Замовити Поїзд Ticket NOW

Дешеві квитки на поїзд Eurostar та ціни на поїздки

Тут ви можете знайти всю інформацію про Дешеві квитки на поїзд Eurostar і Ціни на проїзд Eurostar та переваги.

 

теми: 1. Eurostar на поїзді Основні моменти
2. Про Євростар 3. Найкращі відомості, щоб отримати дешевий квиток на поїзд Eurostar
4. Скільки коштують квитки Eurostar 5. Чому краще сісти на поїзд Eurostar, а не подорожувати літаком
6. Які відмінності між Standard, Стандартний та діловий прем'єри на Eurostar 7. Є передплата Eurostar
8. Скільки часу до відправлення прибути 9. Які розклади поїздів Eurostar
10. Які станції обслуговує Євростар 11. Поширені запитання про Eurostar

 

Eurostar на поїзді Основні моменти

  • Компанія Eurostar була запущена 14 листопада 1994
  • Один з найшвидших поїздів Європи - Євростар, Швидкість, з якою доїжджає Eurostar, становить 320 км на годину
  • Тунель каналу Eurostar є 50.45 км довжиною або 31.5 миль. Це еквівалент 169 Ейфелева вежа, розташована одна над одною
  • 2h15 часу подорожі між Парижем та Лондоном на борту Eurostar
  • Під час подорожі з Eurostar з Великобританії до Європи, ти маєш 1 година назад у часі
  • Перетин канального тунелю займає 35 хвилин

 

Про Євростар

Швидкісні потяги Eurostar - це послуга, яка з'єднує Західну Європу з Лондоном та Кентом у Великобританії, З'єднання з Європи - Париж та Лілль у Франції, Брюссель, та Антверпен у Бельгії, Роттердам та Амстердам у Нідерландах. Також, можна дістатися поїздом з Лондона до Парижа Діснейленду (Шаховий вокзал Марни Ла Валле) і також сезонні напрямки у Франції, таких як Марсель і Мутьє у французьких Альпах. Усі потяги Eurostar перетинають Ла-Манш через канал Тунель.

В Поїзд Eurostar поїзди рухаються до о 320 км на годину на швидкісних поїзних лініях. З моменту початку роботи Eurostar в Росії 1994, в Бельгії та Великобританії були побудовані нові лінії для скорочення часу подорожі між країнами призначення Eurostar. Проект двоступеневого канального тунельного залізничного транспорту завершився 14 листопада 2007, коли лондонський термінал Eurostar був переведений з Waterloo International в Лондон Сент-Панкрас Інтернаціонал залізнична станція.

 

Eurostar train

Йти до Зберегти домашню сторінку поїзда або скористайтеся цим віджетом для пошуку квитки на поїзд Eurostar

Зберегти додаток iPhone для поїздів

Збережіть додаток Android для Android

 

Зберегти потяг

Походження

призначення

Дата відправлення

Дата повернення (За бажанням)

Дорослий (26-59):

Молодь (0-25):

Старший (60+):


 

Найкращі відомості, щоб отримати дешевий квиток на поїзд Eurostar

номер 1: Забронюйте квитки на Eurostar заздалегідь стільки, скільки зможете

Квитки на поїзд Eurostar доступні між 3 місяців до 6 на місяці до відправлення поїзда. Бронюйте квитки на поїзд заздалегідь, переконайтеся, що ви отримуєте найдешевші квитки, а найдешевші квитки на поїзд Eurostar дуже обмежені. Ціни на квитки на поїзд Eurostar подорожчають, коли ви наближаєтесь до дня подорожі, так для того, щоб заощадите гроші на придбання квитка на поїзд, замовити якомога більше заздалегідь.

номер 2: Подорож Eurostar у періоди, що не є піковими

Євростар, ціни на квитки дешевші в години пік, на початку тижня, і вдень. Середина тижня поїздки поїздами (Вівторок, Середа та четвер) часто пропонує найдешевші ціни. За найкращими цінами, не приймайте Eurostar рано вранці та рано ввечері протягом тижня (через багатьох ділових мандрівників), також уникайте їзди на Eurostar увечері у п'ятницю та неділю (сприятливий для відпочинку на вихідних), під час державні свята, а також під час шкільних канікул ціни Eurostar skyrocket.

