Замовити Поїзд Ticket NOW

Дешеві квитки на поїзд OBB та ціни на поїздки

Тут ви можете знайти всю інформацію про Дешеві квитки на поїзд OBB і OBB ціни на проїзд та переваги.

 

теми: 1. OBB by Highlights
2. Про ОББ 3. Найкращі відомості, щоб отримати дешевий квиток на поїзд OBB
4. Скільки коштують квитки OBB 5. Маршрути подорожі: Чому краще сідати на поїзди OBB, а не подорожувати літаком
6. Які відмінності між Standard, Комфорт, і Sparschiene на OBB 7. Чи є передплата OBB
8. Скільки часу до вильоту ОББ приїхати 9. Які розклади поїздів OBB
10. Які станції обслуговує OBB 11. OBB FAQ

 

OBB by Highlights

  • З високим показником пунктуальності 96%, ФЖДА (іноді називають OEBB) є одним з найнадійніших залізничних операторів Європи.
  • Щороку, ОББ приймає 447 мільйонів людей і 105 мільйонів тонн товарів до їхніх напрямків в межах Австрії та Європи.
  • OBB дуже екологічно чистий, і 100% вся їхня електроенергія отримується з поновлюваних джерел енергії.
  • OBB - найбільший постачальник послуг мобільного зв'язку в Австрії.

 

Про ОББ

ФЖДА, Австрійська федеральна залізниця, інша назва австрійських федеральних залізниць. Оскільки вона була створена в с 1923, OBB вже кілька років надає послуги мобільності австралійським громадянам. Недавнє дослідження показало, що в Європі, OBB - найкращий в пунктуальності, надійність, та частоти.

OBB пропонує залізничні послуги в межах Австрії і по всій Європі. З правильним квитком, Ви можете відвідати все найкраще місця для відпочинку в Європі. З різними категоріями квитків та підписками на картки, OBB задовольняє потреби кожного.

OBB поїзди часті до Відня – Грац, Зальцбург – Відень, Лінц – вулиця. Полтен, Грац - Зальцбург. Ви також можете потрапити в сусідні країни Європи, використовуючи поїзди ОББ.

По всій корпорації, 41,904 співробітники, що працюють у залізничній та автобусній мережах (плюс понад 2,000 підмайстри) гарантувати, що деякі 1.3 мільйон пасажирів безпечно добираються до пунктів призначення щодня.

 

OBB train tickets

Йти до Зберегти домашню сторінку поїзда або скористайтеся цим віджетом для пошуку квитки на поїзди до OBB

Зберегти додаток iPhone для поїздів

Збережіть додаток Android для Android

 

Зберегти потяг

Походження

призначення

Дата відправлення

Дата повернення (За бажанням)

Дорослий (26-59):

Молодь (0-25):

Старший (60+):


 

Найкращі відомості, щоб отримати дешевий квиток на поїзд OBB

номер 1: Забронюйте квитки на OBB заздалегідь стільки, скільки зможете

Ціна OBB квитки на поїзд зростає, коли день подорожі наближається. Ви можете заощадити гроші, забронювавши квитки на поїзд OBB якомога далі від дня відправлення. Квитки на поїзд OBB доступні вже на початку 3 до 6 на місяці до відправлення поїзда. Раннє бронювання гарантує отримання найдешевших квитків на поїзд OBB. Вони також обмежені в кількості, тому чим раніше ви забронюєте, тим дешевше для вас. Щоб заощадити гроші на квитках на поїзд OBB, придбати квитки раніше.

номер 2: Подорож OBB у періоди, що не досягають піку

OBB квитки на поїзд є дешевше в періоди поза піком, на початку тижня, і вдень. Ви можете бути впевнені, що отримаєте дешеві квитки протягом тижня. У вівторок, Середа, та четвер, Квитки на поїзд OBB є найбільш економічними. Через кількість ділових подорожей, які їдуть на роботу вранці та ввечері, квитки на поїзд коштують дорожче. Набагато дешевше подорожувати в будь-який час між ранковим та вечірнім маршрутом. Вихідні дні - ще один піковий період для поїздів, особливо у п’ятницю та суботу. Ціни на квитки на поїзд OBB також зростають державні свята та шкільні канікули.

