OBB yıllardır Avustralya vatandaşlarına hareketlilik hizmeti verdi. Son zamanlarda yapılan bir araştırma, Avrupa'da, OBB dakiklikte en iyisidir, güvenilirlik, ve sıklık.

OBB teklifleri Avusturya içindeki demiryolu hizmetleri ve Avrupa çapında. Doğru biletle, en iyisini ziyaret edebilirsin Avrupa'da tatil yerleri. Farklı bilet kategorileri ve kart abonelikleri ile, OBB herkesin ihtiyaçlarını karşılar.

Viyana'da OBB trenleri sık – Graz, salzburg – Viyana, Linz – Aziz. polen, Graz - Salzburg. OBB trenlerini kullanarak Avrupa'daki komşu ülkelere de ulaşabilirsiniz..

Şirket genelinde, 41,904 demiryolu ve otobüs ağlarında çalışanlar (artı bitti 2,000 çıraklar) bazılarının 1.3 milyon yolcu her gün hedeflerine güvenle ulaşıyor.

 

OBB train tickets

git Bir Tren Kaydet Anasayfa veya aramak için bu widget'ı kullanın OBB için tren biletleri

Tren Kaydet iPhone Uygulaması

Tren Kaydet Android Uygulaması

 

Bir Tren Kaydet

Menşei

Hedef

Ayrılış tarihi

Dönüş tarihi (İsteğe bağlı)

Yetişkin (26-59):

gençlik (0-25):

kıdemli (60+):


 

Ucuz bir OBB tren bileti almak için en iyi bilgiler

Numara 1: OBB biletlerinizi olabildiğince önceden ayırtın

Fiyatı OBB tren biletleri seyahat günü yaklaştıkça yükselir. OBB tren biletlerinizi kalkış gününden olabildiğince uzakta rezervasyon yaparak tasarruf edebilirsiniz. OBB tren biletleri çok erken 3 ile 6 tren hareketinden aylar önce. Erken rezervasyon, en ucuz OBB tren biletlerini almanızı sağlar. Ayrıca sayıları da sınırlıdır, yani ne kadar erken rezervasyon yaparsan, senin için daha ucuz. OBB tren biletlerinde tasarruf etmek için, biletlerini erken satın al.

Numara 2: Yoğun olmayan dönemlerde OBB ile seyahat

OBB tren biletleri yoğun olmayan dönemlerde daha ucuz, haftanın başında, ve gün boyunca. Aldığınızdan emin olabilirsiniz ucuz tren biletleri hafta içinde. Salı günü, Çarşamba, ve perşembe, OBB tren biletleri en ekonomik. Sabah ve akşam işe gidip gelen iş seyahatindeki yolcuların hacmi nedeniyle, tren biletleri daha pahalı. Sabah ve akşam gidip gelmek arasında her zaman seyahat etmek çok daha ucuz. Hafta sonları trenler için bir başka yoğun dönemdir, özellikle cuma ve cumartesi günleri. OBB tren bileti fiyatları da artıyor resmi tatiller ve okul tatilleri.

Numara 3: Seyahat programınızdan eminseniz OBB için biletinizi sipariş edin

OBB trenleri yüksek talep var, ve minimum rekabetle, şu anda Avusturya'daki trenler için en iyi seçenek olmaya devam ediyor. İşletme türü bilet olmadıkça bilet değişimini veya para iadelerini yasaklayan gibi tren bileti kısıtlamaları belirleyebilirler.. Biletlerinizi insanlara ikinci el olarak satabileceğiniz web siteleri olsa bile, OBB ikinci el bilet satışına izin vermiyor. Bu, paradan tasarruf etmenize nasıl yardımcı olur?? Biletinizi yalnızca planlamanızın sizi bir bilet rezervasyonu yapmaktan kurtaracağından emin olduğunuzda sipariş verin çünkü bir şey geldi ve orijinal bileti kullanamadınız.

Numara 4: OBB biletlerinizi Save A Train'de satın alın

Bir Tren Kaydet en büyük, en iyisi, 'da ucuz ve ucuz tren biletleri. Birçok demiryolu operatörü ile bağlantımız, tren bileti kaynakları, ve teknoloji algoritmaları hakkındaki bilgimiz bize en ucuz tren bileti fırsatlarına erişim sağlıyor. Biz sadece OBB için ucuz tren bileti fiyatları sunuyoruz; OBB'ye diğer alternatifler için de aynısını sağlıyoruz.