номер 3: Замовляйте квитки на Eurostar, коли ви впевнені у своєму розкладі подорожей

Послуга поїздів Eurostar користується великим попитом і зараз, тільки залізнична компанія Eurostar керує поїздами в тунелі Ла-Маншу, тому, конкуренції немає. Євростар, будучи єдиним залізничним оператором на маршрутах між Англією та Західною Європою, встановив деякі обмеження на поїзд. Обмін можливий лише на залізничні квитки Business Premier Type, інші квитки на поїзд не можуть бути замінені або повернені, але в Інтернеті є форуми, де можна продати квитки на потяг секонд-хенд. Так, Зберегти рекомендацію потягу для Подорожі Eurostar це бронювати, коли ви впевнені у своєму розкладі подорожей.

номер 4: Придбайте квитки на Eurostar в Save A Train

Save A Train пропонує найбільші пропозиції в залізничні квитки в Європі та в усьому світі, і завдяки нашій силі, ми знаходимо найдешевші квитки Eurostar. Ми підключені до багатьох залізничних операторів та джерел, і наші алгоритми технологій дають вам завжди найдешевші квитки Eurostar, а іноді і комбінації інших поїздів до інших напрямків. Ми також можемо знайти альтернативи Eurostar.

 

Квитки на поїзд з Амстердама в Лондон

Квитки на поїзд Париж - Лондон

Квитки на поїзд Берлін - Лондон

Квитки на поїзд з Брюсселя в Лондон

 

Скільки коштують квитки Eurostar?

Ціни на квитки можуть починатися від 35 євро на час просування, але можуть досягати 310 євро в останню хвилину. Ціни на Eurostar залежать від вибору вибору. Ось підсумкова таблиця середніх цін за клас Лондон-Париж / Лондон-Брюссель / Поїздки Лондон - Амстердам:

Квиток в один бік Туди й назад
Стандартний 35 € – 190 € 68 € – 380 €
Стандартний Premier 96 € – 290 € 190 € – 490 €
Бізнес-Premier 310 € 600 €

 

Лондон до Брюсселя поїздом

Лондон в Париж на поїзді

Лілль до Лондона поїздом

До Лондона до Амстердама поїздом

 

Чому краще сісти на поїзд Eurostar, а не подорожувати літаком?

1) Перевага подорожі Eurostar полягає в тому, що ви їдете та приїжджаєте безпосередньо до центру міста в будь-яке місто, з якого ви їдете, це щось дуже унікальне для поїздів, тож якщо ви тренуєтесь подорожувати з Парижа, Брюссель, Амстердам, Роттердам, Антверпен, Лілль чи Лондон - це головна вигода для Eurostar. Коли справа доходить до Ціноутворення Eurostar, зазвичай вона варіюється. Деякі акції дозволяють отримати дешеві квитки Eurostar. Але протягом останніх днів перед від’їздом, ціни зростають. Якщо ви любите плавні подорожі, Євростар для вас!

2) Подорож на літаку має процедури безпеки аеропорту, а це означає, що ти повинен бути принаймні 2 за години до запланованого відправлення, з Eurostar вам потрібно бути справедливим 1 годину наперед. Також, вам доведеться їхати в аеропорт із центру міста. Тож якщо порахувати весь час подорожі, Eurostar завжди виграє за загальний час подорожі.

3) Іноді ціни на поїзди вище, ніж на літаку, за номіналом квитка, але порівняння повинно включати, скільки вам коштує взяти будь-який транспортний засіб до аеропорту, крім того, у деяких випадках ви також отримуєте вільний час, коли подорож Євростар, і нарешті, з Eurostar ви не маєте плати за багаж.

4) Літаки є однією з причин більшого забруднення нашої планети, на рівні порівняння, поїзди є набагато більш екологічно чисті, і якщо порівнювати літак і поїзд, Поїздки забруднюють вуглецю в 20 разів менше, ніж літаки.

easyjet vs eurostar

 

Квитки Люксембург в Лондон

Квитки на літак Антверпен - Лондон

Квитки на поїзд Роттердам - ​​Лондон

Квитки на літак Ліон - Лондон

 

Які відмінності між Standard, Стандартний Premier, та бізнес-прем'єр на Eurostar?

Потяги Eurostar пропонують кілька класів обслуговування, створених для будь-якого бюджету, і будь-який тип мандрівника, чи ви діловий мандрівник, чи відпочиваєте, чи й те й інше 🙂

Стандартні квитки Eurostar:

В Стандартний квиток Eurostar є найдешевшим з усіх доступних тарифів. Найкраще забронювати цей квиток на поїзд заздалегідь, через стандартні квитки низька ціна – вони швидко продаються. Мандрівники, які мають стандартний квиток, можуть взяти 2 валізи + 1 ручний багаж безкоштовно. Пасажири стандартних квитків Eurostar також можуть користуватися безкоштовним Wi-Fi та вибором місця. Стандартні квитки в основному не повертаються.