номер 3: Замовляйте квитки на OBB, коли ви впевнені у своєму розкладі подорожей

OBB поїздів користуються великим попитом, і з мінімальною конкуренцією, На даний момент вони залишаються найкращим вибором для поїздів в Австрії. Вони можуть дозволити встановити обмеження на квитки на поїзд, наприклад, ті, які у них забороняють обмін квитків або повернення коштів, якщо це не вид бізнесу.. Незважаючи на те, що все ще існують веб-сайти, де ви можете продати квитки вживаним людям, OBB не дозволяє продавати квитки на продаж. Як це допомагає вам заощадити гроші? Замовляйте свій квиток лише тоді, коли ви впевнені, що ваш графік врятує вас від бронювання одного квитка двічі, тому що щось з’явилося, і ви не могли використовувати оригінальний квиток.

номер 4: Придбайте квитки на OBB в Save A Train

Зберегти поїзд має найбільше, кращий, і найдешевші пропозиції на квитки на поїзд в Європі. Наш зв'язок з багатьма залізничними операторами, джерела квитків на поїзд, а наші знання алгоритмів технології дають нам доступ до найдешевших пропозицій квитків на поїзд. Ми не просто пропонуємо дешеві квитки на поїзди лише для OBB; ми надаємо те саме для інших альтернатив ОББ.

Квитки на Зальцбург - Відень

Квитки на поїзд Мюнхен до Відня

Квитки на поїзд Грац в Відень

Квитки на переліт Прага - Відень

 

OBB moving train

 

Скільки коштують квитки OBB?

Квитки OBB починаються від 1,5 € до 51 євро за одну поїздку поїздом. В ціна квитка на поїзд OBB залежить від типу квитка, який ви купуєте та коли ви вирішите подорожувати:

 

Квиток в один бік Туди й назад
Стандартний 1,50 євро – € 51 2,40 € – 100 євро
Першокласний 1,50 євро – € 51 2,40 € – 100 євро

 

 

Маршрути подорожі: Чому краще брати поїзди ОББ, а не подорожувати літаком

1) Ви приїжджаєте до центру міста. Це одна з переваг поїздів OBB порівняно з літаками. Поїзди OBB та всі інші поїзди їдуть з будь-якої точки міста до центру наступного міста. Це економить ваш час та вартість таксі від аеропорту до центру міста. З зупинками поїздів, простіше дістатися до будь-якого місця міста, в яке ви їдете. Не має значення, звідки ви їдете, Мюнхен, Зальцбург, Лінц, або Кельн, зупинки в центрі міста є головною перевагою поїздів OBB!

2) Подорож на літаках вимагає бути в аеропорту принаймні за кілька годин до часу польоту. Вам потрібно буде пройти перевірку безпеки, перш ніж дозволити сісти на літак. З OBB поїздами, ви просто повинні бути на вокзалі менше ніж за годину раніше. Якщо ви також враховуєте час, який вам потрібен, щоб їхати з аеропорту до центру міста, ви зрозумієте, що поїзди OBB кращі за загальним часом подорожі.

3) На поверхні, ціна квитків на поїзд OBB здається дорожчою, ніж бюджетні квитки. Однак, коли ви порівнюєте всі пов’язані витрати, Білети на поїзд OBB мають вигіднішу ціну. З іншими витратами, такими як плата за багаж, яку вам не доведеться платити в поїздах, подорож ОББ найкращий.

4) Потяги екологічні. У порівнянні між поїздами та літаками, поїзди виходили б на вершину. Літаки сильно забруднюють атмосферу високим вмістом вуглецю, який вони виділяють. Потяги порівняно видають Вуглець на 20X менше ніж літаки.

Квитки на літак Мюнхен - Інсбрук

Квитки на літак Зальцбург - Інсбрук

Квитки на переліт Оберстдорф - Інсбрук

Квитки на літак Грац - Інсбрук

 

Які відмінності між Standard, Комфорт, і Sparschiene на OBB?

OBB має різні класи квитків для різних бюджетів і типів мандрівників: будь то бізнес чи відпочинок. Ви можете бути впевнені, що один із цих квитків вам підійде.