Salzburg - Viyana biletler

Münih - Viyana biletleri

Graz - Viyana biletleri

Prag - Viyana biletleri

 

OBB moving train

 

OBB biletlerinin maliyeti nedir??

OBB biletleri tek bir tren seyahati için 1,5 € 'dan 51 €' ya kadar yükselir. , OBB tren bileti fiyatı ne tür bilet satın aldığınıza ve ne zaman seyahat etmeyi seçtiğinize bağlıdır:

 

Tek yönlü bilet Gidiş
Standart € 1,50 – € 51 € 2,40 – € 100
Birinci sınıf € 1,50 – € 51 € 2,40 – € 100

 

 

Seyahat Güzergahları: OBB trenlerine binmek neden daha iyi?, ve uçakla seyahat etmemek

1) Şehir Merkezine Varırsınız. Bu, OBB trenlerinin uçaklara kıyasla bir avantajı. OBB trenleri ve diğer tüm trenler şehrin herhangi bir yerinden bir sonraki şehrin merkezine seyahat eder. Havaalanından şehir merkezine taksi ve zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Tren durakları ile, şehirde gittiğiniz herhangi bir yere gitmek daha kolaydır. Nereden seyahat ettiğiniz önemli değil, Münih, salzburg, Linz, veya Köln, şehir merkezi durakları OBB trenlerinin önemli bir avantajı!

2) Uçaklarla seyahat etmek, uçuş saatinizden en az birkaç saat önce havaalanında olmanızı gerektirir. Uçağa binmesine izin verilmeden önce güvenlik kontrollerinden geçmeniz gerekir. OBB trenleri ile, sadece bir saatten az bir süre önce istasyonda olman gerekiyor. Ayrıca havaalanından şehir merkezine gitmek için zaman ayırdığınız zaman, OBB trenlerinin toplam seyahat süresi açısından daha iyi olduğunu fark edeceksiniz.

3) Yüzeyin üzerinde, OBB tren biletlerinin fiyatı, bütçe uçak biletlerinden daha pahalı gibi görünüyor. ancak, ilgili tüm ücretleri karşılaştırdığınızda, OBB tren biletleri daha iyi bir fiyat anlaşması var. Trenlerde ödemeniz gerekmeyen bagaj ücretleri gibi diğer maliyetlerle, OBB tarafından seyahat en iyisi.

4) Trenler çevre dostudur. Trenler ve uçaklar arasında bir karşılaştırma, trenler zirveye çıkardı. Uçaklar, verdikleri yüksek karbon seviyesiyle atmosferi ağır bir şekilde kirletir. Karşılaştırmada trenler Karbon 20X daha az uçaklardan daha.

Münih - İnnsbruck biletleri

Salzburg - İnnsbruck biletler

Oberstdorf - İnnsbruck biletler

Graz - İnnsbruck biletleri

 

Standart arasındaki farklar nelerdir, Konfor, ve OBB'de Sparschiene?

OBB, farklı bütçeler ve gezgin türleri için farklı bilet sınıflarına sahiptir: iş mi yoksa eğlence mi. Bu biletlerden birinin size uyacağından emin olabilirsiniz.

Standart OBB Biletleri:

Standart bilet OBB'nin sunduğu en esnek tren bileti. Kısa sürede seyahat etmeniz gerekiyorsa, bu bileti almalısın. Belirli bir trenle sınırlı değilsiniz, ve bağlantınızı seçmenize izin verilir. OBB’nin standart bileti şunlar için geçerlidir 2 rota ve satın alma kanalından bağımsız olarak gün sayısı. Standart biletler ilk geçerlilik gününden bir gün önce ücretsiz olarak geri ödenebilir. Bu bileti çevrimiçi satın alırken, geri ödeme ve geçerlilik için özel talimatlar vardır.