Прем'єр-стандартні квитки Eurostar:

Цей клас квитків дорожчий, ніж стандартний тип квитків Eurostar, в Квиток Premier Standard пропонує додаткові послуги. Окрім переваг стандартних квитків, про які ми писали вище, Квитки "Прем'єр Стандарт" пропонують приємніші місця з більшою кількістю ніг, широкий вибір журналів та газет видається безкоштовно, і вам подають легку страву та напої до свого місця на борту Eurostar. Квитки "Прем'єр Стандарт" можна змінювати за додаткову плату залежно від місця призначення.

Квитки для бізнес-прем'єра Eurostar:

В Квиток Eurostar Business Premier покупці можуть користуватися всіма перевагами, про які ми писали вище, але також, пасажири Eurostar Business Premier отримають перевагу 3 багажні сумки замість 2, розкішне гаряче меню, розроблене відомим шеф-кухарем Реймоном Бланом, Пасажири Business Premier можуть насолодитися лаунжем перед тим, як сісти на поїзд по дорозі до Лондона або з Лондона, додатково лише спеціальний заїзд 10 хвилин та послуга бронювання таксі лише для них. Головне, Цей тип квитків на поїзд Eurostar Business Premier дозволяє гнучкі подорожі: ви можете змінити та скасувати свою поїздку, перед від’їздом або до 60 дні після від'їзду, все без додаткової плати.

 

Є передплата Eurostar?

Немає, і навпаки, Eurostar підтримується лише путівковими квитками і не підтримується жодним проїзним пропуском, але якщо ви багато подорожуєте Eurostar, ви можете приєднатися до Eurostar Club, це програма лояльності, яка пропонує вам збирати пункти проїзду на поїзді, щоб ви могли викупити ці пункти на квитки або знижки. Ви заробляєте 1 бал за кожний витрачений 1 фунт, і ці бали дають вам певні пільги:

– Від 200 бали: Ви отримуєте квитки Eurostar за зниженими цінами.

– Якщо ви отримаєте 500 бали: Ви можете отримати 1 оновлення послуги поїздів.

– І якщо вам вдалося дістатися 1,000 бали: ви можете викупити 1,000 вказує на туди і назад Євростар до Лондона з будь-якої точки Західної Європи.

 

Скільки часу до відправлення прибути?

Щоб отримати свій Eurostar і бути вчасно, залізниця рекомендує приїхати хоча б 1 за годину до відправлення поїзда Eurostar. Оскільки ми в Save A Train багато подорожували потягами Eurostar, цього достатньо, і якщо черга на паспортному контролі не буде довгою, Ви також можете насолоджуватися магазинами та отримати ті речі, які вам потрібні поїздка поїздом, щоб бути максимально плавною.

 

Потяги з Лондона до Марселя

Потяги з Лондона до Мутьє

Гаага в Лондон поїзда

Потяги з Лондона до Бурж Сен Моріс

 

Які розклади поїздів Eurostar?

Це складне питання, на яке можна відповісти Save A Train в режимі реального часу, перейдіть на нашу домашню сторінку та введіть своє походження та місце призначення, і ви можете знайти найбільш точні Розклад поїздів Eurostar там є, Є поїзди з 7 вранці до 9 ввечері на будь-який маршрут Eurostar і на найбільш зайняті маршрути, такі як Париж до Лондона або Лондон до Парижа, у вас є поїзди Eurostar, які курсують щогодини півгодини, ви просто повинні вибрати правильний квиток Eurostar, який буде зручний для вашого розкладу подорожей.

 

Квитки на поїзд Лондон - Антверпен

Квитки на поїзд Лондон - Роттердам

Квиток на поїзд Діснейленд Марн-ла-Валле - Лондон

Квиток на поїзд Лондон - Лілль

 

Які станції обслуговує Євростар?

Паризький вокзал Євростару названий Париж Гар дю Нор, вокзал розташований у 10 районі Парижа, який є +-30 хвилин ходьби від собору Нотр-Дам. Щоб взяти Євростар, ви повинні зайти на станцію і піднятися вгору 1 поверх всередині Gare du Nord за допомогою ескалаторів, розташованих посередині станції.