Стандартні квитки OBB:

Стандартний квиток - це найбільш гнучкий квиток на поїзд, який пропонує OBB. Якщо вам доведеться подорожувати в короткі терміни, ви повинні отримати цей квиток. Ви не обмежені певним поїздом, і вам дозволяється вибрати ваше з'єднання. Стандартний квиток OBB дійсний для 2 днів, незалежно від маршруту та каналу придбання. Стандартні квитки можуть бути відшкодовані безкоштовно за день до першого дня його дії. При покупці цього квитка в Інтернеті, існують спеціальні інструкції щодо відшкодування та дійсності.

 

 

ФЖДА Комфортні квитки:

Квитки OBB Komfort - це звичайні квитки OBB, і вони пропонуються за сполучення через нічний потяг. Квиток OBB Komfort покриває вартість подорожі, Вибране бронювання в категорії подорожей, і сніданок у спальній кабіні.
На відміну від стандартного квитка, Квиток на Комфорт зовсім не гнучкий. Він бронюється для певного маршруту та конкретного поїзда. Вам потрібно буде придбати новий квиток на будь-які з'єднання до та після маршруту, який охоплює цей квиток.
Для відшкодування, Квитки на OBB від Komfort повертаються безкоштовно доти 15 днів до першого дня дії. Після 15 позначка дня, Квитки на Комфорт повертаються за адресою 50% початкової ціни.

 

 

Квитки на OBB Sparschiene:

Окрім стандартний квиток і квиток Комфорт, OBB пропонує інший асортимент квитків, відомий як квиток на Sparschiene. Цей діапазон є дешевим і для низькобюджетних мандрівників. Існує два типи квитків на Sparschiene.

OBB квиток на поїзд

 

Чи є передплата OBB?

Для місцевих громадян, є два типи підписки, Vorteilscard і Osterreichcard. Для міжнародних компаній ми пропонуємо купувати заздалегідь, і тоді вам буде запропонований найдешевший варіант.

Vorteilscard Classic можна придбати за адресою: (місцеві громадяни отримують а 45% знижка на стандартний єдиний квиток для пасажирів, які купують свій квиток у)

– OBB каси.

– У службі обслуговування клієнтів OBB 05-1717

– Від персоналу в поїздах та автобусах OBB.

 

З класикою Osterreichcard Classic, ви отримаєте додаткову знижку при бронюванні в розмірі 5% на стандартний єдиний квиток для пасажирів при купівлі квитка з:

– Торговий автомат OBB на залізничному вокзалі.

– Від персоналу в поїздах та автобусах OBB.

Сім'я Vorteilscard

Пасажири у віці 15 і більше можна придбати сімейство Vorteilscard. Ця картка дійсна в поєднанні з ідентифікаційною карткою фотографії, який повинен включати вік власника. З цим квитком, ви можете подорожувати на всіх поїздах OBB.

Усі володарі сімейства Vorteilscard насолоджуються вигодами класики Vorteilscard. Окрім класичних перків, двоє власників сімейної картки Vorteilscard також отримують знижку, якщо подорожують разом з немовлям або дитиною. 4 діти на одного власника сімейства Vorteilscard отримають знижку 100% на стандартний єдиний квиток.

Молодіжна карта Австрії

Аж до дня до їх 26-го дня народження, пасажири можуть придбати Остеррайхкард Югенд. Ви можете довести свій вік за допомогою ідентифікатора фотографії з підтвердженням віку.

Сім'я Austriacar

Усі батьки немовлят та дітей, які отримують допомогу на сім'ю в Австрії чи в інших місцях, можуть придбати сім'ю Osterreichcard. Переваги такі ж, як і у класики Osterreichcard.

Osterreichcard Classic

Пасажири можуть придбати Osterreichcard Classic. З класикою Osterreichcard Classic, вони отримають знижку в розмірі 100% про вартість бронювання місць для 1-го та 2-го класу. З класичним 2-м класом Osterreichcard, ви отримуєте 50% знижка на зміну класу з 2-го на 1-й клас при стандартному типовому одиночному квитку.

Остеррайхкард Старший

Австрійські люди похилого віку пасажири у віці 63 і більше можна придбати Osterreichcard Senior. Переваги такі ж, як і у класики Osterreichcard.

Австрія Special Special

Люди з обмеженими фізичними можливостями, які мають в своєму австрійському посвідченні про втрату працездатності або важкої інвалідності наступні записи, можуть придбати Spezial Osterreichcard Spezial. Переваги такі ж, як і у класики Osterreichcard.