 

 

OBB Konfor biletleri:

OBB Komfort biletleri normaldir OBB biletleri, ve onlar için teklif edildi gece treni ile bağlantılar. OBB Komfort bileti seyahatin maliyetini karşılar, seçilen seyahat kategorisinde rezervasyon, kabin ve kahvaltı.
Standart biletin aksine, Komfort bileti hiç esnek değil. Belirli bir rota ve belirli bir tren için ayrılmıştır. Bu biletin kapsadığı rotadan önce ve sonra herhangi bir bağlantı için yeni bir bilet almanız gerekir.
Geri ödemeler için, OBB’in Komfort biletleri ücretsiz olarak iade edilir 15 geçerlilik ilk gününe. Sonra 15 gün işareti, Komfort biletleri şu tarihte iade edilir: 50% orijinal fiyatın.

 

 

OBB Sparschiene biletler:

Dışında standart bilet ve Komfort bileti, OBB, Sparschiene bileti olarak bilinen başka bir bilet seçeneği sunuyor. Bu seri ucuz ve düşük bütçeli gezginler için. İki tür Sparschiene bileti vardır.

obb tren bileti

 

OBB aboneliği var mı?

Yerel vatandaşlar için, iki tür abonelik vardır, Vorteilscard ve Osterreichcard. Uluslararası için uzun bir süre önceden satın almanızı öneririz ve ardından size en ucuz seçenek sunulacak.

Vorteilscard Classic satın alınabilir: (yerel vatandaşlar 45% biletlerini alan yolcular için standart tek bilette indirim)

– OBB bilet sayaçları.

– OBB müşteri hizmetlerinde 05-1717

– OBB tren ve otobüslerindeki çalışanlardan.

 

Osterreichcard Classic ile, için ek bir kendi kendine rezervasyon indirimi alacaksınız 5% 'den bilet satın alırken yolcular için standart tek bilet:

– Tren istasyonunda bir OBB bilet satış makinesi.

– OBB tren ve otobüslerindeki çalışanlardan.

Vorteilscard Ailesi

Yaşlı yolcular 15 ve üzeri Vorteilscard Ailesi satın alabilir. Bu kart fotoğraflı kimlik kartı ile birlikte geçerlidir, bu, sahibinin yaşını içermelidir. Bu biletle, tüm OBB trenlerinde seyahat edebilirsiniz.

Vorteilscard Ailesinin tüm sahipleri Vorteilscard klasiğinin avantajlarından yararlanıyor. Klasik avantajlara ek olarak, Vorteilscard Aile kartının iki sahibi, bir bebek veya çocukla birlikte seyahat etmeleri halinde de indirim alır. 4 Vorteilscard Ailesi sahibi başına düşen çocuklar 100% standart bir tek bilette.

Avusturya Gençlik Kartı

26. yaş günlerinden önceki güne kadar, yolcular Osterreichcard Jugend satın alabilir. Yaşınızı, yaş kanıtı içeren bir fotoğraflı kimlikle kanıtlayabilirsiniz.

Austriacard ailesi

Avusturya'da veya başka bir yerde aile yardımı alan bebeklerin ve çocukların tüm ebeveynleri Osterreichcard Familie satın alabilir. Avantajlar Osterreichcard classic'in avantajlarıyla aynıdır.

Osterreichcard Klasik

Yolcular Osterreichcard Classic satın alabilir. Osterreichcard Classic ile, indirim alacaklar 100% 1. ve 2. sınıf koltuk rezervasyonlarının maliyeti. Osterreichcard Classic 2. sınıf ile, alırsın 50% 2. sınıftan 1. sınıfa değişimde standart tip tek biletle indirim.

Osterreichcard Kıdemli

Yaşlı yaşlı Avusturyalı yolcular 63 ve üzeri bir Osterreichcard Senior satın alabilirsiniz. Avantajlar Osterreichcard classic'in avantajlarıyla aynıdır.

Avusturya Kart Özel

Avusturya engellilik sertifikası veya savaşla ilgili ağır engellilik durumlarında aşağıdaki girişlere sahip engelli kişiler Osterreichcard Spezial satın alabilir. Avantajlar Osterreichcard classic'in avantajlarıyla aynıdır.

Linz - Saint Polten biletler

Viyana - Salzburg biletler

Saint Polten - Wiener Neustadt biletler

Salzburg - Graz biletler

 

OBB train tickets

 

OBB'nin kalkmasından ne kadar zaman önce?