У Парижі Діснейленду, Eurostar прибуває на вокзал Marne La Vallee Chessy, який знаходиться 5 хвилин ходьби від курорту Діснейленд та готелів Діснейленду. Всередині вокзалу є сховище для зберігання багажу, і ви можете піти насолоджуватися парком, не турбуючись про дорогоцінний вантаж.

В Лондоні, Нині поїзди Eurostar відправляються та прибувають Міжнародний вокзал Святого Панкраса, розташований на північ від центру міста Лондона. перед 2007, Потяги Eurostar раніше прибували на станцію Ватерлоо в Лондоні.

В Брюссель Midi-Zuid (Брюссель Південь) вокзал розташований посеред Брюсселя, але переконайтесь, що ви розумієте, що вам потрібно Брюссель Midi-Zuid а не центральний вокзал Брюсселя, У Брюсселі є вокзал Midi-Zuid 22 платформи поїздів, а каса Євро Eurostar розташована біля платформи 8. Квиток на поїзд Eurostar дозволяє вільно подорожувати між Брюсселем Midi Zuid та Brussels Brussels.

Центральний Амстердам (Центральний вокзал Амстердама) знаходиться в центрі міста Амстердама, прямо біля річки, коли ви виходите з вокзалу, Ви бачите головну вулицю Амстердама, повну таких пам'яток, як Мадам Тюссо, а не звідти також район Червоних ліхтарів. Як і на багатьох великих залізничних станціях Європи, у вас є камери зберігання багажу, які відкриваються рано і закриваються пізно, якщо ви хочете просто відвідати 1 день або до того, як ви зможете заїхати у свій готель.

У Ліллі, ти маєш 2 залізничні станції недалеко один від одного, але ви повинні пам'ятати Термінал Eurostar в Ліллі, є Лілль Європа а не Лілль Фландр, але навіть якщо ви зробите це легко зробити помилку, вокзали є 5 хвилин один від одного.

Центральний вокзал Антверпена саме там ви сідаєте на Eurostar в Антверпені, другому за величиною місті Бельгії, Якщо ви подорожуєте з Антверпена, ми рекомендуємо фактично приходити на залізничний вокзал довше, ніж рекомендовано 1 за годину до вильоту, бо це залізничний вокзал виграв нагороди за відзнаку і архітектура, і вона є 5 підлоги і його так приємно орієнтуватися в ньому.

Під час подорожі з та до Роттердама, ви будете використовувати Центральний вокзал Роттердама або в його голландській назві Роттердамський центральний, ця залізнична станція побудована як невеликий торговий центр зсередини, щоб ви могли насолоджуватися приємними покупками до і після своїх Подорож Eurostar.

 

Поширені запитання про Eurostar

Що мені брати з собою на Eurostar?

Привабити себе у поїздку Eurostar - це дуже важливо, окрім цього, ви повинні переконатися, що при собі мати проїзний документ Eurostar, ще один обов'язковий документ - дійсний паспорт, і це завжди добре мати страхування подорожей.

Яка компанія є власником Eurostar?

Компанія, яка є власником Eurostar, названий не дивно Eurostar International Limited, 55% належить SNCF, 30% CDPQ Канада, 10% Федеративна Гермес та решта належить до бельгійських залізниць, SNCB.

Поширені питання Eurostar про те, куди я можу поїхати з Eurostar?

Крім Парижа, Лондон, Амстердам і Брюссель, Роттердам, та Лілль, Євростар також працює за сезонними лініями. У літній період, між липнем і вереснем, деякі поїзди Євростар прямують до Авіньйону та Марселя, в той час як в зимові місяці, в період з грудня по квітень, Потяги Eurostar можуть прямувати безпосередньо до гірськолижних регіонів Альп, таких як Мутьє чи Бур Сен Моріс, які є ключовими містами, до яких можна дістатися гірськолижних курортів, таких як Ла Пладж, Вибір їх, Тіньєс і Вал-Торенс.

Які процедури посадки на Eurostar?

Коли ви дістанетесь до залізничного вокзалу та визначеного району, ви скануєте квиток на Eurostar, У наш час люди вважають за краще використовувати QR-код, але ви також можете мати при собі копію квитка на поїзд і сканувати це, то вам доведеться пройти перевірку безпеки (які набагато швидше, ніж в аеропортах), перейти до паспортного контролю та перетнути кордон, а потім піти до свого поїзда, і дорога має кілька магазинів чи кімната Євростар, у наступному відео ви можете побачити весь процес, коли ви приїжджаєте на залізничний вокзал до посадки на поїзд Eurostar.