Квитки на літак Лінц - Сент-Полтен

Квитки на поїзд Відень до Зальцбурга

Квитки на літак Сент-Полтен - Вінер-Нойштадт

Квитки на Зальцбург в Грац

 

OBB train tickets

 

Скільки часу до вильоту ОББ приїхати?

Важко точно сказати другому, Але Save the Train рекомендує приїхати приблизно за годину до часу відправлення. Якщо ви закінчите на паспортному контролі досить рано, Ви можете робити покупки речей, які вам потрібні, щоб зробити поїздку поїздом максимально комфортною.

 

Які розклади поїздів OBB?

Це можна дізнатися в режимі реального часу на нашій домашній сторінці в розділі Зберегти поїзд. Просто введіть своє поточне місцезнаходження та бажане місце призначення, і ми б показали вам інформацію.

 

Які станції обслуговує OBB?

Віденська станція OBB - Відень Hauptbahnhof (Віденський центральний вокзал), який знаходиться поруч із Sudtiroler Platz у самому центрі Відня.

У Лінці, Нині OBB поїзди відправитись та прибути з Центрального вокзалу Лінц (Центральний вокзал німецькою мовою дорівнює Hauptbahnhof), недалеко від річки Дунай.

Головний залізничний вокзал Зальцбурга (Центральний вокзал Зальцбурга) розташований посеред другого за величиною міста Австрії – Зальцбург.

 

OBB FAQ

Чи дозволені велосипеди на борту OBB поїздів?

В поїздах OBB дозволяється їхати на велосипедах, якщо ви купуєте для них квиток на вокзалі. Вони коштують € 2 за велосипед.

Чи подорожують діти безкоштовно у поїздах OBB?

Так, але лише до певного віку. Діти молодші шести років подорожують безкоштовно.

Чи дозволяються домашні тварини в поїздах OBB?

Так, вони до тих пір, поки дотримуються рекомендацій для домашніх тварин. Маленьких домашніх тварин потрібно перевозити в ящику або подібному футлярі.

Які процедури посадки в OBB?

Деякі станції мають електронні дисплеї, які розкривають формування поїздів. далі, використовуйте їх для перевірки зон, де буде номер поїзда поїзда, коли поїзд приходить.

Найпоширеніші запитання щодо OBB – Чи потрібно заздалегідь замовити місце в OBB?

ти може богаразд а я знаюна наперед на вітчизняних ФЖДА поїзди для 3 євро. ти волі отримати особисте сидіння після оформлення бронювання.

Чи є WiFi Інтернет всередині OBB?

Так. Ви можете насолоджуватися Безкоштовний Wi-Fi в усіх поїздах OBB і всі класи подорожей при купівлі квитків OBB (Переважно на SaveATrain.com).

 

Якщо ви прочитали до цього моменту, ви знаєте все, що вам потрібно знати про ваші поїзди OBB, і готові купити свій квиток на поїзд OBB Зберегти потяг

 

У нас є залізничні квитки для цих залізничних операторів:

DSB Denmark

Датський ДСБ

Thalys railway

Таліс

eurostar logo

Євростар

sncb belgium

SNCB Бельгія

intercity trains

Міжміські поїзди

SJ Sweden Trains

SJ Швеція

NS International Cross border trains

NS International Нідерланди

OBB Austria logo

OBB Австрія

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Лірія

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

НСБ Норвегія

Switzerland Sbb railway

SBB Швейцарія

CFL Luxembourg local trains

CFL Люксембург

Thello Italy <> France cross border railway

поглиблюється

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Німеччина

European night trains by city night line

нічні поїзди

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Німеччина

Czech Republic official Mav railway operator

Mav Чеська

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

логотип eurail

Eurail

 

Ви хочете вставити цю сторінку на свій сайт? Натисніть тут: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-obb%2F%0A%3Flang%3Duk – (Прокрутіть вниз, щоб побачити код для вставки), Або ви можете просто посилання безпосередньо на цю сторінку.

  • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направляти їх безпосередньо в наших сторінках пошуку. У цьому посиланню, ви знайдете найпопулярніші маршрути поїздів – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/de_routes_sitemap.xml і ви можете змінити / de на / nl або / fr та більше мов.
Авторське право © 2021 - Зберегти потяг, Амстердам, Нідерланди
Не залишайте без подарунка - Отримати купони і новини !