İkincisine doğru bir şekilde söylemek zor, ancak Save a Train, kalkış saatinizden yaklaşık bir saat önce gelmenizi tavsiye eder. Pasaport kontrolünü yeterince erken bitirirseniz, tren seyahatinizi olabildiğince konforlu hale getirmek için ihtiyacınız olan şeyleri satın alabilirsiniz.

 

OBB tren tarifeleri nelerdir?

Bir Tren Kaydet'teki ana sayfamızda gerçek zamanlı olarak öğrenebilirsiniz. Sadece bulunduğunuz yeri ve istediğiniz yeri yazın, ve size bilgileri göstereceğiz.

 

Hangi istasyonlar OBB tarafından sunulmaktadır?

OBB Viyana istasyonu Viyana Hauptbahnhof olduğunu (Viyana Merkez İstasyonu), Viyana'nın kalbindeki Sudtiroler Platz'ın yanında bulunan.

Linz bölgesinde, Günümüzde OBB trenleri Linz Merkez İstasyonu'ndan hareket ve varış (Almanca merkez istasyonu eşittir Hauptbahnhof), Tuna Nehri'nden çok uzak değil.

Salzburg ana tren istasyonu (Salzburg Merkez İstasyonu) Avusturya'nın en büyük 2. kentinin ortasında – salzburg.

 

OBB SSS

Teknede Bisikletlere İzin Var mı? OBB Trenleri?

İstasyonda onlar için bir bilet satın aldığınız sürece OBB trenlerinde bisikletlere izin verilir. Bisiklet başına 2 € maliyeti.

Çocuklar OBB Trenlerinde Ücretsiz Seyahat Ediyor mu??

Evet, ama sadece belirli bir yaşa kadar. Altı yaşından küçük çocuklar ücretsiz seyahat eder.

OBB Trenlerinde Evcil Hayvan Kabul Edilir mi??

Evet, evcil hayvanların kurallarına uydukları sürece. Küçük evcil hayvanlar bir sandıkta veya benzer bir durumda taşınmalıdır.

OBB için yatılı prosedürler nelerdir?

Bazı istasyonlarda trenlerin oluşumunu gösteren elektronik ekranlar var. Daha ileri, tren geldiğinde tren koçu numarasının olacağı bölgeleri kontrol etmek için bunları kullanın.

En Çok Talep Edilen OBB SSS – OBB'de önceden koltuk sipariş etmem gerekiyor mu??

Sen Yapabilmektamam a biliyorumde önceden evde OBB için trenler 3 Euro. Sen irade kişisel olsun oturma yeri rezervasyon yaptıktan sonra.

OBB içinde WiFi internet var mı?

Evet. Tadını çıkarabilirsiniz Tüm OBB trenlerinde ücretsiz kablosuz internet ve OBB biletleri satın aldığınızda tüm seyahat sınıfları (Tercihen SaveATrain.com adresinde).

 

Bu noktaya okuduysanız, OBB trenleriniz hakkında bilmeniz gereken her şeyi biliyorsunuz ve OBB tren biletinizi satın almaya hazırsınız Bir Tren Kaydet

 

Bu demiryolu operatörleri için Tren Biletlerimiz var:

DSB Denmark

DSB Danimarka

Thalys railway

Thalys

eurostar logo

Eurostar

sncb belgium

SNCB Belçika

intercity trains

Şehirlerarası Trenler

SJ Sweden Trains

SJ İsveç

NS International Cross border trains

NS Uluslararası Hollanda

OBB Austria logo

OBB Avusturya

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Şarkı Sözü

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

NSB Vy Norveç

Switzerland Sbb railway

SBB İsviçre

CFL Luxembourg local trains

CFL Lüksemburg

Thello Italy <> France cross border railway

derinleştirir

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Almanya

European night trains by city night line

Gece Trenler

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Almanya

Czech Republic official Mav railway operator

Mav Çekçe

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV'si

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

erail logosu

Eurail

 

Bu sayfayı sitenize yerleştirmek ister misiniz?? Buraya Tıkla: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-obb%2F%0A%3Flang%3Dtr - (Göm Kodunu görmek için aşağı kaydırın), Veya doğrudan bu sayfaya bağlantı verebilirsiniz.

Telif hakkı © 2021 - Bir Tren Kaydet, Amsterdam, Hollanda
hediye bırakmayın - Kuponlar ve Haberleri Al !