HTTPS://www.youtube.com/watch?v = Jtx0k4Jw7f4

Які послуги на Eurostar?

У поїзді Євростар є місце, яке в поїздах Eurostar присвячено напоям та легкій їжі, У меню входять бутерброди, шоколадна стружка, закуски, шоколадні батончики, кави, гарячий шоколад або чай. Потім ви можете їсти і пити в цьому залізничному вагоні ресторану або брати те, що купили назад, на своє місце. Ви можете використовувати гнізди для живлення поруч із вашим місцем у поїздах Eurostar.

Як дістатися до London St. Pancras International поїде на поїзд Eurostar?

Як і будь-яка потреба в транспорті в Лондоні, використання лондонського метро, ​​щоб дістатися до міжнародного вокзалу Сент-Панкрас - найпростіший спосіб. Шість різних підземних ліній дістаються до станції Кінгс Кросс, а звідти можна дійти пішки до Санкт-Панкрас Інтернешнл за кілька хвилин. London St Pancras International також знаходиться в декількох хвилинах від залізничного вокзалу Естон, якщо ви їдете з півдня Лондона.

Чи можна їхати на поїздах Eurostar між Лондоном та Амстердамом?

З квітня 2018, завдяки Eurostar, можна подорожувати між Лондоном та Амстердамом приблизно 3-4 годин, і не потрібно міняти поїзди в Брюсселі, хоча деякі поїзди Євростар з Лондона до Амстердама, робити зупинки в Брюсселі, але це залежить від квитків Eurostar, які ви купуєте.

Найпоширеніші запитання щодо Eurostar – Чи потрібно заздалегідь бронювати місце на Eurostar?

Купуючи квиток на поїзд Eurostar, місце бронювання буде автоматично виділено вам під час бронювання. І якщо є вільні місця, коли ви в поїзді, вам дозволяється пересуватися, щоб мати інший простір.

Чи є WiFi інтернет всередині Eurostar?

Ви можете насолоджуватися Безкоштовний Wi-Fi в усіх поїздах Eurostar і всі класи подорожей, коли ви купуєте квитки Eurostar заздалегідь.

 

Якщо ви досягли цього далеко, ви знаєте все, що вам потрібно знати про вагони поїздів Eurostar, і готові придбати квиток на поїзд Eurostar далі SaveATrain.com

 

У нас є залізничні квитки для цих залізничних операторів:

DSB Denmark

Датський ДСБ

Thalys railway

Таліс

eurostar logo

Євростар

sncb belgium

SNCB Бельгія

intercity trains

Міжміські поїзди

SJ Sweden Trains

SJ Швеція

NS International Cross border trains

NS International Нідерланди

OBB Austria logo

OBB Австрія

TGV Lyria france to switzerland trains

SNCF TGV Лірія

France national SNCF Trains

SNCF Ouigo

NSB VY Norway

НСБ Норвегія

Switzerland Sbb railway

SBB Швейцарія

CFL Luxembourg local trains

CFL Люксембург

Thello Italy <> France cross border railway

поглиблюється

Deutsche Bahn ICE high-speed trains

Deutsche Bahn ICE Німеччина

European night trains by city night line

нічні поїзди

Germany Deutschebahn

Deutsche Bahn Німеччина

Czech Republic official Mav railway operator

Mav Чеська

TGV France Highspeed trains

SNCF TGV

Trenitalia is Italy's official railway operator

Trenitalia

логотип eurail

Eurail

 

Ви хочете вставити цю сторінку на свій сайт? Натисніть тут: https://iframely.com/embed/https%3A%2F%2Fwww.saveatrain.com%2Fblog%2Ftrain-eurostar%2F%0A%3Flang%3Duk – (Прокрутіть вниз, щоб побачити код для вставки), Або ви можете просто посилання безпосередньо на цю сторінку.

  • Якщо ви хочете бути добрі до своїх користувачів, ви можете направляти їх безпосередньо в наших сторінках пошуку. У цьому посиланню, ви знайдете найпопулярніші маршрути поїздів – https://www.saveatrain.com/routes_sitemap.xml. Усередині вас є наші посилання англійською цільових сторінках, але у нас є https://www.saveatrain.com/pl_routes_sitemap.xml і ви можете змінити / pl на / nl або / fr та більше мов.
Авторське право © 2021 - Зберегти потяг, Амстердам, Нідерланди
Не залишайте без подарунка - Отримати купони і новини !